Коли святкують День обіймів у 2020 році

 Коли святкують День обіймів у 2020 році

Кожен рік день обіймів набуває все більше і більше шанувальників у всьому світі. У 2020 святкувати його будуть вже і у великих і маленьких містах. Зростаюча популярність свята заснована на любові і теплоти, яку люди дарують один одному в цей день. Свято завжди наповнений усмішками, радістю та хорошим настроєм.

 Коли святкують День обіймів у 2020 році

Коли буде відзначатися

У дня обіймів є відразу дві міжнародні офіційні дати — в січні (21.01) і в грудні (04.12), хоча, звичайно, обіймати дорогих і коханих людей можна і потрібно як можна частіше. У деяких державах дата свята відрізняється. Японці, наприклад, активно дарують один одному в обійми серпні (09.08). У Росії особливої дати для дня обіймів не існує, тому росіяни приєднуються до загальносвітових традицій. Потрібно відзначити, що свято «обнімашек» не має офіційного характеру і не є вихідним днем, тому обійми можна подарувати не тільки друзям і родичам, а також начальнику та колегам. У 2020 році дата святкування випадає на вівторок. У цей день потрібно намагатися охопити якомога більшу кількість людей на своєму шляху.

Історія виникнення

Цікаве свято з’явився лише близько півстоліття тому. Почалося все з історії одного молодого чоловіка, який приїхав до Австралії. У житті хлопця тоді був складний відрізок, а в незнайомому місці серед чужих людей він не міг знайти підтримки і розради. Тоді у пошуках людського тепла і любові він встав з великим плакатом на вході в аеропорт. На аркуші паперу великими літерами було написано оголошення про безкоштовних обіймах. Люди, які проходили повз, з подивом дивилися на молодого людини і проходили мимо. Але одна дівчина, яка також була на той момент далеко від рідного дому і нудьгувала по друзям і рідним, зважилася підійти до молодого хлопця і обійняти його.

 Коли святкують День обіймів у 2020 році

Після цього випадку і з’явився радісне і тепле свято. Спочатку день обіймів був поширений лише серед австралійських студентів. Пізніше свято набуло популярності у всій країні і навіть в містах Європи, де залишається актуальним і донині. В європейських державах день «обнімашек» святкують зазвичай в грудні.

В Америці свято з’явився на кілька років пізніше. Для американців офіційним днем обіймів стало 21 січня. У Росії незвичайне торжество почали справляти тільки близько 30 років тому. Спочатку день обіймів став популярний лише серед нечисленного кола студентів Москви і Санкт-Петербурга, але досить швидко придбав прихильників у всіх куточках нашої країни. Особливість свята полягає в тому, що він не вимагає абсолютно ніяких грошових вкладень. Головна умова тільки одне— обіймати всіх оточуючих людей (друзів, родичів і навіть незнайомців). У день обіймів можна сміливо дарувати своє тепло, підтримку і любов усім перехожим, якщо, звичайно, вони не проти стільки бурхливого прояву радості і турботи.

 Коли святкують День обіймів у 2020 році

Перерахуємо кілька основних правил святкування:

 1. Обіймати людей тільки щиро і з добрими намірами.
 2. Не ображатися на незнайомих людей, які раптово захотіли укласти вас в обійми.
 3. Не забороняти у цей день своїй другій половинці охоплювати руками інших людей.

Навіть якщо у вас немає можливості обійняти в свято улюблених людей, завжди можна відправити їм красиву тематичну листівку з теплими пожеланиямив соціальної мережі або на електронну пошту.

В останні кілька років молоді люди нерідко влаштовують різноманітні заходи і змагання, присвячені дню «обнімашек»:

 • флешмоби і конкурси;
 • майстер-класи;
 • конкурсні програми;
 • фотосесії;
 • незвичайні виставки на тему обіймів.

Всі розваги в день обіймів повинні нести тільки добрий характер. Багато людей пам’ятають історію зародження свята і продовжують традицію його засновника з Австралії, тому нерідко на вулицях в цей день можна зустріти людей з тематичними плакатами. На папері відповідно написаний заклик до обіймів з оточуючими.

 Коли святкують День обіймів у 2020 році

Цікаві факти

Науково доведено, що обійми несуть користь для здоров’я людей. Під час зіткнення з іншою людиною, ми відчуваємо почуття захищеності, гармонії і спокою, це допомагає нам боротися зі страхами і тривогами. «Обнімашки» володіють позитивним ефектом, не тільки для ментального стану людини, але і його фізичної форми. Стільки просте дію здатне регулювати артеріальний тиск, налагоджувати роботу нервової системи і благотворно впливати на імунітет. Але для максимального результату воно повинно тривати хоча б 20 секунд. Перерахуємо найбільш незвичайні світові рекорди, пов’язані з «обнимашками»:

 1. Найдовше обійми належить закоханим з Канади (31 година).
 2. Більше всіх обіймів за одну добу зміг зібрати Джеф Ондаш (трохи менше 8000).
 3. А в 2010 році було зафіксовано унікальне групове обнімання, в якому брало участь більше 10000 пар.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!