Прищ на лівій (правій) щоці – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків

Прищ на щоці здатний передбачити деякі події в житті людини. Не варто засмучуватися, побачивши в дзеркалі невелике почервоніння на обличчі. Такий косметичний дефект, який хочеться скоріше замазати, може принести хороші новини.

9f49b129f6f6f9d266175f1d5fad4e57 Прищ на лівій (правій) щоці – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків

Прищ на щоці – не така вже й стара прикмета. Вона з’явилася порівняно недавно, але при цьому є досить актуальною. Значення повір’я залежить від деяких факторів:

  • на який щоці вискочив прищ;
  • кількість висипань;
  • вискочив у чоловіка або жінки;
  • час доби.

На правій щоці

Тлумачення народної прикмети залежить від того, з якого боку з’являється прищ. Якщо дівчина помітила вранці невеликий висип на правій щоці, значить, чекають зміни у житті. Вони будуть пов’язані з особистим життям. Такі зміни будуть позитивними. Якщо у пані є коханий – відносини зміцняться, а якщо ще ні – скоро з’явиться.

Чоловікам марновірство віщує підвищення по службі, добрі новини на роботі, цікаві та вигідні пропозиції або угоди. Ці повір’я відносяться до ранкового часу, коли чоловік прокинувся і помітив висипання на правій стороні особи.

Кілька прищів – відмінний знак, що передвіщає фінансове благополуччя.

Якщо висип розташовується ближче до вуха – чекайте хороших новин, а якщо ближче до підборіддя – це обіцяє зустріч з другом або подругою.

У вечірній час поява почервоніння пов’язане з несподіваним знайомством. Для хлопців висипання з правої сторони означає знайомство з коханою. А для одруженого чоловіка – це однозначно успіхи в роботі.

Дівчатам прищі з правої сторони, які вискочили у вечірній час, обіцяють доленосне знайомство. Якщо вона заміжня – чекають хороші зміни на роботі.

3c9c6bc60c41c657c420bf5bb4dc2f87 Прищ на лівій (правій) щоці – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків

На лівій щоці

Вискочив прищ з лівої сторони особи – хороша прикмета. Вона передбачає позитивні новини, нові емоції. Заміжнім дівчатам повір’я передбачає зустріч з найкращою подругою, яка розповість щось важливе. Якщо у пані є хлопець і вранці вона виявила прищ зліва – сьогодні молодий чоловік признається в любові.

Для чоловіків марновірство також має добре значення. Воно віщує початок нового етапу в житті. Так:

  • якщо до цього, не було коханої дівчини – він зустріне;
  • якщо були фінансові проблеми – несподіване отримання невеликої суми;
  • якщо на роботі справи йшли погано – підвищення по кар’єрних сходах.

Якщо ввечері з’являється кілька почервонінь зліва – повір’я віщує зустріч з приємними людьми і веселощі.

Якщо у жінки увечері вискочив прищ з лівого боку – прийде несподіваний гість. А ось кілька почервонінь символізують прихід близьких подруг. При цьому, якщо вони розташовуються ближче до підборіддя – чекайте подарунків.

cab191a0f8297caa8591d8cfade2e509 Прищ на лівій (правій) щоці – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків

На обох щоках

Прикмета може мати і негативний сенс. Це стосується тих випадків, якщо висипання з’явилося з обох сторін.

Ще наші прабабусі попереджали – ця прикмета передбачають сварку. Якщо у дівчини з’являються почервоніння на обох сторонах особи – до сварки з коханою людиною. Вільним дамам марновірство пророкує розбіжності з батьками або родичами.

Хлопців прикмета попереджає про проблеми та конфлікти з колегами на роботі. Таке марновірство попереджає про інтриги, плітки за спиною. Будьте обережні, це може зіпсувати вам кар’єру.

Висип на обличчі – гарне повір’я, якщо мова йде про одній стороні особи. Якщо ж почервоніння з’являються в один час на однаковій висоті з обох сторін – варто приготуватися до неприємностей. У будь-якому випадку знаки долі даються не просто так, і правильно витлумачивши їх, можна уникнути сварок і конфліктів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради