Синиця залетіла в будинок (квартиру): до чого птах залітає у вікно – прикмети

З синицею народ пов’язує безліч прикмет, причому як хороших, так і поганих. З одного боку, вона є символом удачі в справах, світла, щастя, з іншого – вважається вісником горя і символізує душу померлої людини. Якщо синиця залетіла в будинок – слід правильно розтлумачити спостереження наших предків, щоб зрозуміти, чого очікувати в найближчому майбутнє.

93153dd154eac39e39f966b8199501fa Синиця залетіла в будинок (квартиру): до чого птах залітає у вікно – прикмети

До чого синиця залетіла в будинок або квартиру

Якщо синиця залітає у вікно – така прикмета не обіцяє нічого хорошого. Вважається, що душа померлого людини повернулася в будинок, щоб забрати з собою когось з живучих. Часто таке тлумачення застосовується в тих випадках, коли один з членів сім’ї важко хворий. Якщо ж всі здорові, то турбуватися не варто.

Існує ще одне повір’я, яке роз’яснює, до чого синиця залітає в квартиру – вона приносить із собою щастя і добро. Можливо, що скоро на порозі з’являться гості. Причому ця зустріч буде приємною і збере за одним столом старих друзів або найближчих родичів. А ступінь веселощів і тривалість свята можна визначити по поведінці пернатої. Спробуйте вигнати її з кімнати:

 • якщо синиця залетіла у вікно, і ви при цьому усією сім’єю ніяк не можете випровадити її назад – спілкування буде плідною і принесе радість всім без винятку;
 • якщо ж залетевшая в будинок синиця раптом сіла вам на руку – прикмета радить відразу загадувати бажання, і воно незабаром збудеться.

Особливу увагу приділіть птиці, яка виглядає хворий і безпорадної – забобонні люди рекомендують нагодувати її і випустити. Через деякий час добро до вас повернеться.

3a1aab8186982bbb2fa266cd5db3782e Синиця залетіла в будинок (квартиру): до чого птах залітає у вікно – прикмети

Синиця залетіла на балкон

Синиця залетіла на балкон – чекайте звісток. Ця пташка часто приносить із собою листа, тільки в переносному сенсі. Просто загляньте в поштову скриньку або ж перевірте електронну пошту – напевно вас чекає послання. Причому воно може стосуватися як особистих відносин, так і ділової сфери.

Ще одна поширена прикмета, каже, що синиця, залетевшая в квартиру через балкон, обіцяє швидке поповнення в родині. Якщо ж у будинку немає сімейних пар або ви впевнені, що народження дитини не передбачається, тоді варто очікувати хороших змін.

Синиця сіла на підвіконня

Якщо синичка сіла на підвіконня і дивиться в бік вулиці, то така прикмета вважається порожньою. І інша справа, коли вона зазирає через скло в будинок. Тут є кілька трактувань:

 • Птах попереджає про можливі втрати в фінансовій сфері, які можуть бути як незначними, так і досить великими;
 • Може настати погіршення самопочуття, причому якщо спробуєте прогнати пернату, то це тільки посилить ситуацію;
 • Можливі збитки, які виникнуть із-за непередбачених обставин, таких як стихійне лихо тощо;
 • Інші прикмети обіцяють надходження важливих звісток, яких чекаєте дуже давно;
 • Найчастіше синиця, що сіла на підвіконня, символізує швидкий переїзд одного з мешканців цього будинку. Ймовірно, що зміна місця проживання буде прямо пов’язана з професійною діяльністю;
 • Існують повір’я, згідно з яким варто очікувати серйозної прибутку, наприклад, премії за виконану роботу або ж виграшу в лотерею;
 • Якщо синиця сіла на підвіконня, то це може означати, що незабаром той, з ким вам довелося розлучитися, надішле про себе вісточку або ж приїде особисто.

Деякі тлумачення є в даному варіанті прикмети негативними, і якщо вони не дають спокою, то в такому випадку сходіть у церкву і попросіть вищі сили запобігти біді. Бажано постояти на службі до кінця і тільки потім помолитися лику на святій іконі.

d3173e3edd90845132b485bf297e4f3a Синиця залетіла в будинок (квартиру): до чого птах залітає у вікно – прикмети

Синиця стукає в вікно

Якщо синиця постукала у вікно, то далеко не завжди тлумачення прикмети буде ставитися конкретно до вас. Передбачені події можуть торкнутися когось поруч.

Крім того, слід пам’ятати, що для одних знаки будуть позитивними, для інших негативними. Приміром, якщо помітили, що раніше птах постукала у вікно напередодні хороших змін або якого-небудь поганого події, то з великою часткою ймовірності в наступний раз попередження буде аналогічним.

Що може статися:

 • Якщо птах стукає у вікно наполегливо – чекають великі зміни. Найчастіше така поведінка означає термінові новини, які потребуватимуть пильної уваги.
 • Незаміжня дівчина, яка проживає в будинку, знайде собі жениха.
 • Птах може подавати знак про швидке матеріальному достатку і успіху в поточних справах.
 • Іноді така поведінка пернатої говорить про швидкої смерті одного з проживають в цій квартирі або ж когось із знайомих, друзів або родичів.
 • Більшість народних повір’їв схиляється до того, що синиця стуком у скло повідомляє добрі звістки і несе радість.
 • В цілому поява синиці – хороший знак. Адже не дарма її здавна порівнювали з Синім Птахом, яка була вісником щастя. Тому не акцентуйте увагу на поганих прогнозах. Вірте в добро, і воно обов’язково прийде в будинок.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради