Прищ над губою: прикмета для чоловіків, жінок, дівчат

pryshh nad guboj primeta dlja muzhchin zhenshhin devushek 5041b88 Прищ над губою: прикмета для чоловіків, жінок, дівчат
Багато століть поспіль люди були переконані, що якщо у людини вискочив прищ над губою, прикмета означає лише те, що його володар закохався в когось і приховує це. У деяких країнах будь-які висипання біля рота вважалися ознакою того, що людина не так давно наговорив багато зайвого і образливою інформацією, може навіть видав чиюсь таємницю. Одним словом, проговорився про те, про що не мав права нікому розповідати.

Що означає прищ над губою

Наші предки розцінювали будь-яка зміна в організмі як повідомлення. А відправником цього повідомлення був або наш організм, або сам Всесвіт. Якщо людина не могла сам розшифрувати, що означає послання у вигляді прищика або подряпини, то звертався до знахарів або відає стареньким.

Але ж така позиція не втрачає актуальності і до цього дня. Людей до сих пір цікавить, чому ні з того, ні з сього скочив прищ на носі, що означає, якщо пролітають повз птах какнула на голову? З нами щодня відбуваються різні зміни, тільки ми найчастіше не звертаємо на них уваги. А даремно – подумайте самі, як інакше світ може попередити нас про щось або звернути на щось наше особливу увагу?

Якщо прищ схопився над губою

pryshh nad guboj primeta dlja muzhchin zhenshhin devushek 1095e0d Прищ над губою: прикмета для чоловіків, жінок, дівчат Отже, розберемося, що може означати прикмета – прищ над губою у дівчини? Зліва чи справа він з'явився – теж має значення.

І для чоловіків, і для жінок, прищ над губою, розташований по центру або близько до центру (під носом) означає закоханість. Так, саме так, як вважали наші предки – господар прищика сильно закоханий, але приховує це щосили. Послання Всесвіту в цьому випадку можна трактувати так: не потрібно нічого боятися і приховувати свої почуття, швидше за все об'єкт вашої симпатії палає до вас у відповідь любов'ю. Чим болючіше гнойничок, тим більша ймовірність, що ваше почуття взаємне.

А ось якщо ви перебуваєте в шлюбі, або тривалих відносинах, такий сюрприз під носом – пряме застереження. Вас чекає спокуса, пов'язане з протилежною статтю, і здатне зруйнувати ваш шлюб. Потрібно взяти себе в руки і з гідністю пройти це випробування.

Прищ, розташований зліва над губою, для жінки означає лицеміра або заздрісника в її оточенні. Підхопився прищик дає знати, що недруг останнім часом активізувався і готує якусь капость.

Чи не занадто радісні події віщує прикмета у чоловіків. Прищ над губою з лівого боку означає, що найближчим часом відбудеться велика сварка з кимось із родичів. Потрібно бути напоготові, і спробувати погасити конфлікт на самому початку.

Якщо ж прищик облюбував собі місце над губою з правої сторони – знову ж таки, будьте готові до неприємностей. І неприємності ці вам влаштує хтось, з ким ви колись були близькі – колишній друг, колишній коханий або кохана, колишній начальник або колега.

В куточках губ

Прищики, а також тріщини, в куточках губ можуть означати як відсутність вітамінів в організмі, так і наявність пліткарів і заздрісників навколо вас. І те й інше, погодьтеся, не дуже приємно. Але якщо проблему з авітамінозом можна вирішити, почавши регулярно приймати вітаміни, то від заздрісників звільнитися буде не так просто. Серед народні методів є така порада: покладіть на мову трохи солі, перемішаної з перцем і подумайте, хто з вашого оточення найбільше претендує на цю роль. Вважається, що за допомогою такого способу можна швидко і безпомилково обчислити лицемірного людини. Також цю просту дію нехай ненадовго, але змусить замовкнути пліткарів.

на губі

pryshh nad guboj primeta dlja muzhchin zhenshhin devushek aa6c00d Прищ над губою: прикмета для чоловіків, жінок, дівчат Прищик на верхній губі має два варіанти трактування. За однією версією він означає таємного шанувальника, або прихильницю. За іншою – це заклик бути більш відкритим і не тримати все в собі.

Значення прища на нижній губі також двояко. Найбільш поширена версія – це низка романтичних пригод в найближчому майбутньому. Також це може означати швидкий візит приємного гостя. У будь-якому випадку прикмета про прищів на губі – майже завжди позитивна.

І все ж існує старовинна прикмета, яку аж ніяк не можна віднести до позитивних. Якщо напередодні весілля у чоловіка з внутрішньої сторони губи вискочив прищ (все одно, на верхньої або нижньої), це вірна ознака невірності нареченої. Рекомендується навести довідки, наскільки це можливо за такий короткий час. Для жінок опису цієї прикмети не збереглося, можливо тому, що раніше чоловікам негласно дозволялося мати коханок на стороні. В наш час, швидше за все, значення прищика на внутрішній стороні губи можна вважати однаковим як для чоловіків, так і для жінок.

Прищик під нижньою губою

Незалежно від того, з якого боку з'явився цей непроханий гість, у чоловіка, або у жінки він утворився, значення прикмети не змінюється. Це завжди означає або новини, або зустрічі. Тільки не уточнюється, які саме новини, і з ким конкретно зустрічі. Прищ під губою – прикмета досить невизначена. Хоча існує версія, згідно з якою прийнято вважати, що якщо він схопився справа, то ці самі зустрічі і новини будуть неприємними. А ось якщо зліва – новини будуть радісними, а зустрічі закінчаться поцілунками.

Висипання дрібних прищиків під нижньою губою означають, що попереду вас чекає досить насичений період в житті – потік свіжої інформації і калейдоскоп цікавих зустрічей.

pryshh nad guboj primeta dlja muzhchin zhenshhin devushek f68304d Прищ над губою: прикмета для чоловіків, жінок, дівчат Саме у чоловіків прикмета «Прищ під губою праворуч» часто означає важку розмову з родичами, причому стосуватися він буде фінансових питань. Ті, хто мають які-небудь недозволені грошові питання, будьте готові, що скоро ці питання будуть об'єктом пильної уваги сім'ї.

Отже, ми описали всі можливі значення нежданих гостей на губах або навколо них. Але зверніть увагу на один істотний момент – якщо прищики в області губ з'являються регулярно, і практично не сходять, то тут вам пряма дорога до косметолога, а можливо, що і до гастроентеролога. Адже поява прищів часто пов'язано з проблемами шлунка, печінки, підшлункової залози, а також з неправильним харчуванням. Якщо ж у вас з цією справою все в порядку, то можна побажати лише одного: будьте здорові!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради