Оберіг Валькірія – значення амулета для чоловіків, жінок

Оберіг валькірія – це слов’янський символ, історія створення якого сягає в далекі часи. Спочатку його носили в основному воїни, яким він дарував відповідні якості: мужність, благородство, честь, почуття справедливості і т. п. Але з часом значення оберегу зазнало деякі зміни і стало більш широким.

fa1ddb50ed62da898b40f9f5af9fb47e Оберіг Валькірія – значення амулета для чоловіків, жінок

Історія виникнення

Одними з перших про оберіг згадали скандинави. Згідно думку істориків, цей древній народ використовував валькирию у військових обрядах, сподіваючись на її захист і прихильність.

У скандинавських міфах мовиться, що Валькірії – це войовничі діви, які підпорядковуються богу Одіну. Вони ж допомагають душі полеглих на полі бою дістатися до райської обителі.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикЧуть пізніше оберегом стали користуватися і слов’яни, однак, вони бачили в ньому й інше призначення. Наші предки займалися в основному землеробством, і тому просили допомоги у веденні домашніх справ, захист від лихого ока і природних лих.

У військовій справі валькірія також брала участь: слов’яни наносили на знак обладунки, зброя, а також різні предмети, які розставляли на кордоні земель.

Значення оберегу

Валькірія, будучи помічницею у військовій справі, дарує своєму власникові особливі якості. Адже воїн повинен бути не тільки відважним і фізично витривалим, але також мудрим і розважливим. Солярний знак примножує віру в перемогу і розвиває духовну силу, допомагає заспокоїтися і повірити в себе.

Варто враховувати, що валькірія не є захистом в прямому сенсі. Вона пробуджує в людині здатність до самозахисту, яка, в свою чергу, може проявитися в агресії.

Друге значення символу – честь і гідність. Саме цим якістю валькірія наділяла кожного воїна, не дозволяла їм ганебно тікати з поля бою. Вони йшли гідно і потрапляли за це в райську обитель.

Третє значення оберега – захисник роду, землі. Наші предки вірили, що валькірія здатна згладити гострі кути у відносинах між людьми, посилити взаєморозуміння і зберегти сімейне вогнище.

Таким чином, можна зробити висновок, що валькірія – це оберіг з дещо суперечливим значенням. З одного боку – прагнення до мирного існування, добра, з іншого – здатність люто захищатися, якась войовничість.

Магічні можливості

В цілому валькирию можна назвати одним з найсильніших слов’янських оберегів, а його дія різнобічним.

Це символ воїна, що допомагає дещо пом’якшити негатив, який у період битви оточує кожного її учасника, і надійний захисник від пристріту для простої людини. Оберіг здатний створювати бар’єр, який оберігає людину від різних неприємностей.

Валькірія допоможе виховати в собі стійкість духу, направити по правильному шляху і буде сприяти досягненню цілей. Вона захистить будинок і кожного члена сім’ї від недоброзичливців, перегородимо дорогу ворогам і відведе недобре око.

0fd7a91140f570dab72d959eed9281a0 Оберіг Валькірія – значення амулета для чоловіків, жінок

Володар талісмана позбавиться від неправильних установок, його помисли очистяться, лінь покине тіло.

Завдяки оберегу у людини розвивається інтуїція, а це, в свою чергу, допомагає домогтися успіху. Харчуючись сонячною енергією, солярний символ надає на свого власника потужний вплив, допомагаючи знайти душевну гармонію.

Оберіг рекомендується носити ближче до серця, найкраще у вигляді підвіски. Так, ви зможете притягнути необхідну енергію до найважливішого органу.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикЛюдям з чистою душею і світлими думками, валькірія подарує лідерські якості. Така людина завжди буде в центрі уваги і при цьому залишиться під надійним захистом амулета. При правильному ставленні до своєї ролі в житті інших людей, з’являється можливість зайняти хорошу посаду, стати керівником.

Крім того, вважається, що оберіг допомагає бачити людей і розуміти, що у них на розумі. Таким чином, людині надається можливість завести масу корисних знайомств, оточити себе надійними друзями і правильно вибрати супутника життя.

У загальному розумінні дія валькірії спрямоване на творення. Вона наближає людину до таємниць світобудови, допомагає йому з’єднатися зі Всесвіту, нагадує про неминучість в’янення і разом з тим допомагає зрозуміти, що смерть – це не кінець шляху.

Той, хто живе у злагоді з власною совістю, вміє поєднати мудрість та силу, з допомогою оберега зможе побороти страхи і кожен день буде розвивати свою духовність.

Виготовлення та активація

Талісман можна зробити з різних матеріалів.

  • Слов’янський захисний оберіг валькірія часто виготовлялася з дерева, але при цьому використовували тільки певні «чоловічі» породи: дуб, кедр або тополю. Поверхня попередньо добре полірували, щоб вона була максимально гладкою, і тільки після наносили солярний символ. У результаті виходила акуратна підвіска.
  • Валькирию можна вишити на одязі або ж зробити браслет з її зображенням. Саме таким чином воїни захищали себе в бою. Цей же спосіб завжди використовували і жінки: вони робили вишивку на шторах, покривалах, постільній білизні, рушниках, і оберіг допомагав обгородити будинок і членів сім’ї від негараздів.
  • Талісман може бути виготовлений з будь-якого натурального матеріалу і грати роль декоративного елемента інтер’єру. Це і вироби з глини, і малюнки на полотні та ін.

Оберіг, виготовлений власноруч, має величезну силу, однак, працювати він буде тільки в руках свого творця. Дарувати або продавати валькирию не можна!

Проте зробити оберіг недостатньо; його необхідно правильно зарядити, наситити необхідною енергією. Зазвичай обряд активації проводять в повний місяць.

Валькирию слід залишити під променями Місяця на кілька годин, а перед самим світанком обв’язати червоною ниткою і вимовити змову. В даному випадку підходять не конкретні фрази або молитви, а слова, які йдуть з вашого серця: щиро попросіть у оберега захисту і допомоги у кримінальних справах. Як тільки сонце зійде, нитка необхідно зняти і спалити.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикДля активації оберега можна також використовувати силу чотирьох стихій. В ясний день необхідно відправитися в ліс, знайти відкриту галявину і потримати валькирию під променями сонця, потім занурити в води будь-якої природної водойми.

Повернувшись додому, тричі пронесіть її над полум’ям свічки зі словами: «Я дякую тобі за все і чекаю спокою й умиротворення». На завершення оберіг присипають жменею землі і промовляють: «Мати-Земля, направ мої ноги на шлях істинний і правильний, нехай мій розум чистий від темних помислів, дух сильний і вільний, помисли і діяння несуть благо».

Надалі амулет періодично очищають одним з вищеописаних способів. Якщо він являє собою предмет інтер’єру і постійно перебуває на виду, то цей обряд бажано проводити частіше: після кожного приходу гостей у ваш будинок.

Найкраще місце для валькірії – в передпокої навпроти вхідних дверей. Вона захистить будинок від злих сусідів і не дозволить їм як-небудь вплинути на ваше благополуччя.

Якщо виявилося, що талісман потемнів або на його поверхні з’явилися тріщинки, це означає, що він увібрав занадто велику порцію негативної енергії.

На жаль, в таких випадках валькірія втрачає свою силу, необхідно створювати новий оберіг. Талісман, який виконав свою місію, необхідно надати землі.

Кому слід носити

Відразу хочеться відзначити, що валькірія відноситься до тим оберегом, які можна носити постійно. Тільки при цьому вона обов’язково повинна бути близько до тіла, бажано під одягом. Якщо необхідно зняти амулет, то його слід одразу ж заховати, щоб ніхто не зміг до нього доторкнутися.

Будьте уважні, якщо при носінні валькірії ви відчули агресію, зніміть амулет і залиште на деякий час у затишному місці. Коли до вас повернеться душевну рівновагу, його можна буде надіти знову.

Носити оберіг рекомендується людям різних професій і роду занять:

  • перш за все, тим, чия діяльність пов’язана з небезпекою: військовим, рятувальникам та захисникам правопорядку;
  • керівникам вищої ланки, наприклад, політикам і тим, хто веде власний бізнес;
  • людям, яким необхідно зміцнити віру в себе, у власні сили: спортсменам, а також усім, хто прагне просуватися по кар’єрних сходах.

Валькірія здатна бути надійним захисником, а тому такий оберіг дозволено носити навіть дітям. Дитина буде укритий від псування і пристріту.

Вплив на жінок

Жінкам амулет валькірія допоможе стати мудрішими, причому і у відносинах з представниками протилежної статі, і в житті в цілому. При цьому він обов’язково зарядить свою господиню правильною енергією, додасть сили, подарує терпіння і витримку.

Жінкам рекомендується надягати амулет у тих життєвих ситуаціях, коли не вдається самостійно знайти вихід, отримати відповідь, подолати труднощі.

Згадувати про надійного захисника варто також напередодні важливої зустрічі або події. Валькірія захистить від злих людей і неприємних подій в період вагітності і допоможе дівчатам, які прагнуть самовдосконалення.

Вплив на чоловіків

Оберіг дасть відчути чоловікові-воїну, що він знаходиться під захистом вищих сил. У результаті характер стане більш стриманим, а думки ясними, що сприятиме ухваленню правильного рішення в будь-якій непередбаченій ситуації.

Татуювання з талісманом валькирией

Символ валькірії наносять також на тіло у вигляді тату. В цьому випадку людина може розраховувати на постійне заступництво войовничої діви. Однак варто врахувати, що таке зображення буде важко видалити. Тому перш ніж наносити татуювання, слід в деталях ознайомитися з її значенням.

Іноді нанесений на тіло символ протягом деякого часу може доставляти дискомфорт, хворобливі відчуття. Це говорить про те, що він зливається з енергетичним полем людини, звикає до нього.

Валькірія – оберіг з особливим сакральним змістом; не варто недооцінювати його мулу. І тільки повністю розібравшись з дією амулета, можливо змінити своє життя на краще.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради