Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви

Більшість представників чоловічої статі не часто наважуються на проведення експериментів зі своєю зовнішністю. Але в нинішній час для самовпевнених молодиків, які хочуть виділятися з натовпу, існує прогресивне дозвіл завдання — чоловічі стрижки, суміщені з поголеними скронями.

Переваги зачіски з поголеними скронями

Чоловіча зачіска з поголеними скронями має чимало позитивних сторін:

 • коригує вади зовнішнього вигляду, в найбільшій мірі може візуально витягнути круглий або повний овал обличчя і пом’якшити квадратний підборіддя;
 • зачіска здатна відвернути увагу від невеликих недоліків і неглибоких зморшок;
 • створює зухвалий, яскравий образ, трохи змінивши спосіб укладання можна виглядати по-різному;fb2af6a2deae3c339cd0dc9eea11a8a9 Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви
 • випробувана простота при укладанні з допомогою засобу для фіксації зачіски;
 • велике поле для різних експериментів, можна виголити маленьке або широке простір на скронях;
 • охайність, акуратність і сучасний вигляд;
 • нескладний догляд за волоссям;
 • відповідна довжина чубчика допомагає урізноманітнити стилі, беручи до уваги обстановку (ділова чи прогулочная);
 • освіжає образ;
 • виражає своєрідність і самобутність особистості.

Недоліки зачіски з виголеними частинами

Чоловіча зачіска з поголеними скронями розпорядженні такими недоліками:

 • для подання зачіски в належному вигляді необхідно навчитися володінню феном і познайомитися з гелем для фіксації волосся;
 • при негідну поданні укладання в комбінації з діловою одягом можна прославитися несерйозною людиною;
 • для ділових випадків слід ретельно підбирати гардероб до екстравагантної стрижці;
 • потрібно укладати волосся регулярно, в зворотному випадку зовнішній вигляд буде неохайним;
 • не поєднується з деякими типами особи;
 • для доглянутості періодично потрібно оновлювати зачіску.

Підбір чоловічої стрижки з виголюванням

Чоловіча зачіска з поголеними скронями підходить не для кожного типу особи і сталок, чимале значення має вік. Перед тим, як постригтися подібним чином, бажано проконсультуватися зі стилістами.

За формою обличчя

Ця зачіска підійде чоловікам з великою головою правильної конфігурації, невеликими вухами і середнім чолом. Ідеальним варіантом стане круглий або овальний тип обличчя. У разі, якщо у хлопця квадратна форма голови, то її коригують поголеними боками, людям з худорлявим і повним овалом особи укладання не підійде.

Для кожної форми обличчя потрібно врахувати наступні рекомендації:

 • Овальна, відмінно виглядатимуть такі варіанти стрижок як «британка», «канадка» і «бокс». Потрібно зробити акцент на тому, щоб волосся прибрати з чола назад, щоб ще більше не округлити голову. Формування обсягу і кутів на маківці допоможе злегка загострити овал.0d0f1b4aea01fe2d1051601c6acaba8f Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви
 • Для круглої слід створити видимість незграбності і висоти. Волосся краще залишити короткими з боків, і довгими зверху. Можна формувати асиметрію. Бажано уникати чубчика і коротких стрижок. Підійдуть «андеркат», «канадка» та різновиди ірокеза.
 • Квадратна форма допускає експерименти з класичними різновидами і довгими пасмами. Добре будуть виглядати чубчик і короткі з обох боків волосся. Хорошим рішенням стануть гладко зачесане назад волосся, безладна і взлохмаченная зачіска, а також «Їжачок».
 • Трикутна форма обличчя добре поєднується з моделлю стрижки, має поголені віскі і великий обсяг на маківці. В даному випадку можна зупинити вибір на «британці», «канадці» і якщо чубчик зачесана на одну або на іншу сторони.ca5b53d557a697e330e03ed16c84c2b7 Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви
 • Серцеподібна різновид схожа з трикутною і передбачає зачіски з видовженими волоссям. Показані такі самі варіанти, як і в попередньому пункті.
 • За структурою волосся

  Чоловічі стрижки з поголеними скронями підійдуть представникам сильної статі з неслухняними, жорсткими або кучерявими пасмами.

  Для різних типів волосся існують наступні рекомендації:

 • Тонкі. Бажано зупинити свій вибір на голених скронях і чубку середньої довжини, яку можна зачесати назад або набік. Як варіант – «Їжачок» і «Британка».
 • Жорсткі. Допускають чубок середньої величини, яка вимагає засоби для укладання сильної фіксації, інакше вона виглядає недоглянутою. Перевагу варто віддати «боксу», «полубоксу» або коротким «їжачку».
 • Світлі. Поголена бічна частина практично не примітне, а якщо збрити великий шматок, то особа прийме болючий і втомлений вигляд.
 • Хвилясті. Будуть виглядати відмінно більшість стрижок із-за руху і об’ємності.00a7d592eaac55e60082d37590f48880 Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви
 • Прямі. Для зручності при укладанні та надання їм м’якості бажано використовувати кондиціонер у великій кількості.
 • Кучеряве. Підійде хаотичний варіант стрижки «британка» або укладання з довгим волоссям.
 • За віком

  Подібні зачіски підійде не кожному чоловікові. Не рекомендовано робити її представникам сильної статі в солідному і літньому віці. Натомість молодим хлопцям можна створити неповторний образ однієї з різновидів цієї стрижки.

  Чоловіків середніх років, бажано ретельно продумати варіант зачіски, щоб вона підносила свого володаря у відповідному світлі. Для вираження солідності необхідно підібрати кожну лінію в укладанні.

  Вибриті віскі у чоловіків з коротким волоссям

  Поголені віскі з сверхкороткими волоссям досить популярні в сучасній моді, зустрічаються з выстриженными «під нуль» різноманітними стильними візерунками та малюнками, а також представлені наступними стрижками:

 • «Бокс». Передбачає довжину пасом на скронях близько 3 мм, а вгорі до 5 див. Раніше таку варіацію вибирали спортивно спрямовані чоловіка, а тепер пригладжену назад або в бік зачіску можна часто спостерігати в ділових колах, а взлохмаченную різновид на тусовках і урочистостях.e4e54ada4530bf00a9400e397dc8f43d Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви
 • «Напівбокс». Відрізняється від «боксу» більш подовженим верхнім шаром – до 8 мм, що дає можливість урізноманітнити укладання. Має чіткий перехід між різних рівнів волосся.
 • «Бобрик» і «Їжачок», з граничною висотою – 4 див. Має різну спрямованість пасм, що створює ефект недбалості, а також недовгі бокові сторони та профільовану поверхню на маківці. «Бобрик» різниться з «їжачком» областю знаходження майданчика для филировки, тут вона створюється в районі потилиці.
 • Вибриті віскі у чоловіків з довгим волоссям

  Вибриті віскі комбінують з чоловічими стрижками, які мають довге волосся. Такі комбінації вимагають більш ретельного догляду, ніж короткі варіанти.eee08fd927abd48a34aaa340e63dd6d8 Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви

  Сучасна мода пропонує пасма волосся довжиною до плечей, на яких не повинно бути видно засоби для фіксації і укладання як такої. Основний акцент – природна скуйовдженість. Стилісти пропонують пасма збирати в пучок.

  Це має свої переваги:

  • волосся зібране;
  • потрібно трохи часу, щоб їх прибрати;
  • виглядає стильно.

  Найчастіше довгі локони з виголеним скронею комбінують з бородою.

  Зачіска Вояж

  Досить зухвала варіація чоловічої стрижки. Тут перехід між сбритыми скронями і областю подовжених пасм формують не просто видимою, а ще роблять акцент тонкої повністю поголеною смугою по всій границі поділу. Встановлених правил її виконання не передбачено, ця різновид передбачає втілення самих неймовірних фантазій.

  Гранж стрижка з виголюванням

  Гранж являє собою елегантну недбалість. Для щоденної зачіски слід голити віскі і створити високу укладку, що підкреслить її контрастність і додасть оригінальність. Маючи різну довжину волосся такі варіації легко робити в домашніх умовах.433a06b42b541ccd309d02b406cc015c Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви

  Основне правило цієї моделювання – проділ повинен бути відсутнім, і цей нюанс відрізняє «Гранж» від всіх інших різновидів стрижок. Зачіску можна комбінувати з різними креативними фарбуванням пасом, і зокрема з колорированием контрастним способом.

  Ще одне наявне властивість даної моделі — надання вигляду «мокрого волосся», який роблять за допомогою воску або гелю для укладок.

  Стрижка Британка

  У цій варіації проділ виконують на лінії, яка розділяє довгі завитки з виголеними боками. Укладання тут роблять, як правило, на бік. Верхня частина стрижки має об’ємну структуру, і передбачає пасма як однакової, так і різної довжини.

  Стрижка Гітлерюгенд

  Відмінністю цієї зачіски є: нерізкий перехід від укороченої довжини в зоні потилиці і скронь, до більш довгим пасмам на тімені і над вухами. Верхівкову частину волосся, яка нависає зверху можна укласти як в сторону, так і назад. Передбачає чубок, яку укладають на бік або у вертикальному положенні. У цьому випадку її слід зафіксувати лаком.c3fb0a6df7c6112dc400124833127b52 Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви

  Прерогативою стрижки «Гітлерюгенд» є акуратність і лаконічність, безлад в цьому варіанті заборонений. Для формування неперевершеного ефекту потрібно застосовувати засоби укладань.

  Стрижка Undercut

  Модель відрізняється наявністю волосся різної довжини, при цьому плавний перехід від збритого скронь до довгим пасмам не передбачається. Укорочена волосяна маса в області скронь і потилиці формують базу.ef535d89ffe1a45284f8e4b17f31cdad Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви

  Акцент робиться на чубку (пряма, асиметрична або коса) — вона повинна бути досить довгою, і укладають її різними способами. Можна зачесати її в сторону, назад або залишити спадаючою хвилею вниз на лоб.

  Класичний Ірокез

  Чоловіча зачіска з поголеними скронями може бути у вигляді «Ірокеза». Найкращий варіант з середньою довжиною пасм, при цьому віскі выбриваются, а решта частини волосся слід укласти чітко і акуратно.bff163df159a7435ca6e33bd5d1071c9 Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви

  Володарі таких зачісок укладають волосся самостійно, створивши гребінь з стирчать вгору пасом, який розташовується по центру голови. Для фіксування використовують досить багато засоби для стайлінгу. Підходить як для офісу, так і для вечірок, варто лише поміняти стиль укладання на більш екстравагантний.

  Асиметрична стрижка з одним виголеним скронею

  Асиметричні чоловічі стрижки являють собою нерівно підстрижені пасма, тобто одна сторона довша ніж інша. Нерівномірність буває маленьких розмірів. Наприклад, в класичному варіанті зачіски «бобрик» волосся можуть зменшувати свій об’єм при переміщенні на протилежний бік або навпаки.

  Асиметрія не зобов’язана займати всю голову цілком, досить того, що з одного боку утворюються нерівні і діагональні смуги розрізу на чубку. За бажанням створюють рвану або пряму чубок, але частину голови потрібно коротко підстригти.

  Асиметричні зачіски зможуть виділити чоловічі риси обличчя, а рівномірні укладання – навпаки, лише змінити до гіршого.

  Зачіски з виголеними візерунками, смужками і малюнками

  Такий варіант передбачає зроблені за допомогою бритви на частинах голови з коротким волоссям різноманітних смуг, фігур і завитків. Зачіска підійде сміливим і неординарним особистостям, які не бояться пильної уваги людей.

  173d73ca3990b60cf99a49c460731527 Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назвиЧоловіча зачіска з поголеними скронями і візерунками

  Візерунки виконує майстер спеціальним пристосуванням для стрижки.

  Довжина для формування ліній або малюнків починається від 6 мм (для густих і темних пасм) до 9 мм (для світловолосих і хлопців з негустими волоссям). Фігури і орнаменти залишаються чіткими протягом тижня, потім стають розмитими і через 1 міс. пропадають.

  Відновлювати візерунок слід не раніше ніж через 4 тиж., після вибривання, т. к. процес дуже кропітка і забирає багато часу, а отриманий ефект може розчарувати клієнта.1be131566d4a4b5eb8d70b8ded5148dc Чоловіча зачіска з поголеними скронями, потилицею, боками. Модні і стильні, круті, модельні. Фото та назви

  Послідовність здійснення процесу підстригання з лініями або завитками полягає в наступному:

 • Візажист промальовує спеціальним олівцем візерунок на вибраної частини голови (потилицю, зона скронь, тім’я).
 • Стрижку рівняють машинкою і ножицями.
 • Відбиток від олівця видаляють спеціальним тоніком, і залишається красивий малюнок.
 • Для таких стрижок, як і для зачісок з поголеними скронями є деякі обмеження. Обидві різновиди створюють дисгармонію з діловим гардеробом і краваткою. В будь-якому іншому випадку подібні сміливі експерименти виділяють чоловіка із загальної маси людей.

  Правила укладання зачісок з поголеними скронями, потилицею, боками

  Будь-яка зачіска вимагає правильного догляду, і полягає у таких рекомендаціях:

 • Волосся повинні бути завжди чистими, без лупи і сальності.
 • Косметичні засоби бажано вибирати на рослинній основі.
 • Використовувати препарати для фіксації тільки перевірених виробників.
 • Для додання обсягу пасма на маківці потрібно обробити пінкою і висушити рушником, т. к. чоловічі волосся коротке, і феном можна користуватися рідко.
 • Дотримуючись стилістики зачісок, володарі виголених бічних зон голови і потилиці застосовують в якості основних засобів віск, гель і пінку. Вони допомагають створити потрібний обсяг і форму, а також зафіксувати їх. Іноді використовують лак для волосся. Вся процедура займає 10-15 хв.

  Для стрижок з сбритыми скронями і видовженими волоссям на маківці підходять різні вкладання:

  • пасма укласти тому для офіційних та святкових випадків;
  • відправити трохи недбалі завитки набік;
  • якщо завитки подовжені, то можна їх зібрати на потилиці у хвіст, або стягнути їх в пучок;

  Якщо волосся коротке, то можна укладати по-різному чубок:

  • гладка – підійде для зразкового виду;
  • універсальний варіант – зачесати назад і зафіксувати її професійним гелем або воском;
  • романтичний вид додадуть недбало висять пасма.

  Грамотно підібрана чоловіча стрижка, зокрема з поголеними скронями, допоможе представникам сильної половини людства виглядати стильно, акуратно і презентабельно. Такі сміливі експерименти здатні виразити індивідуальність людини, а також зможуть викликати захоплені погляди протилежної статі.

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про чоловічих стрижках з виголеним скронею

  ТОП 20 сучасних чоловічих зачісок з поголеними скронями:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради