Горобець, сів на вікно, підвіконня – прикмети, до чого дивиться в вікно

Горобці постійні жителі міст, вони нерідко відвідують квартири і будинки, залітають у вікна, бродять по підвіконнях і випрошують їжу дзвінким чириканьем. Ця маленька пташка здавна викликала інтерес у наших предків, поведінка її стало причиною появи різних домислів про прийдешнє. Наприклад, якщо горобець, сів на вікно — ця прикмета свідчить про швидкий прихід нежданого гостя або новинах.

84f57b4bdc274ab28b1b74e400a59b67 Горобець, сів на вікно, підвіконня – прикмети, до чого дивиться в вікно

Загальне значення прикмети

Є повір’я, яке приписує міському злодюжці негативні сторони. Воно поширене у християнському світі і оповідає про те, що зграя горобців своїми вигуками видала місце перебування Ісуса в саду, так він був полонений. Це пояснює те, що в деяких тлумаченнях воробей – вісник неприємностей, завдати шкоди птахе не вважалося негожим або неправильним.

Але не тільки бід і турбот варто чекати від непроханого гостя за вікном. Якщо горобець, сів на підвіконня, то цю прикмету можна тлумачити як швидке знайомство для незаміжньої дівчини. У народних казках і билинах пташка виступає в ролі удалого молодця. Так і в житті горобчик прилетів обіцяє швидку приємну зустріч або навіть заміжжя.

Сімейним ж парам варто бути обережними, адже присутність за вікном горобця може означати майбутні витрати сімейного бюджету.

У повсякденній ситуації надміру надавати величезного значення відвідування птахом вашого житла. Причиною цього може бути банальний інтерес або втома пернатого вісника. Особливо в зимовий період, коли їжі не так багато, птахи часто прилітають до домівках у пошуках ласощів.

Тлумачення прикмети по поведінці птиці

Всі забобони щодо горобчика випливають з того, як себе веде пернатий сусід. Саме в поведінці спритника можна знайти підказки долі.

Посидів і полетів

Якщо горобець, сів на підвіконня і полетів, то чекати звістки від знайомих або листи. Песимісти розглядають таку прикмету як дрібну побутову неприємність, відповідну габаритами пташки. Це може бути поломка побутової техніки або вихід з ладу дверного замка.

Існує прикмета, згідно з якою на своїх крилах птах приносить невдачу чи може змести все хороше, тому, якщо горобець залітає у вікно, потрібно вигнати його і вимовити: «Неси з собою те, що приніс».

Стукає в вікно

Якщо пернатий гість стукає у віконце або просто горобець, сів на підвіконня, то це віщує значні зміни і події, які не будуть приємними. Можливо, це обіцяє швидкий недуга мешканцям житла.

Не варто реагувати надто емоційно і чекати неприємностей від такої прикмети.

Швидше птах просто попереджає про можливу хвороби або нездужання. Сама по собі пташка не є уособленням зла, швидше передвісником, дає підказки і час, для того, щоб уникнути неприємностей.

Наші предки вірили, що душі померлих приходять до нас в образі птахів. Тому, якщо прилетів горобець і заглядає у вікно, то потрібно відвідати церкву, роздати поминальні гостинці і помолитися про померлих родичів. Таким чином, пішли нагадують нам про себе.

Бродить по підвіконню

Якщо горобець бродить по підвіконню, то птах попереджає господарів будинку про майбутні витрати, незначних труднощах або прикрі неприємності. Разом з тим, якщо горобець прилетів на підвіконня і полетів майже відразу, то ця ознака означає звістку здалеку.

Куди дивиться

Тлумачення залежить і від того, куди дивиться пташка. Якщо горобець прилетів на підвіконня і заглядає у вікна квартири, то це передвістя швидким розтрати або великих придбань.

Ще пернатий відвідувач карниза може попереджати про крадіжку або недоброзичливості з боку інших людей для мешканців будинку.

3d648293138b2ea5e428863bf56c8b87 Горобець, сів на вікно, підвіконня – прикмети, до чого дивиться в вікно

Існує прикмета, згідно з якою воробей, який заглядає у вікно, віщує казуси і зіпсовану репутацію господарям квартири. Цей в’юнкий птах відрізняється неймовірною швидкістю і спритністю, такі ж і знамення він несе. Не настільки серйозні або значні, але обов’язково неминучі і швидкі.

У всьому, що стосується прикмети про горобців та птахів взагалі слід покладатися на внутрішнє відчуття і спостерігати за тим, як веде себе птах. Якщо вона чимось розчарована, голосно цвірінькає і б’ється об скло, то господарям квартири варто бути насторожі. Такий знак завжди вважався недобрим. Якщо горобець прилетів і спокійно сидить на підвіконні або ходить по ньому, то поведінка його не віщує нічого зловісного або неприємного, швидше навпаки – птах попереджає про незначні зміни в житті господарів житла.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради