Птах Фенікс: значення символу у слов’ян – талісман і амулет дракона

Фенікс – птах, який символізує відродження та вічне життя. Образ цієї істоти згадується практично в усіх стародавніх культурах у вигляді історій або міфів. Однак найбільшу популярність птах отримала з-за своїх магічних властивостей.

5d81db97977dc94338e8e8c38cab8754 Птах Фенікс: значення символу у словян – талісман і амулет дракона

Значення символу

Така міфологічна істота, як Фенікс, володіє дивовижною особливістю відроджуватися після смерті. Слов’яни вірили, що енергетика істоти має силу, яка дає можливість заново з’являтися з вогню і попелу. Таким чином, одна птах гине, а замість неї в світ приходить новонароджене пташеня.

Згідно з різними джерелами нове життя може уособлювати саму птицю або її дитя.

В феншуй Фенікс – це істота, яка наділена особливою витривалістю. Уособлює символ відродження, створення нового. У деяких стародавніх культурах істота вказує на завоювання нових висот і горизонтів.

У стародавній міфології жінки вірили, що Фенікс символізує народження дитини, якщо прийшов жінці або дівчині у снах.

Протягом середніх століть люди вірили, що якщо він сниться жінці в положенні, значить, буде син.

У міфології китайської культури Фенікс іменується – Фенхуан. Його значення полягає в людинолюбство і влади. У разі появи варто чекати велика подія, що значно вплине на життя. Настане найближчим часом.

Значення талісмана з феніксом

Талісман птах Фенікс – принесе людині щастя і виконує бажане.

Частіше птицю зображують в червоних, помаранчевих або золотих відтінках. Ці кольори значно збільшують енергетику священного істоти.

У китайській міфології талісман Фенікс здатний обдарувати жінку красою і процвітанням, а чоловіка мудрістю і перемогою. Однак у нього є і інші можливості, включаючи:

  • сприяння розвитку інтуїції;
  • забезпечення безпеки, за рахунок застережень;
  • активація благополуччя;
  • залучення успіху для досягнення поставлених цілей і т. д.

У деяких обставинах Фенікс діє спільно з іншими талісманами. Для отримання гармонії в шлюбі, молодята набувають його разом з драконом. Так, символіка птах означає енергетику жінки, а дракон чоловіче начало. Не рідко саме Фенікс і дракон допомагали сімейним парам мати дітей.

Таке об’єднання талісманів допоможе позбавитися від самотності і невдачі. Якщо їх зберігати лицьовою частиною до один одного, то проблеми з поганим сном підуть. Однак тут є один нюанс – обидві фігури повинні бути створені з єдиного матеріалу.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологСвое значення талісман не втратить, якщо буде виконаний не у вигляді предмета, а зображення на аркуші паперу. Нерідко його створюють у вигляді картини.

Активація талісману

Щоб талісман Фенікс зміг передавати господарям свою енергетику, необхідно провести його активацію. Іншими словами вибрати правильне місце в будинку для його розташування.

Одним з найкращих варіантів вважається камін. Так як птах символізує вогонь, то її енергетика найбільш сильна саме в цьому місці. Ще більше людина отримає від талісмана, якщо камін розташований у південної стіни будинку.

9d9a5b19599ef1a6787e46d7ae621b0c Птах Фенікс: значення символу у словян – талісман і амулет дракона

При цьому біля талісмана не повинно бути сторонніх предметів. Згідно з міфами, істота повинна безперешкодно розплавляти свої крила. Тільки в цьому випадку можна піднятися в небо і з висоти розглянути насувається небезпека. Статуетку розташовують на полиці або купую для таких цілей невеликий п’єдестал.

Якщо каміна в будинку немає, його може замінити невелика свічка або інше джерело вогню. Її встановлюють поблизу талісмана і запалюють.

Слов’янська міфологія вказує обов’язкова наявність біля Фенікса зерна. Його насипають у невелику чашу для додання існую сили.

Щоб господарям супроводжувала удача, фігуру священної птиці встановлюють перед вхідними дверима. При цьому рекомендується прибрати речі, які перегороджують прохід. Приходить енергія повинна мати місце для концентрації.

Для успішної активації талісмана рекомендують підійти до його створення самостійно. Люди здавна зображують його на багатьох предметах побуту:

  • вишивають на скатертинах;
  • малюють на посуді;
  • створюють власні скульптури і т. д.

У композиціях використовують забарвлені в червоний колір пір’я птахів. Так енергія збільшиться в кілька разів.

Однак не варто забувати, що потужність Фенікса впливає на людину не лише позитивно, а й негативно. У поведінці може з’явитися агресія, дратівливість або запальність. Щоб уникнути таких наслідків, Фенікса врівноважують талісманами інших тварин – тигра, черепахи або дракона.

Значення амулета

Основне значення амулета Фенікс полягає в захисті людини і залучення успіху і благополуччя в його життя. Він може забезпечити безпеку будь-якого приміщення, якщо правильно його використовувати.

Для людини амулет стане добрим помічником в робочій сфері, так як сприяє поліпшенню кар’єрного зростання. Щоб відродитися з попелу після смерті і злетіти в небеса, птах наділена сильною волею. Тому вона сприяє визнанню і повазі товариства, включаючи колег і начальства. Амулет для таких цілей вішається на південній стороні робочого місця.

544126e34c6173387feedfea2045343a Птах Фенікс: значення символу у словян – талісман і амулет дракона

Така річ чинить значний вплив на розумові здібності. Фенікс пробудить у господаря інтуїцію, яка стане надійним захистом від небезпек і неприємностей.

Молодого чоловіка істота обдарує мудрістю і рішучістю, а жінку справжньою красою і розумом. Такий оберіг допоможе налагодити взаємини в сім’ї, відновить порозуміння та гармонію.

Символ птаха Фенікс часто можна зустріти у людей творчої спрямованості. Вони використовують його для пошуку натхнення та досягнення поставлених завдань.

Амулети або талісмани з такою священною птицею можуть впливати на будь-яку сферу життя людини.

Птах Фенікс символізує процвітання і благоденство. У міфології різних народів присутні легенди та історії, пов’язані з цим священним істотою. З давніх часу і по сьогоднішній день люди створюють або купують амулети з Феніксом. Правильне використання і активація талісмана, принесе людині благополуччя і успіх.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради