Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

На фотографіях дівчат з Індії видно, що одяг має кілька різновидів і є невід’ємною частиною культури країни. Вона має пряму залежність від релігійних, кліматичних та етнічних умов конкретного регіону.

Індійський стиль в одязі

Індійські дівчата, фото яких можна побачити в модних журналах, виглядають сучасно і водночас підкреслено колоритно і релігійно. Головним принципом східного образу дівчини вважається наявність традиційного костюма і доповнюють його яскраво забарвлених клаптів тканин.

Одяг індійських дівчат виготовлена переважно з натуральних практичних матеріалів. У такому одязі дівчина не відчуває дискомфорт від холоду і спеки.

Для того щоб тілу було комфортно, зазвичай використовуються полегшені матеріали:

 • ситцеві;
 • шовкові;
 • батистові;
 • муслін.

1d97d1aee8d4b41fb96c9ad26e24aa17 Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягуУ статті наведено фото індійських дівчат

З таких легких тканин не складає труднощів зробити жіночний костюм, який підкреслює стрункість фігури. Напівпрозорі тканини мають здатність струмувати по тілу, ледь помітно окреслюючи фігуру.

В індійській моді використовуються переважно закриті і багатошарові фасони жіночого одягу, які приховують основну частину тіла і обмежують доступ для сторонніх поглядів. Стильна і колоритна індійський одяг досягається за допомогою використання яскравих фарб.

Особливо популярні кольори:

 • блакитний і помаранчевий;
 • салатний і жовтий;
 • червоний.

Особливо модними вважаються тканини з зображенням рослин і тварин, забарвленого в жовтий, рожевий або коричневий кольори.

Індійських дівчат відрізняє любов і близькість до природних кольорів, які застосовуються без будь-яких домішок і відтінків:

 • кольору фуксії;
 • вохри;
 • теракота;
 • смарагду;
 • бірюзи;
 • небесної блакиті;
 • лілового кольору.

Унікальність індійському поряд можна надати за допомогою оригінальної колоритною вишивки на яскравому насиченому тлі. Для додання костюму святкового вигляду, в Індії застосовують багату обробку на костюмах.060b8dfafa5b12606ab63b40053cc210 Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

У таких випадках використовують прийоми:

 • тканинні візерунки;
 • вишивки золотою ниткою;
 • обробку принтованою тасьмою;
 • використовують стрічки;
 • кольоровий бісер;
 • декоративні камінчики;
 • нашивки з парчі;
 • різнокольорові намистини.

Саме така обробка відрізняє повсякденну жіночий одяг від святкового вбрання. Вона буде вигідно виділятися яскравими східними візерунками, що надають жіночого образу незвичайний шарм, колорит та загадковість.

Різновиди жіночого традиційного вбрання

Індійські дівчата, фото яких підкреслює незмінність звичаїв, сприймають прийшли з найдавніших часів традиції як частина національної культури, яка залишається недоторканою вже кілька століть. Одяг індійських дівчат відрізняється самобутністю, при якій все ж простежується єдиний стиль.

Сарі

Одним з найбільш витончених і популярних нарядів індійських дівчат вважається «сарі». Його виготовляють з 9 м тканини, яка майстерно драпірується і за допомогою цієї маніпуляції створюється витончений силует. Сарі являє собою пишну спідницю з обробленим краєм.f80957fab422b0cf221cec5b09cf8bdf Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

Тканиною, кілька разів обертають тулуба і зібрані разом складки прикріплюють на поясі. Залишилися кілька метрів матеріалу залишають вільними і закидає за спину через плече. Сарі дозволяє не тільки вільно танцювати і переміщатися, але і працювати. Наряд Сарі чудово поєднується з топом «чолі», зшитим з такої ж тканини такого ж відтінку.

Святкове, прикрашене східними візерунками сарі, вважається найвишуканішим і найдавнішим нарядом Індії, і його головним національним надбанням. Святковий наряд шиється з дорогої тканини і прикрашений золотом і дорогоцінним камінням та ручною вишивкою.

Мундум-нерьятхум

Мундум-нерьятхум – самий найдавніший вид сарі. Костюм повністю покриває тіло жінки, залишаючи відкритими тільки обидва плеча.

Шальвар-каміз (сальвар-каміз або панджабі)

Шальвар являють собою широкі шаровари, зібрані в манжет близько ступні. Каміз, що доповнює комплект одягу, схожий на подовжену приталену сорочку, у якій з боків є глибокі розрізи. Костюм шальвар-каміз часто доповнюється вуаллю, яка спадає на плечі з голови.ac2c03a4601e86946091d16c3acc536b Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

Вуаль має назву – дупатта. Родоначальниками костюма вважаються монголи, що прийшли в давні часи на землі Індії. Шальвар-каміз дуже популярний на території північної Індії у багатьох європейських країнах.

Чуридар-курта

Костюм чуридар-курта дуже схожий на шальвар-каміз. Єдиною відмінністю є звуження штанини не щиколотки, а біля колін. Від середини ноги на штанині починають згортатися складки і ближче до ступень штанина загортається. Комплектом до таких штанів вважається довга сорочка до колін.

Гагра-чолі (лехенга-чолі)

Гагра-чолі в давні часи носили жінки, що мають високий статус у суспільстві. Останнім часом він дуже популярний серед незаміжніх жінок Індії і всього світу. В Індії цей наряд вважається святковим. Він являє собою комплект довгої спідниці (гагри) і укороченою блузки (чолі).

Патта-Павадай

Комплект ошатного одягу патта-павадай віддають перевагу дівчата-підлітки. Він являє собою видовжене конусоподібний плаття, зшите з шовку і має довжину в підлогу.79537455e93594480a579eeecc3db246 Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

За старовинною традицією, низ сукні оздоблює золота тасьма.

Мекхела-чадор

Мекхела-чадор – самий святковий наряд індіанок, що складається з 3 частин під назвою:

 • мекхела;
 • чадор;
 • ріха.

У такому вбранні практично все тіло дівчини залишається закритим. Такий наряд краще одягати на весільні церемонії або релігійні святкування.

Патиала

Патиала являє собою дуже широкі шаровари, драпіруються на талії в ажурний пояс. Патиала носять з подовженим до стегон камизом.

Анаркали

Наряд анаркали використовується для повсякденного життя і для святкових заходів. Комплект складається з повноцінного сукні, довжина якого нижче колін.196f88c844faa2496ca3035460394add Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

До сукні одягається бруче-чуридар і дупатта. Приталене плаття сильно розширюється до низу.

Які купальники воліють індійські жінки

Індійські дівчата, фото яких можна побачити на рекламних брошурах, воліють носити купальні костюми, властиві жительок європейських країн. Молоде покоління індіанок не соромляться носити звичайні роздільні купальники або бікіні. Їх абсолютно не бентежать оцінюють та осудливі погляди, спрямовані на їх бік.

Деякі молоді дівчата, які намагаються дотримуватися давніх традицій, купаються в суцільних купальниках. Поверх купальників, на рівні стегон, вони обмотують рушник або парео.

Заміжні жінки і сімейні з дітьми, які відвідують пляж, воліють одягатися в «буркіні». Цей купальник нагадує звичайну верхній одяг, майже повністю закриває тіло. Верхня частина купальника може виглядати як подовжена футболка або туніка з довгими або трохи укороченими рукавами.05098dff126012779d64451cbd27445f Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

Нижня частина купальника нагадує лосини або обтягуючі шорти за коліно. Буркіні буває спортивного стилю або більш романтичного, обшитого воланами або оборками.

Консервативні індійські дівчата, які свято шанують давні традиції і культуру своєї країни, купаються в тому ж одязі, в якій прийшли на місце відпочинку. Це можуть бути сарі, шальвари або навіть чуридар-курта.

Індійський образ і макіяж для дівчат

Макіяж в індійському стилі дуже колоритний і зачаровує, тому дуже затребуваний у дівчат багатьох країн. Зірки кіно і шоу-бізнесу досить часто з’являються на різних світських заходах і вечірках в індійському одязі і характерною для індіанок точкою в центрі лоба.

Особливості макіяжу в індійському стилі

Макіяж в індійському стилі володіє особливостями, що дозволяють будь-яку зовнішність зробити індивідуальної і дуже яскравою. Індійські дівчата, фото яких розкривають всю красу східних жінок, дуже смугляві. Одним з головних правил нанесення індійського макіяжу і додання східного образу, є смаглява шкіра.

Незважаючи на те що практично всі індіанки брюнетки, домогтися цікавого східного вигляду можуть і блондинки. У цьому випадку, образ буде більш оригінальний і контрастний.17c2798a4e9ff9b18424305f467d2ad4 Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

Для отримання правильного способу, при нанесенні тіней, потрібно дотримуватися колірних поєднань:

Волосся і очі Тіні
Брюнетки Теракотові, фіалкові, оливкові, світло-блакитні, персикові, блідо-рожеві, пісочні, золотисті, сріблясті.
Блондинки Зелені, фіолетові, жовті.
Зелені очі Зелені, кавові, мідні.
Блакитні і сірі очі Сріблясті, рожеві, лілові.
Карі очі Допускається будь-який колір.

При забарвленню брів використовуються чорний або темний коричневий відтінки.

Рум’янами індійські дівчата майже не користуються, але при бажанні використовують кольори:

 • персик;
 • абрикос;
 • коричневий.

При виборі помади, можна використовувати кораловий, червоний або пурпурний відтінки. Краще всього використовувати перламутрову структуру помади. У випадку тонких губ, можна додати об’єм за допомогою нанесення контуру, з уступом за їх лінію і нанесення краплі блиску на центральну частину.5ba5a613d024310af156fdbcc4437512 Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

Промальовувати колоритну крапку на лобі під назвою «бінді», краще чорним або червоним кольорами. В давні часи «бінді» наносили тільки заміжні дівчата, але в даний час, вона стала актуальним прикрасою будь-індійської жінки.

Також, для нанесення бінді, можна використовувати готові аплікації, які бувають:

 • овальними;
 • круглими;
 • трикутними;
 • у формі півмісяця.

Формою бінді можна скорегувати деякі особливості особи. У разі великих очей рекомендується вибирати точки великого розміру, якщо очі не великого розміру, краще вибрати бінді маленькі. Бінді дозволяється прикрашати різнокольоровими каменями і різними візерунками.

Головні правила індійського макіяжу

Щоб зробити правильно індійський макіяж, потрібно розуміти такі правила:

 • З-за того, що індійський спосіб дівчат дуже яскравий, необхідно ретельно продумати відтінки косметики. При неправильно підібраній гамі, образ може вийде вульгарним.
 • Дівчатам зі світлою шкірою, перед нанесенням макіяжу, рекомендується відвідати солярій. Щоб швидше досягти бажаного результату, можна використовувати автозагар, бронзатор, пудру з ефектом засмаги або тональний крем темного кольору.
 • Головними є очі і губи, це потрібно враховувати під час нанесення косметики.
 • Для закінченості східного образу, необхідно нанести на середню частину лоба точку під назвою бінді. За старовинними переказами, точка на лобі позначає місце, де розташований 3 очей жінки.
 • Під час нанесення макіяжу можна використовувати блискітки і стрази. При нанесенні на лицьову частину під назвою шімер, можна отримати дивовижний ефект загадкового мерехтіння шкіри.

Характерні риси зачісок

На фотографіях індійських дівчат видно, що їхнє волосся в основному, мають довгу або середню довжину. Важливим атрибутом кожної індійської зачіски є здорові і доглянуті волосся, які блищать і виглядають як шовк. Саме це вважається головним для кожної індійської дівчини. Незважаючи на гадану витонченість зачісок, робити їх нескладно.aefff91cd531a42a774729cff9238c9b Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

Для цього знадобляться:

 • масажна гребінець або щітка;
 • гумки, шпильки, різноманітні шпильки і невидимки;
 • засоби для укладання і фіксації волосся;
 • прикраси та різні аксесуари.

Зачіска на довге волосся

Будь-яка зачіска, незалежно від довжини волосся, починається з їх миття. На маківці голови необхідно зробити рівний проділ і закріпити високий хвіст заздалегідь приготовленої гумкою, яка підходить за кольором до волосся.

Хвіст необхідно розділити на 3 частини, 2 з яких перекрутити джгутом і зробити з них пучок. Решту пасмо волосся необхідно заплести в косу і обмотайте її навколо закріпленого пучка. Готову зачіску закріпити шпильками і побризкати лаком. Окрасою до такої зачіски може стати ланцюжок, опущена на лоб і розташована вздовж проділу на маківці.

Зачіска на волосся середньої довжини

Для пишності та об’єму зачіски, зробленої з волосся середньої довжини, необхідно заздалегідь підготувати невелику поролонову губку. Від загального обсягу волосся потрібно відділити пасмочки, що розташовані над чолом і скроневої зоною. Волосся необхідно розділити на 2 частини і зробити рівний проділ на маківці голови.06ea58aca350ac8b36a35527c9ba8630 Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

Відокремлені частини волосся потрібно закріпити підготовленими шпильками, а решта волосся зібрати в хвіст, зверху на який покласти губку з поролону. Потім, розділити хвіст на 3 частини, 2 з яких примотати до сторін губки по периметру. 3 частина треба красиво завити і розмістити на пучку.

Після цього, заплести коси з раніше відокремлених пасом на скронях, відвести їх у бік пучка і закріпити невидимками під губкою. Прикрасою такої зачіски можуть стати різнокольорові намистини і квіти. Готову зачіску можна зафіксувати блискучим лаком.

Зачіски на коротке волосся

З короткого волосся, якщо їх довжина дозволяє заплести хоча б коротку косу, можна зробити зачіску в індійському стилі. Коса є головним атрибутом сходу для повсякденного життя і під час свят. Для цього достатньо вже заплетену косу прикрасити різнокольоровими стрічками, яскравими шпильками і великими намистинами.

Прикраси індіанок

Фотографії індійських дівчат демонструють, що яскраві і колоритні прикраси відіграють велику роль у традиційному образі жіночої половини.

Індійські прикраси на голову і волосся:

Шрингар патті Прикраса з золота і коштовностей, одягається на голову.1bf7730b45decc8ce326195bbb1c669a Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу
Манг тікка Золотий ланцюжок з дорогоцінним каменем, яка розташовується вздовж проділу на голові і спускається на лоб.
Лалатика Декілька з’єднаних ланцюжків, які одягаються на голову і звисають на лоб численними дорогоцінними каменями.
Джумар Підвіски з перлинних ниток і ланцюжків, зібраних у вигляді віяла, які звисають над скронями.c31763ac1b1d15e166528283d7156ffe Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу
Шишпфул Квітка з металу, який закріплюється у волоссі на потилиці або ззаду.
Пас Прикраса, закріплене на бічній частині коси.
Селди Металевий обідок, закріплюється на хвості і пучку волосся.

Дуже популярним прикрасою в індійських дівчат вважаються сережки під назвою карн пхул, що дослівно в перекладі означає «квітка в вусі». Сережки під назвою джумки (парасольки) нагадують дзвіночки. Вони є символом божества, що захищає дівчат від зла.260e605dcd1a7800f482457b758c346d Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

Кафи являють собою прикраси, для якого не потрібно прокол у вухах. Це різьблений затиск, що нагадує за формою вухо і яка накладається зверху. Популярним прикрасою індіанок є намиста на шию під назвою хаара. Прикраси можуть складатися з однієї або кількох ланцюжків або представляти собою масивне намисто.

Практично всі жінки Індії носять браслети, які вони одягають на руки, ноги або на передпліччя.

Браслети виготовляються з матеріалів:

 • срібла;
 • теракота;
 • золота;
 • дорогоцінного каміння;
 • бронзи;
 • міді;
 • раковин.

Браслети на руки являють собою тонкі ланцюжки або масивні прикраси з великими каменями. Іноді браслети, що складаються з численних бесід, переходять на кисті рук і одягаються на пальці за допомогою кілець.70c41c3992b6857c5dce515850759c76 Індійські дівчата. Фото гарні, сучасні в сарі, купальники, прикраси, макіяж, зачіску, стиль одягу

Браслети для ніг відрізняються формою. Це можуть бути тонкі ланцюжки або масивні кільця, одягнені на щиколотки. Іноді прикраси переходять на ступні і закінчуються кільцями, одягненими на пальці ніг.

Досить часто індіанки прикрашають ніс, самі модні прикраси:

Нат Кільце, одягнене в ніс
Никебали Кліпса для носа
Пхул Гвоздик для носа
Булак Сережка, просмикнутий в перегородку носа

Обов’язковою прикрасою для індіанок вважаються кільця, одягнені на пальці рук або ніг. Прикраса індіанок, одягнене на передпліччі, називається «бааджюбанд». Також, індійські жінки із задоволенням прикрашають свої руки і ноги орнаментами або малюнками, зробленими хною.

Гарні індійські дівчата сильно відрізняються своїм зовнішнім виглядом від європейських дівчат. Їх одяг і прикраси, як видно з численних фотографій, є уособленням культури і найдавніших традицій, не змінюються вже кілька сотень років.

Відео про образі індійських дівчат

Краса і значення індійського способу:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради