Прикмета: знайти ікону на вулиці – що робити, чи можна підбирати

Виявити на вулиці чужу іконку сьогодні цілком реально, вони є практично в кожному авто, гаманці або носяться на шиї у вигляді кулончика на ланцюжку. І, зрозуміло, вони губляться. Але іконка – не просто картинка, а священний символ, не менш значущий, ніж натільний хрестик. Коли такий предмет, особливо старовинний, це може попереджати про що.

a952d42da02e36f551b37edd43f6190c Прикмета: знайти ікону на вулиці – що робити, чи можна підбирати

Знайти іконку – до чого це

Знайти іконку на вулиці для православної людини благо, а для забобонного – погана прикмета. Тут думки предків і церкви не сходяться, так як священнослужителі заперечують магію і всі прикмети, відносячи їх до язичництва.

На думку священиків, виявити ікону на дорозі, в будинку або ще десь, – добрий знак. Людина, що знайшов її, буде найближчим часом перебувати під захистом святих, зображених на іконі.

Згідно древнім прикметами така знахідка обіцяє тільки біди.

Прикмети переходили з покоління в покоління, із століття в століття і, можливо, предки просто хотіли таким чином навчити молодь шанобливо ставитися до ікон. Сучасні екстрасенси і чаклуни часто використовують церковну атрибутику для зняття пристріту і порч, тому піднімати знайдений символ віри не завжди безпечно, адже на предмет накладена негативна енергетика, здатна вбити. Особливо небезпечні ікони, які стоять у кімнаті вмираючої людини.

Необов’язково на кожному знайденому образі накладено закляття, може, її просто випустили з необережності або спеціально викинули за непотрібністю, без будь-яких злих думок.

Церковнослужителі просять не вірити в прикмети і стверджують що такий дар не можна залишати без уваги. Вони розповідають, що є багато випадків, коли знайдена чужа ікона, принесена додому, рятувала від нещастя або хвороби когось із членів сім’ї.

До чого свербить спина (у верхній частині, в районі хребта й лопаток, крижі і куприк) – прикмети для дівчат і чоловіків

Передбачення на ікону Божої Матері

Особливо значимо знайти ікону Божої Матері, це обіцяє зміни на краще в усіх сферах життя, так як на допомогу прийде сама Богородиця. Святиню необхідно обов’язково підняти, щоб вона не була поругаема, і принести в найближчий храм для освячення.

У храмі потрібно повідомити, де був виявлений священний символ. Після цього іконку вже можна забрати собі або залишити батюшки. Божа Матір, вважають священнослужителі, допоможе винести труднощі і випробування.

Якщо звертатися до служителів храму не хочеться, але і додому нести знахідку немає бажання, можна просто залишити її на видному місці, щоб парафіяни бачили її і хтось з віруючих забрав.

Ікона Богородиці, як і всі інші, не є звичайними картинками. Потрібно хоча б з поваги до релігії та історії допомогти їй знайти новий будинок, а не залишати порохом під ногами.

Можна підбирати

За народним прикметам не можна порушувати чиїсь речі валяються на дорозі, навіть дуже цінні – вони можуть бути просочені негативною енергетикою і така знахідка обіцяє нещастя всьому роду. Минуле власників ікони невідомо, а значить і неясно, що і ким було наговорено на неї.

Церковнослужителі ж рекомендують не залишати знахідку і обов’язково віднести її в дім Божий для обряду освячення.

Кому вірити – незрозуміло. Тому при будь-яких сумнівах краще підібрати іконку все-таки не голими руками, а через рукавичку або ганчірочку і віднести до храму – так і псування, якщо вона є на образі, не «прилипне», і місія з порятунку священного символу буде виконана.

Що робити з знайденої іконою

Навіть якщо ікону виявив скептик і атеїст, не варто кидати річ із зображенням святого на дорозі. Для когось вона – святиня і ставитися до релігійної атрибутики в будь-якому випадку потрібно шанобливо, це як мінімум багатовікова історія. Зображення лику святого потрібно віднести до церкви і освятити. А якщо ікона принесена додому, то знайти святу воду, промити її і прочитати «Отче наш» над образом 3 рази.

До чого свербить попа (ліва і права сідниця): прикмети для дівчат, жінок і чоловіків


Складно сказати, хороший подарунок підкинула доля чи не дуже, коли хтось знаходить ікону – залежить від того, у що людина вірить, чого хоче і до чого прагне.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
Залишити відповідь

×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!