Якщо кішка спить у вашому ліжку, що це значить – чому кіт лягає на грудну клітку, живіт, голову господаря: народні прикмети

Про незалежних і ласкавих, упертих і дивовижних кішках ходить безліч міфів і легенд. Їх неможливо змусити зробити щось, чого вона не хоче, вона чинить так, як вважає за потрібне і сама вибирає господаря.

1823a0bfd73767909a7b2741ea0b309e Якщо кішка спить у вашому ліжку, що це значить – чому кіт лягає на грудну клітку, живіт, голову господаря: народні прикмети

Вважається, що коти звикають до будинку, а не до людини і не сумують про своїх господарів. Але цю думку спростовує практика, і у слов’ян існує безліч прикмет, які розкривають причини, чому кішка спить в ліжку з господарем, навіщо влаштовується в ногах або на подушці в районі голови.

Прикмети про відпочинок котів

Відомо безліч тлумачень візьме про кішок в ліжку, причини такого вибору точно невідомі, але існують цілком правдоподібні припущення:

 • Що володіють сильною енергетикою, можуть легко знаходити болючі місця на тілі людини і лікувати їх. Наприклад, у господаря болить голова, з цієї причини кіт укладається в районі голови на подушці.
 • Чоловік, якого незалежна кішка вибрала господарем, є для неї оплотом безпеки, тому вона і укладається на його подушку або голову, намагаючись знайти саме спокійне місце.
 • Якщо кішка спить у вашому ліжку, вона доводить любов і відданість.
 • Ці надзвичайно теплолюбні тварини, вони постійно шукають тепле містечко в будинку. А що може бути тепліше, ніж м’яка полушка або ковдру на ліжку людини. Ось зніжена улюблениця і облаштовується зручніше на животі, грудній клітці або голові людини.

Якщо влаштовується в ногах або на животі

Часто люди цікавляться, чому кішки сплять в ногах або на животі у людини, і відповісти на нього досить просто. Коти відчувають втому, ломоту або болі в суглобах і м’язах ніг і намагаються полегшити своїй людині його неприємні відчуття.

Зверніть увагу на своє здоров’я, якщо кішка постійно вибирає місцем відпочинку ваші нижні кінцівки. Може бути, вам варто звернутися до фахівця.

Кішка спить на животі або на грудній клітці, особливо якщо маленький кошеня, потрапивши в ліжко, шукає містечко на грудях, то обов’язково перевірте серце і легені, це сигнал про те, що з’явилися проблеми зі здоров’ям.

Якщо у вас поганий настрій, ви роздратовані і злі на весь світ, то кішка цілком може влягтися вам на грудну клітку, щоб заспокоїти і провести своєрідний сеанс психоаналізу. Так вам буде набагато легше заснути, і ви швидше заспокоїтеся.

Вважається, що кішки укладаються на живіт жінці, якщо вона завагітніла. Навіть якщо термін ще дуже маленький і жінка сама не знає про швидке поповнення в її сімействі, кішки містичним чином відчувають зародження нового життя і зігрівають її своїм тілом.

Наші прабабусі, які ще не мали тестів на вагітність, клали собі на живіт кішечку, якщо та згорталася в клубок і засинала, то це вірний знак того, що в утробі жінки зародилося нове життя.

Дуже цікаво, але іноді пухнаста капрізніци вкладається спати під ліжком або на килимку біля ліжка. З цього думку, фахівці не прийшли до однієї думки. Хтось вважає, що ліжко потрібно обов’язково перенести, оскільки тварина вказує на негативні енергетичні потоки.

Інша думка, що тварина є своєрідним фільтром і успішно негативну енергію перетворює в позитивну і дає можливість своєму господареві отримувати тільки здорову енергію.

c8785b3aa0395c52f31d62844ef5c1d5 Якщо кішка спить у вашому ліжку, що це значить – чому кіт лягає на грудну клітку, живіт, голову господаря: народні прикмети

Дрімає на голові у господаря

Теплолюбна кішка часто спить на голові або на подушці у господаря, тому що саме через голову йде найсильніша тепловіддача і природно, це одне із самих теплих і затишних для неї місць в ліжку.

Досвідчені ветеринари вважають, що таким чином коти мітять територію, встановлюють власну владу над людиною.

А деякі любителі котів вирішили, що таким способом вони виражають свою любов і відданість, і тому лягають на подушку в районі голови.

Існує забобон, що кішка спить на голові і приваблює сни, приємні чи неприємні для своєї людини, а також відганяє злі думки.

Абсолютно всі власники котів і кішок знають, що засинаючи в одному ліжку з кішкою, швидше заспокоюєшся, її задоволене муркотіння знімає денний роздратування, знижує високий кров’яний тиск, допомагає розслабитися і міцно заснути.

Старі досвідчені коти, багато років живуть у однієї людини і добре вивчили його звички, завжди укладаються на хворі місця свого господаря і цим намагаються йому допомогти, але терпіти не можуть, коли їх спеціально туди кладуть.

0fcfdc7e5771d7f958b0da2164a8b687 Якщо кішка спить у вашому ліжку, що це значить – чому кіт лягає на грудну клітку, живіт, голову господаря: народні прикмети

Що говорить народ про місця сну кішок

Недаремно існує прикмета, що заходячи в новий будинок необхідно спочатку запустити туди кішку. Де вона вляжеться, там і потрібно ставити ліжко, оскільки ці тварини ідеально відчувають позитивно і негативно заряджені місця в будинку. Вони ніколи не лягають спати в кутах будинку, оскільки саме в цих місцях зазвичай і збирається весь негатив, на думку езотериків.

 • Якщо кішка спить на столі, то це значить, що тут саме вдале місце, і ви правильно вибрали його для спільного проведення часу всієї родини.
 • Часом кішка укладається на стіл, щоб привернути увагу господаря і вимагати ласки, а може бути, вона хоче, просто поїсти.
 • Є досить стара прикмета, що кішка спить на столі перед приходом гостей або перед святковим застіллям.
 • Деякі екстрасенси вважають, що якщо кішка лежить на кухонному столі, то виживає з будинку чоловіка, а на столі у вітальні або їдальні, то пророкує хвороба одного з членів сім’ї.
 • Як бачите, безліч прикмет і тлумачень поведінки наших лагідних улюбленців. Вірити їм чи ні, вирішувати тільки вам, головне, щоб спілкування з ласкавим тваринам приносило вам радість.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради