Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

Для кожної форми очей існують різні види нарощування вій. Ефекти підбирають індивідуально під стиль і образ дівчини.

Що таке ефекти в нарощуванні вій

Ефекти нарощування вій — це техніки наклеювання штучних вій, з допомогою яких можна візуально змінити пропорції очей.

Майстра з нарощування (або лэшмейкеры) створюють ефекти, використовуючи різні вигини вій або їх чергування:

 • “J” — використовується рідко, так як вії “J” майже прямі. Зазвичай поєднуються з іншим вигином і кріпляться до внутрішньої частини війкового ряду для отримання максимально натурального ефекту.
 • “B” — невеликий вигин, який використовується для створення ефекту природності.
 • “C” — найпопулярніший вигин з завитками середнього ступеня. Вії з таким вигином роблять погляд розкритим, не створюючи ефекту неприродності. Також існують різновиди: CC і C+, відрізняються більш крутим загином, але не таким сильним, як “D” і “L”.
 • “D” — теж часто використовуваний вигин, який більшою мірою підходить для додання пишності віям. Такий загин сильний, але вія закручується поступово.
 • “L” — самий сильний загін, який має пряме основу і помітно закручений кінчик. Вигин “L” не підходить слабким і рідкісним віям.

f014d762c7dd09ea273feb07715a7544 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

Також у нарощуванні використовуються обсяги: класичний (1D), 2D, 3D, 4D і далі.

Цифри означають кількість вій, які клеяться на одну власну. Тобто, якщо дівчина бажає наростити обсяг 2D, то на одну її власну вію клеять пучок з 2 штучних. Відповідно, чим більше обсяг, тим пишніше буде війковий ряд. Найчастіше дівчата вибирають обсяги від класики до 3D, так як вони виглядають найбільш натурально.

Самим популярним матеріалом для виготовлення штучних волокон є полибутилентерефталат (PBT) — полімер, стійкий до впливу температури, води, сонячного світла і має високу формостійкість.

Вії PBT мають кілька типів, що відрізняються насиченістю кольору та еластичність — за це їм дали наступні назви:

 • “Норка” — в міру блискучі, середньої товщини. Мають насичений чорний колір.
 • “Соболь” — найбільш товсті і жорсткі ворсинки, найчастіше використовуються для створення об’ємних ефектів.
 • “Шовк” — дуже легкі, тонкі і м’які волокна, призначені для повсякденного носіння.

965e77a6f4d08ecbe76e04ec4d409d68 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

Норка, соболь і шовк не мають нічого спільного з натуральними матеріалами (хоча деякі виробники виготовляють вії з натурального хутра тварин, однак такі волокна менш якісні). Також вії можуть виготовлятися з поліестеру або природного матеріалу каучуку — вони майже не поглинають вологу, мають глибокий і однорідний колір і дуже м’які.

Як вибрати ефект нарощування вій? Основні критерії, поради

Нарощування може або прикрасити очі, зробити їх неприродними. Від вибраного ефекту залежить результат: він природним і красивим. Його підбирають, виходячи з пропорцій очей, довжини і густоти власних вій. Якщо підібрати все правильно, то нарощені вії будуть виглядати натурально.

За формою очей

Для округлої форми очей підходять ефекти натуральний або “нафарбовані вії”. Також добре виглядає лисячий ефект, візуально подовжує зовнішній кут ока. При глибокій посадці очей головне завдання — відкрити погляд. Підійдуть ляльковий ефект або нарощування з витягом зовнішнього краю.

Другий варіант також підійде для вузьких очей, так як допоможе зробити їх трохи округлими. Володарки розкосих очей (коли зовнішні краї трохи підняті) можуть зробити акцент на них за допомогою лисячого або котячого ефекту.

d42ebe4871cbae1904e0ddc1c65f37b7 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

Якщо хочеться зробити підняті куточки менш помітними, то можна використовувати мікс вигинів — приміром, у внутрішню частину і середину століття клеїти вії вигину “C” або “C+”, а в зовнішню додавати вигин “B”.

Таким чином, з-за різниці у вигинах піднесена форма очей стане менш помітною.

Тим, хто має опущені куточки очей і хоче зробити їх піднятими, варто використовувати ефект “беличий”. У цьому випадку теж можна поєднувати різні види вигинів, але більш закручені вії додавати до опущеним куточках, а не в середину.

Опуклу форму очей можна виправити за допомогою технік витягнення зовнішніх куточків. При такій формі краще не вдаватися до лялькового нарощування, так як воно зробить очі ще більш опуклими і неприродними.

По довжині вій

Власні вії теж грають роль при виборі виду нарощування. Наприклад, слабкі і тонкі вії не зможуть витримати товстих штучних волосків. У цьому випадку варто вибирати “легкі” ефекти, інакше вії з-за великого навантаження почнуть випадати.

024b3c12262809ec92e0fdf5c37c0474 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

Також не варто при дуже коротких власних віях нарощувати великі обсяги. До речі, багато майстри взагалі не радять вдаватися до нарощування при дуже коротких власних віях, так як штучні не будуть на них триматися.

Тим, хто від природи має густими і довгими віями, треба клеїти волоски, рівних по довжині. Занадто короткі будуть виглядати дивно і можуть не наклеиться, а більш довгі додадуть неприродності очам.

Базові ефекти

Базові ефекти з того і базові, що використовуються найчастіше і володіють більшою природністю. Всього існує 3 базових стилю.

Натуральний ефект

Натурального ефекту домагаються шляхом наклеювання вій тієї ж довжини, що і власні, і так, щоб вони повторювали природну лінію росту. Для цього по краях клеять короткі вії, а в середину — більш довгі.

dfd1b0cb41804ee619ad286559c51474 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

Натуральний ефект не поправляє форму очей, він лише допомагає підкреслити їх природну красу. Для ще більшої натуральності варто використовувати вії не чорного, а коричневого кольору. Для створення натурального стилю використовують вії з шовку або норки.

Ляльковий ефект

Ляльковий ефект відрізняється пишнотою. Щоб створити ляльковий погляд, на власні вії клеять однакові по довжині штучні (відміну від натурального полягає в тому, що в середині століття вії не відрізняються по довжині).

При нарощуванні майстер зорово розділяє очей на 4 частини. 2 сусідні ділянки в середині ока заповнюються віями однієї довжини, а потім заклеюються вії по краях. Найкраще з ляльковим ефектом виглядають обсяги класика і 2D. Більш об’ємні вії при цьому ефекті можуть здатися занадто громіздко.

Ефект нафарбованих вій

Ефекти нарощування вій можуть бути схожі, але мати незначні відмінності — як у випадку з ефектом нафарбованих вій і натуральним. Обидва володіють максимальною природністю, але відрізняються товщиною приклеюються штучних вій — при “нафарбованим” ефекті вони товщі, ніж власні.

1d90fde8c826b2d07a95663117930133 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очейНа фото представлені різні ефекти, яких можна домогтися нарощуванням вій.

Техніка виконання даного стилю така ж, як при натуральному. Якщо використовуються вії з шовку, то з’явиться характерний легкий блиск, що візуально додає ще більше обсягу.

Ефекти з витягом зовнішнього краю вій

Такі ефекти відмінно підходять округлим, трохи опуклим і близько посадженими очима. Вони допомагають візуально скоректувати пропорції очей, подовжити їх і створити привертає увагу погляд.

Лисячий ефект

Вії в даному стилі починають поступово, але незначно збільшуватися у напрямку до зовнішнього краю ока. Якщо розділити умовно війковий ряд на 4 частини, то приблизно з середини 3 частини довжина вій починає збільшуватися більш різко — створюється своєрідний перехід. На зовнішній кут клеяться найдовші і вигнуті волоски (12-15 мм і вигин CC або D).

Беличий ефект

Біляче нарощування схоже з лисячим, але перехід між довжиною волосків у нього більш плавний. Вони поступово подовжуються, а у зовнішнього краю майстер клеїть кілька коротких і маленьких вій. Такий ефект дозволяє витягнути припущений куточок ока трохи вбік і вгору.

Котячий ефект

Такий ефект виходить самим грайливим, але отримати його досить складно — для цього потрібно витягнути зовнішній кут очної та надати середині століття округлість. Як і при 2 інших стилях, при котячому штучні вії наклеюються з поступовим збільшенням їх довжини в бік зовнішнього куточка ока.

8d3141dda3fa548329d1ac44d483d1f9 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

Кілька вій в кінці роблять короткими. Для додання століття округлої форми найчастіше використовують мікс вигинів (наприклад, З+ і B) Котячий ефект прикрасить глибоко посаджені очі. Тим, хто має далеко розташовані один від одного очі, варто відмовитися від котячого нарощування, так як воно ще більше спотворить пропорції особи.

Ефекти з нарощуванням різної довжини вій

Ефекти нарощування вій з використанням волосків різної довжини надають війкового ряду обсяг і додатково підкреслюють очі. Якщо використовувати недовгі вії, то результат вийде дуже природним. Нарощування вій різної довжини підходить мигдалеподібної форми очей.

В іншому випадку різний розмір штучних волокон може спотворити пропорції очей і буде виглядати неприродно.

Розріджений ефект

Друга назва такого ефекту — “Кім Кардашьян”. Він не створює великого обсягу, але підкреслює густоту і довжину власних вій. Схема нарощування: на власні вії клеяться штучні з певним інтервалом. Зазвичай майстер пропускає по 2-3 вії, які залишає без нарощування.

Тим самим, завдяки чергування довгих і коротких елементів, створюється розріджений ефект. Він підходить тим, хто має власні короткі й рідкі вії і хоче зробити їх більш виразними.

Ефект промінчиків

“Промінчики” дуже схожі з розрідженим ефектом, але трохи відрізняються від нього технологією нарощування. В даному випадку на одну власну вію клеять таку ж по довжині штучну, а наступної — вже довшу.

b83f577bf06cf06e1cff383711ad1ad1 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

Таке чергування продовжується вздовж всього війкового ряду, що дозволяє домогтися акуратного і природного результату. У деяких випадках (наприклад, якщо природні вії довгі, але рідкі) на них кріплять пучки, щоб домогтися додаткового обсягу.

Ефект підводки (коктейльний)

Нарощування вій в різних ефектах дозволяє економити час на макіяжі, так як після процедури немає необхідності використання туші. Коктейльний ефект також допомагає створити на верхньому столітті лінію підводки. Коктейльного ефекту домагаються шляхом нарощування подвійного війкового ряду — перший (нижній) ряд нарощують дуже короткими волокнами, а другий (верхній) створюють за допомогою довгих вій.

Таким чином, відбувається ущільнення війкового ряду на верхньому столітті, що і створює ефект підводки. Даний ефект можна поєднувати з іншими видами нарощування — зокрема, з лисячим і натуральним.

Кольорові ефекти

Різні кольорові ефекти раніше робилися для фотосесій і яскравих карнавально-святкових образів. На сьогоднішній день деякі дівчата нарощують різнокольорові вії і для повсякденного носіння.

“Русалка”

“Русалка” — дуже яскравий і сміливий стиль, при якому кольорові волоски по всій довжині війкового ряду плавно змінюють свій відтінок (тим самим створюється ефект “омбре”). Тобто, у внутрішнього кута ока вії темні, в середині світлі, а на зовнішніх кутах клеяться найяскравіші волоски.

de7b93db5c3e13bc542d90bc2c84ffee Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

Колір може бути будь — яким- від рожевого до блакитного, їх також можна міксувати, щоб отримати максимально яскравий і привертає увагу ефект. Технологію нарощування застосовує будь — можна використовувати базові ефекти або з витягом зовнішнього куточка. Кінцевий результат заздалегідь обговорюється.

“Єдиноріг”

“Єдиноріг” більшою мірою підходить для повсякденного носіння, так як нарощування передбачає приклеювання кількох кольорових вій на зовнішній край ока. Тобто, якщо умовно розділити війковий ряд на 4 частини, то ? будуть складати звичайні чорні вії, а іншу частину — пучок кольорових.

Відтінок пучка заздалегідь обговорюється, найчастіше жінки воліють яскраві і привертають увагу кольори: різні відтінки рожевого, жовтого, зеленого, фіолетового. Ефект єдинорога може нарощуватися за будь-якої технології, найбільше він поєднується з лисячим і білячим ефектами, так як додатково притягує увагу.

Кольорові кінчики

Для такого нарощування використовуються вії, біля основи забарвлені в темний колір, а на кінцях — в будь-яскравий відтінок. Даний ефект виглядає так само сміливо, як “Русалка” і “Єдиноріг”, але створює враження, що в макіяжі використовувалася кольорова туш. Найбільше кольорові кінчики поєднуються з базовими ефектами і з витягнутим зовнішнім кутом ока.

Mix ефект

“Mix” чи “Змішаний” ефект не підходить для повсякденного носіння, так як передбачає нарощування вій різних кольорів в змішаному порядку. В результаті виходить дуже яскравий війковий ряд.

260e4d6b6442c12b73341a1858b65714 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

При нарощуванні на очах можна створити веселку, а можна просто вибрати 2-4 різних кольорів, які будуть миксоваться між собою. Таке нарощування використовується для фотосесій, карнавалів, тематичних вечірок.

Нарощування вій зі стразами і блискітками

Найчастіше нарощування зі стразами роблять для урочистих заходів і на весілля. Блискучі камені надають погляду жіночності і привабливості. Для нарощування підходять будь-які ефекти — тільки без сильних вигинів. Спочатку повністю оформляють війковий ряд, а потім наклеюють стрази зверху на обрані вії або пучки.

Альтернативою стразів є блискітки — вони більш дрібні і дозволяють отримати красиві переливи і мерехтіння.

Якщо на штучні вії завдати дуже дрібний гліттер, то можна добитися ефекту “зоряного пилу”. Для цього нарощування використовують спеціальні косметичні блискітки — вони не приносять шкоди здоров’ю, якщо обсипаються. Якщо нанести блискітки тільки на вії у зовнішнього кута, то вийде гламурний повсякденний образ.

3cf88c23db9545b00bea2f3f2d0fbdd9 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

Як робиться нарощування блискучих вій:

 • Штучний волосок захоплюється пінцетом і занурюється підставою клей не більше ніж на 2/3 його довжини. Шар клею повинен бути дуже тонким.
 • Вію з клеєм занурити в блискітки і просушити протягом 2-3 хв. Додатково можна нанести закріплювач, щоб вечірка не осипався.
 • Струсити надлишки блискіток і далі нарощувати за звичайною схемою, яка може бути абсолютно будь-який.
 • Інші ефекти

  Інші стилі нарощування використовуються рідше за інших. Більшість з них непрактичні або нагадують інші ефекти.

  Kylie

  Для створення “Келі” використовуються вії різної довжини (як при “Промінцях” або розрідженому ефект), але при “Келі” війковий ряд робиться більш рваним, тобто майстер може робити довші інтервали між віями або підбирати різну довжину штучних волокон — це надає пишності та об’єму. “Кайлі” підходить дівчатам з правильною мигдалеподібної формою очей, так як не змінює пропорції обличчя і тільки робить очі виразнішими.

  Овальний ефект

  Як можна зрозуміти з назви, при нарощуванні даного ефекту на столітті створюється овал — для цього, приблизно з середини, клеять довгі вії і рухаються у напрямку до зовнішніх кутах. У внутрішніх кутів і на самих кінчиках довжина вій зменшується, тим самим створюється ефект овалу.

  Він підходить тим, хто має “важку” верхню повіку або складку на ньому, так як допомагає розкрити погляд. Також овальний ефект підходить для жінок у віці — з допомогою нього можна легко приховати дрібні зморшки на столітті.

  “Голлівуд”

  Для нарощування в цьому стилі використовуються пучки з 3 і більше вій. Пучки клеяться на одну власну вію, і результат виходить схожим на лялькову ефект.

  0341c39acf86c4eae0d3d2fa18cd91b4 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

  Ефекти нарощування вій в голлівудському стилі існують в 3 варіантах:

  Вид Опис
  Класичний голлівудський ефект Війчасті пучки приклеюються уздовж всього війкового ряду.
  “Light Hollywood” Пучки приклеюються через 1 власну вію, що дозволяє домогтися легкого обсягу.
  “Зовнішні куточки” Пучки накладаються тільки на вії, розташовані біля зовнішніх куточків очей — ефект виходить найбільш природним, але надає очам об’єм і виразність.

  “Голлівуд” не підходить дівчатам з вузькими або великими опуклими очима. Нарощування можна робити для повсякденного носіння, але потрібно розуміти, що війчасті пучки будуть швидко випадати, через сильну навантаження на натуральні вії.

  “Метелик”

  “Метелик” нагадує лисячий ефект і навіть вважається його підвидом. Назва цього стилю нарощування пов’язано з тим, що вії після процедури нагадують крила метелика в розкритому вигляді.

  Починаючи від зовнішнього куточка, вії поступово збільшують свій розмір. Приблизно з середини довжина збільшується дуже різко, і найдовші волокна наклеюються на крайні вії. Тим самим виходить відкритий погляд. Якщо брови у дівчини виконані з сильним вигином, то “Метелик” допоможе пом’якшити його і зробити менш помітним.

  ceed3e7157d46b483e5b1745f9bd6f75 Ефекти нарощування вій. Схеми, фото з назвами, як підбирати за формою очей

  Ефектів нарощування вій величезна кількість, і вибрати який-небудь з них непросто. Краще довірити підбір майстру, який зможе визначити потрібну технологію залежно від форми і розміру очей, а також від довжини і густоти натуральних вій.

  Відео про ефекти нарощування вій та правила їх створення

  Схеми для моделювання вій:

  Кому підходить ефект Промінчики:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради