Прикмети: до чого втратити ключі від квартири або будинку

Для людей ключі завжди були не тільки інструментом для відмикання дверей, але і містичним символом володіння багатствами і таємними знаннями. Здавна вважається, що в житті людини, який втратив ключі, незабаром щось зміниться. Однак не завжди ці зміни можуть піти на користь людині, тому потрібно бути уважним, щоб разом з відмичками від дверей не втратити своє щастя.

f80c384cec85da96057a43d3831a63f1 Прикмети: до чого втратити ключі від квартири або будинку

Втрата ключів: прикмети

Існує багато повір’їв, пов’язаних з втраченими ключами. Як це ні дивно, але більша частина обіцяє людині удачу. Прикмети кажуть, що втрата знаменує кінець чорної смуги в житті. Незабаром зникнуть всі старі обридлі проблеми, покращаться відносини з оточуючими, можливо, людина навіть позбутися від хвороб. Важливо не тільки, хто втратив, але і де це сталося, в який час доби. В залежності від місця і часу зникнення повір’я можуть «працювати» по-різному.

Щасливе передвістя

Для багатьох людей втратити ключ — позитивна прикмета. Важливо лише пам’ятати, що така втрата передвіщає приємні зміни в житті, якщо вона відбувається на вулиці і в світлий час доби:

 1. Будь молодий особі, неважливо — дівчині чи хлопцеві, це подія обіцяє радісні зміни в особистому житті. Імовірно, господар пропажі незабаром зустріне свою другу половинку або навіть вийде заміж (одружитися).
 2. Людині, якого останнім часом переслідують невдачі, втрата віщує кінець чорної смуги в житті. Відтепер у нього все зміниться в кращу сторону.
 3. Для працюючої людини втратити ключ по дорозі на роботу — по-справжньому щаслива подія. Його чекають підвищення по службі і збільшення зарплати.
 4. Не варто панікувати і тим, хто виявляє пропажу перед якоюсь важливою подією. Що б не чекало власника ключа — серйозний іспит в інституті, вирішальне співбесіду на роботу або щось інше, результатом він залишиться задоволений. Удача буде на його боці.
 5. Якщо ключ від квартири втрачає глава сімейства, то незабаром всю сім’ю чекає радісна подія — переїзд на нове місце проживання.
 6. Те ж саме прикмета обіцяє і молодятам. Втрата перед весіллям означає, що після одруження ні один з них в батьківський будинок вже не повернеться. Молодята переїдуть у власну квартиру і заживуть там дружно і щасливо.
 7. Хлопець, що втратив ключ перед самим закликом в армію, напевно, вже не повернеться додому. Однак рідним не варто плакати з-за цього. Швидше за все, він просто пов’яже життя з збройними силами, залишившись в армії за контрактом, чи зустріне під час служби свою майбутню дружину і залишиться жити на її батьківщині.

c176ae256331d752b23c888d44faea00 Прикмети: до чого втратити ключі від квартири або будинку

Нещасливі «ключові» прикмети

Якщо втрата відбувається в будинку, то це неприємний знак, що свідчить про те, що в домашніх справах людини щось піде не так, погіршаться стосунки з рідними. Якщо ж втрата трапляється в гостях у друзів або знайомих, то «растеряха» ризикує посваритися з цими друзями.

Слід бути вкрай обережним, щоб не втратити ключі ввечері або вночі. Разом з пропажею перед людиною можуть закритися всі двері до добробуту:

 1. Якщо втрата трапляється з заміжньою жінкою, значить, скоро її чекають домашні неприємності. Діти перестануть слухатися, чоловік стане пред’являти претензії, все почне валитися з рук.
 2. Не варто чекати нічого хорошого, якщо ключі від нової квартири губляться перед самим переїздом на інше місце проживання. З великою ймовірністю в новому житлі у господарів виникнуть труднощі, пов’язані з ремонтом або сусідами.
 3. Вкрай небажано втрачати ключі того, хто зібрався в далеку подорож. Прикмета свідчить, що мандрівника під час вояжу будуть підстерігати неприємності. До того ж злочинці можуть скористатися його відсутністю і пограбувати спорожнілий будинок.
 4. Попередня прикмета частково перетинається з загальним повір’ям: будь-яка пропажа ключів від будинку, дачі, квартири натякає, що на майно господарів поклали око грабіжники. Особливо якщо таке зникнення відбувається неодноразово. Скоріш за все, злочинці вже «добираються» до дому людини.
 5. Треба дуже дбайливо ставитися до старого, поржавевшему ключу і не втрачати його. Така річ-талісман несе позитивну енергетику господаря. Якщо вона втрачається, то удача переходить до знайшла її людині, а у колишнього власника може початися чорна смуга.

Втратити зв’язку

Загальний принцип свідчить: зникнення не одного, а цілої зв’язки ключів означає, що прикмети про втрати будуть працювати так само, як описано вище, тільки їх дія багаторазово посилиться. Наприклад, якщо зв’язку втрачає людина, у якого незабаром заплановано безліч важливих справ, то удача буде сприяти йому не в одному, а у всіх починаннях: і на навчання, і вдома, і в любовних справах. Те ж саме і з бізнесменом — пропажа обіцяє висновок цілого ряду вигідних контрактів і нові ділові знайомства, на які раніше він навіть не міг розраховувати.

На противагу цим позитивним прикметами, якщо зв’язку з ключами від дому втратила заміжня жінка, то її чекає справжня біда. Їй варто якомога швидше спробувати «нейтралізувати» цю прикмету, інакше сварки з дітьми і чоловіком можуть призвести не до рядових конфліктів, а до непоправного розвалу сім’ї.

Що значить втратити ключі від машини

Ця втрата є приватним випадком зникнення ключа від дверей будинку або квартири. Повір’я говорить, що втрата ключів від автомобіля означає, що до нього придивляються викрадачі. Господар машини повинен задуматися про те, як краще захистити її. Можливо, слід змінити код сигналізації, поставити на автомобіль додаткові протиугінні системи, а сам транспортний засіб зберігати не на вулиці, а в гаражі або на стоянці, що охороняється.

a5025ebcadc273720297f20ae858b756 Прикмети: до чого втратити ключі від квартири або будинку

Що робити, якщо загубив ключі

Якщо втрата обіцяє «растеряхе» радісні зміни в житті, то, в принципі, нічого не варто. Можна просто довіритися долі і чекати настання приємних подій.

Якщо прикмети віщують людині неприємності, особливо якщо втрачаються не окремі ключики, а ціла зв’язка, то слід задуматися, як уникнути настання негативних подій:

 1. Коли втрата відбувається перед подорожжю, то людині краще відмовитися від поїздки, яка може загрожувати його здоров’ю.
 2. Виявивши пропажу ключів від нової квартири, господарям житла варто почекати з переїздом. Якщо дозволяють фінансові можливості, то, може бути, змінити цю квартиру на іншу.
 3. Заміжній жінці, яка має дітей і втратила ключі від будинку, слід якомога швидше навести порядок в квартирі, спробувати спокійно поговорити з дітьми і чоловіком, щоб уникнути можливих конфліктів. І, звичайно ж, потрібно постаратися знайти нещасливу пропажу.
 4. Якщо пропажа натякає, що на майно господарів поклали око злодії, то необхідно постаратися як можна надійніше убезпечити житло: змінити замки від дверей, поставити сигналізацію, при необхідності налагодити відносини з сусідами і попросити їх у відсутність господарів наглядати за квартирою.

Як нейтралізувати прикмети

Звичайно, якщо ключі вже втрачені, то втратив людині залишається тільки намагатися зменшити негативні наслідки. Однак краще просто не доводити до неї діло. Народні повір’я стверджують, що ключі будуть «любити» господаря і не стануть пропадати, якщо він сам буде ставитися до них з повагою.

Потрібно взяти за правило ніколи не кидати їх куди попало. Не можна зберігати ключики на столі. Краще завести спеціальну ключницю, прикрасити зв’язку брелоком, класти в окремий кишеньку в сумці. Після зміни замків непотрібні ключі слід не викидати, а закопувати в землю.

Можна провести спеціальний магічний обряд за «замиканню» невдач, а штучку, «запершую» всі нещастя, потрібно викинути в найближчий водойму. Після проведення подібного ритуалу людина буде надовго позбавлений від негативних наслідків прикмет, пов’язаних з втратою.

Найкраще постаратися бути зібраним й просто не втрачати настільки важливі речі. Слід завжди пам’ятати, що людина сама будує свою долю. Загублені ключі — це часом лише шматочки металу, які не можуть зламати волю людини і нашкодити йому.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради