Прикмета – вилити склянку води на поріг: що може означати

Вода – джерело життя. Вона здатна зчитувати, зберігати і передавати інформацію, тому з нею пов’язано безліч прикмет. Одна з них – вилити воду на поріг. Щоб зрозуміти її значення, потрібно врахувати, хто виконував такі дії, випадково або навмисно, де все відбувалось в своєму будинку або чужому.

2ab72e8a429fc7594c25e651e9f088cd Прикмета  вилити склянку води на поріг: що може означати

Основні прикмети про розлитої на поріг воді

Значення прикмети – вода на порозі може мати позитивний і негативний зміст. Головне, який енергетичний посил хотів відправити людина, пролив рідина, – про що він думав, що говорив. Якщо бажав комусь зла, то ритуал принесе хвороби, нещастя, грошові втрати.

Прикмета – вилити склянку води на свій поріг може трактуватися і з позитивної сторони. Вона віщує удачу в дорозі.

Значення прикмети розлити воду на власний поріг:

 • зробити це спеціально – викликати коханого на зустріч;
 • ненавмисно – попереду чекають невдачі, неприємності.

На чужий:

 • навести порчу на мешканців будинку;
 • вказати на людину, яка поширює брехливі чутки;
 • приворожити того, хто проживає за дверима.

Для правильної розшифровки прикмети важливо, яка вода проливається на поріг. Якщо вона була чистою, то можна особливо не турбуватися – нічого страшного не станеться. Набагато гірше розплескати на виході з будинку брудну рідину. Так можна накликати на себе і рідних нещастя і проблеми зі здоров’ям.

f9f7083614a29a62e48d998b8dacd4ee Прикмета  вилити склянку води на поріг: що може означати

До чого розлити воду перед далекою дорогою

Якщо людина зібрався в подорож і перед виходом з будинку випадково розплескав воду, то не варто переживати і турбуватися. Це добрий знак. Він віщує, що дорога буде легкою, спокійною, в дорозі не трапиться нічого поганого.

В деяких місцевостях люди намагаються свідомо пролити воду на свій поріг, щоб подорож пройшло гладко і закінчилося благополучно – сповнилися намічені плани, а подорожній, що повернувся в рідний дім живим і здоровим.

Значення прикмети може різко змінитися на протилежне, якщо зайнятися вологим прибиранням, вимити підлогу і вилити воду в той же день, коли хтось з домочадців відправився в шлях. Виконувати такі заходи категорично заборонено, тому що, згідно з народним повір’ям, який більше не переступить поріг цього будинку.

Є ще одна поширена прикмета, пов’язана з водою, – після виносу покійника треба негайно вимити підлоги, але не можна навіть однієї краплі пролити на поріг. Вихлюпніть її якомога далі від свого житла, інших будинків. Віднесіть відро в безлюдне місце і там його очистити. Рідина вбереться в землю і разом з нею в грунт піде енергетика смерті. Ганчірку краще спалити.

Не варто лити на поріг і заносити в будинок воду, яка залишилася від миття підлоги в під’їзді або іншому громадському місці.

Це буде мати сумні наслідки – в будинку почнуться чвари, сварки, справа може дійти до розлучення.

Навіщо ллють воду під поріг

Якщо стороння людина наливає воду під чужу двері, робиться це з поганими намірами – він заздрить або злюбив господаря і хоче зіпсувати йому настрій або навіть навести порчу.

Іноді поливають власний поріг. Роблять це, щоб звернути на себе увагу коханої або викликати його на побачення. Такий ритуал близький до привороту, але його мета не в тому, щоб розпоряджатися почуттями іншої людини. Обряд не гарантує, що одразу виникнуть любовні стосунки, проте дає можливість побачитися з потрібним об’єктом і завоювати його симпатію.

Виклик на зустріч за допомогою склянки води на поріг проводиться так:

 1. Наповніть водою чистий кришталевий стакан.
 2. Плюньте в неї один раз.
 3. Опустіть в цю ємність пальці лівої руки.
 4. Піднесіть склянку до обличчя, тримайте якомога ближче до губ, щоб дихання потрапляло на пальці і воду.
 5. Скажіть заклинання: «Приходь до мене (ім’я людини) втамувати спрагу свою. Без води не може жити людина, так і ти не зможеш жити без зустрічі зі мною. Істинно, відтепер і навіки».
 6. Поставте склянку на поріг.
 7. Розприскайте воду біля своїх дверей.
 8. Не витирайте її, нехай висохне самостійно.
 9. Прикмета справдиться, якщо більше не згадувати про те, з ким бажаєш зустрічі.

b6ba3f5e368787c0407e1eb96a86f4f4 Прикмета  вилити склянку води на поріг: що може означати

Існує магічний ритуал, при якому виливають склянку води на поріг людини, щоб навести на нього порчу. Для цього використовується особлива мертва вода. Її збирають після дощу по краплях з могил на кладовищі або беруть після обмивання покійника. Вона несе потужний негативний заряд.

Рідина ллють під двері. Роблять це вночі. Обряд супроводжують спеціальними заклинаннями. Повторюють такі ритуали не менше 4 разів у році, тому що діє прокляття повільно.

Якщо неодноразово помічена вода під порогом, значить, хтось хоче наслати на господарів будинку страшну біду – смертельну хворобу, фінансові втрати, розлучення. Щоб уникнути псування, потрібно провести спеціальний магічний ритуал.

Ніколи не переступайте через налиту у порога воду і не переносите через неї дитину.

Приворот

Воду часто використовують, щоб завоювати чиєсь серце, посилити почуття, розпалити пристрасть, змусити закохатися людину проти його волі. Простий, але дієвий приворот – на поріг. Він допомагає швидко досягти бажаних результатів. Для проведення ритуалу потрібно тільки склянку з чистою водою. Виконувати його краще вночі, це збільшить шанси на успіх.

Обряд привороту проводиться так:

 1. Вода розливається на порозі біля вхідних дверей, де живе об’єкт обожнювання.
 2. Одночасно три рази вимовляється заклинання: «Раз через поріг перешагнешь – до мене прийдеш. Не скрутиш, чи не відвернешся, до іншої не повернеш».
 3. Після цього потрібно тричі повторити «Амінь».
 4. Коли склянка спорожніє, слід мовчки повернутися і піти, не оглядаючись.
 5. Тепер головне, щоб першим через поріг переступив саме той, кого приворожують.

Виливайте всю рідину – до останньої краплі, інакше змова не спрацює.

Якщо у порога постійно налита вода, а з трубами все в порядку, то ігнорувати цю ситуацію не вийде. Існує два способи, як її виправити. Якщо ви знаєте, хто це робить, і не вірите в прикмети, витріть рідина, ганчірку викинете, а потім спробуйте з’ясувати у кривдника, чим викликана така поведінка. Якщо бесіда не дасть результатів, зверніться із заявою в органи правопорядку.

272c9f6e2c325d437e14cb1197db92d7 Прикмета  вилити склянку води на поріг: що може означати
Якщо особа, яка ллє воду, не встановлено, а ви побоюєтеся, що обряд подіє, то виконайте зворотний ритуал. Візьміть церковну свічку запаліть її, поводите над порогом зі словами: «Що зіпсовано водою – то виправлено вогнем. Хто прийшов сюди з бідою – нехай покине цей дім. Амінь». Після цього ваш поріг завжди буде залишатися сухим.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради