Яке весілля відзначають через 28 років після укладення шлюбу, як вітають і що дарують на цю річницю спільного життя

Весілля – день народження сім’ї. За роки, проведені в шлюбі, сімейні пари проходять через радість і горе. Але ось і настав день, коли весіллі 28 років.

Пари, які прожили 28 років в законному шлюбі, заслужили повагу з боку близьких та друзів. За такий тривалий відрізок часу чоловік і дружина не тільки стали дуже близькими людьми, але і зуміли зберегти любов один до одного.

Яка це весілля, як вона називається

Незважаючи на 28 років спільного життя, багато хто не знають, яка це весілля. Цю річницю прийнято називати нікелевої весіллям (від металу – нікель). У нікелю 28 номер у системі хімічних елементів. Цей елемент витримує велике навантаження і високі температури. У металу красивий характерний блиск, що відображає характер відносин між подружжям після більш чверті століття спільного життя. Хоча, якщо за ним не доглядати, він може потемніти. В нікелеву весілля подружжя можуть згадати, як пройшли 28 років шлюбу, яке весілля була, які блискучі відносини були і є.

kakuyu svadbu otmechayut cherez 28 let posle zaklyucheniya braka, kak pozdravlyayut i chto daryat na ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni54 Яке весілля відзначають через 28 років після укладення шлюбу, як вітають і що дарують на цю річницю спільного життя

Привітання на 28 років весілля

Варіанти поздоровлень з нікелевої річницею подружнього життя

Варіанти привітання з нікелевої весіллям можуть бути наступними:

 1. Прикольні. Скласти поздоровлення в прозі зі згадуванням веселих ситуацій спільного життя подружжя.
 2. Красиві. При складанні привітань з днем весілля можна згадати всі гарні спогади за 28 років.
 3. Батькам. Привітання з річницею весілля, якій виповнилося 28 років, вимовляють діти батькам, згадавши всі прекрасні спільні події.
 4. У віршах. Написати таке привітання можна самостійно, взявши за основу вже готове вірш. Чи замовити у професіонала. Привітання чоловіка від дружини у віршах буде звучати дуже зворушливо.

Що дарують у цей день людям, які так довго живуть разом

При виборі подарунка на нікелеву річницю слід враховувати переваги кожного з подружжя. Що ж подарувати на нікелеву весілля?

Подарунки з нікелю

Гарним подарунком у цей день стануть вироби з нікелю. Це може бути музичний інструмент в стилі ретро. У такій техніці присутній нікель. Можна розмістити пам’ятну табличку з побажаннями. Сувеніри з нікелю завжди будуть нагадувати про пам’ятний день.

kakuyu svadbu otmechayut cherez 28 let posle zaklyucheniya braka, kak pozdravlyayut i chto daryat na ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni55 Яке весілля відзначають через 28 років після укладення шлюбу, як вітають і що дарують на цю річницю спільного життя

Сувеніри з нікелю

Що подарувати чоловікові чи дружині

За 28 років спільного життя в шлюбі подружжя добре вивчили один одного, у тому числі і смаки. Розглянемо, що подарувати дружині на нікелеву весілля:

 1. Ювелірні прикраси. Будь-яка жінка любить коштовності. А знаючи смак своєї другої половини, подарунок буде бажаним.
 2. Сертифікат в спа-салон. Будь-якій жінці хочеться завжди виглядати чудово. Такий презент дозволить дружині відпочити, відволіктися, змінитися.
 3. Подорож на двох. Такий подарунок будь-яка жінка оцінить по достоїнству. В пам’яті залишаться романтичні і гарні спогади.
 4. Елементи декору з нікелю. Жінка завжди прагне перетворити «родинне гніздо», зробити його теплим і затишним. Презент не тільки красивим, але і стане елементом затишного житла.

Бажання дружини – зробити подарунок чоловікові, який запам’ятається. Ось з яких подарунків чоловікові на нікелеву весілля можна вибрати:

 1. Запальничка. Використовуючи аксесуар, чоловік буде пам’ятати дату весілля, яку можна вигравіювати на предметі.
 2. Наручний годинник. Ззаду на годиннику прекрасно поміститься гравірування з датою весілля або датою подарунка. Вибираючи такий подарунок чоловікові, слід враховувати його смак.
 3. Запонки і затиск для краватки. Чоловіки, що віддають перевагу класичний стиль в одязі, оцінять такий подарунок. Запонки та затискачі можна виготовити за індивідуальним замовленням.
 4. Ремінь для брюк. Ремені носять більшість чоловіків. Такий подарунок не тільки красивий, але і практичний.

kakuyu svadbu otmechayut cherez 28 let posle zaklyucheniya braka, kak pozdravlyayut i chto daryat na ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni56 Яке весілля відзначають через 28 років після укладення шлюбу, як вітають і що дарують на цю річницю спільного життя

Столові прибори в подарунок на весілля

Що подарувати друзям

Ось кілька оригінальних ідей, що подарувати родині на нікелеву весілля:

 1. Самовар. Подарунок доведеться в сім’ї за смаком, так як він оригінальний і завжди корисний в побуті.
 2. Медаль. Нестандартним подарунком подружжю стануть пам’ятні медалі з написом «28 років» та привітанням.
 3. Відеофільм. Можна зняти привітання друзів і родичів. Вставити пам’ятні фотографії. Переглядати такий подарунок захочеться багато разів.
 4. Аксесуари одягу. Дарують футболки з фотографіями один одного і кумедними написами, піжами, тапочки, прикрашені різними малюнками.

Чому в деяких сім’ях не відзначається ця річниця

Незважаючи на 28 років, що пройшли з моменту весілля, зустрічаються пари, які не відзначають нікелеву річницю. Існують народні прикмети, свідчать, що відносини подружжя в цей період можуть бути «піковими».

Є ще одне пояснення, чому не відзначається 28 років весілля. Психологи стверджують, що пари, які прожили 28 років в спільному шлюбі, можуть переживати кризу, пов’язаний з віком або порушенням здоров’я.

Парам в цей період радиться звернути увагу один на одного, більше проводити часу разом, побути з дітьми.

Картинки та листівки, які підходять для події

Листівки для привітання з нікелевої весіллям можна зробити самим. Дуже добре використовувати при цьому фотографії подружжя.

kakuyu svadbu otmechayut cherez 28 let posle zaklyucheniya braka, kak pozdravlyayut i chto daryat na ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni57 Яке весілля відзначають через 28 років після укладення шлюбу, як вітають і що дарують на цю річницю спільного життя

Варіант листівки

Можна намалювати картину з спільної фотографії подружжя. Прикольну картинку можна вручити в якості привітання з нікелевої весіллям.

kakuyu svadbu otmechayut cherez 28 let posle zaklyucheniya braka, kak pozdravlyayut i chto daryat na ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni58 Яке весілля відзначають через 28 років після укладення шлюбу, як вітають і що дарують на цю річницю спільного життя

Зображення кілець – безпрограшний варіант

В листівку бажано вставити прикольні привітання або шаржі. Тоді вона порадує і підніме настрій.

kakuyu svadbu otmechayut cherez 28 let posle zaklyucheniya braka, kak pozdravlyayut i chto daryat na ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni59 Яке весілля відзначають через 28 років після укладення шлюбу, як вітають і що дарують на цю річницю спільного життя

Оригінальна картинка для вітання

Який вибрати торт

Святковий торт – солодкий сюрприз для гостей і подружжя. При виборі торта на нікелеву весілля, слід врахувати смаки кожного з подружжя. В залежності від кількості гостей, можна розрахувати вага торта. Начинкою для торта можуть бути горіхи, фрукти, карамель, згущене молоко. Вибір начинок дуже різноманітний. Так як торт подається в кінці свята, крем для декору слід вибрати легким.

Декор торта залежить від фантазії. Як приклад: прикраса у формі нікелевої скриньки. Це може означати зберігання сімейних цінностей та традицій.

Прикрасами для торта можуть бути фігурки подружжя, або фігурки, що відображають діяльність та захоплення. Написати на торті «нікелеве весілля» і зазначити, скільки років живуть разом подружжя.

kakuyu svadbu otmechayut cherez 28 let posle zaklyucheniya braka, kak pozdravlyayut i chto daryat na ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni60 Яке весілля відзначають через 28 років після укладення шлюбу, як вітають і що дарують на цю річницю спільного життя

Приклад оформлення святкового торта

Як відзначити річницю

Для святкування нікелевої весілля конкретних традицій не існує. Традицією може стати обмін кільцями з нікелю між подружжям. Самі подружжя можуть придумати свої традиції. Свято може пройти в ресторані, з усіма родичами і друзями. Конкурси, жарти і вікторини, зроблять свято не тільки веселим, але і оригінальним. Або сімейна пара воліє відзначити відокремлено. Вечеря на двох створить романтичну атмосферу.

Святкування нікелевої весілля можуть розділити діти подружжя, найближчі люди. Вечір свята підійде для спогадів про радісні моменти подружнього життя, що знову зблизить подружжя і поверне назад в молодість.

Висновок

 1. Нікелеве весілля – важлива подія. Але, незважаючи на пройдені роки, подружжя змогли пронести свої почуття одне до одного, які стали ще міцнішими. Саме тому назва весілля 28 років – нікелеве.
 2. В цей день звучать щирі вітання друзів та близьких. Спогади гріють серце і душу. Головне завдання нікелевої весілля – розпалити нові почуття подружжя через 28 років, прожитих разом.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради