Що робити зі старим дзеркалом, як позбутися, можна викидати з будинку

Даний предмет побуту є в кожному будинку і з давніх часів вважається наділений магічними здібностями. Іноді виникають ситуації, коли потрібно позбутися від дзеркала. Воно може розбитися, помутніти або просто не вписуватися в загальний інтер’єр. Тоді його слід продати, подарувати або викинути. У всіх цих випадках попередньо рекомендується очистити енергетику, дотримати ряд обрядів.

da6c823386093d1a17dd13762c2f7db0 Що робити зі старим дзеркалом, як позбутися, можна викидати з будинку

Можна викидати дзеркала з будинку

Народні прикмети радять поставитися до цього процесу з усією серйозністю, щоб не нашкодити собі та іншим людям. У будинку, де довгий час висіло старе дзеркало, предмет інтер’єру ввібрав енергетику приміщення, проживаючих тут людей. Якщо викинути його як звичайне сміття, це може сильно нашкодити господарям.

Утилізувати бажано правильно, попередньо очистивши від скопилася в ньому енергії. Також в давнину люди вірили, що дзеркальна поверхня є переходом в інший світ. З цієї причини пошкодження його цілісності призводить до відкриттю дверей потойбічним темним силам. За сучасними уявленнями всередині накопичується енергетика людей, які в нього виглядали, збереглися всі відбиваються емоції. Після того як дзеркало розбилося, все виходить назовні і може значно погіршити емоційну обстановку в приміщенні.

Як правильно викинути

Негативні наслідки бувають далеко не завжди, але деякі вірять, що неправильна утилізація дзеркала здатна нашкодити колишньому господареві та його близьким. У цьому випадку рекомендується дотримуватися основні заходи по підготовці до позбавлення від предмета. Особливо це відноситься до речі, якою будуть користуватися інші, у випадку рішення продати або подарувати.

Додатково потрібно провести чистку місця, де висів атрибут інтер’єру. Існує безліч обрядів для очищення від негативної енергетики і накопиченої інформації.

Важливо подбати про людей, що займаються утилізацією сміття, а також про вуличних тварин. Якщо не загорнути дзеркало належним чином, хто-те може поранитися осколками.

Викинути старе або розбите дзеркало без наслідків допоможе дотримання деяких правил:

 1. Дзеркальну поверхню можна розбити, щоб запобігти подальше використання предмета іншими людьми.
 2. Виконати обряд по очищенню від енергетики.
 3. Обернути підходящим матеріалом.
 4. Позбутися від сміття потрібно строго в певний час.
 5. Акуратно винести з дому.

Розбивати чи не розбивати

Деякі люди вірять, що подрібнення відбиваючої поверхні убезпечить колишнього господаря від пристріту і псування. Насправді старе дзеркало досить правильно викинути. Виконання очищувальних обрядів дозволить обійтися без цієї процедури. Попередньо розбивати даний предмет побуту небезпечно, тому що осколки можуть порізати руки, залишитися в будинку при необережному подрібненні, пошкодити пакет і випасти в самому невідповідному місці. Це безглуздий ризик, якщо правильно підійти до питання.

663e02e8880e68e88995c1a4c3688287 Що робити зі старим дзеркалом, як позбутися, можна викидати з будинку

Вдалий час

Викинути дзеркало, яке стало непотрібним, не вписується в інтер’єр, дозволяється виключно на убуваючу Місяць. Зростаюча фаза і молодик здатні викликати несприятливі наслідки для господаря. Виняток становлять випадково розбиті дзеркала, осколки яких становлять небезпеку для мешканців будинку. В цьому випадку достатньо правильно винести сміття з приміщення і утилізувати. Ввечері і вночі щось викидати не рекомендується.

Як виносити виріб

Прощатися зі старими дзеркалами слід в самоті. Небажано, щоб хтось допомагав його виносити. Якщо габарити предмета інтер’єру занадто великі, потрібно спочатку закрити щільною темною тканиною. Таким же способом слід затінити відбивну поверхню при утилізації дзеркал з кімнати, де померла людина. Провівши рекомендовані ритуали, слід поставити згорток поряд із сміттєвим баком.

Маленьке дзеркальце дозволяється обернути тканиною або папером, покласти в пакет і утилізувати як звичайне сміття.

Обряди, які дозволяють викидати дзеркала

Головне, що оберігає господаря від можливих псування або пристріту, це попереднє проведення очищувальних енергетику заходів, видалення накопиченої інформації. Використання певних матеріалів дозволить зняти з поверхні, що відбиває всяку пам’ять про людей, що відбувалися в родині події.

Викинути дзеркало без негативних наслідків допоможе проведення обрядів з використанням різних засобів:

 • вода;
 • тканину і сіль;
 • вогонь;
 • земля;
 • свята вода.

Вода

Старі дзеркала досить потримати на протязі декількох хвилин під струменем проточної води з-під крана. У залежності від габаритів предмета можна використати душ, шланг або набрану ванну. В останньому випадку потрібно витримати у воді близько доби. Омытому атрибуту інтер’єру потрібно дозволити висохнути, прикрити його тканиною або папером, щоб скляна поверхня не почала заново накопичувати енергетику. Після цього можна спокійно викидати дзеркало.

e976efebb9bf74fae514f07440aaae85 Що робити зі старим дзеркалом, як позбутися, можна викидати з будинку

Тканину і сіль

Цей обряд має деякі особливості. Потрібно сіль, підготовлена молитвами церкви у свято «Чистий четвер». Їй приписують дивовижні властивості, в тому числі вбирати негативну енергетику. Щоб позбутися від старого, непотрібного дзеркала, потрібно спочатку загорнути його в темну тканину та винести до сміттєвого контейнера. Трохи солі насипати під утилізований предмет, решту використовувати для скляної поверхні.

Місце, яке займало дзеркало в квартирі, необхідно також посипати сіллю. Залишити її на тиждень. Стільки ж часу не рекомендується встановлювати там нові дзеркала.

Вогонь

Найчастіше використовують церковні свічки. Для проведення ритуалу рекомендується підпалити гніт, провести вогнем по поверхні дзеркала, закрити очищене від негативної енергетики. Свічки, пахощі, ладан рекомендується палити на місці предмета по кілька годин в день протягом тижня.

Свята вода

Дана субстанція також добре допомагає позбутися накопиченої відбиваючою поверхнею інформації. Свіжу святу воду розбавити звичайної, залити в дрібнодисперсний пульверизатор і розпорошити на предмет. Рідиною бажано збризнути і тканина для обгортання при викиданні дзеркала.

Земля

Старе дзеркало можна не викидати, а закопати в малолюдному місці, бажано в лісі, де не ходять люди і досить багато землі. Спосіб вимагає попередньої підготовки предмета. На місяць його слід винести в підвал і повернути відбиваючою поверхнею до стіни. В крайньому випадку допустимо витримати цей час в коморі, загорнутим в щільну темну тканину. У цьому ж матеріалі закопати в підготовленій ямі під будь-яким деревом, крім осики.

Як викидати побите дзеркало

Складнощі можуть виникнути з втратили цілісність предметом. У цьому випадку ритуали провести складно, є ризик порізатися, до фази спадною Місяця чекати не завжди зручно. Особливо це стосується сімей з дітьми і домашніми тваринами.

Правильно викинути розбите дзеркало можна за допомогою рекомендацій:

 1. Акуратно зібрати всі уламки на щільний аркуш паперу або тканини.
 2. Загорнути у декілька шарів матеріалу, покласти в пакет.
 3. Якщо є непотрібна коробка, краще помістити залишки дзеркала в неї, щоб вуличні тварини не постраждали.
 4. Позбутися від сміття, викинувши його в сміттєвий контейнер.

Старі дзеркала зберігають великий обсяг інформації. Вважається, що міститься в них енергетика в недобрих руках здатна сильно нашкодити колишньому господареві та й усім, хто часто дивився на нього. Проведення очисних обрядів дозволяє особливо забобонних людей не побоюватися шкоди. Крім того, необхідно пам’ятати, що б’ється предмет несе небезпеку сам по собі, тому вимагає гарної упаковки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради