Прикмети про нитку на одязі: до чого чорна або біла нитка

Віра у різноманітні прикмети живе в народі споконвіку. Наші предки надавали значення всьому, з чим стикалися в повсякденному житті. Звідси пішли численні забобони, які досі вірять люди. Кілька повір’їв пов’язані з нитками, чіпляються до одягу людини. Є вони працюючої прикметою або нічого не значущим забобонами, вирішує кожен з нас. Можливо, приставшее до штанів волокно чіпляється до них не просто так, а «відповідає» на важливі питання, які людина ставить Всесвіту. І треба вміти розшифровувати ці «відповіді», щоб поліпшити життя.

dafe9ebd72062a5334f573fa63e59da3 Прикмети про нитку на одязі: до чого чорна або біла нитка

Якщо прилипла нитка до одягу

Одне з ворожінь на судженого пов’язано з ниткою, яка пристала до сукні дівчини. Вважається, що якщо незаміжня дівчина знайшла на одязі світле волокно, то вже незабаром вона зустріне майбутнього чоловіка, який виявиться блондином або русявим. Якщо ж нитка має темний колір, то й чоловік у яка розмірковує буде темноволосим. Для дівчини, вже складається в любовних відносинах, знайдена на одязі пряжа означає не зустріч нового судженого, а швидкий шлюб з обранцем.

Крім кольору пристала до одягу ниточки, має значення і довжина. Багато хто вірить в те, що за останній можна визначити першу букву імені майбутнього чоловіка. Нитка обмотують навколо безіменного пальця і з кожним обертом називають чергову букву алфавіту. На якій букві закінчиться нитка, на таку і буде починатися ім’я чоловіка.

За аналогічною схемою дівчата намагаються визначитися і з почуттями коханої людини. Знайшовши на одязі нитку, вони починають обмотувати її навколо пальця, примовляючи: «любить — не любить». На якому варіанті закінчується волокно, то почуття і відчуває до дівчини обранець.

Деякі люди, які вірять в існування карми, переконані, що за прицепившемуся до одягу шматочку пряжі можна визначити енергетичний стан людини. При цьому не важливо, якого кольору нитка: білого або чорного. Будь-які пристали до одягу волокна вважаються знаком того, що сама Всесвіт звертає на увагу людини, підказуючи йому, як вести себе далі.

Якщо останнім часом людину переслідують невдачі, значить, він сам робить щось не так і йому треба терміново змінити поведінку і ставлення до оточуючих. Якщо все добре, то не слід змінювати що-небудь кардинально, щоб не злякати удачу.

Прикмети в залежності від кольору нитки

Крім імені та кольору волосся дружина, прицепившаяся до одягу нитка здатна сказати і про інші важливі події в майбутньому людини. Згідно з повір’ями, діє простий принцип: світла пряжа обіцяє хороші зміни в житті, темна — погані. Якщо ж на нитці є вузлики, то вони посилюють всі негативні прогнози і ускладнюють виконання хороших. Точно так же «працює» і довжина пристала нитки. Коротка говорить про те, що зміни в житті людини відбудуться дуже скоро, довга — що цих змін доведеться трохи почекати.

Біла

Нитка цього кольору завжди обіцяє тільки радісні події. Крім швидкої зустрічі з судженим, вона може передвіщати загальне поліпшення відносин з родичами, друзями. Той, хто мріє про підвищення зарплати, знайшовши на своєму одязі білу нитку, може сподіватися на швидке просування по службі.

Єдине, про що варто пам’ятати у разі виявлення такої підказки долі, це те, що удача «пуглива». Якщо в житті людини до цього все йшло не дуже гладко, то знайдений на одязі шматочок білої пряжі необхідно заховати і нікому про нього не розповідати. Тільки тоді позитивні зміни, які обіцяє прикмета, обов’язково настануть.

1788046efd26fa2110b7348d261d3f0e Прикмети про нитку на одязі: до чого чорна або біла нитка

Сіра

Знайшовши на своєму одязі сіру або сріблясту ниточку, людина може бути впевнений, що незабаром в його житті відбудуться приємні зміни. Сіра нитка відрізняється від білої тільки відтінком, тому всі прикмети, що працюють у відношенні білого волокна, застосовні і до сірого, тільки відбудуться ці зміни трохи пізніше. Однак ніяких неприємних подій, які обіцяє людині, наприклад, чорна нитка, у разі виявлення сірої чекати не варто.

Червона

Червоний — колір любові і пристрасті. Тому, виявивши на своєму рукаві нитку цього кольори, можна сподіватися на швидку зустріч з новою любов’ю. Найвірогідніше, обранець виявиться кимось із близького оточення, а не абсолютно незнайомою людиною. Треба уважніше придивитися до своїм старим знайомим, щоб зрозуміти, на кого натякає знак долі.

Рожева

Цей ніжний колір є кольором романтиків. Виявлення на одязі рожевої нитки провіщає поліпшення в непростих відносинах з другою половинкою, говорить про те, що незабаром вони стануть більш ніжними і чуттєвими, а самооцінка людини значно підвищиться.

Чорна

До чого виявити чорну нитку на одязі? Прикмети кажуть, що волокно цього кольору може обіцяти хороша подія тільки в тому випадку, якщо стороння людина вірить у те, що незабаром зустріне свою любов і у другої половинки будуть темне волосся. Всі інші прикмети говорять про те, що виявити чорну нитку на своєму одязі — це дуже поганий знак. Він передвіщає, що незабаром людини чекають нехороші події, сварки з близькими людьми.

Єдиний спосіб уникнути неприємностей — спалити знайдену нитку і на час припинити всяке спілкування з оточенням, щоб не спровокувати якихось серйозних конфліктів.

Прикмети про інших кольорах

Нитки інших кольорів також можуть провіщати різні як позитивні, так і негативні події:

  1. Знайдене на одязі волокно жовтого або золотистого кольору — знак того, що незабаром людині доведеться покинути рідний будинок і відправитися в подорож. Якщо нитка гладка, і подорож буде спокійним і приємним. Якщо ж на ній є вузлики, то в поїздці людини чекають випробування.
  2. Пристав до одягу шматочок зеленої пряжі говорить про те, що незабаром збудеться все, про що людина мріяв до цього.
  3. Знайти на одязі синю нитку — погана прикмета. За повір’ями, нитка цього кольору обіцяє нещастя в коханні: сварки, сльози, розставання.
  4. Коричневий — не віщує нічого доброго, це колір смутку. Виявлення такої нитки — ознака швидкого настання складних часів в житті людини.

Як уникнути негативних прогнозів

За повір’ями, від нитки будь-якого темного кольору, знайденої на одязі людини, потрібно позбутися. Причому її недостатньо просто викинути. Нитка необхідно спалити, примовляючи при цьому: «Хай все зле піде від мене, а хороше прийде і зі мною залишиться».

0e24e695e0fff95140790dfdb883bb1c Прикмети про нитку на одязі: до чого чорна або біла нитка

Щоб змінити ситуацію, людині слід задуматися про те, чому Всесвіт звернула на нього свою увагу. Не виключено, що причина криється в самій людині, його неправильних вчинках, негативному ставленні до інших людей. У цьому випадку варто спробувати змінити життєву позицію, стати більш оптимістичним, налагодити стосунки з оточуючими, інакше погане так і буде переслідувати.

Почувши про прикмети, пов’язаних з ниткою, скептично налаштований людина заявить, що все це марновірство, і для прикладу призведе будь-якого кравця, одяг якого волокна пристають кожен день, але з ним нічого поганого не трапляється. Однак кожен вірить у прикмети людина легко пригадає кількох знайомих, у яких повністю збулося те, що напророкували нитки. Так що вірити чи не вірити в прикмети про нитках, вирішувати кожному з нас.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради