Талісман Близнюків за гороскопом для жінок, амулети

Жінки Близнюки привабливі і активні. Вони прекрасні співрозмовниці, володарки тонкого почуття гумору, креативність, мудрості і позитиву. «Дочки» повітряного знака – мрійливі натури, які поглинуті таємними мріями, не завжди втіленими в реальність. Вдало підібраний амулет допомагає Близнюкам досягнення заповітних цілей.

2415016632659c74160d8918e2417d95 Талісман Близнюків за гороскопом для жінок, амулети

Зв’язок характеру жінок Близнюків з талісманами

Талісман Близнюків за гороскопом для жінок здатний допомогти у врегулюванні внутрішніх суперечливих якостей. Це непостійні особистості, мінливі в настрої, а відповідний амулет вносить розміреність в почуття, характер і бажання представниць слабкої статі.

Він дарує душевну гармонію, спокій, розсудливість і терпіння.

Оберіг захищає від негативних впливів, похмурих думок і внутрішнього дисбалансу.

Жіночі амулети

Талісман для жінок Близнюків рекомендується як заспокійливий і захищає засіб. «Повітряні» дами з правильно вибраним амулетом досягають вдосконалення позитивних якостей та гармонізації існуючих переваг.

Близнюки чудово поєднують в собі спокусливу грайливу панночку і практичну, дбайливу господиню. Суперечливі внутрішні «дари» буквально змагаються в двоїстої натурі Близнюків, але оберіг розставляє необхідні пріоритети та сприяє мирному поєднанню різноманітних якостей в одній людині.

Ключик із золота або срібла

Відмінним талісманом для Близнюків жінок є золотий або срібний ключик. Подібно трофею з казки Буратіно, він відкриває завісу у світ знань. «Повітряні» панянки завдяки яскравому вподоби і чарівності постійно перебувають у центрі уваги. Ключик «закриває» внутрішній світ від очей недоброзичливців, допомагає розкритися власним «я» і розібратися в собі.

Рекомендується носити маленький ключик з золота або срібла у вигляді кулона на шиї. Коли жінці необхідна підтримка, розумне рішення в хвилину життєвих проблем, вона знайде вихід із ситуації, якщо зосередиться і потримає оберіг у правій руці.

5a9bdae24c9b7251bf4178098a737b1b Талісман Близнюків за гороскопом для жінок, амулети

Маска

Амулети для жінок Близнюків складаються з найцікавіших і незвичайних предметів. До таких оберегам можна віднести маску. Вона приховує те, що ми не бажаємо демонструвати оточуючим людям.

Близнюкам маска допомагає «заховати» різку зміну в настрої, зайву відвертість, яка стає згубною при деяких моментах. Талісман маска може бути вигравіруваний на кільці, зроблений з підручних матеріалів або виготовлений у вигляді підвіски, а також популярні татуювання на тілі.

Каміння

Потужною силою і впливом серед оберегів мають камені. За гороскопом для жінок Близнюків деякі мінерали обдаровують господинь миролюбністю, спокоєм, ясністю духу і захистом від негативної енергетики.

Купуючи прикраси, представниці повітряного знака повинні віддавати перевагу камінню в срібній оправі. Срібло підсилює позитивний вплив мінералів на власниць виробів.

Кожен камінь-талісман вносить важливі аспекти життя «повітряних» дам:

 • Олександрит розкриває сильні сторони характеру Близнюків, тримає під контролем легковажність і легковажність.
 • Агат виконує безліч функцій: справляється з депресією, згубними звичками і зневірою. Камінь зцілює від деяких захворювань. До того ж агат корисний для поліпшення особистого життя. Він вказує на чоловіка, дарованого долею, і допомагає зробити правильний вибір партнера.
 • Хризопраз покращує добробут та інші фінансові питання. При цьому оберіг налагоджує сон, підтримує внутрішню рівновагу і здоров’я.
 • Топаз обдаровує власницю особливою привабливістю, сексуальністю і плодючістю. Він зцілює безпліддя, допомагає в особистому житті або налагодженні сімейних стосунків. Талісман розкриває невідомі таланти, концентрує увагу і зосередженість на важливих справах. Сильна енергетика каменю відводить і вроки, вплив ворогів від господині.
 • Яшма утихомирює «бурю в стакані», нагороджує володарку смиренням, мудрістю і спокійною вдачею.
 • Бірюза – відмінний супутник для любителів поїздок і подорожей. Вона наповнює силою, енергією і зводить невидимий захисний шар від негативного впливу і неприємностей.
 • Цитрин рятує від депресії і стресових переживань, підвищує життєлюбність і оптимізм.

Корисний в якості амулета тигрове око.

Унікальний камінь попереджає «повітряну» панночку про наближення неприємностей відчуттям важкості. Якщо жінці здається, що мінерал немов збільшився в розмірі, став більше важити, значить, незабаром очікуються життєві негаразди.

Рослини-талісмани

Серед природи існує чимало талісманів для жінок за гороскопом знаку Близнюки. Рослинна середовище багата дарами з позитивною енергетикою, які покращують сфери життя «повітряних» представників.

Квіти-обереги

Квіти не тільки радують прекрасна стать, піднімають настрій і прикрашають світ. Вони надають позитивний вплив на характер і звички дівчат Близнюків:

 • Лаванда захищає від конфліктів, сварок, знімає напругу і агресію. Рослина вважається хорошим заспокійливим засобом, який запобігає заздрість і напругу у відносинах людей.
 • Папороть – ефективний лікар при захворюванні дихальних шляхів.
 • Нарцис, незважаючи на егоїстичне назва, піклується про благополуччя господині. Квітка влаштовує особисте життя, працює над відносинами в родині.
 • Тюльпани і маргаритки піклуються про матеріальну сторону життєустрою жінки. Вони сприяють збільшенню фінансів, вирішенню грошових труднощів.
 • Лобода, немов ангел-хранитель, відганяє від власниці вроки і будь-який негативний вплив з боку оточуючих.
 • Жасмин знімає напругу, втому, стабілізує внутрішню силу на виконання поставленого завдання.
 • Фіалки оточують ніжними емоціями, теплими романтичними почуттями і любов’ю.
 • Жимолость захищає від невдач, провалів і життєвих негараздів.
 • Жовтець виконують роль домашнього лікаря: зміцнюють імунітет, борються із застудою і загальним нездужанням.

Кімнатні квіти рекомендуються повітряним знакам для підтримки умиротвореної атмосфери як вдома, так і на роботі. Ідеальними «сусідами» для комфорту та позитивної аури стануть плющ, папороть, традесканція. В’юнкі рослини вбирають негативні імпульси і наповнюють обстановку спокоєм, затишком і теплотою.

8a1fdb14e22812f04430e869007a7e72 Талісман Близнюків за гороскопом для жінок, амулети

Дерева-талісмани

Серед оберегів для Близнюка варто відзначити деякі дерева. Ясень організовує діяльність повітряних знаків. Він наповнює «пані» терпінням, ретельністю і точністю. Фігурки з цього дерева направлять господиню на здорову оцінку обстановки, перспектив і розробку необхідного планування справ. Амулети оберігають від злого ока, нечестивих мов і тиску навколишнього середовища.

Інші рослини

Для знака зодіаку Близнюки в якості оберега підійде й інша створення флори. Лаврове дерево додає сил і мужності невпевненим у собі осіб. Талісман у вигляді цієї рослини захищає від серйозних помилок, захищає від нещасних випадків та інших проблем. Лаврове дерево покращує здоров’я і бореться з набутими захворюваннями.

Тварини-талісмани

Хорошим амулетом для «повітряних» дівчат стане істота з тваринного світу. Слон наповнює Близнюків цілющою силою, спокоєм і мудрістю. Він сповнений життєвої енергії та міцного духу. Присутність величезної тварини неможливо в стінах житлових будинків, але статуетка або підвіска, що зображає статного слона, стане чудовим талісманом.

Фігурка змії спрямовує до власниці потік мудрості і розважливості.

Амулет у формі кішки, ворона чи його крил несе в собі життєствердну енергію Близнюків.

Представники знака повітряного відчувають себе краще і щасливіше за наявності такого оберега.

Як потрібно носити амулети

Амулети несуть позитивну енергію, підтримку і необхідні життєві установки, якщо правильно доглядати, носити і зберігати предмети. Після придбання талісман необхідно промити проточною водою, особливо якщо річ отримана у спадок. Корисно обробити талісман димом від свічки. Очищений оберіг просять про підтримку і акуратно встановлюють будинку або носять з собою.

Бажано чергувати обереги і не брати з собою все відразу, тоді вони зможуть послужити господині вірою і правдою. Головне – вірити в їх чудодійну силу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради