Смикається ліве, праве око – прикмети та їх значення для жінок і чоловіків

Причини, по яким смикається ліве або праве око, різноманітні. Тлумачення часто залежить від декількох факторів, з урахуванням нюансів може означати зовсім не те, що приписується такого тику в загальноприйнятому розумінні.

0fe357a47967590e8e86b33ab666ad08 Смикається ліве, праве око – прикмети та їх значення для жінок і чоловіків

Загальне тлумачення прикмети

Значення посмикування очі залежать від супутніх ознак, на які необхідно звертати увагу. В першу чергу це постраждала сторона обличчя.

Вважається, що за праву відповідає ангел-охоронець, тому народні прикмети наділяють це око передвісником позитивного, доброго, світлого. Ліва сторона належить за повір’ями дияволу, темним силам, постійно искушающим людини, будують підступи і випробування.

З цієї причини більшість тлумачень про посмикуванні лівого ока носять негативний характер. Прикмети часто стосуються:

 • фінансової сфери;
 • сім’ї;
 • здоров’я;
 • навчання;
 • дозвілля;
 • любовних і дружніх стосунків;
 • нещасних чи незвичайних випадків.

Значення посмикування очі

Намагаючись розгадати таємний сенс у схожому на нервовий тік утриманні необхідно враховувати супутні ситуації. Одне і те ж явище для різних людей носить протилежний характер.

Також рекомендується прислухатися до власної інтуїції, оскільки прикмети не завжди правдиві.

Прикмети, якщо ліве око сіпається

Не всі прикмети, пов’язані з посмикуванням цього очі, несуть негативний характер. Іноді тлумачать як грошову винагороду, добрі новини, побачення з коханою людиною або вдалі покупки. Але не можна не згадати негативні ознаки. Більш точна інформація залежить від додаткових ознак – статевої приналежності людини, дня тижня, часу доби.

Поширені тлумачення прикмети, якщо смикається ліве око:

 • нещасливе кохання;
 • розставання закоханих;
 • сварки з людьми, які старші за віком чи положенням в суспільстві;
 • непорозуміння з друзями;
 • сильне потрясіння;
 • майбутні неприємності.

До чого смикається праве око

Для чоловіків ця прикмета обіцяє тільки позитивне. Жінкам, навпаки, радить готуватися до сліз і всіляких неприємностей. Загальним є надходження новин, зміни в житті, часто мають кардинальний характер. Крім того, можливий подарунок долі – повішення по службі, прибуток, довгоочікувана любов, несподіване видужання після серйозної хвороби, доленосне знайомство.

Китайці вірять, що посмикування правого ока віщує виграш великої суми грошей. Жителі північних країн і регіонів радять уважніше дивитися по сторонах, можливо, поряд знаходиться людина, яка пізніше стане самим близьким і рідним.

b699e14676613ffcb20e807427f21772 Смикається ліве, праве око – прикмети та їх значення для жінок і чоловіків

Поширені прикмети, коли смикається праве око:

 • зрада чоловіка або дружини;
 • підступи партнерів по бізнесу;
 • сварка з дітьми та іншими членами сім’ї;
 • розбіжності з начальником, колегами по роботі;
 • підвищення в посаді;
 • чоловік може зустріти свою другу половинку;
 • купівля дорогої побутової техніки після довгих роздумів.

Верхню повіку

Якщо смикається праве око, швидше за все доля натякає на швидке позбавлення від перешкод, розчищення шляху до заповітної мети, поява можливості покращити життя. В цілому прикмета сприятлива, обіцяє позитивні, позитивні зміни у найближчому майбутньому.

Чоловікам передвіщає прибуток, успіх у справах, удачу в любові. Жінкам слід бути обережніше, оскільки прикмета каже частіше про неприємності, розчарування в близьких людях або мріях і надіях.

Якщо верхню повіку смикається у лівого ока, прикмети натякають чоловікам про збитки, проблеми в особистому житті, що виникли з-за вторгнення когось або чогось ззовні. Джерело негативу слід шукати в своєму оточенні, по можливості припинити з ним усілякі контакти.

Жінку чекають романтичне побачення, вдалі грошові інвестиції, приємні покупки, зустріч з друзями і родичами.

Нижню повіку

Загалом, це говорить про предвестии гарних подій, виконання заповітного бажання. Основне тлумачення для правого ока – здійснення мрії або планів, які здавалися нездійсненними, неможливими. Також прикмети обіцяють покращення фінансового становища. У справах гарантує успіх без істотних зусиль.

Для лівого ока – передвістя швидких неприємностей у всіх сферах життя. Стать людини, у якого сіпається нижню повіку, значення не має. Рекомендується провести спеціальні ритуали, щоб зменшити або повністю зняти негативний вплив ознаки.

Значення прикмети для жінок і чоловіків

Більшість ознак для сильної половини людства при дергающемся оці сприятливі, обіцяють вдалі придбання, вигідні угоди, підвищення по службі, добрі новини. Симптом, що виник у чоловіка, говорить про поразка яких уже наближається зміни в житті, які слід прийняти з вдячністю.

4f3bced73720fc2c12b2fa18a816468e Смикається ліве, праве око – прикмети та їх значення для жінок і чоловіків

Основний виняток – коли смикається ліве око. Це може свідчити про прихід в будинок поганих людей, втрати роботи, сумних новинах від батьків. У той же час проблема з лівим віком виникає при наближенням весілля або швидке народження дитини.

У жінки пророкує зраду коханого з найкращою подругою, порожні турботи, сльози, неприємна розмова, серйозну хворобу. Коли тремтить око у дівчини – прикмета застерігає від втрат, радить бути мудрішими, продумувати кожен свій крок. В іншому випадку можлива втрата коханої або великої суми грошей. Праве віко натякає про необхідність готуватися до сліз, сварки з близькими і рідними людьми.

Прикмета часу доби

Тлумачення ознаки залежить від того, коли конкретно тремтить око, який саме. Слід також враховувати стать людини. Якщо смикається повіку з лівого боку – розглядати більш негативні сценарії подальших подій.

Прикмети часу доби:

 1. Ранок. Можливі неприємності, рекомендується стежити за своїми думками, словами і вчинками, не вплутуватися в конфлікти. Бажано відкласти всі важливі справи, перенести зустрічі на інший день.
 2. Обід. Потрібно бути готовим до неприємних известиям або гостям. Уникнути цього вийде навряд чи, але можливо налаштуватися на правильні думки і дії, пом’якшити наслідки.
 3. Вечір. Коли смикається праве око прогнозується приїзд далекого родича чи друга. Проблема з лівим попереджає про неприємний сюрприз.
 4. Ніч. Найсприятливіший час. Прикмета означає отримання позитивних новин.

Значення по днях тижня

Найбільш точне тлумачення ознаки можливо при обліку даної інформації. Смикання очі в залежності від дня тижня означає:

 1. Понеділок. Грошові втрати, погані новини від близьких. Жінці обіцяє сльози і з’ясування відносин, чоловікові – боротьбу з ворогом або конкурентами.
 2. Вівторок. Серйозна хвороба рідної людини, смерть, зрада чоловіка.
 3. Середовище. Неприємна розмова, сумні новини. Жінці слід побоюватися збитків, зруйнованих планів, сліз. Чоловікові загрожує звільнення, пониження в посаді, невдоволення начальника, необхідність займати гроші.
 4. Четвер. Порожні турботи, втрата матеріальних цінностей, підмочена репутація, зрада подруги, неприємності з дружиною чи коханкою.
 5. П’ятниця. Розчарування в роботі, невиправдані очікування, негативна інформація, яку доведеться приховувати від усіх. Для жінок також може означати хвороба, неприємне подорож.
 6. Субота. Чоловікові сіпання ока допоможе дізнатися про зраду коханої. Дівчині обіцяє сварку з батьками і сльози, жінки старші – суперницю, неприємні звістки про дітей.
 7. Неділя. Чоловікові належить гарне, але емоційно важке подія, народження дитини. Жінці слід бути готовою до розчарування в коханій людині, проблем зі здоров’ям.

Як нейтралізувати негативні наслідки

У випадках, коли сіпання ока віщує неприємні події, негативний вплив прикмети можливо пом’якшити або повністю нейтралізувати.

При бажанні рекомендується сходити в церкву, почитати молитви, поставити свічки.

Інші способи уникнути негативних наслідків від дергающегося століття:

 • Просто ігнорувати те, що відбувається буває достатньо, щоб не виникло проблем. Багато люди дуже схильні до самонавіювання. Почувши неприємне пророцтво, починають постійно про це думати і налаштовувати себе на негатив. У такому випадку навіть неправильно інтерпретована позитивна прикмета принесе невезіння.
 • Рекомендується носити з собою амулет або талісман, заряджений на удачу.
 • Потерти очі кулаками зі складеними в дулю пальцями, перехреститися, вмитися холодною водою, читаючи молитву або примовляючи: «Вода-водиця, все погане змий, у моря-океани забери, нікому не віддавай».
 • Добре нейтралізує негатив звичайна слина. Достатньо змочити палець і потерти подергивающееся повіку. При цьому прошепотіти: «Стереги мене від напастей і поганих новин».

Перш ніж переживати про несприятливому ознак, коли око починає часто моргати, смикатися, необхідно виключити можливі проблеми зі здоров’ям. Прикмету допустимо нейтралізувати з допомогою ритуалів, а ось вилікувати захворювання це не допоможе.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради