Китайська роза: квітка смерті, чому не можна тримати вдома гібіскус – прикмети

Китайська троянда, або гібіскус, отримала в народі не саме приємне прізвисько. Цю рослину називають квіткою смерті, а забобонні люди приписують йому різні містичні властивості. Але він далеко не завжди приносить в будинок неприємності – деякі прикмети про китайську троянду мають позитивну трактування і віщують сприятливий поворот долі.

e4241ebc39fd5aaf874bc9e61f046e26 Китайська роза: квітка смерті, чому не можна тримати вдома гібіскус – прикмети

Чому китайська троянда вважається квіткою смерті?

У народі китайська троянда вважається символом смерті. Згідно з повір’ями, якщо рослина починає цвісти, то це говорить про те, що в хаті хтось умре. Але дана трактування стосується тільки тих випадків, коли гібіскус зацвітає несподівано – раніше звичайного. Існують і інші прикмети.

Коли квіти китайської троянди в’януть

Багато хто вважає, що якщо цвітіння рослини пов’язане з неприємностями, то його в’янення стає хорошим знаком. Але це не так. Якщо ви помітили, що китайська роза почала скидати листя, то це також не до добра, – така поведінка квітки стає сигналом до розвитку важкого захворювання у кого-то з проживаючих в будинку.

Варто зазначити, що нерідко недуга протікає тихо, без яскраво виражених симптомів. І якщо помітили, що гібіскус раптом почав марніти, прикмета радить звернути увагу на своє самопочуття; далеко не зайвим буде пройти додаткове обстеження.

Крім того, забобонні люди кажуть, що коли гібіскус втрачає листя, він не отримує достатньо живлення. І щоб не ослабнути починає тягнути енергію з мешканців квартири. Господарі в цей період можуть відчувати слабкість, втома, небажання що-небудь робити.

У цього повір’я є й інше тлумачення – якщо китайська троянда раптом почала втрачати листя – це говорить про те, що вона увібрала в себе весь негатив, який є в будинку, і таким способом відвела від господарів біду.

94bc7d9ff181ed4da89e5b19c796fde7 Китайська роза: квітка смерті, чому не можна тримати вдома гібіскус – прикмети

Що буде, якщо гібіскус зацвіте вчасно?

Цвітіння китайської троянди в будинку прикмети пов’язують не тільки зі смертю. Але навіть коли вона дає квітки своєчасно, прийдешні події можуть бути як хорошими, так і поганими.

 • Для незаміжніх представниць прекрасної статі це позитивний знак. Згідно з повір’ями, незабаром дівчина зустріне другу половинку.
 • Якщо рослина зацвіла в будинку у заміжньої жінки, то це віщує розбіжності в сім’ї і сварки. Почуття між подружжям почнуть згасати, що може привести до розставання.
 • Інші повір’я говорять, що цвітіння китайської троянди приносить в дім щастя. Якщо подружжя прожило разом достатньо довго, то колишні почуття спалахнуть з новою силою. Можливе поповнення в родині. Згасаюче полум’я любові розгориться знову.

Чи можна тримати вдома китайську троянду?

Як бачите, прикмети про це рослині досить суперечливі, з-за чого досить складно визначити, чи можна тримати вдома китайську троянду. Розглянемо ще кілька тлумачень, які допоможуть роз’яснити ситуацію.

 • Китайську розу називають не тільки квіткою смерті. Інше його прізвисько – чоловікогін. Так його охрестили за здатність викликати вінець безшлюбності. Прикмети кажуть, що ця рослина виганяє чоловіків з дому, в якому воно росте.
 • В сімейне життя подружжя гібіскус здатний внести образи і непорозуміння, причому незалежно від того, цвіте він чи ні.
 • На особисте життя молодих дівчат це рослина здатна вплинути негативним чином. Кажуть, що з його появою в будинку, молода особа не зможе побудувати міцні відносини. Знайомства цілком можливі, але нічого серйозного вони за собою спричинять.
 • Інші прикмети говорять про позитивний вплив цієї квітки на особисте життя. Так, дівчина, яка буде ретельно доглядати за цим суперечливим квіткою, знайде міцне здоров’я і стане дуже привабливою для протилежної статі. Увагу чоловіків в цьому випадку їй забезпечено.
 • Якщо ви досі не визначилися, чи можна тримати китайську троянду в квартирі, то варто звернути увагу ще на одне повір’я. У ньому говориться, що ця квітка має здатність заряджати позитивом атмосферу і привносити енергію руху. Це пов’язано з тим, що дана рослина народжені під знаком Лева (стихія Вогню) і наділена сильним чоловічим началом. Тому гібіскус любить яскраве світло, звідки черпає енергію, і ділиться нею з усіма оточуючими.
 • Китайська троянда стає джерелом творчого початку. Якщо за нею як слід доглядати, вона буде вбирати енергію ліні і перетворювати її в корисну дію. Тому, згідно з народним повір’ям, її вирощуванням бажано зайнятися млявим, пасивним людям, які бажають змінити життя. Гібіскус буде активно підживлювати їх енергією і провокувати на нові досягнення.
 • Китайську розу рекомендується тримати в будинку, якщо у вас знижений тиск або діагностовані хвороби серця.

  Негативних прикмет про китайську троянду існує дуже багато, про що красномовно свідчать її прізвиська. Однак при цьому багато власників рослини живуть цілком щасливо і кожен день насолоджуються красою незважаючи ні на що.

  Головне, не звертати уваги на негативні тлумачення, адже саме думки творять нашу реальність. Пам’ятайте про це, і нехай ніщо не завадить насолоджуватися життям повною мірою.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради