Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

Стильні дреди являють собою кіски, що утворюються під час заплутаних. Існує безліч варіацій цієї зачіски на будь-який смак. Фотографії демонструють, що вони буває різних структур, довжини і відтінків.

Що це і кому підходять?

Спочатку оригінальні ковтуни утворювалися з-за відсутності гігієнічного догляду, закріплювалися воском. Їх було неможливо розплутати, тільки зістригти. Зовнішній вид зачіски був неохайним, неохайним. Крім африканців і індусів, дреди носили стародавні германці, кельти, ацтеки.
Також їх називали дредлоки — в перекладі «страхітливі локони».

Назву придумали представники однієї з культур растафарі на Ямайці в 50-ті роки ХХ ст. Зараз дреди зовсім інші. Стильну укладку можна виконати на основі натуральних волосся або застосувати штучні матеріали: повсть, канекалон. Вони залишають волосся у хорошому стані, захищають від пошкоджень. Довжина волосся не обмежена. Початкова довжина — від 5 див.

Середня довжина нижче плечей підходить для плетіння дредів з натуральних локонів. Вибір на користь локов у дівчат пов’язаний із збільшенням довжини волосся, зміною кольору, доданням обсягу зачісці. Застосовувати для виготовлення дредів краще штучні матеріали. Укладка протримається 3-4 місяці.

ee45338f83a4287671d919d49115dc1e Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

Натуральні дредлоки носяться завжди без укорочення довжини.

Їх треба лише скачувати в області коренів. Короткі дреди – це найчастіше вибір чоловічої статі. Вони роблять їх на голові, бороді. Дреди, фото яких показують, що чоловічі локі виглядають грубішими, нерідко робляться з повсті, вовни.

Кіски набагато товще і об’ємніше. Тонкі, витончені кіски підходять жіночої статі з більш ніжних матеріалів. Різнокольорові дреди більше віддають перевагу жінки, чоловіки схиляються до суворим натуральним кольорам.

Особливості зачіски:

 • Підходить для багатьох різних стилів. Відмінно поєднується з вуличним гламуром, практичним кежуал. Винятком є офіційний стиль.
 • Немає вікових обмежень. У віці 18 років можна йти до майстра валяти локі. У зрілому віці люди також виглядають стильно з такою зачіскою.
 • Довгі локі надають стрункості за рахунок поєднання густих пасм, спадаючих локов.
 • Яскраві, різнокольорові дреди краще виглядають контрастною взимку і восени. Натуральні, світлі і градієнтні переходи підходять для весни і літа.
 • Зачіска поєднується з чубчиком, можна створювати різні варіанти, декорувати елементами.

37eea545e3ec6fc97bb64bcdc73668ff Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

Вартість виготовлення професійних перукарських – 2000-15000 руб. Конкретна ціна залежить від типу зачіски, волосся та додаткових послуг. Майстри-самоучки можуть встановлювати ціни на свій розсуд, тому точну цифру складно визначити. Ще ціна залежить від регіону, що надає послугу плетіння.

Різновиди Ціна
Небезпечні дреди Від 3500 руб.
Натуральні дреди з подплетением канекалону Від 4000 руб.
Безпечні дреди Від 5500 руб.
Де і джа дреди Від 5500 руб.

Жіночі та чоловічі дреди: переваги та недоліки

Дреди (фотографії доводять, що вони відмінно підходять хлопцям і дівчатам) слід вибирати, враховуючи позитивні та негативні сторони.

Переваги

Можна вибрати безпечні локі з штучного матеріалу, різної довжини, кольору:

 • Дредлоки не треба часто мити, як звичайні волосся.

b5833d0e52d8a869dae868756932a10d Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

 • Дреди розчісувати не потрібно. Зачіска добре виглядає навіть після нічного відпочинку.
 • Йдуть під різну зовнішність, класика неформальних зачісок.
 • Носять кілька місяців, залежно від їх виду. Натуральні локі можна не знімати десятиліттями.
 • Можна розплести.

Недоліки

Спочатку відчувається неприємне відчуття, подразнення шкіри голови:

 • Натуральні дреди роблять гірше стан волосся, постійно коригуються.
 • Зачіска протипоказана при невисокому больовому порозі, хворобах судинної системи, людям, що страждають мігренню.
 • Йде багато часу, щоб сплести, розплутати.
 • Довгий відновлення волосся після расплетения, необхідний догляд.

Матеріали для дредів

Такі беруться матеріали для виготовлення дредлоків:

 • натуральні волосся;
 • повсть;
 • штучний матеріал.

7b171a5c08efc75c98c8b04e513a4aa7 Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

Потрібно враховувати плюси і мінуси перед вибором між повстю і канекалоном. Коси з повсті дозволяють не носити шарф і шапку взимку, влітку в них жарко. Повстяні дреди мають більше відтінків, не подразнюють шкіру. Коси з канекалону виглядають природніше, краще тримаються на невеликих пасмах.

Різновиди

Дреди – це один із способів самовираження. Перукар допоможе підібрати відповідні серед безлічі різновидів, представлених на фотографіях.

Джа-дреди

Коси створюються з штучних матеріалів. Канекалон виготовляють в заводських умовах з стандартною довжиною близько 80 див. Спектр колірної палітри становить не менше 40 відтінків, при цьому допустимо їх поєднання.
Готові джа-дреди вплітаються в волосся. Плетуть 100-140 кос.

Кріпляться методом швидкого плетіння, не займає більше 4 ч.

Необхідна довжина волосся – від 5 див. Зачіска знімається, не впливає на стан волосся. Максимальний термін носіння – 2-3 місяці. Підходять неординарною молоді.

Де-дреди

Є косами, зробленими з канекалону, повсті або вовни. Робляться вплітанням у волосся вручну по техніці спіралі. Являють собою локі, що мають подвійні кінці. 2 дреда кріпляться до 1 пасма, дозволяючи збільшити об’єм зачіски. Відмінність — тонка структура. Знадобиться 100 канелоновых дредів. Необхідна довжина – від 10-12 див.

8913d9ab54f7a5442ca3bb8405ac2d8b Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

Процедура створення де-дредів займає 3 ч. Застосовується кольоровий матеріал. Можна вплітати 2-3 кольори одночасно. Через 4-6 тижнів дреди вимагають корекції в залежності від швидкості відростання коренів. Носяться 2 місяці, легко знімаються. Шкоди волоссю не загрожує. Де-дреди – багаторазові. Після зняття можна вплести їх ще раз.

Короткі ДЕ дреди

Із заготовок де-дредів плетуть у тому числі і короткі пасма. Застосовується та ж сама техніка формування локов. Також легко знімаються, не шкодять волоссю. Для короткої зачіски довжина волосся повинна становити не більше 5 див.

Безпечні дреди

Представляють собою готові накладні коси, що кріпляться до волосся за принципом панчохи. Для закріплення створюються кіски з власного волосся, протягується кінець пасма в отвір дреда. Виготовляють їх в основному з канекалону, матеріалу для виготовлення перук. Безпечні дреди захищають волосся від несприятливих впливів навколишнього середовища.

Переваги:

Можна завжди зняти, дозволяють безпечно поекспериментувати із зовнішнім виглядом.

 • Необхідна довжина для заплітання починається від 5-6 див.

beb9715fd323928ca79f4ae634883065 Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

 • Можна самостійно вплести ненатуральні дреди, подовжити волосся.
 • Мінімальний догляд за зачіскою.
 • Великий вибір кольорів, відтінків.
 • Немає відчуття навантаження на власні волосся.
 • Можливість багаторазового заплітання.

Недоліки:

 • Нелегко вибрати колір під натуральний відтінок волосся. При відростанні локонів він може не збігатися з кольором накладних.
 • Штучні дреди виготовляються з матеріалу, що піддається горінню.
 • Їх не можна перефарбувати в інший колір.
 • Нерідко виглядають неприродно.
 • Не можна сушити їх феном. При дії гарячого повітря дреди псуються.

Непальські дреди

Дреди (фотографії демонструють, що вони виготовляються з повсті) отримують з матеріалу, валяющегося на натуральні скручені пасма, зберігаючи їх структуру, не завдаючи шкоди. Такі дредлоки роблять зачіску пишніше, приємні на дотик. Виглядають ненатурально.

Переваги:

 • Можна легко зняти.
 • Є можливість вибрати яскраві і незвичайні забарвлення.

5dc473294bc2e28dee6bdf535321495a Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

 • Легкі, практичні. Не з’являється дискомфорт під час сну.
 • Освіта ідеальних дредів відразу після заплітання.

Недоліки:

 • Після заплітання дреди туго затягнуті, в перші дні стирчать в різні боки.
 • Швидко втрачають свою форму.
 • Не люблять термовоздействия.
 • Поява неприємного запаху при намоканні повстяних дредів.

Небезпечні дреди

Представляють справжні дреди з натуральних волосся. Їх носив Боб Марлі. Перед створенням небезпечних дредів потрібно враховувати довжину волосся, тому що в дредах вона зменшиться на 30-40 %. Необхідна довжина – не менше 15 див.

Застосовується кілька видів формування небезпечних локов:

 • Метод начісування. Процедура вважається прикрою і болючою. Волосся необхідно поділити на сегменти, по черзі начісувати, скачувати в ковтуни. Виконати процедуру просто, але дреди виходять різного розміру.
 • Метод плетіння. За основу колтуна береться заплетена коса. Вона обробляється, скочується, формуючи дреди. Спосіб займе мало часу, але серйозно зашкодить волоссю.
 • Метод скручування. Волосся поділяються на дільниці. Кожна пасмо піддається скручуванню за годинниковою стрілкою. Покривається гелем, збивається гребенем. Сформовані дреди потрібно тримати під шапкою кілька днів.

23e59dd240ac44f3d614c5481cf472d6 Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

 • Метод натирання шерстю. Найшкідливіший спосіб формування дредлоків. Волосся по окружності голови піддаються натирання вовняною рукавичкою або клаптем до появи об’ємної копиці. Потім локони рівне діляться по частинах, пасма окремо натираються шерстю.

Найчастіше люди збільшують товщину, довжину небезпечних дредів завдяки вплітанням канекалону, повсті, вовни або сторонніх натуральних волосся. Кінці локов бувають «живі» або «запаяні».

Переваги:

 • Можна носити постійно, з часом стають тільки краще.
 • Не з’являється відчуття тяжкості, роздратування від синтетики.
 • Естетична краса.

Недоліки:

 • Підійдуть не для кожного типу волосся. Не можна робити на слабкі волосся.
 • Хворобливий процес створення, займає 1-3 дні.
 • Вимагають більше догляду.
 • Необхідно періодично подплетать по мірі відростання волосся.
 • Довго розплутувати, знімати. Відстригти буде швидше.

Чим відрізняються небезпечні дреди від штучних

Відмінності небезпечних дредлоків від штучних:

 • Завдають шкоди волоссю. Накладні волосся набагато безпечніше.
 • Для небезпечних дредлоків потрібна велика довжина волосся.

1186b7cb723d548416dc53ccbfd28395 Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

 • Процес створення є болісним і довгим. Штучні дреди можна вплести самостійно і швидко.
 • Небезпечні локі вимагають більше догляду, ніж накладні.
 • Їх термін носіння не обмежений. Безпечні локі носяться кілька місяців.
 • Розплутування і зняття натуральних дредів – довгий, болісний процес. Простіше зістригти.

Самостійне виготовлення

Дреди (фотографії різних типів плетіння представлені в мережі інтернет) з волосся можна зробити самостійно на дому за допомогою різних способів.

Для початку слід помити волосся натуральним милом або шампунем без добавок. Перед виготовленням дредів необхідно мати висушені, гладке волосся. Вони діляться на ділянки 2х2 див. Пасма закріплюються біля коренів за допомогою декількох гумок.

Дреди-кіски

Необхідно виконати наступні дії:

 • Зробити хвостики.
 • Кожне пасмо перетворити в тугу косу аж до кінчиків.
 • Покрити волосся воском, здійснювати скочування долонями до повного формування.
 • Дреди-начіс

  Для цього способу потрібно:

 • Почати формування дредів з потилиці. Прибравши гумку з пасма, варто почати її начісувати від кінця до початку. При начесывании пасма необхідно виконувати обертальні рухи до отримання пучка волосся, не піддається розчісування.
  3f87ad904fa58e2ec460ec03df06b767 Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують
 • Скачати пучок волосся долонями подібно пластиліну.
 • Залишити 10 мм кінчика. Покрити його воском, нагріти до поглинання речовини.
 • Плетені дреди

  Вважається найбільш болісним методом виготовлення дредлоків.

  Для нього знадобиться:

 • Поділити волосся, розбивши на однакові ділянки в’язальної спицею, зафіксувати отримані ділянки гумками.
 • Почати з чубчика, взявши пасмо і зробивши з неї джгут.
 • Різко поділити джгут надвоє.
 • Кожну з 2 частин повторно поділити навпіл, зробити 1 палітурка.
 • Продовжувати цю процедуру до повного заплетения пасма.
 • Відстригти або вплести вибиваються пасма гачком в джгут.
 • Змастити готові пасма-джгути воском.
 • Дреди натерті вовною

  Схема створення:

 • Волосся натираються по колу рукавицями або шарфом до перетворення на цілий об’ємний колтун.
 • Колтун поділяється навпіл.
 • Додається віск, кожна пасмо скочується долонями 15 хв.
 • Гумкою закріплюється кожен кінець джгутика.
 • Стирчать волосся посмикуються в джгути гачком.
 • Скатані дреди

  Людям з кучерявими з народження волоссям підійде спосіб скручування для формування дредів.

  82eaf3a611f777e76a3cdbaadda4b5f7 Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштуютьДреди як для чоловіків так і для жінок виглядають дуже гармонійно, зраджуючи індивідуальності. Фото варіантів довжини.

  Поетапне виготовлення:

 • Поділити волосся на квадрати 1-2 см, зафіксувати гумками.
 • Почати нанесення воску на пасма. Потім потрібно скручувати їх за годинниковою стрілкою і збивати кінці гребінцем.
 • Повторювати процедуру регулярно кілька тижнів.
 • В кінці обробити воском для додання блиску зачісці.
 • Чоловічі на коротке волосся

  Правильні техніки, щітка і гребінь допоможуть зробити дреди з короткого волосся довжиною не більше 2,5 див

  Начісування волосся

  Підходить жорстким волоссям, має довжину 2-6,5 див. Застосовується губчаста щітка, підходяща для заплітання дредів, кучерів.

  Інструкція:

 • Повторно виконувати кругові рухи щіткою. Начісувати колу за годинниковою стрілкою до формування волосяних пучків.
 • Всі пучки змастити кремом або воском для зволоження і закріплення.
 • Зафіксувати локі шпильками або гумками в області коренів.
 • Просушити волосся, не турбувати їх протягом 3 ч.
 • Накрутка дредлоків

  Метод створений для жорсткого волосся завдовжки до 5 див. Використовується гребінь. Краще намочити волосся перед початком процедури.

  63f6b74029aca1512809d5a2e6d4a140 Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

  Покрокова схема:

 • Поділити волосся на квадрати по 2,5 х 2,5 см Брати кожну пасмо і розчісувати від вузликів.
 • Розчесати окремий ділянку волосся, нанести зволожуючий крем, втираючи його в кожен пучок волосся.
 • Вставити гребінець в основу секції і закрутити. Необхідно тягнути її на себе і одночасно повертати навколо осі.
 • Продовжувати виконувати процедуру, заплітаючи залишилися пасма в дреди.
 • Чекати висихання зачіски, не турбувати її протягом 3 ч.
 • Як робити де дреди

  Для створення де-дредів необхідно:

 • Приготувати заготовки штучних дредів з канекалону. Візуально розділити пасмо на 3 ділянки, зафіксувати межі гумками.
 • Частини, розташовані по краях, начесать, скрутити і скачати.
 • Окрему получившеюся пасмо зігнути навпіл. Зробивши потрібну кількість заготовок, почати приплітати до волосся.
 • Зробити з власних волосся косичку, приплести середню гладку частину заготовки до неї. Знизу закріпити кожен де-дреди гумкою.
 • Кожен дреди змастити воском.
 • Жіночі зачіски з дредами

  З допомогою дредлоків можна створити цікаві зачіски:

  • «Мальвинка». Дреди можна зібрати на потилиці. Укладання відмінно виглядає на довгих колтунах, підходить багатьом типажам зовнішності.

  c23e64145828bf54c65d39e4eba81773 Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

  • Кінський хвіст. Популярна укладання, підходить для всіх сфер життя.
  • Широка коса. Поєднується з кольоровими натуральними пасмами, тримається весь день.
  • Ірокез з поголеними скронями. Укладання йде молодим дівчатам з овальною формою обличчя.
  • Орнамент. До дредлокам прив’язують різні нитки, намистини та інші декоративні елементи.
  • Каре на одну сторону. Короткі дреди, попередньо укладені пінкою на бік, виглядають ефектніше в кольорових відтінках.
  • Вузол. Локі можна зав’язати у всілякі вузли. Головне – не перестаратися, щоб потім їх розплутати.

  Правильний догляд

  Модній зачісці необхідний хороший догляд. Важливо дотримуватися рекомендацій для збереження дредів, захисту волосся від пошкоджень.

  Особливості догляду:

  • Не можна використовувати кондиціонери, лаки, бальзами, маски.
  • Оздоровлювати дреди можна, полощучи їх у розчині води з морською сіллю, для зняття роздратування шкіри голови.
  • Застосовувати для ополіскування локов відвари ромашки, липи, календули.
  • Регулярно здійснювати масаж шкіри голови для відновлення кровотоку, щоб уникнути випадання волосся, появи мігрені.
  • Штучні дреди мити раз на тиждень виключно шампунем, розведеним водою.

  cdb0847292bcfc83149960d0fb6bb323 Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують

  • Не мити небезпечні ковтуни протягом 1 місяця, щодня прокручуючи біля коренів для виникнення тугих пасм.
  • Фахівці радять використовувати для очищення дігтярне мило, мити голову не частіше 1 разу в місяць.
  • Застосовувати спеціальну косметику для дредів. Допомагає позбутися від роздратування, неприємного запаху.
  • Користуватися виключно теплою водою кімнатної температури.
  • Немає потреби в гребінці, гачок використовується для корекції і заплетения.
  • Натуральні, штучні дреди не можна сушити, накручувати на термоплойку.
  • Слід подплетать дреди 1 раз щомісяця через вибивання пасм.
  • Потрібно періодично скачувати локі для кращої фіксації в області коренів.

  Як розплести в домашніх умовах

  Людям, що носять де-дреди, набагато легше і швидше розплести зачіску. Після закінчення 2-3 місяців необхідно їх зняти. Можливо розплести їх самостійно або звернутися до фахівця.

  Для зняття штучних локов потрібно:

 • Зробити надріз на канекалоне по довжині з кінця пасма манікюрними ножицями. Косичка вивільниться з волокна легко при акуратному надрізі.
 • При неодноразовій корекції коренів доведеться спочатку максимально розплести кожну пасмо, потім швейною голкою витягти канекалон.
 • Промити волосся шампунем і бальзамом-ополіскувачем, трохи їх просушити.
 • Розчесати кожну пасмо, рухаючись зверху вниз, піднімаючись до коріння волосся.
  436c96ce9743071a39dd6b91f8b52a55 Дреди чоловічі і для дівчат. Безпечні штучні, короткі. Фото, як роблять, як мити, скільки коштують
 • Використовувати зміцнюючі маски для волосся.
 • Заплетені будь-яким способом дреди допомагають виразити свою індивідуальність, виділитися з маси народу. Популярні серед творчих людей. В інтернеті можна знайти багато фотографій відомих особистостей з цією зачіскою.

  Автор: Xenia Dark

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про правильному догляді за дредами

  Плюси і мінуси дреди:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради