Як зробити красиві фото, селфи дівчині 14-15 років на аву будинку, на море, вулиці

Мобільний телефон став частиною життя кожної людини, а фотографії в стилі «селфи» є у більшості людей. Правильні і красиві знімки виходять не у всіх. 14-річні дівчата не виняток, так як в цьому віці вони хочуть більше уваги, роблячи і викладаючи фото в мережу.

Освітлення

Втомлений вигляд і круги під очима стають непомітними, коли є хороше освітлення. При природному світлі 9 з 10 фотографій виходять ідеальними навіть без макіяжу.

Фотографуючись в приміщенні – потрібно знайти вікно або скористатися аркушем паперу. Держав його біля шиї, можна домогтися природного освітлення і знизити ефект подвійного підборіддя.

Поза

Зазвичай в соц. мережі люди не виставляють невдалі кадри.bf0db34e604a0d7ef01dbc19b76ea3fe Як зробити красиві фото, селфи дівчині 14 15 років на аву будинку, на море, вулиці

Щоб прикрасити знімок, достатньо підібрати кілька оптимальних поз на будь-який випадок:

 • Для подовження ніг і в той же час зробити їх худими, а сідниці кругліше: необхідно підійти близько до дзеркала, винести камеру вперед і злегка нахилити. В результаті – нескінченні ноги і красиві сідниці.
 • Встаючи на носки і відставляючи попу назад, а вперед камеру. Ноги на селфи будуть виглядати стрункіше. Чи можна попросити сторонньої людини сфотографувати знизу, при цьому потрібно залишатися на носочках.
 • Хороші кадри можна зловити при боковому світлі. Так буде більш помітний рельєф тіла навіть у людей без тонусу, але у своїй ваговій категорії.
 • Популярний вправа «Вакуум» затребуване і для фотографії. На знімку талія зменшується, але ось зробити розслаблене обличчя, коли все тіло в напрузі – не завжди можливо.

Якщо витягти голову, вона буде виглядати вишуканіше, до того ж утворюється чітка лінія щелепи. В додаток можна опустити плечі, щоб людина на фото був розслабленим.

Міміка

Красиву фотографія повинна бути зроблена пам’ятаючи про міміці. Коли у дівчини надуті губи – це добре виглядає під час жарти, якщо їй не 14 років.

Притягує глядачів тільки природна і жива міміка:

 • щирий сміх і усмішка;
 • виразний погляд або «посмішка очима»;
 • можна передати щиру емоцію через фотографію;
 • дивлячись у камеру, можна підвести брови, так очі візуально стануть більше.db07637bd1d1f53e0c69744bfa099c51 Як зробити красиві фото, селфи дівчині 14 15 років на аву будинку, на море, вулиціГарне фото дівчат

Коли не виходить встановити зоровий контакт з камерою – проблему вирішать сонцезахисні окуляри.

Правильний кут

Красиві фото дівчат 14 років можна побачити, коли роблять селфи, тримаючи камеру вгору, а підборіддя вниз. А якщо на додачу трохи нахилити голову вбік – ефект звабливої красуні гарантований.

Не варто забувати про своїх пропорціях. Дівчині з витягнутим обличчям не потрібно тримати камеру зверху. Власницям об’ємних щік краще розташовувати голову в підлогу обороту. А от обличчя за типом «трикутник» добре виходить, якщо фотографувати знизу.

Ракурс

Потрібно пам’ятати про ракурс і посміхатися в камеру, так і пересуваючи телефон вище або нижче рівня очей. Знайти свій ракурс можна в русі, а потім зробити гарні знімки і вибрати кращі.

Слід відштовхуватися від своєї зовнішності. Аналізуючи особисті фотографії, можна визначити при якому ракурсі кадр виходить найкраще. За результатами досліджень про несиметричності особи було встановлено, що ліва сторона зазвичай виглядає молодше і свіже. Варто зробити кілька кадрів, щоб зрозуміти, з якого боку обличчя красивішим.

Ще кілька лайфхаков

Красиві фото дівчат 14 років виходять, коли вони вибирають один фільтр, найбільш підходящий для фотографій. Бажано застосовувати однакові фільтри на всіх фото. Так сторінка в мережі або канал буде краще виглядати.ddb3976a96c38ae78d65190df37a86d3 Як зробити красиві фото, селфи дівчині 14 15 років на аву будинку, на море, вулиці

Сфотографуватися один раз і красиво можна в сонячних окулярах. Ідеальний варіант, коли хочеться зробити фото, щоб потім не відбирати з 30 кадрів вдалий.

Як зробити класне селфи на аву?

Рекомендується забути про «Дакфейс» або качине обличчя, яке так було популярно в один час. Вивернуті назовні губи вже не модно і не привабливо. Посміхаючись перед камерою своєї природної посмішкою, згадуючи яскравий уривок з життя – ось що любить товариство.

А якщо без посмішки, то просто розслабивши рот і видихаючи, пропускати повітря через губи. Це не тільки робить рот природним і розслабленим, але і груди стає пухлее.

Використовувати селфи-палицю?

Гарне селфи виходить з ширококутного камерою або селфи-палицею. Відводячи телефон від особи на 1,5 м, знімок стає цікавіше, так як в кадр потрапляє не тільки обличчя, але й інші фонові предмети. Використовуючи селфи-палицю, можна зробити селфи на основну камеру. Якість фото буде краще, ніж на фронтальну камеру.

Програми для обробки

Після того, як фотографії зроблені і відібрані кращі, слід приступити до наступного кроку – редагування. В інтернеті існує велика кількість редакторів від найпростіших до професійних. Багато програм мають стандартну панель інструментів, куди входить: кадрування, контраст, насиченість, усунення червоних очей, текст, рамки і розмиття.

Скільки розробників, стільки і редакторів, які завжди будуть відрізнятися деякими параметрами.

Назва Функції
Facetune Від відбілювання зубів до видалення непотрібних плям, нерівностей і прищів.
CamMe Установка таймера, серійна зйомка.
FrontBack Поєднує 2 фото: знімає одночасно і на фронтальну, і на основну камеру.
Pixlr Контраст, кадрування, температура, фільтри.
VSCO Cam Контраст, витримка, прямий горизонт, температура, кадрування.
Snapseed Фільтри, ретуш, кадрування, видалення плям, контраст.

Це не всі програми для зйомки і обробки фотографій, але одні з цікавих і популярних редакторів серед молоді.

Як зробити гарне селфи з квітами

Красиві фото дівчат 14 років і одні з найпопулярніших – біля дзеркала. Потім з квітами. Фото дівчини з букетом можна зробити, позичивши букет у подруги. Зробити красиве селфи з квітами краще при природному освітленні або на вулиці. Об’єктив дивиться прямо, а погляд моделі змінюється залежно від положення телефону: вертикальне – погляд у центр, горизонтальне – погляд у бік.fc389623da95ef0f939aa7ac2a7a4319 Як зробити красиві фото, селфи дівчині 14 15 років на аву будинку, на море, вулиці

Особливості тіла і обличчя можна підкреслити або приховати, наприклад букетом квітів чи м’якою іграшкою. Серед підлітків популярні селфи з рукою на обличчі.

Кращі пози в домашніх умовах

Фотографуючись в повний зріст напроти дзеркала, потрібно поставити ногу на носок, а стегно відвести назад, наскільки дозволять суглоби. Тіло буде виглядати витончено, а селфи спокусливим. Ще один варіант – ранковий. Лежачи в ліжку, можна приступати до селфи. Фотографуючись з ранку, можна отримати і природне світло та свіже обличчя. Хороший кадр виходить, якщо робити фото зверху.

Природним чином виділяються очі і зона декольте, а також автоматично маскуються можливі темні кола під очима.

Знімок можна зробити за допомогою рук або селфи-палиці. Щоб отримати цікаве домашнє селфи, можна використовувати додаткові аксесуари: гуртка, подушки, м’які іграшки, плед або інші предмети, що створюють затишок.

Знімки з тваринами

Селфи з тваринами непередбачувані.

Щоб якісно зробити фото, потрібно знати деякі правила:

 • необхідно завоювати довіру тварини, прибуваючи в його середовищі якийсь час, так як вони бояться людей більше, ніж люди;
 • варто вимкнути спалах і звуки, які виходять від телефону, щоб не відлякати тварину;
 • потрібно бути разом з телефоном, перебуваючи поблизу з твариною, щоб смартфон став ніби частиною тіла людини;
 • обов’язково робити серійні знімки, поки є можливість, потім вибирати кращі.430c168fe63e927bf3fdce6c69b0e17c Як зробити красиві фото, селфи дівчині 14 15 років на аву будинку, на море, вулиці

Час встановлення контакту буде різним, залежно від того, з яким тваринам потрібно зробити фото. Дотримуючись простих порад, можна зробити гарне селфи.

Красиві місця

Пейзажна зйомка має особливості, а саме:

 • Яскраве сонце. Влітку навіть на заході багато світла. Не варто допускати потрапляння променів прямо в об’єктив. Кращий ракурс, коли освітлення лягає природно. У цьому випадку відбивачі і парасольки можуть тільки зіпсувати картину.
 • Занадто багато моря або річки. Вода спотворює лінії, створює відблиски і ставить свій тон. Доведеться зробити більше фото, щоб добитися хорошого результату.
 • Ідеальний природний світло – спочатку заходу, коли промені не вертикальні. Медовий відтінок в кадрі буде близько 40 хв.
 • Інші відпочиваючі. Щоб на селфи не вирізати незнайомої людини, краще заздалегідь озирнутися і зробити фото без зайвих деталей. Пляж з великою кількістю людей – погана ідея для красивого селфи.

Зробити гарні та якісні фотографії можуть всі, застосовуючи сучасні ідеї.

Ідеї для красивого селфи

Ідей для вдалого фото дуже багато, нижче розглянуті найбільш затребувані серед молодих людей:

 • потрібно підняти камеру високо над головою і зробити фото, так в кадр потрапляє більше цікавих і красивих об’єктів, які хочеться показати друзям;
 • фотографуватися на вітрі – це розвиваються волосся і одяг, роблять фото живим, а ефект від падаючих волосся на обличчя тільки перетворює знімок;
 • селфи з дітьми палають позитивом і особливим настроєм, зазвичай дорослі на такий фотографії виглядають молодшими і щасливішим;
 • роблячи фото лежачи, людина виглядає розслабленим і в такому стані особа по-своєму красиво, особливо при м’якому денному освітленні і з натуральним макіяжем;
 • фото в незвичному образі привертають увагу оточуючих: яскравий макіяж, карнавальний костюм, перуку і аналогічна атрибутика дозволить виділитися серед людей;
 • селфи погляд через плече – це грайливо, природно і красиво, коли поворот голови робить знімок з родзинкою.d1f4ed52dbda46fec0791e962feababf Як зробити красиві фото, селфи дівчині 14 15 років на аву будинку, на море, вулиці

Налаштування камери, освітлення, поза, ракурс — допоможуть зробити правильне і красиве фото дівчат до 14 років. Але використовувати фільтри і редагувати кадри треба обережно, щоб на кінець усі людські риси залишилися на своїх місцях.

До того ж, обробляти знімки варто так, щоб вони гармонійно виглядали і поліпшувалися, а не навпаки. Роблячи селфи, рекомендується повільно обертатися до тих пір, поки не буде спіймана краща поза і світло.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради