Восковий плющ: чи можна тримати вдома, прикмети і забобони про квітку

Існує ряд негативних прикмет і забобонів, пов’язаних з хойєю. Більшість з них пояснюються тим, що рослині приписують ті ж властивості, що і звичайному плющу. Проте насправді ця різновид корисна для людини, тому багато квітникарі з задоволенням її вирощують.

3c270041f2916e304b61a8b6d5fd99d3 Восковий плющ: чи можна тримати вдома, прикмети і забобони про квітку

Чи можна тримати вдома восковий плющ

З точки зору флористів, немає ніяких підстав вважати хойю небезпечною рослиною. Вона відмінно уживається з іншими домашніми квітами, не витягає з них життєву силу. Під час цвітіння у хойі з’являються красиві, ніби зроблені з воску, приємно пахнуть квітки.

Дуже забобонні люди вважають, що декоративний плющ витягає з господарів енергію, тому побоюються тримати його в будинку. Таке негативне думка склалося із-за того, що хойю плутають зі звичайним вуличним плющем, який дійсно здатний забирати у людини життєві сили. З цієї причини наші предки раніше спеціально висаджували звичайний плющ біля входу в житло, щоб він вбирав негатив від гостей і оберігав господарів від недоброзичливців.

Однак хойя не висмоктує з людини енергію, а лише заспокоює і пом’якшує емоції, приносячи мешканцям мир і спокій. Тому єдиними, кому не рекомендується тримати восковий плющ будинку, є ледачі люди — під його розслаблюючим впливом вони можуть взагалі перестати робити що-небудь. Ось для них прикмета про те, що хойя в квартирі — до невдач, дійсно працює.

Повір’я, пов’язані з утриманням хойі

Більшість ухвалить про хойю з’явилося з-за неправильної ідентифікації рослини. Всі негативні властивості звичайного плюща були перенесені на восковій (який, строго кажучи, взагалі не входить в рід плющів), тому багато людей досі ставляться до нього з побоюванням.

Паразити і вампіри

У дикій природі звичайний плющ не просто росте поруч з деревами і обвиває їх стовбури — він буквально вростає в кореневу систему і п’є соки «господарів», поступово пригнічуючи дерева. Хойя має власну кореневу систему і ніяк не впливає на інші рослини, які прекрасно ростуть поруч з нею.

Повір’я про те, що восковий плющ — паразит і енергетичний вампір, не має під собою підстав.

Рослина, изгоняющее чоловіків

Існує прикмета: хойя в оселі — у відсутності в ньому чоловіків. Нібито, якщо принести в квартиру горщик з плющем, то квітка почне «виштовхувати» з будинку всіх осіб чоловічої статі: сини будуть йти з нього задовго до того, як подорослішають, чоловіки стануть кидати дружин, літні чоловіки також будуть залишати житло з різних причин (аж до передчасної смерті). Якщо ж хойю принесе в дім молода дівчина, то вона ніколи не вийде заміж, а буде жити одна.

Ці прикмети ні на чому не засновані. Навпаки, багато хто з тих, хто тримає у себе восковий плющ, переконані, що хойя зміцнює сім’ю. «Вигнати» ж з будинку чоловіка рослина може, тільки якщо він є брехуном і справжнім ворогом жінки, так як унікальна енергетика хойі здатна втихомирювати недругів, пліткарів, брехунів і просто не дає їм жити в одному приміщенні з собою.

Квітка сімейного щастя

Коли між подружжям виникають складності, певна категорія людей йде за допомогою до екстрасенсів. Однак багато магічні ритуали, спрямовані на повернення в сім’ю гармонії, мають побічні негативні ефекти.

Якщо екстрасенс дійсно є грамотним фахівцем, що бажають допомагати клієнтам, то часто він просто радить їм завести в будинку хойю. Це рослина краще будь-яких магічних ритуалів і без побічних ефектів здатне повернути подружжю взаєморозуміння і зміцнити шлюб.

009f3a7a138143f9ba6a84263b1ceecd Восковий плющ: чи можна тримати вдома, прикмети і забобони про квітку

Прикмети станом квітки

Хойя не є рослиною, яка цвіте цілий рік. Квітки з’являються на ньому рідко. Аналізуючи їх вигляд, а також стан листя, забобонні люди намагаються вберегти себе від різних небезпек:

  1. Поганою прикметою вважається, якщо хойя зацвітає в недозволений для неї час. Це віщує нещастя — можливо, хтось із членів сім’ї раптово помре.
  2. Коли хойя починає різко і без видимих причин сохнути, господарю квітки слід насторожитися. Прикмета свідчить: не виключено, що серед близьких людей з’явився ворог. Хойя ввібрала негативну енергетику недоброзичливця і тим самим захистила господаря, але тепер необхідно знайти ворога, щоб остаточно відвести загрозу.
  3. Жовтіючі листя плюща також є негативною ознакою для мешканців будинку. Ймовірно, всередині житла почала накопичуватися погана енергетика. Всім членам сім’ї слід терміново перевіритися у лікаря, щоб уникнути великих проблем зі здоров’ям, на які й «натякає» желтеющая хойя.

Винен чи квітка в людських бідах

Частина забобонних людей вірить, що тримати плющ в квартирі — вже сама по собі погана прикмета. Нібито, коли хойя зацвітає, мешканцям будинку варто приготуватися до великих проблем, які розтягнуться на весь період її цвітіння.

Якщо вірити негативної трактуванні, то людину, що принесла ця рослина в будинок, перестануть «любити» гроші. Жінок квітка робить самотніми і нещасними.

Проте більшість з тих, хто все-таки «ризикує» завести у себе хойю, стверджують, що всі ці повір’я і прикмети — не більше, ніж забобони. За стосунки в сім’ї відповідальні самі люди, фінансові проблеми у багатьох виникають і зникають незалежно від того, зростає у них хойя чи ні. Тому, перш ніж звинувачувати плющ, людині варто проаналізувати власні вчинки і зрозуміти, що в багатьох своїх бідах винен він сам.

Використання по феншуй

Рослина володіє м’якою позитивною енергетикою, здатної нейтралізувати негативні емоції, ефективно заспокоювати людину, налаштовувати його позитивно. Розмістити хойю можна в різних частинах будинку (краще біля входу приміщення) — в залежності від того, чого хочуть домогтися господарі:

  1. Восковий плющ не даремно називають квіткою сімейного щастя. Одна з різновидів хойі під назвою Серце Керрі має листя у формі сердечка, що символізує любов. Помістивши така рослина в спальні, можна гармонізувати взаємини подружжя, внести в них пристрасть, поліпшити сімейне життя.
  2. Горщик з квіткою хойі у двері дитячої кімнати допоможе дітям стати більш самостійними.
  3. Якщо ж розмістити рослину посеред вітальні, то його енергетика буде допомагати господарям будинку швидше відновлюватися після важкий трудових буднів.
  4. Нарешті, плющ можна принести на роботу і тримати в офісі. Хойя допоможе налагодити стосунки з колегами, пом’якшить робочі конфлікти.

393e29a977e44fcab149d1d49c39cdd9 Восковий плющ: чи можна тримати вдома, прикмети і забобони про квітку

Зрозуміло, тримати чи ні декоративний плющ будинку, вирішує кожна конкретна людина. Позитивних властивостей у нього набагато більше, ніж негативних: хойя відмінно очищає повітря, насичуючи його киснем, прикрашає інтер’єр, листям плюща лікують фурункульоз.

З негативних властивостей варто згадати лише те, що хойя володіє сильним специфічним запахом, здатним викликати в період цвітіння алергію у тих, хто страждає від хвороб дихальних шляхів. Тримати це рослина в тісних замкнутих приміщеннях не рекомендується. Крім того, не слід допускати попадання соку хойі на шкіру, що також може викликати алергію. В іншому восковий плющ здатний доставити тільки позитивні емоції. Якщо налаштувати себе правильно і почати вірити в позитивні прикмети, то рослина зміцнить сім’ю і поліпшить відносини з оточуючими.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради