Все валиться з рук: прикмета і як позбутися від незібраність

Коли все валиться з рук – прикмета має кілька тлумачень. Бувають такі дні, коли з самого ранку все не ладиться, речі стають ніби живими, все падає, розбивається або псується. Деякі списують це на вплив магнітних бур, недосип, випадковість або думають, що просто встали не з тієї ноги. Інші пов’язують подібні невдачі з якимись застереженнями, прикметами. Можливо, доля готує неприємні сюрпризи або навпаки, радісні звістки.

До чого все падає з рук

Коли щось падає з рук, доля посилає сигнали, які, можливо, попереджають про небезпеку. Все залежить від того, який саме впав предмет.

Народні прикмети

Якщо все падає з рук, треба обов’язково стежити за тим, в який час доби це відбувається. Коли руки не тримають предмети з ранку, стоїть на протязі дня чекати радісні події. В нічний час — до сварок або сльозам.

5106082975b71255e37b58ae30c58c58 Все валиться з рук: прикмета і як позбутися від незібраністьЯкщо недавно людина втратила когось з рідних, прикмета свідчить, що померлий хоче від чогось застерегти. Його послання безпосередньо пов’язане з тією річчю, яка впала з рук.

Багато вірять, що це попередження про небезпеку, тому в найближчі дні треба бути дуже уважним.

Падати з рук різні предмети, кожен з яких за прикметами має своє тлумачення:

 • Посуд (чашки, тарілки), якщо вона при падінні з рук розбилася — до щастя. Коли вона впала, але залишилася цілою, — це благополуччя в сім’ї.
 • Кухонні ножі — до візиту гостя чоловічої статі.
 • Дзеркало, особливо якщо воно розбилося, — до нещастя.
 • Сіль — до сильної сварки.
 • Прикраси з золота, срібла або біжутерія — до хвороби носія. Через деякий час такий виріб може поміняти колір.
 • Вилка — зустріч з жінкою-пліткаркою.
 • Ложка — візит гостя з приємними звістками або подарунками.
 • Книги — варто чекати підвищення зарплати або кар’єрного росту.
 • Ножиці — прийде людина, у якого зовсім не добрі наміри.
 • Телефон — треба зробити важливий дзвінок, про який забули.
 • Часто у людей падають ключі, що віщує сімейні конфлікти.

523ba38560c1c14030099f9818d8b6dc Все валиться з рук: прикмета і як позбутися від незібраністьНародна прикмета свідчить, що якщо при одруженні з рук нареченої або нареченого впало кільце, їх союз довго не протримається. Пару чекає розлучення протягом першого року спільного життя.

Що кажуть езотерики

Екстрасенси і люди, які довіряють забобонам, розповідають, чому все валиться з рук. Прикмета свідчить, що за людиною є якась вина. Можливо, він вчасно не надав допомогу рідним, друзям або не виконав свою обіцянку. Зазвичай подібні почуття придушити складно, якщо все не виправити або не вибачитися. З рук предмети падають рідко — можна прийняти це за випадковість.

Коли людина незважаючи ні на що довіряє прикметами, падіння предметів з рук езотерики пов’язують зі швидким настанням негативних подій.

Також прикмета свідчить, що якщо речі дуже часто випадає з рук, є ймовірність, що на людину навели порчу, пристріт або в його оточенні з’явилися заздрісники. В такому випадку треба уважно придивитися до своїх знайомих.

Інші причини

Є прикмета, що коли з рук все валиться, це обіцяє проблеми зі здоров’ям. Лікарі пов’язують такі випадковості зі збоями в координації рухів. Найбільше цього стану схильні пенсіонери. Хлопці і дівчата можуть зіткнутися з проблемою внаслідок перевтоми або недосипання.

Як позбутися від неприємного стану

Регулярно падають з рук речі повинні насторожити. Навіть несуеверным людям варто бути в найближчі дні обережними і уважними. Є ймовірність, що це таємний знак, що попереджає про небезпеку. Якщо предмети падають рідко, найчастіше це звичайна випадковість.

Від негативу при падінні з рук можна позбутися. Наприклад, впустивши ключі або іншу річ, її варто підняти з підлоги і постукати по дерев’яному предмету або столу. Також треба згадати: можливо, є обіцянка або прохання, яку слід виконати.

Людям, довіряють прикметами, можна в цей день відмовитись від виконання серйозних доручень, особливо якщо людина знаходиться не в настрої.

Медики радять, коли у людини все починає валитися з рук, переглянути свій режим: більше спати, раціонально харчуватися, виключити стреси, додати прогулянки на свіжому повітрі.

Якщо прикмета починає збуватися, і людину супроводжують неприємності, можна сходити в церкву, помолитися, побажавши здоров’я всім своїм рідним, друзям і знайомим.

Також варто пам’ятати, що в світі існує закон тяжіння. Якщо думати про те, що падіння з рук предметів — погана прикмета, так і станеться. А ось позитивне мислення матеріалізується у вигляді приємних моментів в житті. Психологи радять заспокоїтися і подумати про щось хороше, налаштуватися на успішне продовження справ.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!