Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумною

Красива жіноча зовнішність притягує чоловічі погляди і спонукає слабка стать ретельно стежити за собою. Виділяють різні способи, як стати ще краще і привабливіше. Але не слід забувати, що краса – поняття узагальнене. Те, що добре для одних, іншим не по душі.

Якими даними повинна мати по-справжньому красива дівчина в 12-16 років

Як стати красивіше і привабливіше хоч раз у житті замислювалася кожна дівчинка від 12 до 16 років. У цьому віці підлітки починають цікавитися своїм тілом, прагнуть звернути на себе увагу оточуючих. Народжується бажання проявити кращі якості, ставши ідеальною для друзів.

У 12-16 років дівчинка повинна бути доброю і променистою. В цей час підлітків ще не турбують проблеми майбутнього, створення міцної сім’ї, збереження шлюбу, виховання і навчання дітей. Вони тільки починають пізнавати доросле життя, закохуючись в хлопчаків зі шкільного двору.

Ось чому дівчата в цьому віці повинні володіти такими рисами характеру, як:

 • скромність;
 • чуйність;
 • людинолюбство.

f8f146586c968711ce503bc9a72d7ea4 Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумною

Їм бажано досягати гарних результатів у школі, допомагати батькам по господарству, бути вірними подругами.

Підліток повинен бути охайним і доглянутим, дотримуватися правил гігієни, носити чисту, випрасувану одяг. Дівчаткам цієї вікової категорії важливо вміти підтримати розмову, радіти життю, надати моральну підтримку у важкій ситуації одному. Жіночність, дотепність, тактовність, начитаність – основні якості, які повинна поєднувати в собі дівчинка-підліток.

Що потрібно робити, щоб стати красивіше і привабливіше

Як стати красивіше і привабливіше повинні знати всі жінки. В будь-якому віці вони намагаються виглядати доглянуто, вдаючись до різних хитрощів. Щоб стати прекрасніше, необхідно займатися власною зовнішністю, а також удосконалювати внутрішні якості. 8 головних властивостей, які впливають на жіночу привабливість:

Зовнішній вигляд

Перше враження про людину складається за її манерою одягатися і доглядати за собою. Щоб справити приємне враження на співрозмовника, потрібно вміти подати власні достоїнства з найкращого боку. Полюбивши себе, не дорікаючи за недоліки (зайва вага, довгий ніс або надмірну скромність), оточуючі навіть не помітять вади в зовнішності.

be72f3f627ce610a0beaf9ed2a5e83ea Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумною

Для досягнення найкращих результатів рекомендується:

 • доглядати за обличчям і тілом;
 • робити манікюр;
 • стежити за поставою;
 • відрегулювати час сну і відпочинку;
 • уникати інтриг і пліток.

Перехід на правильне харчування допоможе позбутися багатьох проблем зі здоров’ям, відчувати легкість в тілі.

Психологічна самодостатність

Така дівчина завжди готова йти на поступки, але не на шкоду своїм моральним принципам. Вона досягає бажаних результатів незалежно від ситуації. Щоб стати самодостатньою, необхідно позбутися від емоційної прихильності до якого-небудь людині чи предмету.

Критика з боку інших людей не повинна доставляти дискомфорту, до неї треба ставитися з гумором, а з кривдниками легко розлучатися. Не можна жити минулим, воно позбавляє останніх сил. Потрібно навчитись викреслювати зі свідомості все, що приносить біль, продовжуючи жити сьогоденням. Тільки впевнена в собі жінка може вважатися психологічно самодостатньою людиною.

Жіночність

Це якість не випливає із здатності продовжити людський рід. Воно народжується з таких властивостей, як чуттєвість і сексуальність, вміння звертати на себе увагу чоловіків. Для того, щоб стати жіночною, необхідно: позбутися від комплексів, навчитися підбирати гардероб, поєднувати одяг у відповідності з особливостями фігури, освоїти правила етикету, спокійно і впевнено вести бесіду.

Бадьорість

Від неї залежить фізичне і моральне стан дівчини. Стати більш енергійної допоможе насичення організму корисними речовинами, вживання кави в помірних кількостях, збільшення рухової активності.

17d964c019394b4d60d54eb4be21931c Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумною

Хороші результати приносять:

 • прослуховування спокійної музики (краще всього класичної);
 • свіже повітря;
 • повноцінний сон;
 • правильний режим дня.

Почуття гумору

Дівчина, яка вміє жартувати, завоює серце будь-якого чоловіка, ніж та, яка завжди скаржиться на обставини та інших людей. Дотепність ще нікому не зашкодило, а здатність посміятися над ситуацією часом рятує при тривалих проблемах.

Природність

Натуральна краса виділяє жінку з натовпу дівчат, сліпо йдуть за модою. Непомітний макіяж, власний стиль в одязі, спокій і скромність – ось основні якості по-справжньому привабливого людини. Ні тренування в тренажерному залі, ні купівля телефону останньої моделі не здатні відновити внутрішню гармонію.

Якщо в душі переважає почуття страху і негативні враження, складно здаватися привабливою зовні.

Чесність

Дані обіцянки повинні бути виконані, а дії спрямовані на добрі справи і допомогу нужденним. Чесна дівчина ніколи не буде вводити оточуючих в оману, зраджувати своїм життєвим засадам, уникати серйозної розмови з близькими людьми.

356b6571e67af8447ce39689af8e2249 Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумною

Вона повинна бути щирою, перш за все, з собою: об’єктивно оцінювати власні вчинки, прислухатися до думки оточуючих, рухатися вперед, не звертаючи уваги на життєві труднощі. Чесність починається з людської душі. Таких дівчат більше поважають друзі та знайомі, оскільки обман для них принизливий.

Освіченість

Під цим якістю зазвичай розуміють уміння підтримати бесіду, грамотно заповнити офіційні документи, а також знання основних норм законів в цілях захисту своїх прав та інтересів.

Необов’язково мати диплом вищого навчального закладу для визначення рівня інтелекту, достатньо мати бажання саморозвиватися. Адже інформацією в сучасних умовах опанувати легко. Освічена жінка створює враження цікавого співрозмовника, тому до неї тягнуться оточуючі.

Як досягти мети?

Привабливі і красиві жінки, щоб домогтися бажаного результату, готові впокорювати будь-які вершини: дотримуватися виснажливі дієти, ходити в некомфортному взуття на шпильках, робити болючі косметичні процедури і багато іншого. Орієнтуючись на нескладні правила, дівчата дізнаються, як стати цікавою особистістю.

Повноцінний сон

На красу жінки впливає перевтома, завантаженість домашніми справами, у результаті яких у неї з’являється хронічне недосипання. Не варто забувати, що нічний сон повинен тривати не менше 8 годин.

fe23d218d1214ccce0e4f753523bf6bb Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумною

Готуватися до відпочинку краще всього в 22:00, оскільки до 12 годин ночі люди впадають у найглибший сон. Засинаючи після півночі, людина не може набратися енергії і прокидається млявим. За даними досліджень, люди, які сплять менше 7 годин, через пару десятків років починають страждати набором зайвої ваги, а в деяких випадках і ожирінням.

Вправи для ідеальної фігури

Заняття спортом значно омолоджують людини, роблячи його пластичним і підтягнутим. Необхідно позбутися всіх абстрактних понять, ставлячи перед собою конкретні завдання. Не «робити зарядку вранці», а «віджиматися, бігати, крутити обруч». Не просто «схуднути», а «скинути 5 кг».

Якщо не дозволяють кошти придбати абонемент в тренажерний зал, можна займатися вдома. В інтернеті багато повчальних відео, освоїти які не складе труднощів навіть людині без спеціальної підготовки.

Щоб підкоригувати або утримати фігуру в хорошій формі, рекомендується виконувати такі вправи: присідання; випади вперед або назад; вправи, спрямовані на зміцнення м’язів живота (прес); піднімання тазу в положенні лежачи. Важливо займатися систематично за 40-60 хв в день.

Основи природного макіяжу

Яскраво нафарбовані дівчата давно перестали привертати увагу перехожих. Зараз в моді натуральність без надлишку косметики на обличчі.

Навчитися робити природний макіяж просто, для цього необхідно дотримуватися таких порад: очистити і зволожити обличчя, нанести тонуючий засіб світлого відтінку, виділити вилиці за допомогою рум’ян, зробити акцент на очі, підфарбувавши їх подовжуючої тушшю (можна додати трохи тіней для повік), нанести на губи нейтральну помаду або блиск.

d6df0b284a46a6bf51723490ae5680d7 Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумноюНа фото показано як стати красивіше і привабливіше за допомогою природного макіяжу.

Завершальна стадія – корекція форми брів за допомогою олівця. Від підводки і стрілок в денний час краще відмовитися. Вони доречні для походу в ресторан або театр. Роблячи повсякденний макіяж, потрібно пам’ятати, що виділяються або губи, або очі. Акцентувавши увагу й на одному, й на іншому, особа вийде неприродним.

Правильне харчування

Стрункість і здоров’я – запорука грамотного складання добового раціону. Овочі і фрукти повинні займати головне місце на столі жінки. Вживаючи їх в достатній кількості, організм насичується клітковиною і вітамінами. Перевагу краще надавати нежирним сортам відвареної або запеченої в духовці риби.

Курка, яловичина, індичка – найбільш корисні види м’яса. Вони багаті залізом, в якого так потребує організм дівчини. Дієтологи вважають, що харчуватися потрібно дрібно, приблизно 4 рази на день, витримуючи однаковий час між прийомами їжі. На сніданок краще вживати каші, курячі яйця, чай або кава. Повноцінно поснідавши, людина набереться сил і енергії на весь день.

0bbe32ab0324419656adba71e2cc203a Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумною

Обід повинен бути ситним і складатися з 2-х страв (наприклад, на перше суп або вуха, на друге – гуляш з яловичини з овочами). Вечеряти рекомендується легкими стравами, не перевантажуючи шлунок перед сном. Це може бути риба з салатом з огірків і помідорів, заправлених оливковою олією. Для перекусів можна використовувати цукати, горіхи, фрукти, сир, йогурт.

Догляд за шкірою особи

Утримувати шкіру в чистоті необхідно з юних років. Однак використання дорогих засобів не обов’язково. Замість них можна вибрати бюджетну косметику і правильно застосовувати її. Основне правило догляду за обличчям – підтримання чистоти. Шкіра завжди буде виглядати доглянутої, якщо перед сном обов’язково видаляти з неї залишки макіяжу, користуватися живильними кремами.

Косметологи радять умиватись не водою з-під крана, а настоєм з череди, календули і ромашки.

ef2c37e8b63786127fddb73d969a1eaf Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумною

Не рекомендується сильно терти обличчя рушником. Ці дії можуть розтягнути шкіру і сприяти появі перших зморшок. На зовнішньому вигляді шкіри однаково погано позначається як вживання надмірної кількості їжі, так і голодування. Застосування різних масок (магазинних або приготованих особисто) благотворно позначиться на стані шкіри і продовжить її свіжість.

Догляд за тілом

Приймаючи душ, слід пам’ятати, що занадто гаряча вода сушить шкіру. Вона повинна бути комфортної температури (36-37?С). Рази 2 на тиждень потрібно користуватися очищує скрабом. З миючих засобів краще віддавати перевагу м’яким гелям для душу. По завершенню водних процедур радять нанести на тіло вазелін, жирний крем або лосьйон для тіла.

Можна застосовувати для цих цілей дитячі косметичні засоби. Для рук роблять ванночки з використанням оливкової або мигдального масла або невеликої кількості крохмалю. Такі процедури краще виконувати ввечері. Для гладкості ступень необхідно 20 хвилин потримати їх у теплій воді, змастити кремом і надіти шкарпетки.

Підбір стилю одягу

Купуючи речі для повсякденного носіння, слід керуватися власними відчуттями. Не потрібно слухати продавців, подруг або випадкових перехожих, якщо душа не лежить до купівлі якогось предмета гардероба. У будь-якої жінки повинно бути кілька базових речей, поєднаних між собою і з іншим одягом в шафі.

Надівши один і той же наряд кілька разів, можна виглядати абсолютно по-різному, зробивши акцент на яскравих аксесуарах. Припустимо, доповнити образ гарним намистом, поясом або оригінальним клатчем з паєтками.

920724be218b39a2557781d74bb89e77 Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумною

Орієнтуючись на тип своєї фігури, можна без проблем приховати недоліки і підкреслити достоїнства. Не зайвим буде вивчити думку професіоналів щодо того, що носити, а чого слід уникати. Власний стиль в одязі виділяє дівчину з натовпу і додає впевненості у власних силах.

Саморозвиток

Жінка знаходить сенс життя в материнстві, сім’ї, відносинах, однак багатьом важливим кар’єрне зростання або творчі досягнення. Щоб відчувати себе повноцінним членом суспільства, дівчині важливо досягти успіхів у певній сфері життя.

Як стати красивіше і привабливіше: основні пункти особистісного зростання будь-якої дівчини:

Вид діяльності Опис
Відвідування культурних заходів Не загрузнути в побутову рутину допоможе афіша власного міста. З її допомогою легко визначитися, куди сходити в першу чергу: кіно, концерт, вистава, цирковий виступ.
Маленька подорож Допоможе відволіктися від щоденних проблем. Необов’язково летіти за кордон, можна обмежитися рідними краями або вивчити сусіднє місто. Відвідування нових місць – хороший спосіб самовдосконалення.
Хобі, захоплення Улюблена справа приносить внутрішнє задоволення, спокій і компенсує негативні емоції. Це може бути колекціонування ляльок, в’язання, виготовлення іменних шпильок і багато іншого.
Візуалізація бажань Психологи радять придбати блокнот, записуючи в нього свої мрії, враження, отримані протягом дня. Бажанням легше збутися, якщо воно завжди перед очима.
Читання класичної і сучасної літератури Поезія, проза сучасних і зарубіжних авторів допоможуть перейнятися почуттям прекрасного і, можливо, відкриють нові навички письменницької майстерності.
Тренінги, консультації Значну частину інформації можна знайти у відкритому доступі. Жіночі тренінги спрямовані на поглиблене розвиток певних звичок.
Вивчення філософії і психології Отримана з цих джерел інформація допоможе впоратися з дитячими страхами, невдалим досвідом любовних відносин, психологічною незрілістю, нав’язуванням громадської думки.

Поради для дівчат

Як стати красивіше і привабливіше в очах протилежної статі цікавить більшість дівчат. Зовнішня привабливість досягається в результаті величезної роботи над собою. Дотримуючи певні правила краси (як моральної, так і фізичної), кожна дівчина буде виглядати неперевершено на тлі мільйонів суперниць.

Правильна установка на досягнення майбутніх цілей допоможе відчувати себе впевненіше і сильніше. Це сприятливо позначиться на здоров’ї жінки.

Головне завдання – позбутися ознак нудьги, виділити час для приємних процедур:

 • маски для обличчя;
 • манікюр;
 • ванна з піною;
 • рукоділля.

Чітко дотримуючись встановленого режиму дня організм накопичить позитивні емоції, позбавивши дівчину від перших ознак депресії.

Для людини важливий регулярний відпочинок, тому перед сном краще виключити:

 • прослуховування гучної музики;
 • перегляд телепередач;
 • використання гаджетів.

d7a1857ea134518b642dd42a9ba6ca15 Як стати красивіше і привабливіше дівчині, доглянутою без макіяжу, стрункою і розумною

У разі безсоння не потрібно зловживати снодійним, краще випити чашку теплого молока з медом. Мінеральна вода очищена поліпшить стан шкіри і фігури в цілому. Фахівці рекомендують вживати по 200 мл рідини кожні 2,5 години. Щоб зробити її смак більш насиченим, у воду додають кілька крапель лимонного соку, трохи м’яти або будь-яких трав.

Жінкам, які досягли 35 років, настійно рекомендують відвідувати жіночого лікаря кожні 6 місяців для виключення ракових захворювань. Постава і хода – одне з головних зброй привабливої дівчини. Спина повинна бути розправлена, а живіт по максимуму втягнутий. Дотримуючись цієї поради, фігура візуально стане більш підтягнутою.

Свіже повітря сприятливо впливає на нервову систему людини, роботу легенів, покращує тонус кровоносних судин. Кожен день необхідно перебувати на свіжому повітрі не менше години, а також регулярно провітрювати приміщення. Ноги і руки також потребують інтенсивного догляду. Не потрібно забувати про зволожуючих кремах, особливу увагу слід приділити області п’ят і ліктів.

Використання народних засобів допоможе позбутися від втоми. Наприклад, кубики льоду, до складу яких входить відвар петрушки, ромашки і зеленого чаю, – відмінний засіб від мішків під очима, незначних почервонінь.

Привабливість залежить не тільки від внутрішніх переконань жінки, але і від її зовнішнього вигляду. Кожна дівчина індивідуальна, тому сама визначає як стати ідеальною, орієнтуючись на власні стандарти краси.

Автор: Катерина Pisarenko

Відео з корисними порадами про те, як стати красивіше і привабливіше

7 секретів ідеальної шкіри:

7 секретів ідеальної фігури:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради