Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми руками

Зачіски з хвостами стали модним трендом в цьому році і продовжать бути популярними в наступному. Щоб навчитися робити гарні хвости на волоссі середньої довжини, потрібно ознайомитися з найпоширенішими варіантами і прочитати кілька рекомендацій.

Переваги зачіски з хвостом

Щоб зробити зачіску з хвостом, не потрібні особливі навички в укладанні. Все, що потрібно для її створення за кілька хвилин, – це гумка і гребінець. Пасма зібрані у хвіст не мішаються у особи, а їх краса залишається видно оточуючим.

На волоссі середньої довжини зручніше плести хвости, ніж коси.

395449d6194fb30d4fb4feab86f2edf5 Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми руками

Навіть якщо волосся було підстрижене драбинкою і відросли, з хвостів не будуть стирчать короткі пасма. Зачіски з хвостами підходять для дітей. Їх можна швидко поправити, якщо під час активних ігор волосся дівчинки розтріпалося.

Модні зачіски з хвостом 2019-2020 роки для дівчаток на середні волосся своїми руками

В тренди дитячої моди увійшли кілька цікавих видів зачісок, заснованих на плетінні хвостиків. Вони легкі у виконанні, красиво виглядають і вважаються універсальними. Підходять як для повсякденного носіння, так і для свят шкільних заходів. Добре поєднуються із спортивним одягом та сукнями.

Струмочок

Для створення цієї зачіски потрібно:

 • 2 силіконові гумки;
 • гребінець;
 • вода в пульверизаторе;
 • стрічка.

30ac9ab261fe6c04ce2f2dc668f40e08 Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми руками

Волосся добре розчісують і заплітають високий кінський хвіст. Фіксують його на маківці силіконовою резинкою. Ділять на дві половини і акуратно розтягують в різні боки.

Сильно тягнути не треба, головне – притягти гумку до голови.

Хвіст розчісують. Якщо волосся трохи в’ється, то можна випрямити їх праскою. Щоб окремі дрібні волосинки не стирчали, потрібно злегка зволожити волосся з пульверизатора.

З задньої частини хвоста беруть 1 тонку пасмо і поділяють її на 3 однакові. Потім починають звичайне плетіння класичної коси. Після того як вийде косичка 2-3 см потрібно захоплювати невеликі пасма з верхньої частини хвоста і акуратно вплітати в косу. Косичка плететься вільно, без натягу.

29cb10e0e76ad3e250f6a8b31556dcc3 Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми руками

Важливо стежити за її розташуванням, плетіння повинно проходити по діагоналі хвоста. Кінець косички закріплюють маленької безбарвною гумкою. У підстави зачіски підв’язують стрічку, щоб заховати гумку.

Перехрещені хвостики

Зачіски з хвостом на середні волосся дуже прості у виконанні. Наприклад, перехрещені хвостики нагадують коси «боксерки», але зробити таку зачіску набагато легше.

Для створення зачіски потрібно:

 • 4 кольорових гумки;
 • гребінець-массажка;
 • гребінець з рідкими зубцями.

Волосся розчісують масажною, а інший гребінцем поділяють на 2 половини, роблячи проділ посередині голови. Плетіння починають з лівого боку. Необхідно зробити горизонтальний проділ і розділити волосся ще на 2 пасма. Зверху заплітають хвіст, але не затягують гумку сильно. Фіксація повинна бути вільною.

ff343b054f3b162f50fe45154f71edb0 Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми руками

З іншого боку також поділяють пасма горизонтальним проділом і зав’язують хвіст зверху. Він повинен розташовуватися паралельно першому. Тепер лівий хвіст приєднують до нижньої частини волосся праворуч і закріплюють гумкою. Другий хвостик перекидають через перший і фіксують з лівого боку внизу, з’єднуючи з вільними волоссям.

Мереживний хвіст

Щоб заплести такий хвіст, потрібно:

 • 2 силіконові гумки;
 • заколка-невидимка;
 • гребінець-массажка.

Від маківки відокремлюють невелику пасмо і роблять легкий начіс. Це необхідно для створення об’єму. Добре розчесавши волосся, їх збирають у високий хвіст і туго фіксують гумкою. З задньої частини хвоста відокремлюють тонку смужку і овивают її біля основи зачіски так, щоб вона повністю приховала гумку. Фіксують шпилькою-неведимкою.

8f3f8743adef7392459c55be43240e27 Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми руками

З передньої частини хвоста потрібно взяти пасмо, і почати плетіння класичної коси з правого боку. Поступово, до середньої пасма в косичку потрібно додавати волосся, але тільки з передньої частини хвоста. Плести потрібно злегка спускаючись до кінця.

Коли косичка дійде до іншої сторони хвоста, її потрібно пропустити під ним. Для цього косу проплетают звичайним способом, не додаючи нових пасм. Коли плетіння знову переходить вперед, додавання волосся триває. В кінці, хвіст і коса фіксуються тонкої гумкою.

Геометричні хвостики

Зачіска добре виглядає на коротких і середніх волоссі. Хвости утворюють контур, що нагадує геометричну фігуру. В цьому майстер-класі описують варіант «трикутника».

Потрібно:

 • гребінець з рідкими зубами;
 • 8 тонких кольорових гумок;
 • массажка;
 • води в пульверизаторе.

Перед плетінням потрібно злегка змочити волосся. Від маківки відокремити пасмо середньої товщини, зробивши трикутний проділ, гострим кутом вниз. Хвіст закріпити гумкою, розділити на дві частини, додати до пасом знизу.

d7196d579e7024a318bdc9262c3197ab Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми руками

Вільні волосся потрібно поділити рівним проділом за допомогою гребінця з рідкими зубцями, а потім відокремити зверху невелику частину горизонтальним проділом. Кожну з частин збирають у хвіст, додаючи половину верхнього хвостика. Зав’язують гумкою.

Волосся знизу знову потрібно розділити, але в цей раз робити проділ не потрібно. Хвости з’єднують з вільними волоссям і зав’язують хвости. З останньої нижньою частиною надходять так само. У підсумку виходить незвичайна зачіска. Хвости з кольоровими гумками розташовуються на голові у вигляді рівнобедреного трикутника.

Ідеї зачіски з хвостом на випускний

Щоб добре виглядати на випускному, необов’язково робити складну зачіску. В 2019-2020 р в модні тренди увійшли 3 простих варіанти хвостів, які підійдуть для святкового вечора.

Хвіст з косою без плетіння

Потрібно 5 тонких гумок білого кольору і гребінець. Волосся поділяють на 3 частини двома проборами. З боку лоба, посередині, оделяют пасма і заплітають тонкий хвіст. Нижче беруть нову пасмо і зав’язують наступний хвостик. Перший поділяють на 2 пасма і пропускають під другим. Кінці цього хвостика з’єднують з вільними волоссям і зав’язують третій хвіст.

51a4596d029becd6a6ea02936529cbcb Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми руками

Другий поділяють навпіл і пропускають під третім. Ці кроки повторюються 5 разів. На завершення решту волосся з’єднують з останнім хвостом і фіксують гумкою, щоб коса з гумок здавалася пышней. Отримані петлі потрібно злегка витягнути і розправити.

Ободок з волосся

Ця зачіска вважається однією з найпростіших. Для її створення потрібна лише 1 гумка і гребінець. Все волосся зачесують тому і оделяют по 1 тонкої пасма з скроневих областей. Кожну з них перекручують в джгут і з’єднують разом, залишаючи звисати невеликий хвостик. Його і решту волосся треба завити плойкою, щоб вийшли легкі локони. На завершення потрібно побризкати зачіску лаком.

2 коси з хвостиків

c95f159b6d2407f047afffe5b7adf14b Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми рукамиЗачіска у вигляді двох кіс по боках часто асоціюється зі шкільним віком і дитячими пустощами. Кіски, зроблених із хвостиків, виглядають стильно і елегантно, підходять для випускного вечора.

Волосся поділяють проділом. Ближче до чола з кожною стороною беруть тонкі пасма і зав’язують 2 хвостика паралельних один одному. Трохи нижче зав’язують нові хвости і з’єднують їх з попередніми, знову фіксують гумками. Таким чином, продовжується плетіння до кінця, з обох сторін. Плетіння закінчується у потилиці, де все волосся перев’язують красивими гумками з бантами.

Варіанти укладок для жінок

Зачіски з хвостом на середні волосся дозволяють жінкам заощадити час на ранкову укладання, але при цьому виглядати стильно й ефектно весь день. Хвіст може стати доповненням до спортивного або вечірнього образу. Нижче перераховані модні в цьому і наступному році варіанти оформлення зачіски.

Високий хвіст

Для створення цієї зачіски потрібні:

 • 1 гумка;
 • заколка-неведимка;
 • гребінець.

Невелику пасмо у лоба начісують. З боків збирають волосся і піднімають їх нагору. В останню чергу в хвіст додають пасма з потилиці. Хвіст потрібно підняти на верхівку і туго закріпити гумкою. З задньої сторони зачіски потрібно відокремити тонку прядку і обв’язати нею гумку. Залишається зафіксувати її невидимкою. Щоб шпилька не злетіла, на неї накручують кінець пасма.

Елегантний низький хвіст

Ця зачіска стане доповненням вечірнього образу або ділового лука.

Потрібно:

 • гребінець з рідкими зубами;
 • гумка;
 • заколка-неведимка.

14cd8a9109ea03e08c3892fdd1895aa5 Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми рукамиЗачіски з хвостом на середні волосся відмінно підходять навіть для урочистого вечора.

Волосся поділяють прямим проділом за допомогою гребінця. З обох сторін їх акуратно стягують вниз. Пригладжуючи всі виступаючі прядки. У потилиці хвіст затягують гумкою. Знизу захоплюють пасмо і накручують на підставу зачіски, щоб приховати гумку. Фіксують шпилькою. Зверху потрібно збризнути волосся лаком, щоб прибрати дрібні стирчать волосинки.

Хвіст навиворіт

Такий хвіст має кілька інших назв: «рибка», «серденько», «романтика». Зачіска підходить для створення ділового або ніжного, жіночного образу. Щоб виконати її, знадобиться лише гумка і гребінець.

Волосся зачісують. Якщо дрібні волосинки сильно стирчать, то можна змочити їх пульверизатором. Локони зачесують тому і стягують гумкою ближче до потилиці. Хвіст повинен бути вільно закріплений, затягувати не потрібно. Під гумкою волосся поділяють на 2 частини і просовують кінець хвоста всередину.

091ba61e73e015801fbfc39a9c2b5205 Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми руками

Петлю потрібно акуратно розправити і зафіксувати зачіску лаком. Якщо не виходить повністю приховати, то можна закрити утворилася западину красивою шпилькою.

Хвіст з начосом

Ця зачіска майже не відрізняється від класичного високого хвоста. Щоб виконати її, потрібно зробити начісування декількох пасм. По черзі, від лоба до верхівки відокремлюють невеликі смужки і добре начісують. Потім пригладжують гребінцем і збирають волосся скронь і потилиці у хвіст. Гумку затягують, щоб перехід від об’ємної верхній частині був добре помітний.

Вечірній завитий хвіст

Зачіска добре поєднується з пишними сукнями, міні-спідницями і комбінезонами. Вечірній образ доповнять великі сережки.

Для виконання зачіски потрібно:

 • плойка;
 • гумка;
 • гребінець;
 • лак з сильною фіксацією.

У лоба роблять начісування, усе волосся збирають у хвіст, а потім накручують їх на плойку, розділивши на декілька рівних пасм. Щоб зачіска виглядала об’ємніше, потрібно підчепити пальцями кілька пасом з боків і зверху, а накручені локони акуратно розчесати. Збризнути зачіску лаком. Гумку можна заховати закрутивши її тонкою смужкою волосся.

Весільна зачіска з хвостом

Зачіски з хвостом на середні волосся можуть стати гарним доповненням весільного образу. Вони легкі у виконанні, і не потребують великої кількості шпильок, шпильок і невидимок.

В 2019-2020 роках на першому місці в трендах виявиться пишний завитий хвіст з подвійним об’ємом.

Для створення такого хвоста потрібні:

 • гребінець;
 • 3 гумки;
 • плойка;
 • лак з сильною фіксацією.

Волосся добре начісують по всій довжині, потім акуратно пригладжують і злегка змочують водою. Відокремлюючи тонкі пасма, їх накручують плойкою. Локони поділяють на три частини двома проборами.

Частину волосся спереду збирають у хвіст, спускаючи гумку вниз до середини пасма. Знизу, від скроневих областей волосся піднімають угору і знову фіксують гумкою навпіл. У підстави виходять вільні петлі, які потрібно добре розтягнути і збризнути лаком.

b9fd59b2a115e1790d2d424842fe9ef1 Зачіски з хвостом на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково своїми руками

Решту волосся з’єднують з останнім хвостом, зачесав їх до його основи. Гумку туго затягують. Рекомендується використовувати прозорі гумки або підібрати їх в колір волосся. На скронях потрібно акуратно витягнути з 2 тонкі пасма. На завершення збризнути зачіску лаком.

В місцях кріплення гумок можна вставити невеликі шпильки зі стразами. Вони доповнять романтичний образ нареченої і притягнуть до зачісці ще більше уваги. При створенні цієї зачіски своїми руками дівчата іноді стикаються з невеликими проблемами. Необхідно знати, як їх вирішити.

Проблема Рішення
Не виходить створити хороший обсяг Таке трапляється, якщо волосся тонке. При створенні начісування треба збризкувати пасма лаком, тоді обсяг вийде пишніше.
Локони погано завиваються Необхідно використовувати спеціальний термо-воду, яку розпилюють на волосся. Вона знизить ризик пошкодження структури і зробить пасма слухняними.
Занадто сильно видно гумки При кожному перетягуванні хвоста потрібно обмотувати гумку тонкої пасмом і фіксувати її невидимкою.

Зачіски з хвостами добре виглядають на волоссі середньої довжини. Вони можуть стати доповненням будь-якого образу, як для дорослих жінок, так і для їхніх маленьких дочок. Зачіску легко і просто створити своїми руками, не маючи особливих навичок плетіння. Головне – чітко дотримуватися інструкцій і дотримувати всі рекомендації.

Відео з виконанням різних видів зачісок

Як зробити красиву зачіску з хвостом:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради