Гранули Фордайса і перманентний макіяж губ. Відгуки, фото до і після

Перманентний макіяж дозволяє виділити контури губ. Завдяки йому зникає необхідність у використанні олівців і підводок при нанесенні помади. Також перманент може замаскувати гранули Фордайса, які є у 35% жінок.

Що таке гранули Фордайса, причини появи

Гранули Фордайса – це сальні залози, які в силу фізіологічних особливостей людини можуть виявлятися на губах. У більшості людей вони непомітні, так як розташовані глибоко під тонкою шкірою губ. У інших гранули видно візуально, проступаючи на поверхні покривів у вигляді невеликих білих або сірих прищів.

У медицині гранулами Фордайса називають себорейниє кісти. Вони виникають у дітей в період статевого дозрівання і частіше самостійно пропадають після 40 років.

granuly fordajsa i permanentnyj makijazh gub otzyvy foto do i posle 3dc75c2 Гранули Фордайса і перманентний макіяж губ. Відгуки, фото до і після

Основні причини появи дрібного висипу на губах:

 • гормональні збої і перебудови;
 • збільшення губ, коли наповнювач виштовхує залози на поверхню шкіри;
 • ураження звужуються ділянок сальних залоз;
 • куріння;
 • зневага гігієнічними нормами.

Гранули не становлять небезпеки здоров'ю, є косметологічних дефектом. У виняткових випадках для їх видалення проводять лазерну операцію, але якщо розмір утворень на губах перевищує 0,5 см і заважає нормальному життю людини. Гранули Фордайса можна замаскувати за допомогою перманентного макіяжу.

granuly fordajsa i permanentnyj makijazh gub otzyvy foto do i posle 11ba055 Гранули Фордайса і перманентний макіяж губ. Відгуки, фото до і після

Метод підходить тільки жінкам, так як його основна мета – виділити контур губ і зробити їх колір рівномірним. В результаті процедури вони виглядають як при легкому макіяжі, що на чоловіках буде виглядати незграбно.

Переваги перманентного макіяжу для маскування гранул Фордайса

Методика введення перманенту під шкіру губ малоінвазивна. Вона рідко викликає побічні ефекти і ускладнення. Перманентний макіяж дозволяє рівномірно затонировать губи трохи більше темним відтінком, ніж їх натуральний колір. Гранули також зафарбовуються в тон, завдяки чому стають візуально непомітними. Також гідністю процедури є її вартість. Найчастіше для досягнення бажаного результату потрібно всього 1 сеанс, рідше – 2.

granuly fordajsa i permanentnyj makijazh gub otzyvy foto do i posle 1ce1b6b Гранули Фордайса і перманентний макіяж губ. Відгуки, фото до і після Гранули Фордайса можна усунути не тільки медичним, але і косметичним шляхом, використовуючи перманентний макіяж.

Корекцію проводять тільки через 3-4 роки, а у 20% жінок результат макіяжу зберігається понад 5 років.

Коли не слід робити перманентний макіяж при себорейних кістах?

Гранули Фордайса і перманентний макіяж несумісні при наявності будь-якого їх протипоказань:

 • схильність до алергії;
 • будь-які новоутворення на губах або особі (родимки, папіломи, злоякісні нарости);
 • великий діаметр гранул (більше 0,5 см);
 • чутливість і сухість шкіри на губах, тріщини (тимчасове протипоказання);
 • герпес в гострій формі;
 • онкологічні захворювання крові, шкіри.

До чого готуватися, боляче робити перманентний макіяж?

Гранули Фордайса і перманентний макіяж сумісні при відсутності протипоказань до татуажу. Незважаючи на малоінвазивні процедури, багато дівчат її переносять болісно. Щоб зменшити біль, майстер наносить знеболюючий крем на губи під клейонку на 10-15 хв. Але дія місцево-анестезуючих препаратів короткочасне, через що в процесі введення перманенту доводиться робити паузи для повторного знеболювання.

granuly fordajsa i permanentnyj makijazh gub otzyvy foto do i posle df37984 Гранули Фордайса і перманентний макіяж губ. Відгуки, фото до і після

Первинний перманентний макіяж менш болісний, ніж корекція. Перед повторним проведенням процедури краще прийняти сильнодіючий анальгетик в таблетках або зробити ін'єкцію знеболювального препарату.

Підійде навіть стоматологічний анестетик, завдяки якому губи не час оніміють і стануть нечутливими до болю.

Як проходить відновлення, лікування

Гранули Фордайса і (перманентний макіяж дозволяє замаскувати себорейниє кісти, але не усунути їх) інші вади на губах стануть менш помітними через місяць після татуажу. За цей час шкіра повністю відновиться після введення пігменту.

Відновлення проходить поетапно:

етап особливості відновлення
посттравматичний період У перші 2-3 дні буде помітно почервоніння і набряклість губ. Пошкоджену шкіру потрібно 2-3 рази в день змащувати Де-Пантенолом або іншими мазями на основі пантенола. Губи в цей час будуть мати насичений червоний колір, але він стане помітно блідіше до завершення відновного процесу.
інтенсивне відновлення Коли запалення зменшиться, шкіра почне облазити. Процес зазвичай тривати 2-3 тижні. На цьому етапі губи продовжують мазати відновлюють мазями 1-2 рази на добу.
закріплення результату Коли скоринка повністю зійде, потрібно використовувати гігієнічну зволожуючу помаду протягом тижня. Слід вибирати гипоаллергенную косметику, щоб не спровокувати повторне запалення і пересихання покривів на губах.

granuly fordajsa i permanentnyj makijazh gub otzyvy foto do i posle 258805f Гранули Фордайса і перманентний макіяж губ. Відгуки, фото до і після

Результат до і після процедури.

Чи можливо повне зникнення гранул?

Після відновного процесу гранули Фордайса стануть непомітними навіть без помади або блиску для губ. Але ні процедура перманентного макіяжу, ні інші методи лікування не допоможуть позбутися від себорейних кіст повністю і назавжди.

Вартість процедури, де роблять

Зробити перманентний макіяж можна в тату-салоні, рідше – в косметології, де є профільний майстер. Легке тонування губ перманентом для маскування гранул Фордайса обійдеться від 1500 руб. (В невеликих містах, віддалених від районних центрів) до 3000 руб. (В столиці і обласних населених пунктах).

Відео про гранулах Фордайса і перманентний макіяж

Перманентний макіяж губ, особливості та відкликання:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради