Синиця вдарилася у вікно і полетіла: прикмета

Птах, що влетіла у вікно, вважається вісником неприємностей, проблем зі здоров’ям, матеріальних втрат. Але не завжди пернаті попереджають про нещастя. Візит яскравою синички може передвіщати і хороші події. Щоб зрозуміти, що означає, якщо синиця вдарилася у вікно, необхідно звернути увагу на її поведінку і зовнішній вигляд.

fd65d72f546815358d35e50bb03e7017 Синиця вдарилася у вікно і полетіла: прикмета

До чого за прикметами синиця вдарилася у вікно

У більшості випадків птах наполегливо намагається потрапити в тепло людського вдома перед сильними морозами. Якщо її поведінка не пов’язано з погодою, то такий візит прийнято розцінювати як гарну новину. Синичка віщує мешканцям квартири або будинку наступне:

  • фінансове благополуччя в найближчому майбутньому;
  • можливість зробити ремонт, який з різних причин вже неодноразово відкладався;
  • відновлення спокою і взаєморозуміння в сім’ї.

При наполегливих спробах синиці проникнути в будинок рекомендується задуматися про початок нової справи, можливо, відкрити рахунок для накопичення необхідної суми.

Є і негативні прикмети, пов’язані з ударившимся у вікно пернатим, наприклад, знайдені пір’я яка полетіла пташки попереджають про порожніх клопотах.

Щоб точніше трактувати повір’я про синичку, потрібно звернути увагу на її поведінку і подробиці події.

Врізалася і полетіла

Якщо синиця вдарилася у вікно і полетіла, прикмета радить звернути увагу на того, у чий будинок вона спробувала проникнути. Незаміжню дівчину незабаром чекає пропозицію руки і серця, а от для молодої людини такий візит нічого не значить.

Синичка може легко вдарити у вікно, щоб попередити про швидкий прихід гостей. Спроба проникнути крізь скло автомобіля вказує на необхідність бути особливо обережним на дорозі.

Те, що синиця стукнулася у вікно, але після змогла самостійно полетіти, не гарантує благополуччя найближчим часом. З’явилися біля вікна кров або пір’я попереджають про сімейні неприємності, можливе важкому захворюванні, фінансові втрати.

Якщо ж синиця з агресією б’ється у вікна без видимих причин, прикмета радить підготуватися до великої біди.

Розбила скло

Синиці можуть бути посланцями вищих сил, які намагаються попередити людей про небезпеку. Розбите скло дозволяє птахові швидко звернути на себе увагу.

Людям, у чий будинок проникла синичка, рекомендується зайнятися власним здоров’ям і станом близьких, виключити ризиковані заходи. Розбите вікно вимагає негайної заміни, а людині рекомендується протягом тижня підгодовувати синиць.

42bc01652412308ff302de2f0b1a8ffb Синиця вдарилася у вікно і полетіла: прикмета

Наполегливо намагається потрапити в будинок

Неприємне відчуття викликає синиця, яка врізається у вікно неодноразово. Регулярні спроби птиці проникнути в будинок можуть трактуватися по-різному:

  • Якщо синичка поводиться обережно, не пошкоджує ні скло, ні власне тіло, то в найближчому майбутньому очікується весілля когось із членів сім’ї.
  • При агресивній поведінці птиці, яка кілька разів врізається в скло машини, потрібно відмовитися від поїздок на пару днів. При відсутності такої можливості рекомендується зменшити швидкість, уважно стежити за тим, що відбувається на дорозі.
  • Якщо наполегливі спроби синиці проникнути в будинок стали причиною її травми, це попередження про хвороби очевидця або членів його сім’ї.

Вдарилася і розбилася на смерть

Прикмета про синицю, яка впала замертво після удару об скло, попереджає про великі втрати. Забобонні люди вважають, що птах вдарилася у вікно і розбилася, намагаючись попередити людини про швидкої смерті одного з близьких родичів або друзів. Іноді тлумачення прикмети поширюється і на самого очевидця, передрікаючи йому тяжке захворювання.

Синиця здатна битися у вікно з такою силою, що розбивається, відчуваючи наближення катаклізму. Перед природним лихом так ведуть себе багато видів пернатих. Якщо у віконне скло б’ються різні птахи, слід підготуватися, зібравши документи і необхідні речі.

Як запобігти нещастя

Після того як полетіла синиця, вікно в яке вона врізалася, необхідно ретельно вимити, щоб навіть сліду не залишилося від негативної енергії. З’явилася на склі тріщина може стати джерелом негативу в будинку, тому рекомендується негайно замінити пошкоджену частину вікна.

Пташку, предупредившую про наближення нещастя або принесла добру звістку, слід віддячити за допомогу і добре погодувати.

Щоб уникнути нещастя, необхідно серйозно поставитися до предмета попередження:

  1. Смерть або хвороба. Очевидцю рекомендується уважніше поставитися до свого здоров’я, перевірити вміст аптечки. Якщо є хронічні патології, то необхідно виключити все, що здатне спровокувати загострення захворювання.
  2. Фінансові втрати. Протягом деякого часу потрібно утриматися від великих грошових вкладень або серйозних покупок. Відмовитися необхідно і від участі в ризикованих операціях, обіцяють солідний прибуток. Прикмета не радять брати або давати в борг.
  3. Заміжжя. Шлюб не завжди може бути щасливим, особливо при одруженні за розрахунком. Прикмета рекомендує молодим парам піклуватися про здоров’я, приділяти належну увагу питанню контрацепції.
  4. Природне лихо. Люди цілком здатні вижити після катастрофи, але повернутися до нормального життя швидше і простіше вдається тим, хто має при собі документи і необхідні для виживання предмети. Ось саме про це і рекомендується подумати, одержавши таке попередження.

Якщо пташка травмувалася при ударі, потрібно допомогти їй — дати відлежатися або віднести до ветеринара, якщо серйозні пошкодження. Мертву синичку необхідно загорнути в тканину або папір і закопати. Після цього бажано погодувати інших синиць і сходити в церкву.

a3881f6c22646c1b7ccd6fd08c3e509e Синиця вдарилася у вікно і полетіла: прикмета
Синиця, яка врізалася у вікно, обов’язково попереджає про проблеми або неприємності. Птах часто є посланцем з добрими вістями або порадником, що допомагає вчасно підготуватися до серйозної ситуації. Не виключений варіант, що пташка просто не помітила ідеально вимите скло і врізалася на льоту. У цьому випадку подія нічого не віщує.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради