Прикмета: кішка прийшла в будинок – до чого це, якщо вона чужа чи вагітна

Кішки з давніх часів вважалися шанованими тваринами, а у деяких народів – священними. Їм приписували різні магічні властивості, тому роки спостереження за котами породили безліч прикмет і забобонів.

Прикмету про кішку, яка прийшла в дім, можна виділити особливим чином. Найчастіше це вважається добрим знаком і обіцяє тільки добрі вісті, але правда ховається в деталях, передбачити долю можна, уважно спостерігаючи за прийшли тваринам.

b4f1619a29dc8e9a954fd231371e47e3 Прикмета: кішка прийшла в будинок – до чого це, якщо вона чужа чи вагітна

До чого приходить чужий кіт або кішка

Прикмети, які пояснюють, що буде, якщо чужа кішка прийшла в будинок, існують у різних народів, але змістом мають досить схожим.

 • Давні слов’яни вірили, що приблудившийся кот – вісник удачі. Господарів вдома чекають приємні новини і швидкі зміни на краще.
 • Індуси вважають, що кішка, яка прийшла в квартиру або будинок, віщує швидке весілля.
 • У США коти, які приходять до порогу будинку, вважаються вкрай сприятливим символом і обіцяють щастя для домочадців. Особливо в пошані чорні тварини.
 • А ось китайці, навпаки, чорних кішок недолюблюють – вважається, що вони притягують дрібні неприємності або труднощі з фінансами. Але і тут кішок воліють не ображати, і ставляться до них спокійно.

Багато народів сходяться на думці, що прийшли додому чужі коти можуть стати захисниками житла і господарів від злих сил і негативної енергетики.

Причини цього криються в тому, що котів з давнини вважають тваринами, тонко відчувають енергетичні потоки і здатними дати відсіч недобрим силам.

Хід подій

Для господарів будинку важливо не тільки звернути увагу на те, який кіт прийшов додому, але і продумати подальші дії по відношенню до нього.

Ні в якому разі не можна завдавати шкоди тварині або грубо ставитися – вважається, що такий вчинок може надовго відвадити щастя від будинку. Згідно з народною прикметою, якщо чужий кіт сам прийшов в будинок, краще дати йому поїсти і на деякий час залишити в спокої – швидше за все, тварина згодом піде самостійно.

Одна з негативних трактувань повідомляє, що, якщо в квартиру забігла поранена або хвора кішка, то рекомендується надати їй необхідну допомогу і сподіватися на те, що тварина незабаром одужає, в іншому випадку невдачі можуть переслідувати родину тривалий час.

А ось якщо прийшов кіт в будинок, де є довго і тяжко хворіє людина, краще всього залишити тварину у себе – такий гість символізує швидке одужання.

Коли кішка відвідує сім’ю після смерті одного з домочадців – це вважається знаком того, що душа померлого сумує за близьким і бажає попрощатися. Варто надати тварині гідний прийом.

4e70f94a9369414a31a1243d34550671 Прикмета: кішка прийшла в будинок – до чого це, якщо вона чужа чи вагітна

Колір кішки

Згідно з народними прикметами, від забарвлення шерсті кішки залежить, якою володіє енергетикою тварина. Ця деталь може вплинути на хід подальших подій.

Чорні

Ставлення до чорних кішок в різних культурах було неоднозначним: де їх вважали супутниками відьом і вірили, що такі коти приносять нещастя, а десь, навпаки, вважали особливим чином. Найбільш поширеним вважається думка про те, що кіт вугільного кольору може стати захисником будинку і вберегти господарів від неприємностей.

В Англії існує повір’я, що якщо чорна кішка прийшла до порогу, то можна очікувати швидкого фінансового добробуту та слави.

Як би те ні було, чорний кіт в будинок приходить неспроста – забобонним людям рекомендується стежити за його поведінкою, щоб зрозуміти, що буде далі.

Руді

Якщо в будинок прийшла кішка рудого відтінку – варто чекати цікавих новин і швидкого приходу матеріальних благ. Такі коти вважаються вісниками гарного настрою і приємних подій.

Особливо сприятливий прихід рудою мугикаючи до господарів, що володіє волоссям такого ж кольору – для них буде хорошим знаком взяти тварину під свою опіку.

Найсильнішою енергетикою володіють кішки з зеленими очима – якщо є можливість, у жодному разі не варто відмовлятися від того, щоб поселити такого вихованця.

Сірі

Кіт сірого кольору – вісник добрих змін в особистому житті. Наприклад, в Таїланді таких тварин дарують на весілля, щоб у молодят успішно складалися відносини.

69736091e7ed55dcda180d90a840e6cf Прикмета: кішка прийшла в будинок – до чого це, якщо вона чужа чи вагітна

Якщо в будинок прийшла кішка такого кольору – варто придивитися до свого найближчого оточення. Можливо, десь поруч є людина, з якою в подальшому вийде пов’язати долю. А для пар, які перебувають у шлюбі, такий кіт стане символом зміцнення взаємин і появи нової пристрасті.

Білі

Мабуть, найбільш сприятливим знаком вважається, якщо до будинку прибилася біла кішка. Це тварина не тільки є сильним захисником будинку і господарів, але і має здатність до зцілення від недуг та очищенню енергетики приміщення.

Будинок, який білий кіт зазначив увагою, ще довго не покине удача і успіх.

Триколірні

Коти з шерстю трикольорового або черепахового забарвлення приносять в дім удачу та достаток. Якщо надати такому гостю щедрий прийом, то можна розраховувати на швидке примноження багатства і приємні звістки.

В Японії кішки з вовною трьох кольорів вважаються містичними тваринами, а в старості, за повір’ям, перетворюються в перевертнів, тому їм ніколи не заподіюють шкоди – японці вірять, що ображений кіт неодмінно помститься своїм недоброзичливцям. А ось за хороше ставлення трехцветки можуть добре відплатити і залучити сім’ю велике благо.

Якщо триколірна кішка приблудилася до дому, ні в якому разі не можна виставляти її на поріг хоча б без блюдечка молока.

Вагітна кішка

Якщо до порогу сімейного людини прийшла вагітна кішка, це може вказувати на швидку появу дітей у господарів будинку. Найголовніше – забезпечити добрий догляд і допомогу гості в пологах.

В Європі є прикмета, що якщо в будинку розродилася чужа чорна кішка, то потрібно прилаштувати кошенят добрим людям, а одного кошеняти неодмінно залишити собі – тоді успіх буде супроводжувати у всьому.

Чому кіт прийшов до дверей у складний період

Забобонні люди помітили, що коти чудово відчувають погану енергетику, і можуть стати захисниками сім’ї, приймаючи основний удар на себе. Тому, якщо кіт прийшов у будинок, коли господарі знаходяться у важкій життєвій ситуації, це можна вважати знаком швидкого вирішення проблем і настання білої смуги.

Значення кошеня біля порогу

Знайти біля будинку маленького кошеняти – це добрий знак. Якщо господарі планують завести дітей, то найкраще забрати пухнастого малюка собі – це обіцяє хороше протікання вагітності і міцне здоров’я новонародженого.

be2400a06ac7fabf039fe233a9304781 Прикмета: кішка прийшла в будинок – до чого це, якщо вона чужа чи вагітна

Згідно приймете, кошеня не тільки обіцяє відсутність хвороб і нездужань, але і сам може допомогти одужати, якщо ляже біля хворого місця.

Господаря котик повинен вибрати сам – той, до кого кошеня піде першим, того він і стане слухатися надалі.

Якщо прийшла кішка з кошенятами

Стародавні єгиптяни вірили, що прихід котячого сімейства у будинок – це чудовий знак, який вказує на те, що господарів відзначили своєю увагою боги.

Сучасні езотерики одностайні в думці, що кішка ніколи не принесе своїх кошенят в місце з поганою енергетикою, тому поява таких гостей може означати, що в оселі гарна та комфортна атмосфера.

Не вважається сприятливим знаком самостійно приманювати тварин або заводити їх в будинок силою. Долю обдурити не можна, успіх буде супроводжувати тільки в тому випадку, якщо кішка прийшла в будинок самостійно.

Значення по місяцях

Існують тонкощі тлумачення прикмети залежно від того, в якому місяці заглянув пухнастий гість:

 • якщо кішка прийшла в січні – значить, скоро в оточенні господарів з’являться нові люди, яким судилося стати близькими друзями;
 • кіт відвідав у лютому – варто готуватися до сприятливих змін;
 • якщо це сталося в березні – господарів чекають бурхливі любовні переживання;
 • квітневий гість обіцяє приємні клопоти, які призведуть до позитивних змін у житті;
 • кішка, зазирнувши в будинок в травні, попереджає про швидких фінансових неприємності – для того, щоб прикмета не збулася, треба погладити тварину, тримаючи в руці гроші чи гаманець;
 • якщо кіт прийшов у будинок в червні, він принесе з собою довгоочікуваний спокій і відпочинок;
 • липневий візит вусатого гостя віщує швидке одужання від важкої хвороби або прилив нових сил і енергії, а господарі зможуть знайти душевний спокій;
 • кішка прийшла в серпні, стане захисником будинку і допоможе уникнути проблем у майбутньому;
 • якщо тварина прийшло до порога дому з настанням вересня, це вказує на необхідність багато чого переосмислити, можливо, відмовитися від яких-небудь зайвих вчинків;
 • кіт, який з’явився біля будинку в жовтні, попереджає: у найближчому оточенні є недоброзичливець, краще звернути увагу на поведінку родичів і друзів, надмірна довіра може заподіяти неприємності;
 • листопадовий гість вказує на те, що варто звернути увагу на свої відносини з другою половинкою – неуважність або відсутність чуйності може привести до сварок;
 • кіт зайшов у будинок в грудні – це означає, що близьким можуть загрожувати неприємності від впливових людей.

Точно передбачити долю можна тільки в тому випадку, якщо звертати ретельну увагу на деталі. Тому краще всього не ігнорувати такі моменти, як час приходу тваринного і особливості його поведінки.

Як потрібно приймати непроханого гостя

Повір’я різних народів починаючи з давніх часів, практично не відрізняються стосовно того, як потрібно поступати з яка прийшла додому бродячої кішкою. Ні в якому разі не можна грубо проганяти тварину, краще всього поставитися до нього з ласкою і повагою.

Слов’яни вважали, що прогнати кота з двору – значить накликати на сім’ю низку втрат і несприятливих подій. Греки і римляни не завдавали заблукав тваринам біль – вони вірили, що гарне ставлення до зайшли в будинок котам допоможе їм здобути милість богів.

Якщо можливо, рекомендується забрати тварину собі і піклуватися про нього. Повір’я говорить, що в домі якому оселилась бездомну кішку будуть відбуватися зміни на краще. Однак прикмети попереджають: ні в якому разі не можна тримати кішку будинку силою. Якщо вона захоче піти, треба дати повну свободу.

Якщо стало очевидним, що кішка прийшла за допомогою, наприклад, якщо вона хвора, поранена чи намагається народити, потрібно в найкоротший час їй допомогти, ні в якому разі не залишаючи без уваги.

Якщо немає можливості взяти тварину додому

Не завжди можливо забрати пухнастого гостя собі – ситуації бувають різними. Якщо кіт прийшов до порога дому, потрібно винести приблудышу поїсти і переконатися, що він не потребує термінової допомоги.

Найкращим рішенням буде докласти всі зусилля до пошуку господарів для тваринного і дати йому тимчасовий притулок.

Прихід в будинок кота або кішки – це добрий знак долі, який обіцяє зміни на краще. Головне – правильно поставитися до пухнастому відвідувачу, тоді успіх не обійде дім стороною.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради