Прикмети: білі плями на нігтях, що означають точки

Народні повір’я – скарбниця особливих знань, яка дозволить людині передбачити своє майбутнє. Причому пророцтва, зроблені з відмітинами на тілі, вважаються достовірними. Знаки на нігтях у вигляді білих плям або смуг – прикмета, відома багатьом з дитинства. Адже з їх появою починаєш чекати сюрпризів, подарунків. А причина тому – значення забобони.

7da2f9b8e9e1b3a5397e3d4b75e36b47 Прикмети: білі плями на нігтях, що означають точки

Що означають білі плями на нігтях рук

Лікарі заперечують існування езотерики. І якщо з’явилися білі цятки на нігтях, то пояснюють цей факт поганим функціонуванням імунної системи. В залежності від того, на якому пальці з’явився дефект, медики будують прогнози, призначають лабораторні дослідження. Для діагностики білі плями покажчики:

 • проблем з рівнем білка і гемоглобіну;
 • збою роботи органів малого тазу і ШКТ;
 • зміна гормонального фону, вагітність. Після пологів;
 • щоденне активне використання з побутовою хімією;
 • погане харчування і часті стресові ситуації.

Але в народі існує зовсім інша трактування плям. Спостереження, зроблені предками, не зводилися до того, що пляма на мізинці або вказівному пальці – свідоцтво проблем з травленням або появою набряків. Люди помітили зміни в особистому житті, що і дало поштовх появі стандартних, загальних прикмет про «цвітіння нігтів».

Люди, які вивчають забобони, переконані, що з точки зору медицини будь спостереження предків можна перевернути на свою користь. А все для того, щоб люди забули історію, перестали поважати традиції.

На якому пальці розташоване пляма

Загальне значення білих плям на нігтях – радісна подія. Чим ближче до краю пальця пляма, тим раніше воно настане. Дівчата і діти радісно зустрічають цяточки. Так як вважають: чим більше їх кількість, тим об’ємніше, дорожче подарунок.

На жаль, не завжди зміни на нігтьових пластинах пророкують приємні моменти. Тлумаченням можна займатися після суміщення нюансів:

 • на якій руці з’явилися подряпини;
 • розмір плями і форма;
 • на якому нігті плямочка і час появи.

Якщо утворилося на пальцях лівої руки, то для лівші передрікає:

 • сюрпризи і удачу;
 • радісні звістки;
 • закінчення чорної смуги;
 • довгоочікувану зустріч, гарне знайомство;
 • одужання, великі покупки.

Таку ж інформацію несе прикмета для правшів, у яких білі плями з’явилися на пальцях правої руки.Більше інформації можна отримати, якщо розглянути тлумачення в залежності від місця.

4a9f19ea5446f4fb14ad03344b37a7f7 Прикмети: білі плями на нігтях, що означають точки

Великий

З’явилося біле пляма на нігті великого пальця, значить, пора займатися самоосвітньої діяльністю, припинити лінуватися. Якщо людина з активною життєвою позицією, то прикмету можна розтлумачити як провісник:

 • покупок за величезним знижок;
 • збільшення матеріальних благ, зарплати;
 • обновок і подарунків.

Однією з трактувань утворення білих плям на великому пальці є знак до всепрощення. Образа на нігтях відбивається як розпливчасте пляма. Причому воно знаходиться на одному місці до тих пір, поки людина не зможе відпустити ситуацію, щиро пробачити кривдника.

Вказівний

Білясті острівці вказівного пальця вказують на негативне ставлення до навколишнього світу, проблеми з соціумом. Часто можна помітити плями на пальці після сильного потрясіння:

 • розлучення, смерть близької людини;
 • скандали, непорозуміння з батьками, коханими;
 • звільнення, крадіжка та інше.

Будь-яка стресова ситуація стає мимовільним провокатором цвітіння нігтя на вказівному пальці. Навіть вихід на пенсію, переїзд у нове житло або одруження єдиної дитини здатне вплинути на появу плями.

Радою предків стало: нелегкі моменти завжди можна виправити. Допоможе в цьому нове захоплення, домашнє господарство або чотириногий друг.

Середній

Коли помітили білі точки на середньому пальці: пора зайнятися собою, перестати мучити себе. Стимулює утворення плям душевне переживання. При цьому люди намагаються не показувати тривогу, серцеву травму.

4749c8d072985763afdcecda0ef34972 Прикмети: білі плями на нігтях, що означають точки

Приховування болю на тонкому психологічному рівні спричиняє не тільки зміни кольору нігтя, але і появи хвороб. До таких відносять:

 • приниження на роботі, вдома;
 • зраду партнера;
 • проблеми з дітьми;
 • втрату матеріального благополуччя.

Порятунок можна знайти в спілкуванні з добродушними, позитивно налаштованими людьми. Якщо є підозри в зраді, то краще відразу з’ясувати, а не мучити себе. Але головна умова – прийняти те, що відбувається навколо, як урок від вищих сил. Негативні думки сприяють руйнуванню душі, аури. А це означає тільки погіршення у всіх сферах діяльності, життя.

Є й інше тлумачення: якщо пляма середнього пальця невелика, акуратна, яскраво-біле – зміни в долі будуть носити позитивний характер. Це може бути одруження, зростання кар’єрними сходами, переїзд у нове житло.

Безіменний

Зміни кольору на безіменному пальці розшифровується як:

 • творчий криза;
 • відсутність позитивного настрою;
 • наплив побутових проблем;
 • несподівані поломки та фінансові розтрати.

Вважається, що за допомогою знаків на безіменному пальчику, вищі сили хочуть донести до людини його неправильний спосіб життя. Адже прагнути тільки до збільшення матеріального блага, забувши при цьому про духовну сторону – не правильно.

Порада для усунення негативного тлумачення: згадати про відпочинок, спілкування з рідними, друзями. Не варто ставати Кощієм Безсмертним, щоб «чахнути над златом».

Мізинець

Будь-яка біла крапка на мізинці означає втома від проблем. Якщо щодня слухати претензії від начальства, образливі слова від оточуючих, на додаток боротися з побутовими неприємними моментами, то зламатися, здатна навіть сильна особистість.

b5ae478e6804447dd9f3c667fdf0c32c Прикмети: білі плями на нігтях, що означають точки

Щоб компенсувати отриману негативну порцію емоцій, потрібно відволіктися, зайнятися благоустроєм будинку, відновленням позитивної енергії. Є й інше значення прикмети: смужки на нігті мізинця показують порятунок від неприємностей, початок білої смуги в житті.

Поява точок в конкретному місці

Хіромантія – наука, яка вивчає руки, пов’язуючи лінії, візерунки на шкірі і нігтях з подіями в житті людини. Цяточки різних розмірів і кольору – прекрасна можливість отримати інформацію про майбутні події. Найбільш ймовірно, що пляма або риска утворюється близько лунки. Із зростанням нігтьової пластини плавно рухається вгору. Нерідко місцем появи стає середина нігтя або самий край.

Ближче до лунки

Незалежно від того, якого характеру передбачення, воно відбудеться дуже не скоро. Цілком можливо, що цятка зникне ще до підйому на край пластини. Але станеться це за умови, що чоловік постарався виправити положення справ при негативному значенні. При позитивній трактуванні радять уникати конфліктів і чекати наближення хороших змін.

Посередині

Пильність не завадить. Якщо правильно було розшифровано передбачення, значить, ще є час для виправлення негативних моментів або очікування хороших новин.

У краї

Як тільки мітка перетне кордон шкіри, треба приготуватися до хорошого або поганого. Негативний знак можна нейтралізувати, якщо швидко зрізати мітку. Для виконання сприятливих значень – дають час плямі вище піднятися.

e642acd118cd1a42e8f9a02e76d00db0 Прикмети: білі плями на нігтях, що означають точки

Яке значення має розмір

Фахівці езотеричних мистецтв при вивченні відмітин на нігтях звертають увагу на розмір і форму. Процедура допомагає визначитися, з чим доведеться зіткнутися в майбутньому.

Яскраве, добре окреслене пляма обіцяє серйозні зміни. Якого плану і характеру вони будуть, відстежують за іншим нюансам. Чим дрібніше, непомітніше дефект, тим менше уваги варто приділяти трактуванням. Якщо і будуть виникати неприємності, тим швидше вони відбудуться.

За умови, що пляма велике, подібно хмарі, абсолютно не рухається до краю нігтя, варто розібратися з внутрішнім протистоянням. Душа в сум’ятті, а значить і людина не здатна правильно сприймати інформацію, залучаючи в життя зміни зі знаком мінус.

Одиничні та множинні плями

Збільшене число плям, смужок на нігтьовій пластині кваліфікується як прикмета погана і з боку народних забобонів, і з точки зору медицини. Значення подібні: проблеми з внутрішнім світом. А, як відомо, душевні страждання, біль ведуть до появи захворювань.

Поодинокі вкраплення на пальцях трактуються за розміром, формою, місцем положення. Висновки з передрікання робляться після чіткого аналізу кожної точки на нігті. Потім вибирають однакові ознаки.

Час появи

Перед святами білі цяточки вказують на швидке отримання подарунків. Це цілком природно. Також варто пам’ятати, що навесні негативні передбачення зникають, залишаючи позитивні трактування.

В осінній період з придбанням цвітіння нігтів рекомендується стати активним у професійній сфері діяльності. Якщо тлумачення вказує на проблеми, то краще вести себе стримано, обережно, без сварок з колегами.

Прикмети, пов’язані з дітьми

Виникнення білих плям на нігтях, прикмети, що мають як позитивне, так і негативне значення. У разі, коли вони з’являються на дитячих руках, говорити і думати про поганих провісників не варто. Нігтики дитини апріорі, а тому не важлива форма, розмір дефекту. На якому пальці розташувалися цяточки також несуттєво. Всі значення забобони з позитивними характеристиками:

 • подарунок;
 • отримання солодощів;
 • поїздка;
 • виконання бажань.

7a64e69dbc15de0de13aa99e5c7a2547 Прикмети: білі плями на нігтях, що означають точки

Якщо кількість цяточок велике, смужки на кожному пальці, тоді рекомендується дійсно звернутися в лікарню з приводу визначення проблем зі здоров’ям. Наші предки в таких ситуаціях забезпечували малюків поліпшеним харчуванням. В наш час рекомендується перевести дитину на натуральні продукти, слідкувати за режимом дня.

Ознайомившись з забобонами предків про цвітінні нігтя, все-таки не варто скидати з рахунків припущення медиків щодо збою роботи організму. Зміни в екології, появу неякісних та синтетичних продуктів ведуть не тільки до деформації нігтя і кольору пластини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради