Свербить ніс: що означає прикмета для жінок і чоловіків

a1c2e6cda614deea12cf8129fde571ee Свербить ніс: що означає прикмета для жінок і чоловіків Чешется ніс – прикмета відома, проте, якщо запитати будь-яку людину, що вона означає, напевно ви отримаєте один-два найбільш поширених відповіді. Тим часом, старовинне марновірство має набагато більше цікавих і часом досить несподіваних тлумачень. Цікаво? Тоді запрошуємо ознайомитися з нашою новою статтею, присвяченої цьому явищу.

До чого свербить ніс: тлумачення для жінок і чоловіків в залежності від дня тижня та інших факторів

Наше тіло постійно посилає ті чи інші сигнали: свербіж, печіння, висипання на шкірі. Найчастіше ці прояви мають конкретну і цілком зрозумілу причину, начебто алергічної реакції. До прикмет і забобонів відносяться тільки ті випадки, які не мають простого пояснення. Наприклад, людина точно знає, що у нього немає температури, він не займався фізичною працею, не виходив на сонце, але раптом у відчув, що у нього горять щоки. Це означає, що прямо зараз його обговорюють знайомі. А якщо людині цікаво, що саме про нього говорять, потрібно звернутися до розшифровок подробиць прикмети. Тлумачення практично будь-якого з забобонів починається з питання про те, якої статі людина, для якого робиться прогноз на основі прикмети.

Чешется ніс: прикмета для жінок і чоловіків

Якщо ви юнак або дорослий чоловік, народна мудрість, зашифрована в прикметах, пропонує вам кілька цікавих тлумачень:

  • найпоширеніше пояснення – веселе застілля з вживанням спиртних напоїв
  • знайомство зі норовливої ​​дамою, яка схильна до маніпулювання
  • чим нижче місце свербіння, тим більша ймовірність виникнення конфлікту, розбіжностей з оточуючими і навіть випадкової бійки
 • несподіване фінансову винагороду: премія, повернення забутого вами боргу і т. п.

 

Для дівчат прикмета служить радше пересторогою, ніж зазначенням на приємні події. Якщо ніс свербить зсередини, люди кажуть, що жінці слід проявити обережність: в найближчому майбутньому її підстерігають дрібні неприємності на роботі. Ніс свербить справа – до підвищеної уваги від представників протилежної статі, яке виявиться недоречним. Сверблячка, що виник на шкірі ближче до крил носа, попереджає про нову романтичну зв’язку, яка не принесе дівчині щастя. Втім, діловим жінкам, які вважають за краще займатися традиційно «чоловічими справами» – спортом, бізнесом – прикмета обіцяє удачу і нові досягнення.

Де з’явився свербіж

699f5a310a9e51a8c111c93bdc805d91 Свербить ніс: що означає прикмета для жінок і чоловіків

Трактування більшості прикмет і забобонів надають великого значення подробиць виник явища. Наприклад, пояснюючи свербіж в області носа, знаючі люди обов’язково уточнюють, де саме виникли нав’язливі відчуття.

Сверблячка на кінчику носа

Якщо свербить кінчик носа, прикмета найчастіше віщує приємні події, серед яких є вказівка ​​на майбутнє свято або несподівано виник привід влаштувати дружню зустріч. Іноді сверблячка, зосереджений на кінчику носа, говорить про вдалі угоди, вигідні покупки, вдалих починаннях.

Якщо відчуття свербіння довго не проходить і доставляє дискомфорт, значить, хтось бреше про вас, але турбуватися не варто: це нешкідливі пересуди, вони не матимуть неприємних наслідків.

Чухаються крила носа

Права сторона тіла зазвичай асоціюється зі сприятливими подій: досить згадати, що за народними повір’ями, саме за правим плечем стоїть ангел-хранитель. Тому, якщо ніс засвербів справа, слід очікувати приємних змін в будь-який з областей життя:

 • отримання подарунка
 • романтичну пригоду
 • творчі досягнення
 • вигідну пропозицію

Сверблячка, що з’явився на лівому крилі носа, попереджає про менш приємні події. Якщо ви відчуваєте бажання почухати ніс з лівого боку, можливо, це попередження про неприємний звістці, пов’язаному з грошима або загостренні хронічної хвороби. Інші можливі тлумачення говорять про сварку з близькою людиною або виникненні конфліктної ситуації на роботі.

Якщо свербить перенісся

Коли свербить перенісся, прикмета може мати кілька розшифровок, серед яких зустрічаються як позитивні, так і досить неприємні прогнози.

Якщо перенісся свербить нетривалий час, марновірство обіцяє вам нетривалий роман або легке любовну пригоду без зобов’язань. Що стосується матеріальної сфери життя, можна очікувати хорошого пропозиції, підвищення по службі, появи нових доходів.

Погано, якщо відчуття в ділянці перенісся набувають тривалий характер і охоплюють велику ділянку шкіри, так що разом з носом сверблять ще й брови. В цьому випадку слід морально підготуватися до звістки про важку хворобу близького родича, великого сімейного скандалу або серйозним неприємностей на роботі.

Свербить підставу носа

Якщо ніс засвербів безпосередньо над верхньою губою, це розцінюють як попередження про те, що якимось з ваших планів не судилося здійснитися:

 • велика покупка зірветься або виявиться невдалою
 • ретельно підготовлена ​​угода не принесе успіху через появу непередбачених перешкод
 • бажання не збудеться
 • довгоочікувана поїздка буде скасована
 • нова закоханість швидко принесе розчарування

Іноді тлумачі вказують, що свербіж в підставі носа може вказувати на сварку, яка відбудеться на тлі алкогольного сп’яніння.

Тлумачення прикмети по днях тижня

a11a49eb8c24f7a41b044b33a11c5e94 Свербить ніс: що означає прикмета для жінок і чоловіків Запам’ятати всі можливі варіанти значень прикмети досить важко, тому багато хто воліє підбирати розшифровки народного повір’я по днях тижня. Календарний спосіб трактування пропонує більш загальні передбачення, проте їх досить, щоб зрозуміти, яка сфера життя піднесе сюрприз в найближчому майбутньому.

Щопонеділка нав’язливий свербіж попереджає про труднощі на роботі, які будуть переслідувати вас все тиждень. Якщо ніс засвербів у вівторок – готуйтеся до зустрічі зі старими друзями. У середу прикмета каже, що ви отримаєте подарунок від одного або шанувальника. Свербить ніс в четвер – до нового знайомства, яке виявиться не тільки приємним, але і корисним. П’ятничний свербіж в області носа обіцяє, що незабаром у вас з’явиться привід для веселощів. По суботах прикмету слід розуміти як попередження про непередбачені витрати. Якщо ніс свербить в неділю, постарайтеся тримати свої емоції під контролем, інакше вам не уникнути сварки з близькою людиною.

Люди, які цікавляться народними повір’ями, знають, що часом тлумачення прийме дуже різноманітні: в різних регіонах одне і то ж марновірство може мати абсолютно несхожі пояснення. Однак, якщо ви звикли прислухатися до сигналів свого тіла, можна спробувати створити власну систему тлумачень. А може бути, у вас вже є подібний досвід? Поділіться своїми спостереженнями в коментарях!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради