Знайти ніж: прикмета, що робити, якщо знайшов на вулиці, дорозі або в лісі

На когось вигляд ножа наводить жах, а хтось колекціонує їх з пристрастю. Проте піднімати і навіть чіпати чуже лезо, знайдене на дорозі або вдома не потрібно, адже знайти ножа – досить зловісна прикмета. Згідно з народним повір’ям, це попереджає людину про не кращі зміни в житті. Конкретне значення ознаки залежить від його зовнішнього вигляду та місця, де лежить предмет.

8d193fd2f62cac638ea119b11f06db79 Знайти ніж: прикмета, що робити, якщо знайшов на вулиці, дорозі або в лісі

До чого знайти ніж

У давнину вірили в потужну енергетику ножів: їх встромляли біля входу в житло, захищаючись таким чином від злих духів. Ножики клали під подушку або під ліжечко немовлят з метою зберегти дітей або себе від негативного магічного впливу, від бід і нещасть. Предки знали, що даний предмет вбирає енергетику господаря і особливо все негативне. Але якщо на власника ножа не може негативно вплинути, то на того, хто знайшов чужу – цілком.

У всіх народів дана прикмета знаменує в недалекому майбутньому неприємності:

 • напад, бійку або каліцтва;
 • матеріальні збитки;
 • розбіжності з друзями і знайомими;
 • сварку;
 • розлуку з близькими і коханими людьми.

Ніхто не знає, що робили знайденим ножем. Якщо їм завдавали біль людині або забирали чиєсь життя, все «багатство» дістанеться новому власнику. Такий предмет однозначно обіцяє, як мінімум, нічні кошмари.

Ніж часто використовується в ритуалах чаклунами і відьмами. Привласнюючи собі знахідку, людина забирає разом з предметом всі закляття, які на нього були наговорены, а також невдачі і проблеми минулого господаря.

Ось чому такі «подарунки долі краще обходити стороною, щоб негативний вплив не сталося.

Місце виявлення знахідки

Про що саме попереджає виявлений ніж, залежить від місця і стану предмета.

У лісі

Знайти ніж посеред лісу завжди вселяє страх забобонним людям, так як це віщує великі проблеми, пов’язані зі здоров’ям, фінансами, особистим життям або все відразу. Також прикмети говорять, що виявити ножик в лісі – попередження стихійних лихах, аваріях і пожежах. Після зустрічі з предметом у такому малолюдному місці потрібно посилити пильність, щоб при найменшому натяку на неприємності встигнути їх запобігти.

f5157ef0dabe6622add52555a52969c9 Знайти ніж: прикмета, що робити, якщо знайшов на вулиці, дорозі або в лісі

На дорозі

Побачити безхазяйний ножик, валяються на дорозі, можна частіше, ніж на лісовій стежці, однак, це теж обіцяє лавину неприємностей: серйозну сварку або розлуку з близькими і рідними, велику фінансову невдачу, втрату роботи або хвороба. Велику небезпеку для життя представляє знахідка зі знаками, подряпинами або символами, вирізаними на лезі – можливо, предмет використовувався при магічному дії, наприклад, за наведення псування.

Вдома

Виявити чужого ножа в своєму будинку – неприємна несподіванка, лякає навіть незабобонна людей. В даному випадку народні прикмети обіцяють великі проблеми зі здоров’ям у вигляді важкої депресії або фізичної недуги, не виключаючи каліцтва, травми і навіть смерть.

Якщо квартира не свежекупленная і в ній живуть кілька років, значить, предмет хтось приніс не так давно, і він просто випав з кишені або був підкладений з певною метою, що набагато гірше.

Особливо має насторожити, якщо ніж був, як ніби захований в косяк у двері, за батарею, лежав під шафою або ліжком, під килимом або за столом.

Якщо пошуки власника не дали результату, це точно «подарунок» від недоброзичливця, який використав холодну зброю у своєму темному магічному ритуалі. Такий одяг буде приносити всім мешканцям квартири душевні і фізичні страждання.

Незайвим також уважно розглянути предмет.

Зовнішній вигляд ножа

Від стану знайденого ножа залежить значення прикмети:

 • гострий і добре наточенный ножик попереджає про хворобах, невдачах і сильному стресі;
 • з подряпинами або написами на лезі — обіцяє серйозні неприємності і смерть;
 • іржавий – належить сварка і розставання з коханим або дуже дорогим людиною;
 • гострий, зі зламаним кінчиком – плани і мрії не здійсняться, все впаде в останній момент, потрібно готуватися до чорній смузі;
 • новий вид предмет — наближаються життєві труднощі, неприємні новини;
 • старий ножа – очікуються труднощі в поточних заняттях, не все піде гладко.
 • якщо лезо зламане навпіл – починається період повної невдачі, невдачі доведеться зазнати буквально в будь-яких сферах.

d1b08fe0369cded1990d6d91bdcbafd8 Знайти ніж: прикмета, що робити, якщо знайшов на вулиці, дорозі або в лісі

Ніж може попастися рідкісної краси, так і в господарстві завжди стане у пригоді, однак, як би не хотілося, навіть піднімати його не рекомендується. Але можна уникнути негативних наслідків, які віщують прикмети.

Що робити зі знайденим будинку ножем

На кожну неприємність знайдеться спосіб її усунути або пом’якшити ефект. Якщо дуже хочеться залишити ніж собі чи все-таки він був піднятий руками, уникнути знайшла тих неприємностей, які предмет зберігає в собі, можна, знешкодивши лезо:

 1. Прибрати негатив з ножа вийде з допомогою металевої монети, підкладеною на те ж місце, де він лежав. Тобто ножик ніби купується і тим самим стає безпечним.
 2. Псування, пристріт і інше зло знімають з предметів, у тому числі і з ножа, святою водою і священним молитвою. Потрібно помити його (а в ідеалі потримати пару-трійку днів) у святій воді, потім над ним почитати кілька разів «Отче наш».
 3. Щоб очистити свою енергетику після дотику до знайденого ножа, потрібно обсипати все тіло сіллю рівним шаром і потримавши 5 хвилин, змити простою водою.
 4. Для очищення житла потрібно обійти будинок з церковної свічкою, читаючи молитву і промити водою з сіллю або святий всі дзеркальні поверхні.

Якщо знайшов ножа, але він не потрібен, його варто все одно очистити ритуалом, обернути в ганчірку і віднести подалі від дому, а краще закопати, тоді прийнятий негатив точно скинеться.

Що робити з виявленими на вулиці

З знайденим ножем потрібно поводитися обережно: не брати голими руками, відкинути палицею кудись у кущі або яму і йти далі у своїх справах. Тоді негативна енергетика не «причепиться» і не заподіє шкоди. Адже це може бути знаряддя злочину і, забравши його, можна істотно ускладнити розкриття справи, а то й стати підозрюваним в очах поліцейських.

Якщо ножик з вулиці принесений додому, потрібно якомога швидше від нього позбавитися, віднісши назад або просто подалі від житла. Приміщення після цього потрібно почистити молитвою із запаленою церковної свічкою. Важливо звернути увагу, де саме «пощастило» знайти ніж на вулиці:

 • лежить поперек дороги — до затяжного захворювання;
 • на проїжджій частині — до автокатастрофи;
 • поруч з магазином або всередині – до втрати цінності або крадіжки;
 • на шляху до роботи або безпосередньо там – до проблем з начальством, позбавлення преміальних виплат або до інтриг з боку колег.

Найпростіше рішення уникнути неприємних наслідків після чужого ножа – «викупити» його, залишивши на місці його виявлення монету. Принесене додому лезо тримають 2-3 доби у святій або солоній воді, тричі промовивши над ним «Отче Наш». Після цього можна безперешкодно використовувати його.

Якщо ритуалів очищення від негативної енергії над знахідкою не було проведено, не можна його викидати чи комусь дарувати — спочатку треба не полінуватися і почистити предмет.

Яким би красивим і унікальним не був знайдений ніж, кожна людина повинна пам’ятати, що це все-таки небезпечне знаряддя і народні прикмети говорять, що краще не зв’язуватися з чужими лезами. Тому, виявивши чий-то ніж, бажано максимально убезпечити себе, сім’ю і будинок від тих негативних наслідків, які в собі зберігає знахідка.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради