Рудий кіт у хаті – прикмети та повір’я

Народні прикмети та повір’я залежать від забарвлення тварини. Руді кішки асоціюються з доброзичливими забобонами, обіцяють блага у всіх сферах життя. Для точного трактування рекомендується уважно спостерігати за поведінкою домашнього улюбленця, звертати увагу на дрібниці. В крайньому випадку, можливо провести спеціальний обряд або прочитати змову на зменшення або усунення негативного передбачення.

d3ab4537413a229fc057973e97411654 Рудий кіт у хаті – прикмети та повіря

Рудий кіт – добре чи погано

Забарвлення здавна вважався однією з головних характеристик. Трактування більшості візьме залежить саме від цього показника. Вважається добре, коли в будинку проживають руді коти – вони несуть радість і благополуччя в різні сфери життя людини.

Тварини з жовтуватою шерсткою асоціюються у прикметах та віруваннях з промінчиками світла, які приносять позитивні новини і вирішення проблем. З цієї причини забобонні люди намагаються завести такого вихованця. Краще, якщо він сам обере собі господаря, прибившись на вулиці або несподівано зайшовши в будинок.

Прикмети про вихованця

Іноді інтерпретація змінюється в залежності від непомітного на перший погляд умови. Поведінка рудого кота може бути не пов’язане з містичними смислами, а позначати бажання поїсти, попити, вийти на вулицю. Тварина може хворіти, тому рекомендується за ним уважно спостерігати. Народні прикмети та забобони наділяють магічним сенсом тільки несподівані, нехарактерні для нього вчинки, які не можна пояснити фізіологією.

Визначаючи, що означає те чи інше поведінка рудої кішки, рекомендується звертати увагу на наступні фактори:

 • що саме робить;
 • в який час доби;
 • стан здоров’я і настрій людини;
 • відношення тварини до цього члена сім’ї;
 • попередні події.

332e7f5dc5a07b566b6bd32fea385fc1 Рудий кіт у хаті – прикмети та повіря

Поведінка

Руді кішки досить примхливий, потребують уваги і турботи. Чим яскравіше колір, тим більш вимогливий домашній вихованець. Якщо погано доглядати за твариною, ображати, той починає псувати речі, точити кігті про меблі, рвати шпалери. Бажано гладити, грати, коли вони цього просять.

Прикмети про рудого кота в будинку:

 1. Тварина облизує людини, коли хоче зняти з нього негатив і хворобливі стани.
 2. Спить біля голови – проганяє смерть, в ногах – забирає хвороби.
 3. Рудий котик лягає на живіт вагітної жінки – віщує легкі пологи.
 4. Котячі вмивання на порозі будинку або на підвіконні, означають, що скоро прийдуть гості.
 5. Чхає в будинку – до негоди, на порозі або у дворі – до дощу.
 6. Якщо кішка чхнула 1 разів, сидячи у господаря на руках, – буде удача, якщо 3 рази – до хвороби когось із членів сім’ї.

Кішки-лікарі

Руді тварини, також як інші представники виду, вважаються хорошими лікарями. Згідно з народними прикметами за поведінкою можна зрозуміти, що є необхідність пройти медичне обстеження.

Кішки тонко відчувають і розрізняють запахи, тому помічають будь-які зміни в організмі господаря. Крім натяків домашні улюбленці часто намагаються допомогти.

За якими ознаками можна зрозуміти, що рудий кіт лікує або намагається допомогти:

 • спить в ногах;
 • лиже руки;
 • нюхає повітря навколо;
 • укладається біля голови людини;
 • розташовується на будь-якій частині тіла господаря і муркоче, при цьому неважливо, чи болить щось чи ні;
 • полежавши трохи на колінах, вихованець очищає від скупчився негативу.

За народним забобонам і повір’ями рудий кіт може забрати з собою смерть. Коли в будинку хворого пропадає домашній улюбленець, той часто одужує. Вважається, що так тварина забирає небезпека. Через деякий час кіт може повернутися додому.

543a1542d3d1652c3ecc67d648dd794b Рудий кіт у хаті – прикмети та повіря

Попередження від улюбленця

Тварини відчувають набагато більше, ніж люди. З цієї причини слід звертати увагу на раптово змінилося поведінка домашнього вихованця. Природні катаклізми зазвичай зустрічаються панікою. Кіт може намагатися сховатися, бігати, видавати дивні звуки. Найчастіше це говорить про землетрус.

Про втрату господареві неприємності можуть свідчити спроби не випускати людину з дому. Нерідко це супроводжується дивним нявканням і шипінням. Подібна поведінка рудого кота попереджає про втрату майна, напад бандитів, нещасному випадку. Рекомендується по можливості відкласти майбутні справи і залишитися вдома. Якщо це неможливо, бути обережніше, уникати людних місць.

До чого рудий кіт приходить в дім

В цілому прикмета сприятлива, особливо якщо зустріти гостя належним чином. Якщо кішка прийшла в хату, значить, вважала, що проживають в ньому людей гарними, а також потребують допомоги. Тварину необхідно впустити і смачно нагодувати. Необов’язково дозволяти гуляти по всьому будинку, достатньо дозволити пройтися по одній кімнаті.

Кіт прийшов з радісними новинами, захистом від негативних енергій, тому проганяти його не можна. Він повинен піти, коли захоче сам.

Винятком є ситуація, коли немає можливості залишити його собі. Але навіть у цьому випадку рекомендується звертатися з ним ласкаво, не ображати. Тварина прийшло в будинок з благими намірами, принесло успіх, тому не можна його злякати.

Прикмети та повір’я про вихованця в будинку

Вважається, що утримувати рижика у себе – хороший знак. Це принесе в родину мир і взаєморозуміння, вбереже від стороннього негативу. За прикметами рудий кіт символізує фінансове благополуччя. Важливо правильно доглядати за твариною, відповідати його потребам, щоб не образився і не перестав захищати житло.

Особливо сприятливим вважається, коли улюбленець самостійно прибивають до дому, сам обирає нового господаря. Зробивши вибір, кішка рідко стане його міняти. Натомість зробить все можливе, щоб допомогти і захистити людину. Особливо це помітно по тому, як кіт зустрічає членів сім’ї.

Рудий кіт може підійти до господаря прямо біля порогу. Не варто його відштовхувати або проганяти. Коли тварина треться про господаря і муркоче або нявкає, воно збирає накопичився за день негатив, злі побажання, кинуті в спину. Якщо подушечки лапок раптово змінили температуру, можна не сумніватися, домашній вихованець проводить енергетичну чистку.

Що обіцяє знайдений кошеня

За народним прикметам і забобонам вважається добрим знаком зустріти на вулиці рудого кошеня. Якщо немає господарів, бажано забрати малюка з собою. Рижик – символ грошей, удачі і дружелюбності. Разом з новим мешканцем в будинок прийдуть багатство і гарний настрій. Бажано, щоб рудий кошеня сам захотів піти за людиною. Для цього його слід покликати, приманити чим-небудь смачним. У цьому випадку рижик принесе в домівку мир та добробут.

2b9d2e8bf758b422189e0015ff66bae3 Рудий кіт у хаті – прикмети та повіря

До чого по прикметі рудий кіт перебіг дорогу

Тут забобони розрізняються для чоловіків і жінок, залежать від напрямку руху тварини. Якщо рижики просто часто зустрічаються за день, то це обіцяє сприятливі зміни в житті. Дерущийся рудий кіт, який перемагає в бійці, означає успіх у якомусь складному справі.

Якщо кіт перебіг дорогу чоловікові зліва направо – буде романтичне побачення, якщо справа наліво – доленосне знайомство. Для жінки все менш райдужно. Прямуючи вправо, рудий котик натякає на короткі любовні відносини, перебіг вліво – негативні наслідки від знайомства.

Інші прикмети, пов’язані з рудими котами

Більш детально забобони можна трактувати в залежності від супутніх ознак.

Найбільш поширені прикмети:

 1. Рудий кіт – до грошей.
 2. Зустріти кілька тварин на своєму шляху за один день – до закінчення чорної смуги в житті.
 3. Знайти маленького кошеняти – до змін, щастя і удачі.
 4. Якщо руда кішка перебігає в будинку перед господарем зліва направо – заплановану поїздку слід відкласти.
 5. Тварина раптово почало шипіти, шерсть здибилася – відчуває негативну енергетику.
 6. Якщо кіт перестав сидіти біля ліжка хворої людини, хоча раніше проводив там більшу частину часу, значить, господар скоро помре.
 7. Грайливо бігає по дому – слід чекати хорошу звістку.

Тварина з рудою шерстю символізує достаток, успіх, благополуччя. Більшість народних прикмет і забобонів сприятливі, обіцяють зміни на краще. Рідкісні негативні інтерпретації завжди можливо нейтралізувати спеціальними замовляннями та обрядами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради