Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значення

Скандинавські амулети поширилися на території Росії і Європейських країні в XX столітті. Вони досі актуальні, так як спектр магічного впливу широкий. Створюючи композиції з талісманів, можна самостійно залучити удачу, кар’єрні досягнення і успіх в особистому житті.

29b8dad6c7fc52c374bae242514c9788 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значення

Скандинавські обереги

У міфах країн Скандинавії описано чимало оберегів та їх значення для людства. Завдяки місцевими віруваннями у всесвітню символіку увійшли такі обереги.

Вовчий хрест

b65271168bd37b7e563d76aa992ababd Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняЦей скандинавський талісман зберігає в дорозі, а також дозволяє знайти власний шлях у житті. Господар помітить, що його думки про професійної самореалізації йдуть за чітким напрямку. Людина зможе в рази швидше добиватися поставлених цілей, а його досягнення будуть мати велике значення в довгостроковій перспективі.

Трон Одіна

ddbd4a9dce60b20e4872868a6412ecb0 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняВін допоможе тим, хто прагне до матеріального благополуччя. До бюджету буде надходити більше коштів, більше того, господар амулета навчиться керувати своїми заощадженнями, справлятися з проблемами, не позичаючи гроші у товаришів.

Кільце сонця

eb65d7c73098de3e9569b3ddbf0a1a96 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняВоно символізує сімейне щастя. Жінка зможе зрозуміти, який партнер буде ідеальним супутником життя. Саме з такими чоловіками вона спробує побудувати особисте життя. Якщо талісман купить представник сильної статі, то його можливості по забезпеченню сім’ї збільшаться. Він зможе не тільки заробляти більше грошей, але і забезпечувати безпеку майбутніх дружини і дітей.

Подвійний сокира

9495135a5b79abce99e2418c26509ba4 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняСкандинавський оберіг особливо рекомендується носити підприємцям та начальникам. Магічні властивості скандинавського талісмана дозволять з розумом керувати компанією, вкладати гроші без ризиків.
Зміїне кільце. Його призначення допомоги при труднощах. Господар зможе знайти рішення будь-якої проблеми, незалежно від її масштабу. Таке значення амулета з’являється з таємного сенсу: нерозривному зв’язку початку і кінця.

Око Одіна

569bb2b40fd00fe68bc0a565c957f0b1 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняЙого рекомендується носити тим, хто тільки готуватися до майбутньої кар’єри. Оберіг допомагає розподілити всю інформацію щодо старих відомостей, відсіяти непотрібні відомості. Також якщо носити скандинавський оберіг регулярно на навчання, то з’явиться розуміння, які з тим вимагають додаткового поглиблення, а які можна пропустити.

Трефот

Він буде особливо корисний тим, у кого не вистачає цілеспрямованості для завершення всіх справ. Завдання будуть одна за одною зникати з планів. Людина зможе в стислі терміни закінчувати як невеликі, так і масштабні проекти.

Життєве дерево

За віруваннями скандинавцев, людина, яка носить амулет за життя, духовно безсмертний. Після фізичної смерті, його особистість знайде нове втілення. Причому повторна спроба життя в цьому світі буде в рази вдаліше попередньої.

Скандинавські обереги: запозичені у культів

Особливо дієвими вважаються скандинавські обереги, які з’явилися в місцевих віруваннях під впливом давніх кельтів.

Трискеле

6e9e1892a47d19a656cfdabb9ddc9a60 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняЦе потужний оберіг, який дозволяє стати єдиним цілим з природою. Він особливо корисний тим, хто любить тренуватися на свіжому повітрі або вчитися на природі. Навіть у міській середовищі оберіг володіє силою, він насичує свого господаря енергією і продуктивністю. Сила волі збільшиться, завдяки чому людина зробить в рази більше, проте не відчувати втоми.

Кельтський хрест

e059052fd1db0b6a4c45e26544cdb2e6 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняЦе символ допомагає кожному, хто хоче збільшити свою продуктивність. Незалежно від того, яка мотивація буде у дій, людина впорається з ними в короткі терміни. Ні прокрастинація, ні відволікаючі деталі не зможуть зупинити на шляху до досягнення мети.

Вузли Луки

e81ec205e2bc48e80e4ff8e0a4dda238 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняЦе особливий талісман, який знайомий кожному, хто практикує позитивне мислення. Цей символ далекої Скандинавії впливає на головний мозок так, щоб більшу частину свого часу господар думав про хороше. Погані думки не будуть прослизати і відволікати, завдяки чому навколишній світ здасться трішки краще, ніж він представлявся раніше.

Трилисник

583da95e049a41ddc98415ec1f6ab833 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняУ скандинавському народі його прозвали помічником і захисником, так як амулет закриває дірки в аурі. Завдяки магічному впливу жоден вроки не зможе вплинути на життя. Ні псування, ні погані слова, ні наговори не торкнуться володаря талісмана.

Оберіг з ручною Вуньо

dae61ce884026595219a890a10af5358 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняВін відповідає за радість, захват і інші приємні почуття. Такий скандинавський оберіг радять носити тим, хто бореться з нав’язливими негативними думками або депресивним настроєм. Особливо потужним буде версія, де руна повторюється кілька разів або ж з неї складається сонечко.

Корінь Духа

По магічному впливу він не відрізняється від Трилисника, більш того, комбінація цих двох амулетів дозволяє створити ще більш непробивну броню навколо господаря. Навіть сильні вроки і привороти не подіють.

Щит

Сучасній людині він стане в нагоді під час важливих заходів. Оберіг захистить під час суперечок з опонентами, а також зробить його кандидатуру більш прийнятною для адміністрації.

Сакс

ab58f4ca849ad4fff79cb1203e73733b Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняЦей скандинавський амулет позитивно впливає відразу на декілька сфер життя людини. Він не дозволяє вступити в силу магічним або інших впливів на будинок. Також оберіг підтримує гармонію в родині, запобігає безпідставні конфлікти. Завдяки цьому збільшується стресостійкість.

Великий Кельтський Вузол

1036a83a0411b7c739f4cc686d63edab Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняЦе скандинавський символ тісних взаємин між людьми. Амулет рекомендується носити тим, хто тільки вступає в романтичні або дружні відносини.

Він скріпить зв’язок між людьми, посилить їх прихильність один до одного, завдяки чому спілкування буде тривалим.

Свастика з променями вправо

Це скандинавський талісман сили, мужності, швидкого розвитку. Він допоможе при кар’єрному зростанні, прагненні до високих цілей, новим можливостям.

Свастика з променями вліво

Вона робить людину більш жіночним, елегантним, добрим і привітним. Це дозволяє налагодити стосунки з оточуючими, зблизитися зі знайомими.

Скандинавські символи і знаки

Особливу увагу слід приділити наступним скандинавським знаків і символів. Вони володіють особливою міццю, їх вплив на людини велике.

Шолом Жаху

b060c012738566000354bd7e30da570b Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняЯк свідчать скандинавські міфи, цей оберіг дозволяє стати безстрашним. Ні дитячі боязні, ні серйозні фобії не будуть мати впливу на господаря амулета.

Більш того, при серйозних кар’єрних кроках або під час труднощів людина забуде про почуття переляку. Кожен його крок буде обдуманий, завдяки чому результат перевершить очікування.

Молот Тора

b8dcc83bb6b749c36c18c53891a91774 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняДерев’яний молот Тора — скандинавський оберіг, який дозволяє підвищити привабливість в очах представників протилежної статі.

Він зробить чоловіка у сприйнятті оточуючих дам більш сильним, дбайливим і добрим. Дівчина буде виглядати привабливіше, розумніші і привітнішим. Завдяки діям і взаємній симпатії, люди зможуть дізнатися одне одного ближче. При цьому оберіг скріпить їх взаємовідносини.

Металевий амулет захистить господаря від незручних ситуацій. Людина може не боятися того, що буде виглядати нерозумно або безглуздо через необережність або випадкових дій оточуючих людей.

Валькнут

f3a60174b61213c17259100828d77c02 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняСкандинавський оберіг захищає від ліні і невпевненості в собі. Незалежно від зовнішніх обставин, володар амулета зможе закінчити всі справи вчасно. Більш того, не доведеться шукати мотивацію ззовні, вона з’явиться всередині і стане невід’ємною частиною праці.

Завдяки цьому збільшиться кількість виконаних цілей, що позитивно вплине на самооцінку і сприйняття себе.

Чорне Сонце

3fe2d1c5670093813936c21efbbc1331 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняЦей скандинавський амулет надає впевненість у собі, а також збільшує авторитет людини серед знайомих. Процес появи поваги займе деякий час, але вже через 2-3 тижні людина помітить більше схвалення серед приятелів.

Респект і підтримка позитивно вплинуть на прагнення, завдяки чому господар талісмана буде швидше досягати поставлених цілей.

Фрейр

45c4bd2bb5fbba185609a5294606a413 Скандинавські обереги, символи, амулети і їх значенняРізнобарвний фрейр позитивно вплине на настрій людини. Він стане менш дратівливим, частіше допомагати оточуючим, дарувати їм енергію і радість. Така поведінка зробить господаря оберега справжньою душею компанії, близькі частіше відчувати симпатію до нього.

Чорне-білий або незабарвлений скандинавський амулет — підтримка під час важких ситуацій. Негативні емоції не будуть сильно впливати на поведінку. Гнів, паніка, стрес і втома — все це наче рукою зніме, адже Фрейр забере їх.

Татуювання у вигляді скандинавських символів

Предвозвещенное буде втілюватися в життя в залежності від того, на якій частині тіла зроблена татуювання.

  • На лівій руці — значить вплив амулета пошириться через 1-2 тижні.
  • На правій руці — до швидких змін у житті.
  • На спині — передвістя значного впливу оберега на долю вже протягом першого тижня.
  • На грудях — до сповільненого впливу.

Впустити у своє життя магію просто. Досить придбати амулет або зробити татуювання. Попередньо вивчивши спектр дії скандинавських оберегів, можна підібрати той, який буде оптимальним для людини в певній життєвій ситуації.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради