Синиця – символ добра, добрих звісток і працьовитості

Синиця – символ весни і радості. Маленька пташка з жовтим черевцем і дзвінким співом завжди була шанована в народі. Її спів віщувало теплу погоду і прогоняло зиму. Наші предки годували взимку синичок, надаючи таким чином знак поваги і любові.

Загальне значення символу

Розберемо загальне значення символу синиці, не враховує конкретні деталі:

 • Якщо птах залетів у квартиру – це вважається хорошим, добрим символом, особливо, якщо гостя була спокійна. Якщо синиця сяде вам на руку, скористайтесь представленою можливістю і попросіть її виконати найзаповітніше бажання.
 • Якщо ви чуєте спів птаха, але не бачите її – ваше бажання буде виконано. Зазвичай це бажання, пов’язане з коханою людиною, родиною, друзями. Якщо вона залетіла в робочий кабінет – виповниться щось пов’язане з роботою. Це може бути знак сприятливих відносин з колегами, керівництвом і партнерами, початок нового проекту, що обіцяє прибуток, можливо, вам випаде шанс здійснити те, чого ви давно хотіли.
 • Птах, залетевшая в будинок, зазвичай трактується як символ смерті. У випадку з синицями це повір’я не працює, так як вони – одні з самих добрих птах.
 • Синиці обіцяють хорошу погоду, а спів великої птиці – до ранньої весни. Якщо пташки звили гніздо під дахом будинку – зима затягнеться. Якщо синиць часто видно біля вікон або чути їх спів у лютому – скоро прийдуть морози. Спів рано вранці – до ясного дня, а в середині дня – до теплого вечора.

Поява в будинку або на робочому місці

Поява синички на балконі можна трактувати як:

 • швидке народження дитини;
 • отримання хороших новин.

Якщо на балконі у вас зберігається їжа, то залетевшая синиця просто голодна і захотіла поїсти.

Одні люди, побачивши синичку в кімнаті, передчувають щастя і хороші новини, інші – відчувають занепокоєння за рідних. Негативні тлумачення пов’язані зі страхом предків перед появою диких птахів в будинку. Традиційно вважалося, що птахи – посланці померлих, занудьгували за своїм рідним і турбуються за них. Вікно символізувало двері в світ мертвих, тому що через віконний отвір виносили труну. Тому візити птахів в будинок вважалися новинами «з того світу». Синиця – маленька, мила пташка, яка не може принести велику біду.

Є кілька прикмет, пов’язаних з тим, чому желтогрудая гостя залетіла в будинок:

 • В кватирку, після чого недовго пробула в кімнаті і відлетів – чекайте гостей. Можливо, попереду – короткий, галасливий свято.
 • В кімнату, спокійно сів на меблі і озирнувшись – значущі приємні події: народження дитини, отримання матеріального прибутку.
 • Нервує в кімнаті, літає з боку в бік і пронизливо пищить, б’ється об стіни або стелю – поганий символ. Але не зривайтеся негативні емоції, синиця намагається вас попередити. Розкрийте вікно, звільнивши його від фіранок, і вийдіть з кімнати, щоб вона не злякалася. Тоді синиця полетить сама з тим, з чим прилетіла.

Візит птиці в офіс

Прикмети і тлумачення про синицю в офісі зазвичай віщують прибуток або підвищення по кар’єрних сходах. Наведемо символи найпоширеніших з них:

 • стукає у вікно поруч з працівником – підвищення по службі, збільшення доходу;
 • влетіла в офіс – багато роботи, яку доведеться виконувати понаднормово за додаткову плату;
 • в кабінеті керівництва – новини про швидкої прибутку.

sinica – simvol dobra, khoroshikh vestejj i trudolyubiya40 Синиця – символ добра, добрих звісток і працьовитостіМертва синиця на робочому місці – швидке звільнення, довга безробіття. Її потрібно винести й закопати. Протріть приміщення ганчіркою, щоб не залишилося крові – це символ бідності.

Інші прикмети

Птах, б’ється у вікно – погана прикмета, яка обіцяє біду. Але у випадку з синицями тлумачення прикмети змінюється. Його можна зрозуміти, якщо подивитися на поведінку пташки:

 • спокійно сидить на підвіконні, розглядаючи кімнату, – хороші новини, радісні зміни в житті:
 • турбується, пищить і вдаряється об скло – фінансові втрати, але можливо, синицю просто налякала кішка;
 • скаче туди-сюди – чекайте в гості далеких родичів;
 • співає на підвіконні – ситуація вирішиться на вашу користь сама собою;
 • сидить спиною до скла – поки ніяких новин не буде.

По співу птахів і свисту передбачають погоду в холоди. Так, дзвінкий спів – символ теплої погоди, попискивание або велике скупчення синиць біля будинку – до морозів. Якщо за вікном годівниця – неспокійні синиці просять є і привертають увагу. Погодувати синичку – до щастя.

Погані символи

Іноді поява синиці можна трактувати як поганий знак. З давніх часів її вважали посудиною для переселення людської душі. Якщо синиця не перестаючи стукає в шибку – це символ швидкої смерті одного з домочадців.

sinica – simvol dobra, khoroshikh vestejj i trudolyubiya41 Синиця – символ добра, добрих звісток і працьовитостіПрикмети кажуть, що якщо вона влетіла в будинок незабаром після похорону – треба піти на цвинтар і пом’янути померлого, тому що він незадоволений тим, що його покинули.

Якщо синиця залетіла в будинок, сховалася і довго не виходила – це символ важких хвороб, які доведеться довго лікувати. Якщо вона б’ється в скло або двері, забивається на підвіконні – це знак важких або негативних клопоту. Якщо синиця звила гніздо, а вранці яйця виявилися розчавленими – в хаті хтось умре.

Як позбутися від дії поганий прикмети

Є кілька способів, які допоможуть позбутися від поганих символів для вас і ваших близьких.

Якщо ви знайшли мертву синицю вдома або в машині, не беріть голими руками – перекладіть її на хустку або паперовий згорток.

Зверніть увагу: не можна викидати тіло синиці в смітник. Поховайте її в землі. Коли прийдете додому, прийміть холодний душ, щоб змити з себе негативний вплив. Якщо вірите в бога, сходіть до церкви і поставте свічки за здоров’я близьких.

Єдина несприятлива прикмета про синицю пов’язана з її смертю або неспокійною поведінкою. У всьому іншому – добрий символ. Щоб зрозуміти його краще, потрібно проводити тлумачення в спокійному стані. Не беріться розшифровувати символ, коли ви засмучені – можна неправильно зрозуміти прикмету.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради