Що означає червона троянда, до чого дарують дівчині і жінці: прикмети

Ще у Вікторіанську епоху люди надавали особливе значення символіці троянд. З плином часу ця традиція не змінилася. При складанні композицій флористи приділяють увагу відтінку, розміром, кількістю квіток, а також ступінь розкриття бутонів. Послання у вигляді запашного букети з червоних троянд здатне розповісти про почуття, передати повагу або захоплення.

45388f37fae91c82fd5237811071d7d7 Що означає червона троянда, до чого дарують дівчині і жінці: прикмети

Що означають червоні троянди

Для вираження свого ставлення до жінки чоловіки часто звертаються за допомогою до королеви квітів. Подаровані червоні троянди символізують любов, пристрасть, потяг, прихильність. Насичений відтінок і ступінь розкриття бутонів здатні передати всю повноту почуттів:

 • Яскраво-червоні квіти виражають сильне кохання, поєднується з непереборним бажанням і пристрастю.
 • Композиція з темно-червоних бутонів вказує на глибину почуття, щирість того, хто дарує.
 • Занадто темний колір асоціюється з сумом і скорботою.
 • Червоно-біла квіткова композиція позначає прагнення до розуміння, що вважаються запорукою гармонійних відносин.

Червоні бутони, отримані в подарунок від жінки, уособлюють собою міцну дружбу, побудовану на щирості, взаємоповазі. Букет, який дав представнику чоловічої статі, здатний підкреслити високий статус у суспільстві. Недарма вінки з червоних троянд з давніх пір дарували переможцям.

Квіткову композицію часто надягали на голови воїнів перед походом або великим боєм. Цей символічний презент наділяв їх мужністю, хоробрістю, віщував успіх.

Значення залежно від сорту та кількості

При тлумаченні символіки букета рекомендується приділяти увагу не тільки відтінку бутонів. Детальніше про наміри і почуття дарувальника розповість обраний сорт:

 • Мускусні червоні — здатні підкреслити жіночу чарівність, яке буквально зачаровує чоловіка.
 • Композиція з чайних кольорів — віщує швидке розставання.
 • Китайські — уособлюють собою красу дами.
 • Дамаські — вважаються втіленням молодості і свіжості.

Певну ясність при трактуванні символічного значення подарунка додасть кількість квітів у букеті:

 • Одна — підкреслить винятковість адресата в життя дарувальника.
 • Три — асоціюються з відданістю і готовністю йти куди завгодно за обдаровуваним людиною.
 • Композиція з 5 червоних бутонів — визнання в любові. Такий подарунок допоможе нерішучим хлопцям розповісти про свої почуття.
 • Піднесений букет з 7 кольорів вкаже на всю серйозність намірів по відношенню до адресата.
 • Дев’ять — висловлює бажання залишитися хорошими друзями.
 • 11 і 13 — підкреслюють талант та красу дами.
 • 25 — говорять про палкої пристрасті.
 • Букет із 101 червоної троянди означає пропозицію руки і серця. Приймаючи його, дівчина дає згоду на вступ в законний шлюб з дарувальником.

7175bd3c3996ebffd858dd6e013625cc Що означає червона троянда, до чого дарують дівчині і жінці: прикмети

Чому не можна дарувати один червоний квітка

Мовою квітів червона троянда символізує любов, пристрасть, бажання. Вона прекрасно підходить тим, хто перебуває в романтичних стосунках. Але зустрічаються випадки, коли флористи не рекомендують подавати її в якості презенту:

 • Одна червона троянда, подарована чужої дружини або нареченої, здатна викликати гнів з боку ревнивого чоловіка або нареченого.
 • Якщо квітку дівчині хлопець підніс на початку відносин, то їй не варто ставитися до його почуттів серйозно.
 • Перше побачення або дружня зустріч — не найкращий привід подарувати червону троянду. Протилежна сторона часто сприймає один квітка як прагнення до самотності, тому краще замінити його букетом рожевого відтінку.
 • Ювілей, день народження, професійне захід не сприймають такого лаконічного презенту. Винуватець торжества може неправильно зрозуміти дарувальника, вважаючи його скупим людиною. У колег подібний букет також викличе нерозуміння, хвилю пересудів.

Червона троянда доречна тільки тоді, коли дарувальник бажає висловити щирі почуття по відношенню до адресата, є єдиною важливою людиною в його житті.

Якщо протилежна сторона не до кінця відоме значення прикмети, вона здатна сприйняти подарунок одного бутона неправильно.

До чого дарують червоні троянди

Королівський квітка, що володіє насиченим ароматом, підносять як жінкам, так і чоловікам. Букет запашних червоних троянд не завжди має на увазі під собою любов, пристрасть або прихильність. З його допомогою дарувальники виражають різні почуття. Значення подарунка залежить від того, кому він адресований.

Як символ кохання

Червоні троянди допомагають чоловікам висловити сердечну прихильність до своїх подружжю. Букет підкреслює, що у відносинах все ще присутній пристрасть, потяг, бажання та любов.

Якщо подарунок підносять один одному жінки, то квіти символізують міцну дружбу, яка будується на повазі, щирості, взаємної відданості.

374408f281121db5c57c46b890cdfea7 Що означає червона троянда, до чого дарують дівчині і жінці: прикмети

Шефу і товариша

У діловій сфері не прийнято дарувати яскраво-червоні троянди, так як вони кричать про любов і пристрасті. При виборі квітів флористи рекомендують звернутися до темних бордовим відтінкам. Знизити градус чуттєвості презенту допомагають декоративні елементи або поєднання з іншими кольорами:

 • Темно-червоний букет з листям і гілками здатний висловити повагу, вдячність колезі або товариша по роботі.
 • Біло-червона гамма квіткової композиції, призначеної для шефа, свідчить про одностайність колективу, який відданий своєму керівнику.
 • На важливих ділових зустрічах, від яких залежить закінчення великої угоди або довгострокового контракту, партнерам підносять темно-бордові троянди. Цей відтінок має на увазі під собою прагнення до співпраці, розвитку нових ідей, починань.

Чоловікові

Букет червоних троянд, подарований представникам сильної статі, часто розцінюється як комплімент. З його допомогою дарувальник заявляє про те, що захоплюється хоробрістю і мужністю адресата.

Щоб проявити повагу по відношенню до чоловіка, флористи рекомендують вибирати бордові троянди на довгих ніжках з витягнутою формою бутонів. Як доповнення до оформлення квіткової композиції використовуються декоративні елементи або інші квіти.

Коли ще можна дарувати червоні троянди

Букет, що складається з королівських квітів, допомагає виразити різні відтінки почуттів. Любов, пристрасть, бажання, відданість — не єдине, про що розкажуть червоні троянди. Перше побачення, день народження, дружня ділова зустріч — приводів для такого букета предостатньо:

 • Пахуча композиція стане прекрасним подарунком на річницю весілля, символом вірності та відданості подружжя.
 • Букет з 7 червоних і білих бутонів, піднесений з нагоди заручин, уособлює гармонію, душевне єднання з обраницею.
 • Поєднанням кольорів червоного і жовтого відтінку можна побажати щастя і успіху, якщо подарувати імениннику в честь дня народження.

Букет червоних троянд припаде до душі не тільки коханим і дружинам, але і друзям, колегам, керівникам. Головне, щоб почуття, з яким дарувальник вручає букет, було щирим.

Чоловіки рідко замислюються про значення червоних троянд, які збираються подарувати. Тільки частина з них при виборі композиції враховує прихований сенс, закладений у відтінках королівського квітки. У більшості випадків червоні троянди припадуть до душі навіть самої вибагливої дамі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради