Як скласти букет квітів у коробці

Щоб скласти букет правильно та здивувати близьку людину, потрібно звертати увагу на низку різноманітних факторів. І їхня кількість буде навіть більшою, якщо говорити про букет у коробці. На що звернути увагу, щоб створити неповторну композицію, дізнавайтеся нижче.

1 Як скласти букет квітів у коробці

Фактори, на які потрібно звернути увагу

Професійними флористами стають не просто так, адже складання квітів у красиві композиції потребує певних знань та навичок. Якщо ви хочете скласти букет в коробці, потрібно перш за все звернути увагу на такі основні фактори:

  • Кожен букет складається з квітів. Тому очевидно, що потрібно підбирати їх дуже уважно, щоб вони доповнювали один одного та виглядали красиво і лаконічно. До того ж не забувайте про сезонність квітів. Достати гортензії взимку дуже складно, якщо взагалі можливо. Саме тому звертайте увагу на те, які квіти доступні, та скільки ви готові на них витратити.
  • В такій композиції коробка також відіграє дуже велику роль. Ви можете підібрати її за формою, кольором та матеріалом виготовлення таким чином, щоб вона максимально розкривала вашу індивідуальність або характер людини, якій ви даруєте букет.
  • Квіти, стрічки та інші елементи декору та коробка мають доповнювати одне одного за кольором. Дуже добре підбирати композицію таким чином, щоб вона могла грати на контрасті.
  • Квіти в коробці можна дарувати і чоловікам. До того ж композицію можна прикрашати додатковими елементами, наприклад дорогим алкоголем, щоб подарунок краще відповідав характеру близької людини.

2 Як скласти букет квітів у коробці

Чому варто звертатися до професійних флористів

Букет в коробці можна скласти самостійно, але набагато краще звернутися до професіоналів своєї справи. Співпраця з професійним флористом дозволить розраховувати на такі основні переваги:

  • знання до багаторічний досвід в складанні дійсно складних композицій;
  • індивідуальний підхід, який дозволить виконати всі ваші основні побажання;
  • гарантія якості – надійність конструкції композиції буде значно вище ніж в тому випадку, якби ви складали її самостійно;
  • вигода та економія часу – скласти букет в коробці дуже складно, але із допомогою професіонала ви отримуєте можливість зекономити велику кількість зусиль та часу.

3 Як скласти букет квітів у коробці

Відмінність від звичайними квітами та букетом в коробці

Звичайні букети – це нестаріюча класика, яка ніколи не перестане бути популярною. Однак букети в коробці також мають досить тривалу історію. Ще в 19-му столітті відомий письменник Бернард Шоу дарував квіти в коробці з-під шляпи своїм пасіям.

Зараз для цього використовуються спеціальні коробки, які всередині передбачають наявність спеціального оазису. Це волога губка, яка забезпечує стеблини водою.

Іншою відмінністю букетів у коробці є міцніша конструкція. Через це такий подарунок набагато легше транспортувати на великі дистанції.

Отже, якщо ви хочете здивувати близьку людину, квіти в коробці є чудовим вибором. В такий подарунок ви можете вкласти свою душу та індивідуальність.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради