Вії голлівудський обсяг. Фото до і після нарощування, процес, ефект, догляд

Нарощені вії допомагають помітно економити час і виглядати дуже яскраво. Однією з найбільш популярних технік є «Голлівудський обсяг». Найчастіше цей спосіб нарощування використовують для святкового образу або фотосесій.

Що таке голлівудське нарощування вій

Вії «Голлівудський обсяг», фото яких захоплює своєю красою, зараз перебувають на піку популярності. Ефектні і пишні вії стали поширені серед актрис в 30-х роках в Голлівуді. Від цього і з’явилася назва цього способу нарощування. Через кілька років об’ємні вії здобули популярність серед дівчат і жінок різних професій та віку.

Нарощування помітно економить час макіяжу. Також штучні щетинки допомагають виглядати ефектно навіть без косметики, що дуже зручно під час літньої відпустки. Особливість «голлівудського ефекту» полягає в тому, що на 1 справжню вію закріплюється пучок штучних волосків. Зазвичай в 1 зв’язці близько 6-7 щетинок.

fc56c98240ca63def19ec79e86a19c32 Вії голлівудський обсяг. Фото до і після нарощування, процес, ефект, доглядФото з віями з голлівудським об’ємом

У зв’язку з цим нарощування вій таким способом займає менше часу. Однак якщо випадає весь пучок – це значно позначається на зовнішньому вигляді. За стандартом голлівудське нарощування передбачає обсяг 2D, але іноді дівчата вибирають варіанти – 4D і 5D. Однак варто враховувати, що цей обсяг не зручний при носінні вій тривалий час.

Великий обсяг пучка передбачає створення лялькового ефекту – погляд стає виразнішим.

Багато дівчат віддають перевагу накладні вії. Головна їх перевага – невисока вартість. Також наклеїти вії можна самостійно, витративши всього 5-10 хв. Основний мінус накладних вій полягає в тому, що вони швидко відклеюються і тримаються не довше одного дня.

Плюси і мінуси вій з голлівудським об’ємом

Вії, зроблені різними способами, мають свої переваги і недоліки. На фото знаменитостей з різних заходів можна помітити, що у більшості з них вії зроблені за допомогою техніки «голлівудський обсяг». У цього способу нарощування є як переваги, так і недоліки.

18484bc1e55826265ff232b22c46d4c1 Вії голлівудський обсяг. Фото до і після нарощування, процес, ефект, доглядВії з голлівудським об’ємом

Плюси Мінуси
Процедура кріплення вій займає менше часу, ніж при інших техніках Вії випадають пучками, що значно відбивається на зовнішньому вигляді
Невисока вартість процедури Частіше потрібна корекція
При правильному догляді вії тримаються досить тривалий час Натуральний ефект відсутній

Наскільки дана техніка краще інших – кожна дівчина вирішує самостійно. Багато що залежить від індивідуальних переваг.

Якщо бажаний підсумок – це ляльковий погляд за невисоку вартість, тоді «голлівудський обсяг» відмінно підійде для цієї мети. Дуже важливо правильно вибрати майстра, адже від цього безпосередньо залежить, скільки будуть триматися нарощені вії. Також дуже важливий правильний догляд, завдяки цьому недоліків в цій техніці практично не буде.

Ефект

В техніці «голлівудський обсяг» існує кілька різних ефектів:

 • Натуральний (природний). Виходячи з назви зрозуміло, що вії виглядають природно. Нарощені волосся трохи довше рідних, тому доповнюють їх.
 • Ляльковий. У цьому випадку вії дуже пишні і довгі. Погляд стає яскравим, але природності практично немає.
 • Беличий. Штучні щетинки наносяться на зовнішній кут ока, що візуально витягує їх форму. Внутрішній куточок ока залишається недоторканим, тому цей ефект вважається одним з найбільш зручних способів.
 • Лисячий. Цей ефект дуже схожий на беличий. Основний принцип – різна довжина штучних щетинок. Чим ближче до внутрішнього кута ока кріпляться вії, тим вони повинні бути коротше. У підсумку виходить невеликий пращури, нагадує погляд лисиці. Нарощені вії в даній техніці імітують стрілки.
 • Розріджений. Цей ефект також можна віднести до природного варіанту. У цьому випадку чергуються щетинки різної довжини.
 • Ефект 2D. Нарощені вії кріпляться в 2 ряди, що створює додатковий об’єм.
 • Ефект 3D. Штучні щетинки кріпляться в 3 ряди.

Технологія нарощування постійно вдосконалюється, і з’являється можливість зробити ще більший обсяг. На даний момент існує ефект 10D – коли на 1 рідну вію кріпиться 10 штучних щетинок. Але це нарощування може виглядати безглуздо. Також у цьому випадку підвищується ризик обламування рідних вій під вагою пучків.

Кому підійде

Вії «Голлівудський обсяг», фото яких досить часто можна зустріти в модних журналах, підійдуть практично кожній дівчині. Але фахівці все ж не рекомендують власницям тонких і рідких вій вибирати даний спосіб нарощування.

b2d331d38fea8c8e85a851737214832e Вії голлівудський обсяг. Фото до і після нарощування, процес, ефект, доглядДо і після

Це пов’язано з тим, що ефект «голлівудський обсяг» передбачає кріплення на 1 рідну вію пучка з 5-6 штучних щетинок, що створює ризик випадіння власних волосків. Якщо очі близько посаджені, тоді бажано вибрати беличий або лисячий ефект.

Подовження вій на зовнішніх куточках очей допоможуть скорегувати погляд. При вузьких або опуклих очах рекомендується вибирати природну або розріджену техніку, інакше погляд буде виглядати безглуздо. При виборі техніки нарощування вій необхідно враховувати не тільки форму очей, але і загальні риси зовнішності.

Досвідчений лешмейкер може самостійно підібрати правильний ефект, враховуючи побажання клієнта і нюанси зовнішності.

Також необхідно пам’ятати про мету нарощування вій. Наприклад, якщо має весільне торжество, нареченій рекомендується вибирати натуральну техніку. Інакше сильний обсяг може надати вульгарності в ніжний образ. Якщо ж чекає виступ на сцені, можна віддати перевагу ляльковому ефекту.

Матеріали для нарощування

Зазвичай перед процесом нарощування майстер знайомить клієнта з необхідним інвентарем. Також лешмейкер повинен попередити про можливу алергічної реакції. Велику увагу необхідно приділити підготовці власних вій, а також вибору щетинок і клею.

cd1ef08eb02f5619374d555853b97a2e Вії голлівудський обсяг. Фото до і після нарощування, процес, ефект, доглядМатеріали для нарощування

Для голлівудського нарощування потрібно підготувати:

 • Склад для знежирення верхнього шару вій і шкіри біля очей.
 • Натуральний клей. Рекомендується вибирати гіпоалергенний – на основі цианакрилатов.
 • Накладки з силікону і спеціальні смужки на віки.
 • Пінцет для зручності.
 • Дзеркало.
 • Хороше освітлення.
 • Щітка для поділу волосків.

Вибираючи неякісні і дешеві інструменти, можна нашкодити здоров’ю очей. Також у цьому випадку з’являється ризик пошкодження власних вій. Зазвичай в дешевих клеях присутні смоли, які часто викликають алергічну реакцію. Крім інструментів дуже важливо правильно організувати робоче місце. Одним з головних пунктів є хороше освітлення.

Найпопулярніші марки, що використовуються при нарощуванні вій:

 • Kodi Professional.
 • Dolce Vita.
 • Ardell.

Технологія нарощування

Сам процес голлівудського нарощування дуже схожий на поресничную техніку.

Процедура складається з декількох основних етапів:

 • Заздалегідь необхідно обговорити бажаний ефект, довжину щетинок і використовувані матеріали.
 • Фахівець повинен продезінфікувати інструменти і руки, а також надіти рукавички одноразові.
 • Шкіру біля очей потрібно захистити спеціальними матеріалами.
 • Пучок щетинок необхідно брати з допомогою пінцета. Далі потрібно нанести склад на кінчик і вузлик. Потім волоски необхідно приклеїти зверху до рідних вій. Дуже важливо починати нарощування від зовнішнього кута ока.
 • Щетинки бажано деякий час притримати паличкою з дерева, щоб складу скріпив рідні вії і пучки.
 • Досвідчені фахівці можуть використовувати чорний клей – це візуально додає густоту. Але навіть невелика помилка може зіпсувати загальний вигляд. Стандартний білий клейовий склад легко маскується підводкою.

  0d89252bcdd72b7a674fc48eea838565 Вії голлівудський обсяг. Фото до і після нарощування, процес, ефект, доглядТехнологія нарощування

 • Процес нарощування вій вимагає багато часу і уваги. Рекомендується звертатися до досвідченого фахівця. Одне з головних переваг голлівудського обсягу – процедура займає менше часу, ніж при інших техніках. Але навіть самий досвідчений майстер не виконає роботу менше, ніж за 2 год. Це пов’язано з тим, що щетинки нарощуються пучками по 5-6 волосків.

  Правила догляду

  Вії «Голлівудський обсяг», фото яких вражає своєю ефектністю, вимагають певного догляду:

  • Не рекомендується після нарощування вмиватися водою і терти очі. Також потрібно старатися не плакати.
  • Для змивання макіяжу необхідно використовувати ватяні диски і спеціальні косметичні засоби.
  • Слід звести до мінімуму відвідування водойм з хлором, аквапарків – все це руйнує клейовий склад. Також купання в солоній воді може нашкодити штучних вій.
  • Не потрібно використовувати жирну косметику, так як це руйнує клей.
  • Не рекомендується фарбувати вії тушшю та не закручувати їх щипцями.
  • Спати потрібно на спині, щоб уві сні не пошкодити штучні щетинки.

   d4c701007cb33ca1a46b054ebaee6a40 Вії голлівудський обсяг. Фото до і після нарощування, процес, ефект, доглядПравила догляду

  При правильному догляді вії будуть триматися досить тривалий час. Нарощування – це дорога процедура, тому дуже важливо зберегти результат на довгий час.

  Можна поєднувати з лисячим ефектом

  Мигдалеподібні очі є універсальною основою для лисячого ефекту. При навис столітті або очах вузької форми даний спосіб нарощування використовувати не рекомендується. Лисячий ефект передбачає подовження вій ближче до зовнішнього кута ока. Поєднання даної техніки і голлівудського обсягу вважається універсальним – погляд стає яскравішим.

  c543f7e72976374ce71afa98f0381cb0 Вії голлівудський обсяг. Фото до і після нарощування, процес, ефект, доглядЛисячий ефект

  Вії виглядають дуже об’ємно, тому не завжди доречно виглядають в повсякденному житті. Але це залежить від індивідуальних переваг. Досвідчений фахівець зможе наростити вії так, щоб вони були легкі, практично невідчутні і об’ємні.

  Ідеальним варіантом для важливого заходу, виступи або фотосесії є нарощені вії, виконані в техніці «голлівудський обсяг». Завдяки штучним чаруючий погляд стає яскравіше, і акцентується увага на очах.

  Відео про голлівудському нарощування вій

  Відео про процес об’ємного нарощування вій:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради