Прикмети і забобони про кімнатні квіти в будинку, які рослини не можна тримати і вирощувати

Народні прикмети про квіти в будинку рекомендують тримати рослини для залучення любові, здоров’я, грошей, успіху. Часто на одному і тому ж квітку зустрічаються протилежні рекомендації.

add1129f579fe31985b98640704c3b5d Прикмети і забобони про кімнатні квіти в будинку, які рослини не можна тримати і вирощувати

Наприклад, фікус до війни зустрічався в кожному будинку, вважався символом благополуччя сімейного життя, а після війни – перетворився на «вдові квітка». Таких прикладів безліч. Варто прислухатися до народної мудрості, особливо коли мова йде про добре відомих рослинах.

Квіти, які варто вирощувати згідно прикметам

Про кімнатних рослинах існує чимало прикмет, деякі з них викликають подив. Наприклад, вважається, що квіти будуть краще рости і цвісти, якщо їх не купити в магазині, а вкрасти, відщипнути гілочку від красивого, здорового кущика.

Щоб «пом’якшити» гріх, материнському рослині залишите трохи монет.

Якщо кімнатні квіти стабільно гинуть при гарному догляді – це говорить про погану енергетику приміщення або проблеми в житті господаря. Якщо рослина, довго стояло в будинку і померли, не досягнувши відведеного на життя терміну – це погана прикмета, попередження про можливу серйозну хворобу кого-небудь з домочадців.

Деякі квіти вбирають багато негативу і гинуть, несучи з собою енергетичний бруд.

Для офісу загибель квітки в горщику – передвістя змін в компанії.

Є чимало повір’їв про квіти, які не можна тримати вдома. Згідно з народними прикметами, в список заборонених рослин потрапляють ліани, в’юнкі кімнатні квіти – їх вважають «мужегонами».

Небажано приймати в дар кімнатні квіти в горщиках. Разом з рослиною дарувальник, можливо, позбавляється від своїх проблем, зраджує їх. За кожен горщик з квіткою дайте символічну плату, тоді «рослина вирішить», що його купили, а новому господареві, не потрібні негаразди колишнього власника.

7538474134101114474f87993726de16 Прикмети і забобони про кімнатні квіти в будинку, які рослини не можна тримати і вирощувати

Наслухавшись прикмет і забобонів про те, які квіти не можна тримати в будинку, не поспішайте викидати кімнатних улюбленців. Якщо до отримання негативної інформації, ви не відчували дискомфорту від сусідства з «зеленим другом», раділи його цвітіння, можна проігнорувати лякаючі застереження.

Які квіти можна тримати вдома

Питання, чи можна тримати вдома троянду, відноситься скоріше до китайської красуні. Про гибискусе або китайської троянди існують страхітливі прикмети. Є думка, що поява квіток на рослині – це сигнал про швидкої смерті кого-небудь з домочадців або їх близьких. Але при гарному догляді і позитивної енергетики гібіскус може цвісти цілий рік, трагічних наслідків у цьому випадку не буде.

Китайську розу рекомендують тримати в будинку, якщо відносини між подружжям «притихли». Квітка допоможе повернути згаслу пристрасть. Позитивно налаштовані люди можуть сміливо заводити гібіскусом. Позитивне тлумачення цвітіння рослин:

 • Для молодої пари – поповнення в сімействі;
 • Для дівчини на виданні – швидке весілля;
 • Для дами у віці – омолодження.

Що стосується колючих рослин (кактуси, троянди, шипшина), то вони можуть блокувати позитивну енергію і ніяк не сприяють створенню приємної атмосфери.

А ось прикмети про квіти в будинку, навпаки, рекомендують тримати троянду в кімнаті молодої дівчини. Розочка допомагає зберігати цнотливість юній особі, а до панночки на виданні залучає жениха. В кімнаті подружньої пари королева квітів гармонізує відносини.

dde70a4a951d55e799b24bca9f6837e3 Прикмети і забобони про кімнатні квіти в будинку, які рослини не можна тримати і вирощувати

Рослини, що приносять гроші

Домашні квіти не тільки радують своїм зовнішнім виглядом, але і залучають грошову удачу. Серед таких рослин:

 • крассула (грошове дерево);
 • заміакулькас, герань;
 • драцена Сандера (щасливий бамбук);
 • лимон;
 • пахіра;
 • сциндапсус;
 • аукуба;
 • акокантера;

Для посилення магічної сили вибране рослину потрібно розмістити в південно-східній частині будинку, і добре за ним доглядати.

Вибираючи зелений «магніт для грошей», звертайте увагу на інші властивості рослин. Наприклад, ліана сциндапсус потрапляє в список квітів, які не можна тримати в будинку, вона вважається «чоловікогоном».

Товстянка

Хочете залучити в будинок достаток? Посадіть красулу! Цей сукулент з м’ясистими листям називають грошовим деревом. Його овальні листочки, опадаючи, висихають, набувають сріблястий відтінок, і стають схожими на монетки. Є прикмети, як правильно посадити толстянку, щоб вона супроводжувала грошової удачі:

 • Треба відщипнути відросток з кущика у багатих людей, а не купувати готове рослина.
 • Садити красулу потрібно обов’язково в червоний горщик, в крайньому випадку в кашпо зеленого або чорного кольору.
 • На дно горщика з рослиною під час посадки слід покласти кілька великих монеток.
 • Якщо сукулент «зволить» зацвісти – власник може очікувати покращення матеріального становища. Але якщо листя крассули обпадають або рослина захворіло – це передвістя порожніх грошових витрат в родині, розорення. Від горщика з квіткою слід позбутися або приділити пильну увагу співвідношенням доходів і витрат.

  Заміакулькас

  Це рослина рекомендовано любителям міжнародної валюти. Заміакулькас називають «доларовим деревом» і вірять, що рослина приносить фінансовий прибуток.

  Тримати цього «екзота» в будинку варто не тільки за ритуалів грошової магії, але і для прикраси інтер’єру. Вічно блискучі листочки помітно прикрашають приміщення і покращують настрій мешканцям.

  Кактуси

  Як не дивно, кактуси також вважаються грошовими рослинами. Колючі мешканці підвіконь мають агресивної енергетикою, яка збільшує ділову хватку господаря рослини, покращує розумові здібності і перешкоджає «розбазарювання» грошей. А ще згідно народній прикметі кактуси відлякують злодіїв.

  Драцена Сандера

  Щасливий бамбук – символ фінансового благополуччя. Щоб активізувати магічний вплив в грошовій сфері потрібно посадити в один горщик 5 стебел Сандеры.

  Якщо потрібно привернути щастя – досить буде 3 стебел, для залучення міцного здоров’я – 7 стебел. Ну а якщо потрібно відразу все – і це можливо, посадіть 21 стебло в одну ємність.

  Рослини для благополуччя сім’ї

  Якщо ви у пошуках коханої людини, і вже втрачаєте надію на успіх, терміново займіться вирощуванням кімнатних квітів, посадіть хоча б одне рослина, здатне привернути благополуччя в особисте життя. А таких кімнатних квітів є чимало.

  Спатіфіллум

  Очолює список рослин, що приносять успіх в любові, кімнатний квітка «жіноче щастя». Його рекомендують вирощувати одиноким людям, особливо незаміжніх представницям жіночої статі.

  Знавці народних прикмет переконані, що після розміщення спатифиллума в житло слідом за квіткою:

  • в будинку з’явиться улюблений і люблячий чоловік;
  • в сім’ї запанує взаєморозуміння і спокій;
  • народиться дитина у подружжя, яка ніяк не могла завести дітей.

  Антуріум

  «Парне рослина» для спатифиллума володіє аналогічними властивостями тільки по відношенню до чоловіків. Не дарма його називають «чоловічим щастям». Якщо ваш улюблений зажурився і став пасивний, поставте в подружній спальні антуріум. Рослина наповнить будинок позитивною енергією, чоловік підбадьориться і згадає, що вона голова сім’ї, почне оберігати і захищати жінку.

  afec632dfb462e1fa583845daf5ea219 Прикмети і забобони про кімнатні квіти в будинку, які рослини не можна тримати і вирощувати

  Троянди

  Інша рослина, яке надасть допомогу бездітній родині завести дитину. Для цього потрібно зробити гірлянду з 32 пелюсток кімнатної троянди (краще яскраво-червоного або рожевого кольору), і повісити її над подружнім ложем. Потрібно використовувати квіти, посаджені в домі не менше року тому. З його пелюсток можна також заварювати чай для зміцнення шлюбних уз, і пити напій кохання спільно дружину з чоловіком.

  Оксалис

  Четырехлистники кислиці – символ удачі. Воно знадобиться самотнім жінкам, щоб здійснити мрію про зустріч коханої людини. Дружини поруч з оксалисом знайдуть взаєморозуміння і зможуть зберегти сім’ю.

  Калатея

  Хранителька домашнього вогнища оберігає подружжя від негараздів, є символом щасливого сімейного життя.

  Аихризон

  «Дерево щастя» захистить ваш будинок, відвадить недостойних людей, везінням обдарує і успіхом.

  Мирт

  Це мініатюрне вічнозелене деревце часто дарують молодятам в день весілля, як символ вічного кохання і міцного шлюбу. Незаміжньою дівчині мирт здатний принести швидку любов.

  Хлорофітум

  «Зелений кондиціонер» не тільки освіжить повітря в приміщенні, але і допоможе знайти стабільність у стосунках подружньої пари. Самотнім людям допомагає знайти гармонію, розібравшись з власними думками.

  Фіалка

  Символ невичерпної любові, прихильності і взаєморозуміння. У будинку, де між чоловіком і дружиною не вщухають скандали, постійно лунають закиди, необхідно вирощувати сенполії. Ніжні квіти допоможуть налагодити сімейне життя.

  Рослини, які залучають здоров’я

  Ніхто не сумнівається в користі кімнатних рослин для здоров’я. Адже вони своїм виглядом прикрашають інтер’єр, піднімають настрій, збагачують повітря киснем. Але з урахуванням стародавніх повір’їв, деякі квіти потрібно вирощувати вдома, тому що вони залучають здоров’я.

  Відомі лікарі алое і каланхое. Для лікування багатьох недуг використовується сік м’ясистих листків. А якщо пощастить спостерігати цвітіння алое, це знак оздоровлення і омолоджування організму.

  ef75c62b8b0ada6f69a9bf2542ed72a8 Прикмети і забобони про кімнатні квіти в будинку, які рослини не можна тримати і вирощувати

  Квіткові горщики з пеларгонією (геранню) можна ставити в спальні, дитячої, вітальні, офісі – вони принесуть удачу, мир і благополуччя. Герань потрапляє в розряд квітів, які приваблюють:

  • матеріальний достаток;
  • щастя в особистому житті;
  • кар’єрне зростання;
  • здоров’я.

  Листочки пеларгонії улюблені народними лікарями, знаходять внутрішнє і зовнішнє застосування від різноманітних недуг.

  Необов’язково вирощувати кімнатні рослини по знаку зодіаку. Часто люди потребують посилення якостей, які добре розвинені в інших знаків. Але посадка «своїх» квітів, підкоряються впливу «вашої» планети – правильну справу.

  А ось які квіткові горщики радить тримати в будинку астромедицина:

 • Гібіскус (один з кімнатних квітів знака Лева) стимулює діяльність серцево-судинної системи.
 • Рослини діви. Аукуба японська, берізка, монстера, аспарагус, астра, філодендрон, драцена відігнута – потрібні для підтримки здоров’я, вони стабілізують роботу шкт. Драцена відігнута полегшує мова заикающимся людям.
 • Рослини Ваг (біла азалія, декабрист, мексиканський перець, дрібноквіткова хризантема, гортензія, кротон) благотворно впливають на нервову систему та нирки. Гортензія допомагає тримати дієту при схудненні, формувати красиве тіло. Шлумберга робить руху легкими, суглоби – гнучкими, запобігає захворювання нирок і надниркових залоз.
 • Рослини Козерога (юка слонова, фікус каучуконосний, драцена запашна, товстянка) допомагають охочим схуднути і підтримувати гарну фігуру. А драцена ще й сприяє здоров’ю зубів і кістково-м’язової системи, зменшує прояв симптомів при захворюваннях шкіри.
 • Рослини Водолія (маранта триколірна, кімнатний клен, пуансетія) допомагають зберегти здоров’я (емоційний і фізичний).
  Рослини знака Риб (магнолія, лілія, орхідея, герань, папірус циперус) добре позначаються на стані нервової, лімфатичної та ендокринної систем, дарують здоровий сон, створюють затишну і заспокійливу атмосферу.
 • Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради