Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

Пернаті – відмінні провісники погоди. Це доведений факт з боку не тільки народних вірувань, але й науки. Але якщо горобець залітає у будинок, то прикмета розглядає зовсім інші речі.

c70206ed0683b6277974967b15f31da3 Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

До чого залітає горобець в будинок або квартиру

Не всі представники пташиного світу прагнуть облаштуватися ближче до людських осель. Горобці ж, навпаки, в’ються біля житлових будівель. Характер пташок кепський, історій про них багато. Навіть у Біблії про їх потворне поведінці є свідоцтва. Доносчиками, провісниками поганих новин нарекли їх в Київській Русі.

У моменти, коли пернатий намагається потрапити в квартиру, будинок, люди намагаються запобігти цьому. Адже птах, яка брала активну участь у страті Христа, не здатна передвіщати хороші новини.

Прикмети з участю горобця завжди знаходять підтвердження на практиці. В основному він став провісником:

 • неприємностей;
 • хвороб;
 • проблем на роботі і вдома;
 • смуги невдачі;
 • смерті.

Люди, які вивчають таємні науки, езотерику стверджують, що сам воробей не є провокатором нещасть. Будь пернатий – тільки гонець, який попереджає про можливі біди в житті.

Можна сказати, що людині варто бути вдячним за передбачення. Тому що є шанс підготуватися заздалегідь до змін.

Яким шляхом птах потрапила в будинок

Щоб зрозуміти справжнє значення прикмети, потрібно уточнити деякі нюанси.

Якщо вранці воробей залетів у вікно, то подія буде незначним. Рекомендується швидко відвести нещастя. Вдень відвідала пташка, отже, постарайтеся витримати неприємність. Самовладання в будь-якій ситуації зменшить удар. Що ж стосується вечірнього прильоту гостя, то труднощів уникнути не вдасться. Проведення посилає сірого листоношу в якості нагадування про силу волі, яка допоможе людині вберегтися від великих втрат, неврозу, стресу.

У вікно

Коли залітає пташка у вікно або кватирку, господарю будинку треба бути напоготові: неприємності, сварки очікуються незабаром. Конкретно сказати з-за чого і з ким відбудуться біди, не можна. Навіть не своєчасно вимитий посуд здатна послужити фактором для початку сварки.

У випадку, коли не влітає, а вмощується на підвіконні, уважно розглядає рух у кімнаті, прикмета обіцяє низку дрібних проблем, але людина з ними впорається швидко. При цьому матеріальних витрат не буде.

84de9495f46024ec4db1fb72e2f52993 Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

Через двері

Воробей залітає через двері. Неприємності будуть масштабні. Передбачення стосуються матеріальної сторони. Прикмета обіцяє втрату великої суми грошей у результаті:

 • поломки машини або побутової техніки;
 • розбитого телефону;
 • затоплення сусідами;
 • заклинившей двері і подальшого її ремонту.

Через вентиляцію

Марновірство попереджає, що ворог, який ховається за маскою друга, давно готується господареві житла створити масу провокацій. Результатом дій стануть втрати у всіх сферах діяльності.

Для вагітних прикмета пророкує викидень. Для молодих мам є радою звернути увагу на здоров’я дитини.

Прикмета, якщо горобець залетів на балкон

Коли залітає горобець на лоджію, балкон або веранду, то передбачення можуть стосуватися проблем з дітьми або на роботі. Вищі сили хочуть попередити батьків бути уважнішими до свого чада. Несвоєчасно помітивши хвороба, упустивши момент, є ризик спровокувати ускладнення.

d7301f2d4121fd64b781eb9c252a6855 Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

В бездітної сім’ї тлумачення стосуються професійної сфери. Віщують:

 • погіршення справ;
 • скандали з начальством і колегами;
 • звільнення, скорочення;
 • отримання догани, покарання у вигляді штрафу.

За умови, що пташка залетіла на балкон, а за нею в гості завітало ще кілька особин — чекайте крадіжки.

Тлумачення в залежності від приміщення

Важливу роль відіграє конкретизація житлового приміщення. Погодьтеся, що вісник долі не може передбачати одночасно всім працівникам офісу неприємності в сімейному чи побутовій сфері. Тут спрацьовують інші чинники. Шукати пояснення зальоту у під’їзд багатоповерхівки і відвідування приватного будинку теж буде складно за стандартним забобонним тлумачень. Тому виникли нові характеристики прикмети. Творцями або краще сказати, шифрувальниками нових тлумачень стали сучасні відуни.

Приватний будинок

У тому випадку, якщо залетів горобець в заміський будинок, прикмета однозначно несе звістку про небезпеку господарів особняка. Якщо птах неспокійно кружляє по кімнаті, кричить – це означає біду для всіх членів родини.

Коли пернатий відвідав приватне будову, але швидко вилетів без звуку – доля попереджає про природні катаклізми. Цілком можливо, що будинок буде пошкоджений або знищений із-за цього.

Особливу передвістя, коли горобець літає по дачному будиночку разом з іншою птицею, але більше його. Негативні позначення прибираються. Замість них господарю варто чекати допомоги від нового знайомого. Для молодої пари обіцяє поповнення в родині.

Квартира

Сірий гість раптово з’явився в кімнаті багатоповерхового будинку: проблеми побутового характеру з’являться з вини сусідів. Масштаби матеріальних втрат судять за величиною птиці. Чим менше воробей, тим простіше вирішити неприємності.

Помітити провісника на сходовій клітці, в під’їзді: лихо торкнеться тих, хто побачив літуна. Казуси можуть стосуватися електроенергії, води або тарганів набігів.

Якщо прорвався в кімнату, де лежить хвора людина, то можна розцінювати як знак наближення смерті, серйозних ускладнень зі здоров’ям.

Магазин або офіс

Зайти в гості воробей може не тільки в квартиру. Частенько пташку помічають в офісах і магазинах перед перевіркою інспекцій, начальства або міністерських чиновників.

131368f77245401950f918215642e990 Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

Для фірми, яка займається наданням послуг, є попередженням про появу конкурента. Якщо це кабінет директора, начальника – чекайте серйозні перевірки з боку правових органів. Наближається розорення, якщо пернатий відвідувач голосно щебече, метається по кімнаті.

Відвідування горобця дитячих навчальних закладів – знамення перед інфекційною хворобою. Тривалість карантину, серйозність захворювання судять по тривалості знаходження сірого хитруна. Найгірше, коли він не бажає вилітати з будинку. Це вказує, що доведеться закритися на невизначений проміжок часу.

Поведінка горобця

То як веде себе птах, якщо залетіла в приміщення або в кімнату, говорить про тривалість чорної смуги в житті, масштаби неприємностей:

 • видає звуки – проблеми назрівали давно. Винуватцем, провокатором бід став сам чоловік, його поведінка, ставлення до навколишнього світу;
 • скаче, б’ється об стіни, меблі – вихід з виниклих ситуацій знайти буде складно. Тільки рішучі дії, активна боротьба допоможуть впоратися з казусами;
 • не бажає летіти, перебігає з місця на місце – низка невдач триватиме тривалий час. У таких випадках рекомендується відвідати відуна.

Як змінити ознаку

Люди віруючі не сильно вірять у прикмети, які обіцяють народні прикмети. І все ж священнослужителі серйозно ставляться до знаків долі, які приносять птахи. Рекомендують при дивних обставинах читати молитви: «Отче наш» або «Да воскресне Бог». При цьому ніяких виганяють птаха дій не проводити, так як гість може поранитися.

Ще одним способом уникнути огорчающих наслідків від таких відвідувачів – акуратно зловити горобця. Після чого відкупитися від проблем. Для цього його годують смачним хлібом або печивом. Підношення викладають на підвіконня з вуличної сторони.

Відвідування пернатих гостей несе багато лих, поганих моментів. Але звинувачувати горобця за передвістя не варто. Адже причинами посилаються знаків долі стають дії людини.

pinit fg en rect red 28 Прикмета: залетів горобець в будинок, на балкон, у вікно

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: