Впав ножа на підлогу: прикмета, до чого це, що робити при падінні ножа

Якщо впав ножа на підлогу, прикмета говорить про те, що треба приготуватися до візиту гостя чоловічої статі. Цей кухонний прилад, який раніше вважався оберегом, предметом, яким проводили магічні ритуали, символом удачі. Тому люди, уронившие гострий предмет, не пов’язували пригода з незручністю. У кожній конкретній ситуації вони тлумачили повір’я по-різному. Трактування залежить від того, яким чином приземлився ніж, від статі людини та інших деталей.

Містичне значення ножа

Серед всіх гострих предметів ніж вважається оберегом. Завдяки йому люди захищали себе і свій будинок від впливу темних сил, лихого ока. Його вішали на одвірок для захисту від людей зі злими помислами.

Але події, пов’язані з цим гострим кухонним приладом, мають і протилежне тлумачення:

 • З ним можна грати, так як за приймете це веде до сварки.
 • Заборонено підбирати ножик на дорозі, інакше чекає смерть від поранення.
 • Не рекомендується залишати його на столі вночі, щоб чорт не зарізав під час сну.
 • Не можна нарізати хліб різними кухонними предметами. Для цього повинен бути окремий ножик.

До чого падає ніж

Більшість людей знає, що якщо впав ніж на пів — чекай приходу гостей. Причому прийде чоловік, а не жінка. Але тлумачення прикмети залежить також від того, у кого саме ніж впав зі столу — у дівчини або хлопця.

Значення для чоловіків

Якщо ніж впав у чоловіка, дана прикмета обіцяє візит давнього знайомого або просто хорошої людини:

 • Впав ножа на підлогу рукояткою до низу — зустріч принесе радість, безліч позитивних емоцій.
 • Коли при падінні приладу чується дзвін і сильний гуркіт, ймовірно, при зустрічі відбудеться сварка.
 • Ножик приземлився тихо — візит старого знайомого пройде в дуже приємній обстановці.

Тлумачення для жінок

Якщо ніж впав на підлогу у юної дівчини, прикмета обіцяє довгоочікувану зустріч з коханою людиною. Можливо, після цього відбудеться швидке заміжжя.

Також існують інші забобони:

 • Кухонний прилад вислизнув з жіночих рук — до недовгого роману.
 • Впав на підлогу у вечірній час — з-за подібних випадкових зв’язків можливі фінансові труднощі.
 • Кілька ножиков впали одночасно — до другого заміжжя.

У минулі століття народна прикмета свідчила, що наречену чекає візит в будинок сватів.

9eb8e92c6f3008e5cc13faf58cf7f6b6 Впав ножа на підлогу: прикмета, до чого це, що робити при падінні ножаЯкщо зламалася рукоятка при падінні, це віщує негаразди і вельми неприємні клопоти.

Деталі падіння ножа

Перед трактуванням прикмети, якщо впав ножа на підлогу, треба звернути увагу на деякі фактори:

 • якого виду був впав предмет;
 • яким чином сталося падіння;
 • що передувало події;
 • як саме ніж приземлився.

Якщо гострий предмет впустили на підлогу, це має різне значення, яке залежить від того, в який бік повернулася його лезо.

Який саме ножа

Тлумачиться прикмета відповідно до того, який саме вид ножа сталося впустити на підлогу:

 • Коли впав прилад з прямим, гладким лезом, в гості прийде приємний прямолінійний молодий чоловік без хитрих намірів. Візит принесе масу позитивних вражень.
 • Якщо на підлогу кинули ножик, в якого лезо з зубцями, людина, яка прийде в гості, потребує допомоги. Цілком імовірно, що йому знадобляться гроші або допомогу у вирішенні якоїсь неприємної ситуації. З такою людиною будьте напоготові, так як його проблеми можуть бути прийомом.
 • У разі якщо у приладу, що впав на підлогу, красива рукоятка, від випадкового візиту гостя господар отримає приємне повідомлення, яке може сильно вплинути на його долю.

8ec9fed22a3b01b94a59fe38044d2584 Впав ножа на підлогу: прикмета, до чого це, що робити при падінні ножаЯкщо на підлогу кинули не столовий прилад, а мисливську, кістяне, або колекційне виріб, у якого рукоятка прикрашена написами і різними символами, будинок відвідає чоловік з цінними презентами.

Якою стороною впав

Якщо впав ножа на підлогу, згідно приймете треба подивитися, який саме стороною і яким чином він приземлився:

 • У разі падіння вістрям до господаря будинку, варто підготуватися до візиту вельми неприємною особистості, у якої недобрі наміри. Ймовірно, відбудеться скандал. Краще перестрахуватися, і в цей день двері нікому не відкривати.
 • Гострий прилад упустили лезом від людини — зустріч відбудеться в нейтральній обстановці. Однак при такому візиті слід дотримуватися обережності і не говорити зайвого.
 • В процесі падіння ніж вдаряється об підлогу не лезом, а держаком — варто чекати візиту приємних і добре знайомих людей. Ніяких негативних емоцій прикмета не віщує.

Навіть якщо прикмета віщує прихід небажаних гостей, результат зустрічі залежить тільки від того, в якому настрої перебуває господар будинку і оточуючі його люди.

Встромився в підлогу

Якщо ножик приземлився вістрям в підлогу, належить ділова зустріч з незнайомим чоловіком. Спочатку можна відразу розпізнати його наміри. Своє справжнє обличчя він покаже через якийсь час. Також прикмета трактується залежно від того, в який бік дивиться воткнувшееся в підлогу лезо:

 • Вістря спрямоване в протилежну від господаря сторону — зустріч не принесе ніякої користі. Швидше за все, прийде сусід або торговець, який запропонує взяти участь у акції або щось купити.
 • Вістрі повернене в бік людини — чоловік, який збирається прийти до вас у будинок, може виявитися дуже небезпечним. Найближчим часом краще не відкривати двері незнайомцям.

Зламався

Коли ножик падає з рук і ламається, це, згідно стародавнім прикметами, є негативним знаком для мешканців будинку. Тлумачення залежить від того, яка саме частина кухонного приладу зламалася:

 • Рукоятка — до сімейних сварок.
 • Саме лезо або його кінчик — є люди, які хочуть нашкодити господареві квартири, можливо, навіть магічними ритуалами.
 • Коли виріб падає на підлогу і ламається при сторонніх людях — гості приховують свої справжні наміри. Довіряти їм не варто, тому треба проявити обережність при спілкуванні.

fedd40d4fb5d1d0984b70089bc5f8d2c Впав ножа на підлогу: прикмета, до чого це, що робити при падінні ножаЯкщо предмет зламався, за прикметою, його не можна лагодити або продовжувати ним користуватися в побуті. Він підлягає утилізації.

Вколов або порізав ногу

Падати ножі можуть з різних причин, але самої негативної прикметою вважається, якщо в процесі падіння на підлогу він ранить людину:

 • Коли пошкоджується права нога — варто чекати проблем з грошима.
 • Якщо травмована ліва нога — незабаром людина може сильно занедужати.

Коли ніж під час падіння на підлогу просто зачіпає, але не ранить господаря, ця прикмета говорить про те, що довгоочікуваний гість не прийде.

Впав, коли ви різали хліб

Це завжди вважалося поганою прикметою, так як хліб був своєрідною святинею. Всі події, пов’язані з ним, викликали сильне занепокоєння:

 • Коли ножа в процесі нарізки хліба падає і встромляється в підлогу, в найближчому майбутньому в сім’ю прийде горе. Можливо, це смерть рідної людини або друга.
 • Якщо ніж просто падає, це загрожує уронившему фінансовими проблемами або частими сварками.

Завжди прикмета правдива

Столові прилади падають регулярно в кожному будинку, і не завжди це означає, що прийдуть гості або станеться щось погане. Впасти ніж може внаслідок неуважності чи з інших причин. Тому не треба відразу думати про негативний тлумаченні прикмети.

dc8110497bf22e72358c4b5decd5eb85 Впав ножа на підлогу: прикмета, до чого це, що робити при падінні ножаНайчастіше погане трапляється тоді, коли про це думають.

Прикмета не працює, якщо кухонний прилад упустили спеціально.

Як запобігти передбачені неприємності

Існують спеціальні обряди, які допомагають позбавитися від негативного впливу прикмети, пов’язаної з падінням ножика на підлогу. Щоб відвести біду від будинку, мовчки підніміть ніж з підлоги, після чого три рази постукайте їм по краю столу і так само мовчки покладіть назад.

Якщо ніж опинився на підлозі перед запланованим приходом довгоочікуваного одного, предмет треба підняти, покласти на край робочої поверхні лезом до входу і не чіпати до самої зустрічі. Тоді прикмета справдиться.

Коли повір’я означає прихід гостей, яких господар будинку не чекає, треба також тричі стукнути по столу тильною стороною ножика і промовити такі слова: «сиди Вдома, до нас не ходи».

Коли столовий прилад внаслідок падіння на підлогу зламався — це недобра прикмета, тому його треба відразу ж викинути. В іншому випадку він притягне в оселі різні нещастя. Тільки перед тим, як позбавитися від ножика, промовити такі слова: «Ніж ламається, а мене біда не стосується».

Деякі до сих пір користуються старовинним обрядом для усунення з гострих предметів негативу. Для цього лезо прожарюється над вогнем (наприклад, над плитою). Також можна окропити лезо святою водою, прочитавши молитву. Після цього не витирати. Хорошим нейтралізатором негативних тлумачень прийме є сіль. Нею необхідно обсипати ножик, залишити на 7-10 хвилин, після чого змити водою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради