Прикмета: знайти наручний годинник на вулиці, чи можна носити, що буде

Так склалося історично, що знахідка годин вважається важливою прикметою. Це особлива прикмета і символ змін в житті.

5a10a08ae03edca7efd14efd96a3e18f Прикмета: знайти наручний годинник на вулиці, чи можна носити, що буде

Знайшлися годинник: що це значить

Самі по собі наручний годинник ні про що не говорять. Тут важливо звернути увагу на стан, матеріал, кому могли належати.

Якщо знайдений предмет працює, то це може мати кілька значень:

  • життєві зміни;
  • рада поспішити при виконанні завдань;
  • необхідність реалізації планів;
  • застереження про витрати часу на порожні і безглузді речі.

Знайшов упускає щось важливе у своєму житті. Народний переказ свідчить, що знайти цокаючий годинник є сприятливим знаком. Ймовірно, що незабаром зустрінеться любов. А для тих, хто вже одружений (або заміжня), знахідка свідчить про швидке зміцнення взаємин і гармонії в них.

Жіночі або чоловічі

Важливим фактором у трактуванні передвістя є господар годин. Тобто потрібно зрозуміти, кому вони належали. Якщо аксесуар — жіночий, і був знайдений жінкою, то це хороший знак. Згідно з повір’ями, знахідка принесе в життя більше любові і ніжності. Цілком ймовірно, що нову господиню чекає приємна любовна історія.

А ось якщо жіночі годинники знайшов чоловік, то це негативний передвістя. Очікують невдачі на роботі і в стосунках.

Прикмета знайти чоловічі годинники позитивна для чоловіка. Більш того, їх можна вважати талісманом.

Жінкам знайдені чоловічі годинники принесуть серйозні життєві випробування і важку роботу.

Прості або золоті

Коли люди знаходять золоті наручні годинники на вулиці, то важко втриматися від спокуси забрати їх і перепродати (або носити самому). Новий власник таких годин стикається з різноманітними перешкодами: в кар’єрі, особистому житті, здоров’я та фінансовій сфері.

f94995805cf6a8bea21ba242074caf6f Прикмета: знайти наручний годинник на вулиці, чи можна носити, що буде

Досвідчені езотерики кажуть, що дорогі годинники з цінних матеріалів — ефективний спосіб позбутися від псування і негативної енергетики. Випадки, коли господар навмисно позбавляється від такого предмета (разом з усім негативом), не є рідкістю.

Золото і срібло вбирають енергетику в себе. Знахідка з дорогоцінних металів принесе удачу і благо, тільки якщо їх попередній господар був щасливою людиною. Коли ви знаходите такі годинники — не піддавайтеся спокусі забрати їх. Радість від дорогоцінної знахідки невдовзі може змінитися на розчарування, смуток і проблеми в житті.

Пошкоджені або непрацюючі

Якщо ви виявили годинник, які не працюють, то це часто є поганою прикметою. Народна мудрість говорить, що вас чекає щось не дуже приємне. Час, який застигає, підсвідомо асоціюється з закінченням життєвого циклу. Тому страх зупинилися стрілок цілком зрозумілий. Знаходження ушкоджених годинника також не є позитивним знаком. Ймовірно, що почнуться проблеми на роботі і конфлікти з близькими людьми.

Чи можна носити годинник знайдені

Чи можна носити такий годинник? Езотерики кажуть, що господар розбитих годин, коли втратив їх, тим самим «скинув з себе негативну енергію. Ні в якому разі не потрібно їх піднімати і тим більше приміряти або носити. Наслідки такої дії можуть бути вкрай негативними.

Навіть якщо годинник виглядають привабливо, їх краще не піднімати. І точно не варто їх одягати, адже вони належать іншій людині. Найкраще — повернути на місце, де їх, можливо, відшукає власник. Такі годинники можна комусь дарувати, так як це може призвести до розлуки, сварок і накопичення негативної енергії. За такі годинники потрібно одержати монетку або невеликі гроші, для того щоб не накопичувати зайвого енергетичного потенціалу.

Чим загрожує втрата аксесуара

Очевидно, що годинник — це символ течії часу. Якщо вони пропали, то Всесвіт нагадує вам про беззмістовно проведений час. Можливо, у вашому житті утворився застій, або ви перебуваєте в стані апатії. Коли втрачаються ходики — настав час щось змінити і йти до своїх цілей. Варто задуматися про своє життя, усвідомити цінності, ідеали і мрії.

Інше значення — початок нового життєвого циклу. Вас чекають зміни. Вони можуть змінити хід життя. Будьте готові до появи нових знайомств, пропозицій і ситуацій. Потрібно бути уважним до оточуючих людей і подій.

Як уникнути негативних наслідків

Як позбутися шкідливої енергії такого предмета? Цей рецепт можна застосовувати по відношенню до інших речей, в енергетиці яких ви сумніваєтеся.

  • Спочатку промиваємо свою знахідку проточною водою. Таким чином, ми вимиваємо» все зайве і прибираємо злих сутностей.
  • Тримаємо години в ємності з сіллю. Можна залишити там знайдені годинник на один, два або три дні. Сіль збере весь негатив. Після цього викидаємо її в чисте місце на природі або у водоймище.
  • Далі можна покласти знахідку на блюдце поруч зі свічкою. Даємо свічці догоріти повністю.
  • На місці знахідки можна залишити кілька монет. Таким простим дією ми оплачуємо» кармічний борг і не забираємо чужу енергію.

Народний переказ можна трактувати по-різному. В одних випадках — це позитивна ознака, в інших — негативна. Краще всього залишити знахідку на своєму місці і не брати в руки. Просто прийміть знак Всесвіту і спокійно йдіть далі. Прикмети допомагають нам краще розуміти баланс енергії у світі, але це не означає, що потрібно залежати від їх значення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради