Як виправити не заряджений акумулятор ноутбука

Якщо ви підключили зарядний пристрій для ноутбука, але немає ознак того, що акумулятор заряджається, або ви бачите повідомлення “Підключено, але не заряджається” у Windows, ми тут, щоб допомогти На жаль, єдиного рішення не існує, оскільки проблема може полягати в одній з багатьох речей, починаючи від самого зарядного пристрою, закінчуючи зарядним портом на ноутбуці чи навіть акумулятором.

1 3 Як виправити не заряджений акумулятор ноутбука

Але є кілька речей, які ви можете спробувати, щоб знову зарядити, і сподіваємось, уникните витрат грошей на ремонт ноутбука.

Спосіб 1: Вийміть і перевірте акумулятор

Якщо можете, вийміть акумулятор, а потім підключіть зарядний пристрій до ноутбука. Якщо це працює, то ви майже напевно дивитесь на проблему з акумулятором. Це може бути проблема апаратного чи програмного забезпечення, якщо це програмне забезпечення – проблема може бути вирішеним. Якщо це апаратне забезпечення, вам, швидше за все, знадобиться новий акумулятор. На самій батареї ви знайдете наліпку, де будуть дані для пошуку нової батареї. У разі, коли наліпки немає або її не видно, ви можете знайти потрібну батарею по моделі ноутбука, просто вибрати модель ноутбука клікнув ось сюды, і вам покаже доступні батареї на дану модель. Також багато ноутбуків мають незнімні акумулятори

Якщо ваш ноутбук сильно нагрівається під час його використання, можливо, він автоматично вимикається, щоб захистити внутрішні компоненти від перегріву.

Це може спричинити всілякі проблеми, в тому числі акумулятор не заряджається, оскільки він занадто гарячий і може зашкодити.

Переконайтесь, що витяжні вентилятори не заблоковані (якщо ви використовуєте його в ліжку або на подушці, ноутбук може вдавлюватися в матеріал і не в змозі ефективно охолодитись). Зачекайте, поки він охолоне, а потім спробуйте зарядити його ще раз.

Спосіб 2: Перевірте, чи все підключено

Перш за все, переконайтеся, що все підключено правильно. Переконайтеся, що роз’єм підключений до правильного порту на ноутбуці, і що будь-які знімні шнури підключені до блоку, і нарешті, щоб вилка була прикріплена до стіни (і що вона ввімкнена).

Деякі сучасні ноутбуки заряджаються через USB. Спробуйте підключити зарядний пристрій до іншого порту USB-C, так як якщо зарядний пристрій підключено до порту USB-C, який використовується лише для передачі даних, зарядка не відбуватиметься.

Якщо на блоку живлення або на кінці кабелю є світлодіод, переконайтеся, що він світиться при увімкненні розетки. Якщо ні, поміняйте запобіжник у штепселі на той, який, як відомо, працює, або підключіть щось інше до цієї розетки, щоб ще раз перевірити, чи справді він подає живлення.

Спосіб 3: Перевірте стан зарядного пристрою для ноутбука

Перевірте всю довжину кабелю та відчуйте наявність явних обривів дроту. Перевірте, де кабель з’єднується із штекерами на обох кінцях, і де він входить і виходить із силової цегли.

Зверніть увагу на будь-яке забарвлення проводів або штекерів, яке також може припустити, що щось не так. Користуватися носом теж корисно, якщо ви відчуваєте запах печіння чи чогось подібного, тоді все, мабуть, погано, і вам знадобиться новий зарядний пристрій.

Якщо це не оригінальний зарядний пристрій, що постачається з ноутбуком, то переконайтесь, що для універсальних зарядних пристроїв напруга встановлена ​​належним чином. Наклейка на ноутбуці повинна повідомляти вам, яку напругу вона вимагає. Також переконайтесь, що встановлено правильний наконечник, якщо він взаємозамінний.

Спосіб 4: Перевірте налаштування живлення Windows

Відкрийте панель управління та перейдіть до пункту «Параметри живлення».

Тут є кілька налаштувань, швидко перегляньте їх, щоб переконатися, що ніщо не виглядає недоречним. Окремий параметр, на який слід звернути увагу – це налаштування, яке призводить до вимкнення ноутбука, якщо відсоток заряду акумулятора падає до певного низького порогу.

Спосіб 5: Оновіть драйвери

Відкрийте Диспетчер пристроїв, і в розділі “Батареї” ви знайдете ряд записів.

Зазвичай їх повинно бути три, один для самого акумулятора, один для зарядного пристрою і третій під назвою „Акумулятор, сумісний із методом управління Microsoft ACPI”. Клацніть правою кнопкою миші на всіх цих записах, перейдіть у Властивості, а потім на вкладку драйвера та знайдіть кнопку «Оновити драйвер» (Це також можна знайти, просто клацнувши правою кнопкою миші на записі та натиснувши «Оновити програмне забезпечення драйвера»).

Після цього перезапустіть ноутбук і спробуйте підключити зарядний пристрій ще раз.

Спосіб 6: Зателефонуйте у службу технічної підтримки

На даний момент ми майже вичерпали швидкі виправлення. Якщо у вас все ще виникають проблеми, зателефонуйте до служби технічної підтримки. Зателефонуйте виробнику свого ноутбука, який зможе дати вам найкращу пораду.

Вони зможуть провести вас через деякі кроки виправлення та допомогти вам звідти. Це може спричинити за собою придбання заміни – батареї є витратним матеріалом і, як правило, не покриваються гарантією довше шести місяців.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради