Символ жаба: значення талісмана з монетою в роті – подарунок для жінок з фэншую

Досягаючи поставлених цілей, люди нерідко оточують себе магічними предметами. Талісман жаба володіє безліччю сфер впливу, однак варто звернути увагу на негативні аспекти взаємодії з цим амулетом.

682759953ecf4f45bbb49081c764b529 Символ жаба: значення талісмана з монетою в роті – подарунок для жінок з фэншую

Тлумачення символу у різних народів

Різні народи по-різному визначали, символом чого є жаба. До нас дійшли такі міфи про те, в чому допоможе це магічні створіння.

 • Стародавні китайські мудреці стверджували, що жаба має зв’язок зі світом мертвих. Її зелена, вкрита слизом оболонка асоціювалася з тілом померлої людини, тому вони вважали, що через фізичний вигляд цього магічного істоти можна встановити контакт з предками.
 • Єгиптяни вірили, що жаби символізують родючість та хороші результати після посіву. Вони з’являлися в той же час, коли розливався Ніл. Після цього єгиптяни займалися землеробством на землі, удобреному мулом і зволоженою річковою водою. Чим більше жаб — тим кращий урожай.
 • На думку буддистів, найсильнішою є жаба з монетою в роті. Цей талісман став символом багатих чиновників та інших можновладців.

У слов’ян

У слов’ян жаба асоціювалася з спритністю і швидкістю. Людина з оберегом у формі цього магічного істоти, міг врятуватися від будь-якої негоди. Він був би таким же швидким і спритним. Господар зміг би знайти удачу будь-2 конфліктуючих сторін. Як та жаба, яка вільно існує в двох світах — наземному та водному.

Слов’янська теорія не стосувалася безпосередньо матеріального становища або благополуччя сім’ї. Однак у деяких ранніх джерелах збереглося опис Священної жаби як посланника язичницького бога, який опікувався заможним господарям.

На думку сільських жителів, якщо сховати під поріг оберіг у формі жабки, то вона принесе в будинок багатство.

Символ багатства феншуй

В феншуй опис жаби охоплює відразу кілька напрямків. По-перше, це магічне істота, яка символізує матеріальну стабільність. По-друге — вісник білої смуги в житті, під час якої не доведеться вирішувати проблеми. По-третє, талісман, як магніт, притягує професійні успіхи, визнання начальника і схвалення з боку колег. Всі ці характеристики Священної Жаби виразилися в забобони і радах по розташуванню амулета в просторі.

72166389ab16ae43191f9afe82ec94c2 Символ жаба: значення талісмана з монетою в роті – подарунок для жінок з фэншую

Символ для жінок і чоловіків

Щоб зрозуміти, що означає амулет, досить згадати, в який день він був куплений.

По днях тижня для чоловіків

 • У понеділок – до швидкого матеріального благополуччя. Незалежно від фінансової ситуації в країні, у людини з’явиться можливість легально заробляти багато, що значно вплине на його світогляд.
 • Придбати Священну жабу у вівторок – значить скоро познайомиться з забезпеченим людиною. Той не тільки буде мотивувати своїм прикладом, але й дасть кілька ідей для саморозвитку.
 • Купівля оберега в середу призведе до великих преміальних виплат. Начальство зверне увагу на старанну роботу співробітника, тому намагатиметься підтримати його діяльність і заохотити додатковим матеріальним забезпеченням.
 • Якщо амулет був куплений в четвер, то чоловікові належить вирішити безліч проблем. Труднощі з’являться несподівано, і чим швидше він розбереться з ними, тим менше сфер життя вони торкнуться. У результаті людині все-таки вдасться подолати складності, завдяки чому він отримає цінний досвід.
 • П’ятнична купівля – символ кар’єрного зростання. Молода людина отримає можливість управляти великим проектом. Робота в колі однодумців, а також хороша мотивація зробить свою справу. Результат буде хорошим, що стане основою для професійного підвищення співробітника.
 • В суботу – до наклепів і втрати професійної репутації. В колективі поширюються чутки про некомпетентність співробітника. З-за цього людина почне активно доводити протилежне. Це призведе до падіння авторитету, а в подальшому вплине і на всю кар’єру людини.
 • Недільний амулет негативно позначиться на характері людини. Він стане жадібним. Грошолюбство поглине його і виведе на шлях брехні. Це стане причиною припинення спілкування з безліччю хороших приятелів.
 • 05a42686a5ee7251d60c343c6312f063 Символ жаба: значення талісмана з монетою в роті – подарунок для жінок з фэншую

  По днях тижня для жінок

 • Купити у понеділок талісман – найближчим часом отримати кілька пропозицій для кар’єрного просування. Дівчина зможе вибрати, який з варіантів підходить саме їй, завдяки чому зможе прискорити кар’єрне зростання.
 • Купити у вівторок жабу, як символ багатства – означає привернути до себе удачу. Дівчина несподівано виграє велику суму. При цьому не доведеться витрачати багато грошей – досить лише прийняти участь в лотереї.
 • Придбаний в середу амулет значить багато для жінки. У неї з’явиться можливість проявити себе перед вищестоящими у вигідному світлі. Це дозволить зарекомендувати себе, а надалі просунутися до керівних посад.
 • Якщо дівчина купила жабу в четвер, то їй належить познайомитися з забезпеченої пані. Нові зв’язки дозволять не тільки розширити коло спілкування, але і стануть матеріальною підтримкою у важких життєвих ситуаціях.
 • У п’ятницю – до придбання авторитету серед колег. Дівчині вдасться довести, що її частка в роботі колективу велика. Її діяльність оцінять, підвищиться статус працівниці, а також поліпшуватися взаємини з іншими співробітниками організації.
 • Купити в суботу – передвістя підірваною кар’єри. З-за того, що жінка стане багато відволікатися на особисті та сімейні проблеми, з’являться професійні труднощі. Поступово вони будуть рости. Однак у кінцевому рахунку вирішити їх не вдасться.
 • Жаба, куплена в неділю, призведе до втрати добробуту всіх членів сім’ї, незалежно від того, в якій сфері діяльності були зайняті родичі, у них почнуться проблеми з доходами. Це позначиться на сімейному бюджеті, а також на взаєминах між близькими людьми.
 • Подарували талісман жабу

  Якщо хтось дарує амулет зі Священною жабою, то значення такого презенту можна дізнатися за статтю та віком поздравлявшего.

  • Отримати жабу від молодої людини – до появи можливостей для саморозвитку. Навколишні запропонують кілька варіантів, як урізноманітнити свій кругозір, не вкладаючи в знання безліч грошей.
  • Якщо подарував чоловік старше 35 років, то людині посміхнеться удача. Фортуна буде всюди слідувати за одержувачем, що позначиться на справах. Проблеми вирішуються в рази швидше, а позитивних моментів буде куди більше, ніж негативних.
  • Отриману від дівчини жабу розглядають як амулет, який дозволить позбутися суперників. Заздрісники людини завдяки ретельності і тривалої якісній роботі не зможуть обмовити співробітника організації.
  • Подарунок жінки, навченою досвідом, приверне в долю одержувача успіх. За короткий проміжок часу людина зможе досягти небувалих висот, які в подальшому стануть основою для більш значних досягнень.

  80f317a73a16b454a44d6fee109bc927 Символ жаба: значення талісмана з монетою в роті – подарунок для жінок з фэншую

  Розташування в будинку

  Є кілька варіантів розташування статуетки в будинку по фэншую. Місце потрібно вибрати залежно від того, які цілі переслідує людина.

  • Залучення багатства. Тоді жабу варто поставити туди ж, де зберігаються гроші в будинку. Амулет не тільки буде оберігати накопичене, але і примножить сімейний бюджет. Завдяки появі варіантів збільшення доходу, людина зможе зробити своє матеріальне становище стабільним.
  • Професійні досягнення. За фэншую, необхідно придбати невелику золоту скарбничку у вигляді жаби. При кожному новому успіху всередину кидають монетку номіналом 10 рублів. Коли ємність повністю заповниться, то накопичені гроші варто покласти на рахунок або в гаманець із заощадженнями. Вони перейняли на себе частину магічної сили, тому теж вважаються чарівними.
  • Прискорення кар’єрного росту. Якщо помістити золотого жабеняти на робочий стіл, то у людини з’явиться мотивація рухатися до більш престижним чи керівних посадах.
  • Чим більше розмір жаби — тим вище потенціал людини, і тим швидше він зможе досягти поставлених цілей.

  a011a18b9086dc39f644ced205987e0a Символ жаба: значення талісмана з монетою в роті – подарунок для жінок з фэншую

  Активація талісману

  Щоб активувати талісман, достатньо в ніч після придбання або отримання жаби, поставити її поруч з ліжком. Оптимальний варіант — це помістити оберіг праворуч, але підійде і ліва сторона.

  Перед сном потрібно погладити Священну Жабу по спині, виголошуючи про себе: «Ти мені грошей принеси, в країну багатства віднеси. Переможу всі перепони, моїми будуть всі нагороди. Ти, жаба, послужи, зроби мені послугу. Лише як стану я успішним, самолюбство заспокою». Після 3 повтору змови потрібно покласти великий палець правої руки на мордочку і притиснути її знизу вказівним.

  Жаба — сильний амулет, який дозволяє людині не тільки наблизитися до світу магії, але і використовувати її для власних цілей. Однак тільки добра і чесна людина зможе досягти благополуччя. Священна Жаба бачить душу кожного, тому погані помисли зупинять магічний вплив.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради