Прищ на шиї — прикмета і її тлумачення в залежності від місцезнаходження

Існує народна прикмета про прыще на шиї. Є багато тлумачень забобони, що залежить від місця розташування, кількості і розміру прища. Невеликі висипання можуть засмутити будь-якої людини. Багато хто намагається позбутися від прищиків, але це не завжди доречно. Висипання на шиї може розповісти про майбутні події, які відбудуться у всіх сферах життя людини. Тому при появі неприємності не варто відразу засмучуватися. Можливо, це тільки на краще.

Тлумачення за місцем

Прикмета прищик на шиї існує вже багато років. Висипання можуть з’явитися у жінок і чоловіків. Важливо звертати увагу на розташування прища.

Праворуч

Прищ, що з’явився праворуч, відповідає за даний людини. Висипання на цьому боці позначають майбутні зміни.

9c50e29ccbe526c0b24c3e7fd74329b0 Прищ на шиї — прикмета і її тлумачення в залежності від місцезнаходженняЧас переглянути плани і цілі на життя, так як людина рухається не в тому напрямку.

За народними прикметами, права сторона людського тіла пов’язана з ангелом-хранителем. Коли ангел хоче щось сказати, з’являється прищик праворуч на шиї.

Не слід впадати у відчай – зміни принесуть тільки позитивні емоції в життя людини. Якщо хлопець чи дівчина давно самотні і не були у відносинах – зустрінуть другу половинку. Сімейні відносини, в яких немає взаєморозуміння і любові, варто припинити. Варто проаналізувати життя і зробити правильні висновки.

Зліва

Прищ на шиї зліва також має різні значення. Оскільки права сторона пов’язана з ангелом-хранителем, то ліва – з дияволом. З цієї причини прикмета трактується з негативної сторони.

Прищик зліва на шиї попереджає про прийдешні небезпеки. Варто очікувати поганих подій. Прикмета свідчить, що людина потрапить на гучну вечірку з великою кількістю алкоголю. Підсумок заходу буде плачевним – можуть бути травми або ДТП. Слід бути більш уважним і не ходити на тусовки, поки прищ не пропаде.

Не плануйте подорожей або важливих справ. Краще провести час в домашній обстановці, не влізаючи в неприємності.

735e7332c235281a6f63c3493038f323 Прищ на шиї — прикмета і її тлумачення в залежності від місцезнаходженняПрищик з лівого боку шиї вискакує при надмірному вживанні алкогольних напоїв. Варто контролювати кількість випитого.

Незважаючи на погані значення прикмети, є і позитивні сторони. Незабаром людини чекають цікаві подорожі та знайомства, які принесуть хороші емоції.

Ззаду

Схопився прищик на шиї ззаду – чекайте вісті з минулого. Прищик на потилиці може означати:

 • зустріч з колишньою дівчиною чи хлопцем;
 • вісті зі старої роботи;
 • зустріч зі старим знайомим, якого давно не бачили;
 • думки про вас у людини, з яким давно не спілкуєтеся.

Забобони свідчать, що краще відновити старі знайомства і зв’язки. Це принесе тільки хороше в життя. Старі знайомі можуть сильно вплинути на майбутнє людини. Прикмети можуть означати сплеск емоцій при спогади з минулого. З’являться спогади позитивного сенсу про перше кохання, дружбу або школі.

aa66ce1ca50b51280f7dd76193df5381 Прищ на шиї — прикмета і її тлумачення в залежності від місцезнаходженняЄ і негативні сторони прикмети. Прищ на потилиці може означати конфлікти і сварки. Але зло, яке направлять проти вас, повернеться назад.

Висипання ззаду можуть знаменувати конфлікти в робочій сфері: людина отримає незаслужений догану від начальства. Остерігайтеся сварок з колегами.

На горлі

З’явився прищик на шиї спереду – не просто так. Це може означати:

 • цікаве і довгий подорож;
 • складну дорогу;
 • приємні зустрічі;
 • прибуток;
 • вас чекає нове знайомство.

2e1e48ae1384e0bbab87228d33ba1cf8 Прищ на шиї — прикмета і її тлумачення в залежності від місцезнаходженняВисипання на шиї у дами означає найближчу відрядження. Якщо прищ невеликого розміру і твердий – жінка відправиться в цікаву подорож. У разі великих розмірів і хворобливості – дорога займе багато часу і сил.

Існує й інше тлумачення – знайомство з цікавою людиною, зустріч зі старим знайомим, який допоможе з роботою. Якщо з’являється прищ в цьому місці шиї – незабаром матеріальний стан покращиться. У чоловіка схопився прищик спереду на шиї – познайомиться з дівчиною привабливої зовнішності.

Трактування кількості

Ознака наявності прищів на шиї пояснюється за кількістю. Варто стежити за тим, скільки висипань на шиї.

 1. Якщо прищів мінімальна кількість, це свідчить про невеликі зміни в житті. Це можуть бути позитивні і негативні події. Можуть з’явитися труднощі на роботі, догану від керівництва або конфлікт з колегами.
 2. При більшій кількості прищів можуть бути проблеми в робочій сфері. Також виникнуть розбіжності в сім’ї і з друзями. Є і позитивна трактування прикмети – доручену справу допоможе завоювати авторитет, що призведе до підвищення в посаді.

83f9c610003633a00f08d0653f906705 Прищ на шиї — прикмета і її тлумачення в залежності від місцезнаходженняБагато висипань обіцяють негативні події. Краще стежити за словами і не показувати емоції. В іншому випадку, безліч конфліктів і сварок призведуть до поганого результату.

Значення розміру

Прикмета про прыщике шиї трактується по діаметру. Щоб зрозуміти, що чекає людини в майбутньому, варто враховувати, великий або маленький прищик. Якщо сильно помітний і великий – чекайте проблем незабаром, які стосуються роботи і відносин з коханою людиною.

Середній розмір прища предзнаменует неприємні ситуації, які можна вирішити. Може статися сварка або конфлікт з одним або коханою людиною.

Маленький розмір означає незначні проблеми, які практично не вплинуть на життя людини. Можуть трапитися непорозуміння з колегами або родиною.

Існує думка, що, незважаючи на розмір прища, можливі зміни, як хороші, так і погані.

Прищі в сновидіннях

Прикмету прищик на шиї можна витлумачити по снах. Бачити уві сні висипання означає зміни у всіх сферах життя. Це може мати символічне значення або вказувати на ситуації, які відбудуться зовсім скоро.

Існує кілька тлумачень про приснившемся прыще:

 1. Прищик великого розміру означає великі зміни. Людина стане більш дратівливим. Варто позбутися цієї риси характеру і стати стриманіше.
 2. Побачити прищ в сновидінні – у вас з’явився заздрісник.
 3. Біле висипання попереджає, що незабаром доведеться прийняти складне рішення.
 4. Прищ чорного кольору означає майбутні клопоти.
 5. Якщо прищик уві сні не приносить занепокоєння – символ приємних подій у житті.
 6. Приснилося чоловікові багато висипань на шиї – буде багато безладних зв’язків з жінками.

Як уникнути негативних наслідків

Є кілька рекомендацій, які допоможуть уникнути небажаних наслідків прикмети:

 1. Не приймайте забобони близько до серця, інакше погане обов’язково збудеться.
 2. Протріть прищик святою водою і промовте заклинання.
 3. Прикладіть шматочок льоду і скажіть заклинання.
 4. Будьте стриманішими у вчинках і словах, щоб не нарватися на неприємності.

d3138f4c5553d08dec68cdaa9026b440 Прищ на шиї — прикмета і її тлумачення в залежності від місцезнаходженняВарто сходити до церкви і помолитися, поставити свічки за здравіє близьким і друзям.

Також допомагають талісмани або обереги. Головне – не надавати сказаного багато уваги. Інакше погане станеться незабаром.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради