Побутові прикмети будинку, народні забобони для благополуччя квартири

Житло людини — мабуть, найважливіше місце для нього. Тут він проводить більшу частину життя, відпочиває, спілкується з близькими, тому важливо правильно облаштувати будинок, захистити його від усіх небезпек. І для цього використовують не тільки залізні двері. Вони не захистять від негативу, від злих сил, які теж становлять загрозу для мешканців. Такі енергетичні удари можуть підірвати їх здоров’я, забрати удачу. Тому виникли численні прикмети про будинок.

b009918c0ca9898efe4d1075a0c2b0b4 Побутові прикмети будинку, народні забобони для благополуччя квартири

Домашні повір’я, що привертають благополуччя

Навіть якщо людина напружено працює, у нього не завжди виходить забезпечити для себе і своєї сім’ї безбідне життя. Іноді доля повертається спиною, а в деяких випадках причиною може бути псування. Однак є дії, які зроблять житло магнітом для грошей, а також притягнуть удачу. У цьому допоможуть такі прикмети для дому:

 1. Щоб день був успішним, всі справи ладналися, дивляться перед виходом з будинку в дзеркало.
 2. Хорошою прикметою буде потриматися за кут столу під час їжі. Тоді грошей вистачить на все необхідне, а в життя прийде щастя.
 3. Благополуччя залежить і від правильного підйому. Тому треба вставати з правої ноги.
 4. Одяг можна надягати з лівої руки, робити це з правої руки — на щастя.
 5. Для залучення грошей зберігають вдома срібло.
 6. Можна скористатися невеликим ритуалом: взяти хліб і сільничку, пройтися з ними по кімнатах.
 7. Коли хтось бере ніж, він повинен посміхатися — тоді удача буде з цією людиною.
 8. Перед поїздкою, особливо відрядженням, сидять якийсь час на валізі.
 9. За прикметами майже в кожному будинку живе домовик, який охороняє сім’ю. При переїзді його «беруть» з собою. Для цього достатньо захопити в нове житло старий віник.

Щоб не упустити нагоду, звертають увагу на різні випадковості — багато з них віщують гроші. На приємний сюрприз або диво незабаром вкаже сонячний промінь, раптово впав на підлогу.

Хороші знаки — побачити світло в своєму будинку з вулиці, випадково пролити яку-небудь рідину або розбити посуд. Чхання за столом обіцяє везіння на цілий тиждень.

Тварини, які випадково потрапляють в будинок, теж віщують удачу. Особливу увагу звертають на таких осіб:

 • птах на вікні — до збагачення і хорошим новинам;
 • павук обіцяє багато грошей;
 • те ж саме відноситься до мурашкам;
 • кішка, забежавшая з вулиці, приносить з собою успіх;
 • пташка залетіла в будинок — до щастя.

Але недостатньо просто привернути успіх і гроші в будинок. Важливо ще й захистити благополуччя. Для цього використовують різні обереги. Один з найпопулярніших — підкова, адже щастя має бути завжди на коні, а останнього потрібно підкувати.

Прогнати будь-який негатив і відвести біду можуть наступні предмети:

 • часник — його можна їсти і вішати в будинку;
 • яблука — принесуть щастя та гарний настрій, очистять житло;
 • ікони — захищають від зла;
 • шпильки — згідно з народними прикметами про будинок, їх встромляють над вхідними дверима;
 • дзвіночки з срібла і заліза — проганяють негатив дзвоном;
 • шматочок мила у ванній і туалеті буде очищати ці місця і позбавляти мешканців від усього лихого;
 • воскові свічки — ними чистять будинок, для цього обходять всі кімнати із запаленою свічкою;
 • дзеркало — перед ним не можна сваритися.

Не можна забувати і про головному зберігачеві сім’ї — домовику. Його задобрюють смачною їжею, наприклад, медом. Цей продукт теж привертає в будинок гроші.

Побутові прикмети про житло

Кожна річ у хаті володіє особливою силою. Є прикмети, які вказують, як потрібно поводитися з енергетично сильними предметами. В першу чергу поради стосуються порога. Він символ межі між двома світами, звідси і прикмети про те, що в дверях не можна вітатися, розмовляти. Наречений переносить наречену через поріг, вводить її в нове життя, свою сім’ю.

Коли ж людина виходить з дому перед поїздкою, він повинен прощатися з домашніми ще в кімнаті. Інакше постійно виникатимуть затримки і перешкоди. Швидко доїхати до потрібного місця не вдасться.

Не дарма виник заборона стояти і сидіти на порозі:

 1. З-за цього будуть поширюватися погані чутки.
 2. Вільна людина не зможе знайти свою любов.
 3. Стояти в дверях — перекривати енергію щастя і достатку, яка не зможе проникнути в будинок.
 4. Вагітні, які затрималися на порозі, ризикують потрапити під дію нечистих сил.

Якщо скло тріснуло або навіть розбилося без видимих причин, значить, хтось намагається навести на будинок псування. Домашнє вікно — перешкода на шляху негативу, але іноді захист буває ослаблена. Поганою прикметою буде і штора, яка порвалася або впала. Значить, господиня скоро посвариться з близькою подругою.

Погано, якщо вікна виходять на північну сторону — з будинку будуть часто йти люди. Але домосідів таке вікно змусить полюбити подорожі.

Багато прикмет пов’язано і з кухнею, адже їжа — основа життя, і з нею потрібно поводитись відповідно. На цьому ґрунті виникли такі побутові прикмети:

 • розсипати сіль — до сварки, але якщо кинути щіпку через плече, то це можна запобігти;
 • просипати цукор — чекає приємна несподіванка;
 • розбилася посуд — на щастя, але тарілки або чашки з тріщинами не можна зберігати вдома;
 • всі позичені тари повертають повними, щоб не принести убогість;
 • сидіти на столі — до бідності, а якщо там лежить кішка, то вона «вылеживает» одного з мешканців, тому той загине чи надовго виїде;
 • дбайливо звертаються з хлібом, його можна брати тільки руками.

0bac928413678ed7f41bf0a6f2c2bfa7 Побутові прикмети будинку, народні забобони для благополуччя квартири

Велику увагу потрібно приділити спальні. Туди не приносять предмети, пов’язані зі смертю або болем, наприклад, роги тварин або опудала. Всі речі повинні бути цілими, особливо дзеркала, інакше в будинок проникне нечиста сила.

Забобони, пов’язані з рослинами

Квіти не тільки виробляють потрібний для життя кисень. Кожна рослина володіє особливою енергетикою, яка впливає на мешканців. В першу чергу квіти реагують на атмосферу в домі. Якщо всі рослини пишно цвітуть, на них майже немає сухого листя, то і сім’ї нема чого побоюватися. Завжди пануватиме мир і спокій.

Але якщо в квартирі гинуть кімнатні квіти, то це може бути ознакою псування. Коли причина в тому, що погано доглядають за рослинами, вони мстять господарям, притягують біди.

Вянущие квіти в спальні — до швидкого розлучення. Щоб уникнути розладу, кличуть священика, який освячує весь будинок. А щоб прикмета точно не збулася, ставлять рослина під назвою «жіноче щастя». Воно нейтралізує залишки негативу і захистить любов. Ні в якому разі в спальні не ставлять фікус. Він руйнує сім’ю, перешкоджає появі дітей. Неодружені люди ніколи не знайдуть собі пару.

Важливо також знати про енергетику наступних рослин:

 1. Плющ — відводить від дому чоловіків.
 2. Монстера — енергетичний вампір, може заспокоювати і забирати негатив, але вдома ставити не рекомендується.
 3. Товстянка — залучає удачу у фінансах.
 4. Бамбук — підходить для робочого столу. Допомагає піднятися по кар’єрних сходах.
 5. Гібіскус, алое і хлорофітум — згладжують всі сварки, зберігають любов і сім’ю.

4a0ab245b95e92285a99a15c3497ed89 Побутові прикмети будинку, народні забобони для благополуччя квартири

Погані прикмети в будинку

Згідно забобонам, в оселі завжди прагне потрапити нечиста сила. В першу чергу її приваблює неприбраний будинок, бруд, зламані речі. Тому всі предмети, які отримали навіть невеликі пошкодження, потрібно прибирати. У тріщинах посуду може оселитися ніжити, яка потім впливає на людину при вживанні їжі. А якщо не допивати і не доїдати те, що виставлено на столі, то це призведе до нещастя.

Сильною енергетикою володіють ножі. Прикмети і забобони приписують їм руйнівну силу, тому не можна залишати такі прилади на столі. Це розгніватиме домовика.

Два ножі, які випадково поклали у формі хреста, — до збитків. Схрещувати взуття — до біди, причому людина сама запрошує проблеми в будинок подібною дією.

Нещасливою прикметою вважається побачити домовика. Він з’являється перед серйозною бідою. Ще гірше, якщо ночами чути жіночий плач. Так домовиха, дружина будинкового, попереджає про велике горе в родині. Ображений дух буде ламати речі, вибивати їх з рук людей. Тоді його задобрюють, інакше домовик навіть може влаштувати пожежу.

Про смерть попередять такі прикмети:

 1. Стук в вікно чи в двері, за якими нікого немає. Крім того, це може означати, що хтось із померлих родичів ображений на сім’ю.
 2. Впала ікона.
 3. Звук скрипящей меблів, тим більше, якщо вона нова.

Прикмети про будинку багато в чому допомагають людям. Вони і захищають від злих сил, і залучають багатство, і попереджають про біди. Багато хто з випадкових подій виявляються знаками, які не можна упускати. Свою енергетику має кожен предмет в житло, а значить, він впливає на домочадців. Тому всі покупки обмірковують, а зламалися речі відразу викидають.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради