Сорт Оранж – смачний томат з яскравими плодами. Опис, характеристики, відгуки

Щорічно селекціонери радують садівників все новими різновидами помідорів. Але багато з раніше створених сортів продовжують утримувати свої позиції, не втрачаючи популярності. До них відноситься і томат Оранж. Вказані в описі його позитивні риси повністю підтверджуються численними відгуками томатоводов, які вирощують урожай для себе і на продаж.

sort oranzh – vkusnyjj tomat s yarkimi plodami opisanie, kharakteristiki, otzyvy38 Сорт Оранж – смачний томат з яскравими плодами. Опис, характеристики, відгуки

Опис сорту

Ця різновид томату чудово підходить не тільки для отримання урожаю, але і для прикраси ділянки. Стиглі помідори виглядають дуже декоративно. Своєю округлою формою і яскравим забарвленням вони нагадують апельсини, у чому можна переконатися при перегляді фото дозрілих плодів.

Сама рослина томату невисоке, не перевищує 70-80 див. Помідорний кущ напіврозкидистий, середньої облиственности. Листя звичайного типу, суцвіття прості. Перша кисть утворюється над 6-7 листом. Всього на рослині може сформуватися до 4-5 плодових грон. Плоди акуратні, яскраво-оранжеві, пофарбовані рівномірно, без зелених плям.

Інформацію по основним характеристикам томату можна подивитися в таблиці:

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-ранній (100-115 днів) Детермінанти-нантный (70-80 см) Універсальний Для плівкових теплиць і відкритого грунту 90-150 Теплиця – 6-7 кг, грядка – 5-6 кг Помаранчевий. Плоско, з гладкою шкіркою, соковитий, м’ясистий. В кисті до 5-6 штук

Переваги і недоліки

У цій томатної різновиди є чимало переваг. Томат Оранж відрізняється:

 • тривалим періодом плодоношення;
 • стабільною врожайністю;
 • стійкістю до ряду небезпечних для культури хвороб;
 • відсутністю розтріскування плодів;
 • гарним товарним виглядом і транспортабельністю;
 • можливістю заготовки власних насіння;
 • тривалістю зберігання зібраного врожаю.

Рада. Якщо плоди на кущах не встигли встигнути, помідори можна зняти зеленими. При кімнатній температурі вони дозріють, практично нічого не втративши в смаку і ароматі.

Але головні плюси томату Оранж – це чудові смакові якості і дієтичні властивості плодів, які відрізняються підвищеним вмістом бета-каротину. Особливо добре підходять ці солодкі помідори яскравого забарвлення для свіжого споживання, салатів, приготування вишуканих закусок, супів, других страв. Томати дрібніші можна також використовувати для цільноплідного консервування, а з великих екземплярів зробити сік, пасту, різні заготовки на зиму.

Якщо ж говорити про недоліки, то якихось особливих мінусів у цих помідорів не виявлено.

Особливості агротехніки, відгуки від садівників

Культивують томат розсадним способом, в залежності від кліматичних особливостей самостійно розраховуючи строки посіву. З встановленням тепла підросли саджанці пересаджують в грунт.

sort oranzh – vkusnyjj tomat s yarkimi plodami opisanie, kharakteristiki, otzyvy39 Сорт Оранж – смачний томат з яскравими плодами. Опис, характеристики, відгуки

В областях зі стійкою теплою погодою томатні кущі можна висадити на відкритих грядках в саду. У помірному ж кліматі рослини будуть краще відчувати себе в теплиці. На 1 м2 розміщують 4-5 кущів, формуючи їх у 2-3 стебла.

Увага! Томатам цього сорту потрібно часткове пасинкування. Зайві бічні відростки і частина листя внизу рослин обов’язково видаляються, щоб кущі не загущувались і добре провітрювалися.

Відгуки про сорт:

 • Для Руслана, що займається вирощуванням овочів на продаж, томат давно вже став улюбленим. І міняти його на інший сорт він навіть не збирається.
 • Василь теж високо оцінив томат. Він невибагливий, не хворіє, завжди дає хороші врожаї, непогано переносить перепади температур.
 • Станіславу сподобалася стабільна врожайність сорту, який він планує вирощувати і далі, а також привабливий зовнішній вигляд і товарність плодів.

Як видно з опису, підтвердженого відгуками, томат Оранж – просто чудовий сорт. Садівники його вибирають за відмінний смак, яскравість забарвлення, хороший імунітет, невибагливість та інші позитивні характеристики.

Сорт Оранж: відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради