Порвався ланцюжок з хрестиком: прикмета, до чого зламався натільний хрест

Воцерковлені люди носять ланцюжок з хрестиком з самого моменту хрещення і до кінця наших днів. Якщо порвався ланцюжок з хрестиком, прикмета каже, що не виключені захворювання (соматичні і психічні). Одночасна поломка хрестика попереджає про необхідність переглянути свої плани і відмовитися від деяких – велика ймовірність виникнення проблем.

Прикмети по матеріалу ланцюжка

Ланцюжок з натільним хрестиком служить оберегом. Матеріал, з якого вона виготовлена, має досить велике значення.

 • Прикмета про порваній золотий ланцюжок з хрестиком сигналізує про проблеми з серцем або системою кровообігу, які вже є або тільки збираються виникнути. Краще обстежитися у кардіолога і здати аналізи, щоб вчасно отримати лікування.
 • Якщо у вас порвалася срібна ланцюжок, можливо, в майбутньому у вас виникнуть проблеми на ментальному рівні, невроз, стрес або психічні захворювання, такі як депресія. Це сигнал, що вам варто якомога менше переживати, уникати стресових ситуацій, зайнятися своїм ментальним здоров’ям.

 Порвався ланцюжок з хрестиком: прикмета, до чого зламався натільний хрестНаприклад, частіше відвідувати церкву або більше часу приділяти молитві.

Який день тижня

При тлумаченні прикмети не варто забувати про те, в який саме день тижня порвався ланцюжок.

 • Понеділок — можливі труднощі на роботу або навчання. Варто приділити особливу увагу своєї трудової діяльності, щоб ваші плани не збулися.
 • Вівторок — не виключені сварки в особистих і сімейних відносинах, труднощі з дітьми.
 • Середа — варто відмовитися від угод і бути акуратним в комерційних справах.
 • Четвер — неприємності обійдуть вас стороною, швидше за все, це була просто випадковість.
 • П’ятниця — будьте уважніше до свого партнера і взагалі до близьким людям, цілком можливо, що вас скоро зрадить один з них. Незнайомців варто уникати.
 • Субота — обіцяє проблеми зі здоров’ям.

 Порвався ланцюжок з хрестиком: прикмета, до чого зламався натільний хрестЯкщо рветься ланцюжок з хрестиком у неділю, про вас поширюють недобрі чутки і плітки.

Прикмета часу доби

Для тлумачення прикмети важливо і час доби, в який порвався ланцюжок чи зламався хрестик:

 • Якщо ви помітили вранці, день буде невдалим, а зі здоров’ям варто чекати проблем.
 • Якщо ви порвали ланцюжок вдень, прикмета означає, що вам варто придивитися до свого оточення більш уважно.
 • Вечірня неприємність – вас чекає дуже неспокійний сон, можуть снитися померлі.

Місце, де носили аксесуар

Ланцюжок з натільним хрестиком носять строго на шиї. На зап’ясті зазвичай надягають обереги, створені з дерева, наприклад, вирізані намистини і хрест. Але і такі браслети мають властивість рватися.

Зап’ястя

Якщо ваші чотки розстебнулися, це дуже небезпечна прикмета. Ваші життєві сили вичерпані, можливо, вас переслідує емоційне вигорання. Будьте як можна уважніше до свого ментальному здоров’ю і давайте собі відпочити.

Якщо ваші чотки порвалися, а намистини, розсипалися, це дуже поганий сигнал. Швидше за все, в якийсь із життєвих сфер ви втратили контроль, приділяючи час іншим, на вашу думку, більш важливим, справах.

 Порвався ланцюжок з хрестиком: прикмета, до чого зламався натільний хрестНаприклад, ви захопилися роботою і зовсім не приділяєте час своєї сім’ї.

Шия

Расстегнувшаяся ланцюжок з натільним хрестиком може символізувати закінчення складного періоду в житті. Минулі труднощі позаду. Варто спрямувати погляд у світле майбутнє, забувши про колишні складнощі.

Якщо ж ваша ланцюжок лопнула або порвалася, ця ознака означає, що захисний термін вашого оберега завершився. Варто переглянути свої погляди на життя.

Порваний ланцюг або чотки не варто викидати. Приберіть річ в окрему коробочку на збереження або ж віднесіть в церкву.

Де ви були в момент ушкодження ланцюжка

При тлумаченні прикмети варто врахувати і місце вашого перебування.

 • Якщо на момент виявлення лопнула ланцюжка або зламаного хрестика ви перебували вдома, то потрібно бути уважнішими до своїх близьких і приділяти їм більше часу. Можливо, до цього у вас були конфлікти або вам не відпустили старі образи.
 • Псування ланцюга в гостях – дуже важлива прикмета, до якої обов’язково варто прислухатися. Існує ймовірність, що господар будинку бачить у вас ворога або зберігає в серці старі образи. Якщо ви впевнені, що хазяїн ставиться до вас позитивно, на всяк випадок краще серйозно поговорити.
 • Якщо у вас порвалася ланцюг в церкві, то у вашого оберега просто минув термін служби. Потрібно придбати йому заміну.

Діти часто рвуть ланцюжка і ламають хрестики по випадковості, з-за своєї дитячої незграбності. Не варто загострювати на цьому увагу. Діти занадто малі, щоб нажити собі ворогів або мати проблеми в різних сферах. Деякі прикмети для дорослих неможливо тлумачити для дітей.

Що значить поломка хрестика

Обставини, при яких ваш хрестик зламався або які передували поломки, дуже важливі. Тлумачення, до чого ламається хрестик:

 • Хрестик потемнів перед тим, як зламатися. Ви перебуваєте в дуже негативному середовищі, ви з кимось посварився чи кривдники сиплють прокльонами на вашу адресу.
 • Якщо зламався перед далеким подорожжю – варто зовсім відмовитися від дороги. Це прикмета, що там вас чекають неприємності, а ви будете зовсім беззахисні.
 • Якщо ви упустили хрестик, і той зламався, то не виключено важке захворювання.
 • Сам впав з шиї – варто бути уважнішими до близьких.

Думка церкви

Будь священний предмет, що прийшов в непридатність, ні в якому разі не варто викидати. В іншому випадку на нього можуть настати, а це великий гріх. Якщо немає можливості віднести річ у церкву, то слід закопати її на безлюдному пустирі.

Буває так, що хрестики ламаються або приходять в непридатність. Найчастіше нічого в цьому страшного немає, але не варто забувати про прикмети. Краще якомога швидше обзавестися новим хрестиком або ланцюжком.

pinit fg en rect red 28 Порвався ланцюжок з хрестиком: прикмета, до чого зламався натільний хрест

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради