Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

Пернаті – відмінні провісники погоди. Це доведений факт з боку не тільки народних вірувань, але й науки. Але якщо горобець залітає у будинок, то прикмета розглядає зовсім інші речі.

c70206ed0683b6277974967b15f31da3 Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

До чого залітає горобець в будинок або квартиру

Не всі представники пташиного світу прагнуть облаштуватися ближче до людських осель. Горобці ж, навпаки, в’ються біля житлових будівель. Характер пташок кепський, історій про них багато. Навіть у Біблії про їх потворне поведінці є свідоцтва. Доносчиками, провісниками поганих новин нарекли їх в Київській Русі.

У моменти, коли пернатий намагається потрапити в квартиру, будинок, люди намагаються запобігти цьому. Адже птах, яка брала активну участь у страті Христа, не здатна передвіщати хороші новини.

Прикмети з участю горобця завжди знаходять підтвердження на практиці. В основному він став провісником:

 • неприємностей;
 • хвороб;
 • проблем на роботі і вдома;
 • смуги невдачі;
 • смерті.

Люди, які вивчають таємні науки, езотерику стверджують, що сам воробей не є провокатором нещасть. Будь пернатий – тільки гонець, який попереджає про можливі біди в житті.

Можна сказати, що людині варто бути вдячним за передбачення. Тому що є шанс підготуватися заздалегідь до змін.

Яким шляхом птах потрапила в будинок

Щоб зрозуміти справжнє значення прикмети, потрібно уточнити деякі нюанси.

Якщо вранці воробей залетів у вікно, то подія буде незначним. Рекомендується швидко відвести нещастя. Вдень відвідала пташка, отже, постарайтеся витримати неприємність. Самовладання в будь-якій ситуації зменшить удар. Що ж стосується вечірнього прильоту гостя, то труднощів уникнути не вдасться. Проведення посилає сірого листоношу в якості нагадування про силу волі, яка допоможе людині вберегтися від великих втрат, неврозу, стресу.

У вікно

Коли залітає пташка у вікно або кватирку, господарю будинку треба бути напоготові: неприємності, сварки очікуються незабаром. Конкретно сказати з-за чого і з ким відбудуться біди, не можна. Навіть не своєчасно вимитий посуд здатна послужити фактором для початку сварки.

У випадку, коли не влітає, а вмощується на підвіконні, уважно розглядає рух у кімнаті, прикмета обіцяє низку дрібних проблем, але людина з ними впорається швидко. При цьому матеріальних витрат не буде.

84de9495f46024ec4db1fb72e2f52993 Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

Через двері

Воробей залітає через двері. Неприємності будуть масштабні. Передбачення стосуються матеріальної сторони. Прикмета обіцяє втрату великої суми грошей у результаті:

 • поломки машини або побутової техніки;
 • розбитого телефону;
 • затоплення сусідами;
 • заклинившей двері і подальшого її ремонту.

Через вентиляцію

Марновірство попереджає, що ворог, який ховається за маскою друга, давно готується господареві житла створити масу провокацій. Результатом дій стануть втрати у всіх сферах діяльності.

Для вагітних прикмета пророкує викидень. Для молодих мам є радою звернути увагу на здоров’я дитини.

Прикмета, якщо горобець залетів на балкон

Коли залітає горобець на лоджію, балкон або веранду, то передбачення можуть стосуватися проблем з дітьми або на роботі. Вищі сили хочуть попередити батьків бути уважнішими до свого чада. Несвоєчасно помітивши хвороба, упустивши момент, є ризик спровокувати ускладнення.

d7301f2d4121fd64b781eb9c252a6855 Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

В бездітної сім’ї тлумачення стосуються професійної сфери. Віщують:

 • погіршення справ;
 • скандали з начальством і колегами;
 • звільнення, скорочення;
 • отримання догани, покарання у вигляді штрафу.

За умови, що пташка залетіла на балкон, а за нею в гості завітало ще кілька особин — чекайте крадіжки.

Тлумачення в залежності від приміщення

Важливу роль відіграє конкретизація житлового приміщення. Погодьтеся, що вісник долі не може передбачати одночасно всім працівникам офісу неприємності в сімейному чи побутовій сфері. Тут спрацьовують інші чинники. Шукати пояснення зальоту у під’їзд багатоповерхівки і відвідування приватного будинку теж буде складно за стандартним забобонним тлумачень. Тому виникли нові характеристики прикмети. Творцями або краще сказати, шифрувальниками нових тлумачень стали сучасні відуни.

Приватний будинок

У тому випадку, якщо залетів горобець в заміський будинок, прикмета однозначно несе звістку про небезпеку господарів особняка. Якщо птах неспокійно кружляє по кімнаті, кричить – це означає біду для всіх членів родини.

Коли пернатий відвідав приватне будову, але швидко вилетів без звуку – доля попереджає про природні катаклізми. Цілком можливо, що будинок буде пошкоджений або знищений із-за цього.

Особливу передвістя, коли горобець літає по дачному будиночку разом з іншою птицею, але більше його. Негативні позначення прибираються. Замість них господарю варто чекати допомоги від нового знайомого. Для молодої пари обіцяє поповнення в родині.

Квартира

Сірий гість раптово з’явився в кімнаті багатоповерхового будинку: проблеми побутового характеру з’являться з вини сусідів. Масштаби матеріальних втрат судять за величиною птиці. Чим менше воробей, тим простіше вирішити неприємності.

Помітити провісника на сходовій клітці, в під’їзді: лихо торкнеться тих, хто побачив літуна. Казуси можуть стосуватися електроенергії, води або тарганів набігів.

Якщо прорвався в кімнату, де лежить хвора людина, то можна розцінювати як знак наближення смерті, серйозних ускладнень зі здоров’ям.

Магазин або офіс

Зайти в гості воробей може не тільки в квартиру. Частенько пташку помічають в офісах і магазинах перед перевіркою інспекцій, начальства або міністерських чиновників.

131368f77245401950f918215642e990 Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

Для фірми, яка займається наданням послуг, є попередженням про появу конкурента. Якщо це кабінет директора, начальника – чекайте серйозні перевірки з боку правових органів. Наближається розорення, якщо пернатий відвідувач голосно щебече, метається по кімнаті.

Відвідування горобця дитячих навчальних закладів – знамення перед інфекційною хворобою. Тривалість карантину, серйозність захворювання судять по тривалості знаходження сірого хитруна. Найгірше, коли він не бажає вилітати з будинку. Це вказує, що доведеться закритися на невизначений проміжок часу.

Поведінка горобця

То як веде себе птах, якщо залетіла в приміщення або в кімнату, говорить про тривалість чорної смуги в житті, масштаби неприємностей:

 • видає звуки – проблеми назрівали давно. Винуватцем, провокатором бід став сам чоловік, його поведінка, ставлення до навколишнього світу;
 • скаче, б’ється об стіни, меблі – вихід з виниклих ситуацій знайти буде складно. Тільки рішучі дії, активна боротьба допоможуть впоратися з казусами;
 • не бажає летіти, перебігає з місця на місце – низка невдач триватиме тривалий час. У таких випадках рекомендується відвідати відуна.

Як змінити ознаку

Люди віруючі не сильно вірять у прикмети, які обіцяють народні прикмети. І все ж священнослужителі серйозно ставляться до знаків долі, які приносять птахи. Рекомендують при дивних обставинах читати молитви: «Отче наш» або «Да воскресне Бог». При цьому ніяких виганяють птаха дій не проводити, так як гість може поранитися.

Ще одним способом уникнути огорчающих наслідків від таких відвідувачів – акуратно зловити горобця. Після чого відкупитися від проблем. Для цього його годують смачним хлібом або печивом. Підношення викладають на підвіконня з вуличної сторони.

Відвідування пернатих гостей несе багато лих, поганих моментів. Але звинувачувати горобця за передвістя не варто. Адже причинами посилаються знаків долі стають дії людини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради