Прикусити язика: прикмети, до чого укусити під час їжі або розмови

За прикметами прикусити язика вважається поганим знаком. Правда, трактування може змінюватися в залежності від часу та обставин події. Тому не варто відразу впадати в паніку. Краще детально розібратися, що очікує в майбутньому людини з укушеним язиком.

9e7158398d1f5db76eceeba19eab4e6f Прикусити язика: прикмети, до чого укусити під час їжі або розмови

До чого люди прикушують язик

Якщо прикусив язика, прикмета тлумачиться з урахуванням того, під час виконання яких дій сталося це неприємна подія. Значення при цьому буде істотно відрізнятися.

Під час їжі

Прикусити язика під час їжі хоч одноразово, але доводилося багатьом. Як правило, таке відбувається, коли людина розмовляє з повним ротом. Ознака вказує на те, що не потрібно виконувати одночасно кілька справ. Слід перестати говорити. Інакше можна сказати зайве.

Також при прикусі язика під час прийому їжі повір’я тлумачиться дещо інакше. Потрібно зменшити темп життя. Через неуважність і квапливості є ризик здійснення помилок.

Під час розмови

Згідно з прикметами прикусити язика під час жвавої бесіди доводиться тим, кого незабаром чекають серйозні розбіжності. Сварка можлива як з добре знайомою людиною, так і з незнайомцем. Також є інші тлумачення:

 • в оточенні є недоброзичливці, распускающие плітки. Варто придивитися уважніше до всіх, з ким доводиться спілкуватися;
 • вищі сили намагаються зупинити розмову. Можливо, людина до цього моменту вже був готовий розповісти таємницю або був близький до того, щоб образити співрозмовника. Потрібно обдумувати кожне слово, яке в подальшому буде сказано;
 • якщо довелося вкусити тільки кінчик язика, найімовірніше була зроблена спроба прикрасити свої досягнення або поширити неправдиву інформацію, варто замислитися про те, навіщо ця брехня.

Без видимих причин

Прикмети про прикушенним язиком без видимої на те причини тлумачаться таким чином:

 • з лівого боку. Хтось затаїв на людину образу, намагається помститися;
 • справа. Вороги намагаються нашкодити родині, але їх підступний задум незабаром буде розкрито;
 • вранці. Отримання цікавих новин;
 • ввечері. У найближчі дні можливі скандали. Щоб не опинитися в епіцентрі подій, потрібно обдумувати кожне слово;
 • в обід. Незалежно від того, ліворуч, праворуч або по центру був прикушин язик, людині обіцяє приємне проведення часу. Незабаром його пригасят в гості, де він весело проведе вечір.

Неприємність трапилася з співрозмовником

Трактувати прикмету у цьому випадку можна наступним чином:

 • опонент говорить неправду;
 • співрозмовник розповідає плітки, яким немає навіть найменшого підтвердження;
 • людини обговорюють за його спиною.

Не варто вірити всьому, що говорить співрозмовник. Всі його слова потрібно аналізувати, перевіряти і тільки після цього вирішуватися на які-небудь дії.

Трактування по днях тижня

По днях тижня прикмета тлумачиться так:

 • в понеділок. Не варто розповідати всім оточуючих про свої плани. Вони можуть скористатися отриманою інформацією і нашкодити. Крім того, потрібно уникати душевних бесід. Є рис розбовтати чужий секрет і втратити довіру людини;
 • у вівторок. Можливі конфлікти з оточуючими. Тому в цей день потрібно бути весь час насторожі і не говорити зайвого;
 • в середу. Порожні розмови. Не виключено, що доведеться стати жертвою лихослів’я. Тому не варто присвячувати оточуючих у всі деталі свого життя;
 • у четвер. Людині самому належить похід в гості або вони несподівано нагрянуть до нього в будинок. У будь-якому випадку час буде проведено весело;
 • у п’ятницю. В житті настане складний період. Зустрічі та події викличуть виключно негативні емоції;
 • в суботу. Людини за його спиною обговорюють. При цьому заздрісники з них поводять себе досить дружелюбно, поетом здогадатися про їх справжні задуми виявляється проблематично. Крім того, потрібно проявити максимальну обережність при здійсненні угод або покупок. Не виключено, що продавець або майбутній партнер насправді шахрай;
 • в неділю. Очікуються численні неприємності. Вони торкнуться як особисте життя, так і трудову сферу. У самий невідповідний момент може розбитися мобільний телефон або не завестися автомобіль. Якщо планувалася поїздка, її краще відкласти.

Тлумачення для жінок і чоловіків

Для дівчат і жінок прикмета має особливе значення. Найімовірніше в оточенні є недоброзичливці. За спиною близька подруга може розпускати плітки, відгукуватися в негативному ключі. Це в свою чергу може призвести до серйозних проблем.

Якщо язик прикусив чоловік, його незабаром можуть спіткати проблеми на роботі. Не виключені серйозні фінансові втрати. Тому потрібно проявити пильність та обережність, щоб уникнути негативних наслідків.

Ліквідація неприємних пророкувань

Згідно з повір’ями, уникнути пліток і пересудів можна шляхом присипання пошкодженої ділянки перцем чи сіллю. Правда, ця процедура далеко не сама приємна, особливо якщо рана виявилася велика. Тому вдаватися до неї не варто. Краще прополоскати ротову порожнину трав’яним відваром, а до травмованого місця прикласти кубик льоду.

Ліквідувати негативні прогнози вдасться з допомогою більш гуманного методу. Потрібно просто взяти нитку або мотузку і зав’язати на ній вузол. Крім того, потрібно уважніше стежити за всім, що відбувається навколо, не говорити зайвого, особливо малознайомим людям.

Правда, навіть з близькими друзями найближчим часом краще не розказувати.

Існує чимало прикмет, пов’язаних з укушеним язика. Більшість з них має негативне значення і лише зрідка трактування виявляється позитивною. Правда, зневірятися не варто. Можливо, неприємність нічого не віщує. Адже в житті далеко не всі події тлумачаться за допомогою прийме. Не можна забувати про те, що іноді в ній щось відбувається випадково.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради