Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

 Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

Коти і Тигри мають цікаву емоційний зв’язок. Такі відносини характерні для всіх життєвих ситуацій, наповнених яскравими моментами. Багатьом здається, що ці два тварин є абсолютно несумісними. Астрологічний прогноз на 2020 рік обіцяє дуже насичені взаємини між покровителями двох знаків.

Особливості Тигрів

Люди, народжені в рік Тигра, відрізняються дуже багатогранним характером. В той час, як одні представники знаку є спокійними і миролюбними особистостями, інші нерідко виявляють запальність і емоційність. У всіх Тигрів явно виражені лідерські риси і прагнення до першості.

goroskop na 2020 god dlya tigrov8 Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

Китайська міфологія відносить до захисників тварин, які здатні відлякувати нечисту силу і боротися зі страхом. Їх цінували і поважали. Люди цього знака -це сильні за своєю натурою особистості, які не звикли вести розмірене і спокійне життя. Тигри відрізняються підвищеною чутливістю, нерідко приймають поспішні рішення, засновані скоріше на емоціях, ніж на здоровому глузді.

Наполегливість і вольовий характер представників знаку допомагає їм досягти успіхів у будь-якій галузі. Серед Тигрів нерідко зустрічаються керівники або бізнесмени. Вони люблять бути оточені увагою. Відмінні комунікативні навички в поєднанні з природним магнетизмом викликають захоплення оточуючих.

Тигри вміють проявляти терпіння до близьким людям. Але коли йдеться про їхню честь, їх стриманість приходить до кінця. Тигри, які перебувають у шлюбі, звикли бути главою сім’ї. В ролі другої половинки найчастіше виступають більш слабкі представники, які можуть займатися домашнім господарством. У Тигрів великі планки, які вимагають високого рівня доходу.

Прогноз для Тигрів на 2020 рік

 Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

Покровитель 2020 року – Біла Металева Щур має багато подібностей з Тигром, які проявляються в амбітності і прагнення бути в центрі уваги. Сміливість Тигрів так само доводиться по душі покровительці 2020 року. У Тигрів завжди все виходить і наступний рік буде сприятливим для досягнення нових вершин.

Протягом усього року тигри будуть жити в насиченому темпі. Їх активна діяльність і старання в 2020 році обов’язково увінчаються успіхом. Щур стане їхнім союзником у всіх починаннях, які грунтуються на чесності.

Тигри доб’ються успіху не тільки в професійній діяльності, але і в любовних справах. Самотнім представникам знака буде можливість знайти гідного обранця. Для збереження хороших відносин, не варто застосовувати маніпуляції по відношенню до своїм половинкам.

Сімейним Тиграм не варто з головою іти в роботу і приділяти належну кількість часу своїм близьким.

У матеріальному плані майбутній рік обіцяє стабільність без великих незапланованих витрат. Багато хто вважає вашу прибуток везінням, а насправді це плоди вашої посиленої роботи.

Гороскоп для чоловіків Тигрів

 Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

Представники сильної половини володіють підвищеною енергійністю, активністю і благородством. Це неймовірно харизматичні чоловіки, перед якими не може встояти жодна жінка. Він часто виступає в якості суперника з-за зайвої впертості і бажання відстояти свою точку зору.

Астрологічний прогноз на 2020 рік обіцяє Тиграм стабільність і успіх у всіх життєвих аспектах. Наполеглива та чесна праця принесе свої плоди у вигляді кар’єрного зростання.

На любовному поприщі Тигрів так само чекає удача. Здатність стримувати свій егоцентризм допоможе отримати вподобану представницю протилежної статі. Щур не терпить гордовитих представників знаку, тому надмірна самозакоханість і гордовитість не призведе ні до чого хорошого.

До кінця року Тигри чоловіки відчують якусь фізичну втому. Це стане знаком про те, що настав час взяти відпустку і вирушити в південні країни. Подорож поверне вам потік життєвих сил і відновить організм.

Гороскоп для жінок Тигрів

 Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

Жінки, що народилися під цим знаком, мають привабливістю і користуються симпатією більшості чоловіків. Вони залучають представників протилежної статі надзвичайною силою волі, оптимістичним настроєм, дотепністю і жіночністю. Це енергійні натури, які закохані в життя. Їх позитивні якості нерідко стають причиною егоцентризму і самозакоханості. Представниці знака вважають себе неповторними і унікальними, що іноді переходить межі.

Рік Білого Пацюка може позначитися таким негативним проявом, як брак цілеспрямованості. Тигриці рідко відчувають такий стан. Лінь або відсутність мотивації може стати причиною багатьох невдач, які позначаться як в особистому житті, так і в кар’єрі. Зірки радять запастися терпінням, щоб не зазнати невдач.

Найбільш вдалий період 2020 року для Тигриць буде влітку. Ви будете наповнені енергією і позитивними емоціями, які допоможуть у досягненні висот. Справи на любовному фронті будуть перебувати на стабільному рівні, але не варто забувати про те, що ваш обранець потребує уваги і турботи. Якщо представниці знаку вдасться впоратися зі своєю підвищеною імпульсивністю, то до неї потягнуться гідні люди.

Гороскоп особистого життя на 2020 рік

 Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

У Рік Пацюка особисте життя буде мати спокійний і гармонійний характер. У Тигрів не буде часу сумувати і переживати. Відносини з другою половинкою будуть будуватися на довірі і взаємності, а сварки і розбіжності зведуться до мінімуму.

Самотнім представникам знака Щур подарує шанс зустріти половинку своєї мрії. Є велика ймовірність створення сім’ї. Закоханий Тигр відрізняється м’яким і поступливим характером. У сімейних стосунках необхідно навчитися йти на компроміси. Зайва ревнощі може призвести до руйнівних наслідків.

Рік Білого Пацюка буде наповнений емоціями і радісними подіями. Не варто давати волю гордості і самолюбства. Повага до інтересів своєї пари наповнить відносини неймовірним потоком пристрасті.

Фінансовий гороскоп 2020

 Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

Тигри відрізняються працьовитістю та цілеспрямованістю, так як люблять гроші. Вони не звикли обмежувати в чомусь собі відмовляти. Майбутній рік виявить поблажливість і протягом року у Тигрів буде стабільний хороший дохід. Щур заохочує готовність знака докладати максимум зусиль для досягнення результатів.

Для багатьох Тигрів протягом року відкриються можливості кар’єрного зростання або підкорення нових вершин. Варто проявляти наполегливість та ініціативу.

У рік заступництва Щури слід контролювати свої витрати і не піддаватися спокусі марнотратства. Пацюки люблять економних людей, тому ваші фінансові заощадження краще відкласти або пустити в корисне русло.

Кар’єрний гороскоп

 Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

Протягом усього року Тигри будуть користуватися пошаною і повагою співробітників. Ваші праці за останні кілька років призведуть до позитивних змін. Можливий кар’єрний ріст або отримання бажаної посади.

Власникам власного бізнесу та підприємцям-початківцям можна не турбуватися, так як Щур всіляко підтримає чесні наміри і старання. Результати ваших праць будуть помітні ближче до кінця осені. Будьте готові до посиленого трудового режиму.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік

 Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

У новому році серйозних проблем зі здоров’ям бути не повинно. Головною запорукою міцного здоров’я є відсутність стресів і здоровий режим. Не доводьте себе до виснаження. На тлі втоми можуть проявитися захворювання ШКТ і серцевих судин.

Не варто забувати про фізичну активність і приділяти фізичним навантаженням якийсь час. Особливо це стосується тих Тигрів, хто веде сидячий спосіб життя. Для занять спортом не обов’язково купувати абонемент у спортзал, достатньо буде зарядки вранці.

Астрологи рекомендують звернути увагу на процедури відновлення – лазня, сауна, СПА і т. д. Такі процедури допоможуть вам розслабитися і забути про турботи. Особливої уваги здоров’я зажадає протягом другого півріччя.

Особистості з світовим ім’ям, які народилися в рік Тигра

 Гороскоп на 2020 рік для Тигрів

Чоловіки тигри:

  • Іван Грозний – князь
  • Карл Маркс – видатний філософ
  • Марко Поло – мандрівник
  • Леонардо ді Капріо – популярний актор

Жінки тигри:

  • Мерлін Монро – актриса світового масштабу
  • Агата Крісті – детективна письменниця
  • Єлизавета 2 – королева Британії
  • Демі Мур – актриса
  • Джоді Фостер – актриса, номінант на премію Оскар
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради